Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Megvan a jegyem a szombati Derbire, fél 8-tól fagyoskodtam kint, negyed 11 után kerültem sorra és kaptam kézbe a jegyeket. Nem érdekel, szombaton a zöld sereggel irány Újpest! 😊Bálesz
az szép

én 9re mentem és 10 30ra lett meg a jegyem,szép sor volt 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Megvan a jegyem a szombati Derbire, fél 8-tól fagyoskodtam kint, negyed 11 után kerültem sorra és kaptam kézbe a jegyeket. Nem érdekel, szombaton a zöld sereggel irány Újpest! 😊

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nevetségesek voltunk tegnap, főleg az első félidőben. Akartunk mi támadni csak nem tudtunk, nézve a játékunkat olyan technikai hibák vannak a játékunkban mint egy megye kettes csapatban. Ha van egy kényszeritő vagy egymás után 3-4 jó passz annak már örülünk és képesek vagyunk támadásnak nevezni. Hiába a győzelem, elégedetlen vagyok.

@KJuraszik
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
megvan a jegy szombatra :cool:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Benzema megtörte a jeget :cool:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Jajj most mit sír mindenki a támadófoci hiányán? Nézzétek a pozitív oldalát. Mi leszünk azok, akik hamarosan kifejlesztik a nulla csatáros alakzatot ^^ és a taktikát, aminek lényege, hogy mindenki bemegy a 16-oson belülre. Nem kellenek középpályások meg csatárok, meg úgy egyáltalán, focisták. Csak legyen sok 2 méteres erős testalkatú valaki, akik beállnak a 16on belülre. A védekezési elv úgyis az most is, hogy nem számít ki milyen szar, csak legyenek minél többen.fetomy
Erwin Koeman már használta is ezt a nulla csatáros alakzatot. Még hátrányban is, amikor mindenképp gólt kellett volna lőni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj most mit sír mindenki a támadófoci hiányán? Nézzétek a pozitív oldalát. Mi leszünk azok, akik hamarosan kifejlesztik a nulla csatáros alakzatot ^^ és a taktikát, aminek lényege, hogy mindenki bemegy a 16-oson belülre. Nem kellenek középpályások meg csatárok, meg úgy egyáltalán, focisták. Csak legyen sok 2 méteres erős testalkatú valaki, akik beállnak a 16on belülre. A védekezési elv úgyis az most is, hogy nem számít ki milyen szar, csak legyenek minél többen.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 703 — Patriots és Kaposvári KK fan
Na csak ott a negyedik azért így elverni a világbajnokot még akkor is ha barátságos... így tovább és akkor Brazíliában nyernénk VB-t... na ez még mesze van de talán jó az út indulása. Ja és Messi és végre rúgott gólt!!!dande
Kár hogy nem a vébén teljesítettünk így... A 2014-es győzelem viszont engem is kiengesztelne 😊 Azt még talán megélem 😛Rataccess
Fúú ne is írd amit műveltünk, de majd ahogy írod 2014-ben az örök rivális brazilok otthonában édesebb lesz a siker 😀
Anno mi is elvertük a Vb címvédő digókat kb ennyi tétje volt a mai argentín győzelemnek

Örülök, hogy a válogatott győzött és ez a lényeg, lehet itt lekezelni a moldávokat, meg sima meccs lesz stb dumákat hinteni, de nekünk még egy ilyen nem túl világverő csapat ellen is csak vért izzadva kell küszködni és kínszenvedni ez a baj. Sajnos a magyar fociban nem, hogy előrelépés történt volna inkább szépen lassan visszafejlődtünk és hátramenetbe kapcsoltunk (lásd a jövő fiatal generációja és minden fiatalt a nagy válogatottba klisék alapján U21-es csapat leszereplése) Valami változás kell, mert ahogy korábban is volt a szurkolók megint kitettek magukért és többet érdemelnének/érdemelnénk! A Szusza stadion szerintem jó választás volt. A többi hazai meccset is itt kéne megrendezni, mert a Puskás alkalmatlan rá.

Hajrá Magyarok!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
a Rudolf - Vanczák csere volt a legszánalmasabb dolog, amit válogatottól az utóbbi időben láttam... előtte mondtam, hogy egervári de sajnálhatja, hogy Rudolf lőtte a gólt, mert így nem cserélheti le, Hurka meg közbeszólt, hogy de, érkezik mindjárt Vanczák 😊 bejött...JJ Tiller
Nem tudom hol ültetek, de az megvolt, hogy a cserénél (majd utána még legalább kétszer) Gera értetlenül kijött a padhoz, hogy most akkor mégis mi a faszt csináljon? Jó látni, hogy legalább a pályán értették, hogy miért volt baromság a csere. 😊

Király Gabi jó arc: első félidő első felében volt egy moldáv-fetrengés a tizenhatosunkon belül, jött a Földet rá! és Gáborunk annak rendje és módja szerint rádobott egy kis földet. 😀 (Ettől még persze Gulácsit a válogatottba!! 😛)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
portugália... 😂 😂 😂Little Jarry
van egy cronaldojuk, rajta kívül meg senki. Ha sérült, egyszerűen szarok. A VB-re is alig jutottak ki. Amúgy vele se biztos h jobbak lennének...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Rajna, köszi a jegyeket 😊Bálesz
Nincsmit, pedig én is nagyon kinn lettem volna. Tipikus fanmeccs volt, szarok ellen, szar focival győzelem.

több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 653 — Illegális gyakorló
Egervári megmutatta, hogy mit ért "támadófoci" alatt...hazai pályán 1-0-nál Rudolf-Vanczák csere. Elég jól hallható moraj futott végig a lelátón, jöttek a szövegbuborékok a WTF? kérdésekkel 😀

Dzsudzsák ugyanaz a válogatottban, mint Gera. Semmi.

Koman góljának örülök, kb ez és a 3 pont az összes pozitívum ma estéről. Ja, meg hogy újpest központban leszállt majdnem mindenki a buszról, így lett ülőhelyem hazáig 😀

Rajna, köszi a jegyeket 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Na csak ott a negyedik azért így elverni a világbajnokot még akkor is ha barátságos... így tovább és akkor Brazíliában nyernénk VB-t... na ez még mesze van de talán jó az út indulása. Ja és Messi és végre rúgott gólt!!!dande
Kár hogy nem a vébén teljesítettünk így... A 2014-es győzelem viszont engem is kiengesztelne 😊 Azt még talán megélem 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak ott a negyedik azért így elverni a világbajnokot még akkor is ha barátságos... így tovább és akkor Brazíliában nyernénk VB-t... na ez még mesze van de talán jó az út indulása. Ja és Messi és végre rúgott gólt!!!
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy szép támadás végén szépítettek a spanyolok de sztem most már Arg győzelem lesz most már remélem sérülés nélkül megússza mindenki főleg a Barca játékosok!
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Hát Egervári mindent megtett, hogy ne nyerjünk, de csak nem sikerült....
Itthon egy csatárral kezdeni moldova ellen...karaj dolog + 1-0-nál amikor bekellene brusztolni a másodikat behozza egy csatár helyett " übergigalassúhelyezkednisemtudó " vanczák vilit...
és még így is nyertünk, bár a vége necces volt !


több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
szarul játszottunk de győztünk és ez a lényeg.

a vanczák cserénél pedig tényleg fogtuk a fejünket :mad:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ennél a mai válogatottnál a nagymamucikám báli legyezője is jobban tolta volna! Nem csodálom, hogy ebben a tulajdonképpen futballszerető országban annyi idegroncs szaladgál! K.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jön is Valdes a spanyol kapuba :cool: , remélem most már végleg ő lesz a második számú kapus (az elsőben nem reménykedem)
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
UFF most látom, hogy a 3. Arg gólnál Reina alatt szépen átcsúszott a labda... 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak összehozták a srácok illetve inkább Koman (még Szalai tetszett majd belelendül jobban) de ma sem lettünk világverő csapat. Azért gratula, további javulást!

Viszont így lemaradtam az Arg. Spa-on három szép arg. gólról 😕 Minjdjárt látszik hogy nem Maradona a kapitány), s nem a spanyol B játszik ám! Cambiassot és G Militot láttam (Zanetti nem tűnt fel) s jé mia az eredmény... Remélem a második félidőre is maradt gól, főleg argentín bár ha 3-3 lesz az sem zavar mert válogatott szinten a két kedvenc csapatom játszik. Azért hülye Masch. egy belépővel bemutatkozott Iniestának. Még jó hogy nem ellen fog játszani csak edzésen ne okozzon neki sérülést...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
portugália... 😂 😂 😂
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
a Rudolf - Vanczák csere volt a legszánalmasabb dolog, amit válogatottól az utóbbi időben láttam... előtte mondtam, hogy egervári de sajnálhatja, hogy Rudolf lőtte a gólt, mert így nem cserélheti le, Hurka meg közbeszólt, hogy de, érkezik mindjárt Vanczák 😊 bejött...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
fuhh, kiizzadtuk azt a 2-1et 😊 lehet reménykedni a csoport 4. helyéért

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Szépet izzadtak a fiúk itt a végén. Szokásos, mindig rákészülünk egy nagy gálára, aztán a végén para van, h nehogy x legyen/sucks.