Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.

child please!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
1. Ez még egyáltalán nem biztos, a milannewst.it, ami nem szokott kamuinfókat írni azt írta, hogy a Robinho-tanszfer akkor lesz meg, ha Borriello megy. Márpedig Borriellot tegnap elutasította a Juve, mivel ő évi 4 milliót akar, a Juve pedig ennyit nem ad neki. Utána rögtön bejelentkezett a Roma, kölcsönbe vitték volna Borriellot és Baptistát adták volna, ezt elutasítottuk rögtön. A Juve ment Pazziniért, de gondolom hoppon maradt, így ismét leültek ma Borrielloval, habár azt írják, közel a megállapodás, a Juve 3,4 milliót ajánl évente, szóval már csak fél milla a difi. Közben egyébként Robinho megérkezett Milánóba orvosi vizsgálatra. Reméljük jók a fogai. 😛
2. Rosszul nem járhatunk vele, mivel csak kölcsönbe jön. 😉

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
A jelenlegi csapatból én Reinát, Carraghert, Aggert és Kuytöt kedvelem, valamint most már Meirelest.
Johnsont, Kyrgiakost, Poulsent, Lucast és Cole-t konkrétan rühellem. (A klubvezetésre most ne térjünk ki, és RH is jó úton halad afelé, hogy antipatikus legyen.)
Gerrard 2005 nyarán eljátszotta a bizalmamat, az elmúlt három év nagy részében meg még bele is szart mindenbe, Torres pedig túl nagy színész ahhoz, hogy kedveljem. Bár ő legalább szállítja a gólokat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
Ettől a Gomez gyerektől miért vannak úgy elájulva? Én még sose láttam, hogy olyan istentelen jól játszott volna. A Bayernben meg talán gólt se szerzett. Vigyék csak, Münchenben legalább lesz hely másoknak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs kizárás

Az Európai Labdarúgó-szövetség a mai napon meghozta döntését a „Máté-üggyel” kapcsolatban: a Liteksz Lovecs óvását elutasították, míg klubunknak adminisztrációs hiányosságok miatt 15 ezer eurót kell befizetni az UEFA kasszájába.

Mint ismert, a pályán nyújtott teljesítmény alapján a Liteksz Lovecs elleni kettős győzelemmel együttesünk az Európa-liga főtáblájára jutott, ám a bolgárok elleni visszavágón Máté Péter jogosulatlanul lépett pályára a 90. percben, mivel neve a 25-ös BL-listán még szerepelt ugyan, de az El-én már nem.
Az UEFA vizsgálatot indított az ügyben, és a bolgár csapat is benyújtotta óvását, amelyet később elutasított a szövetség, klubunk pedig pénzbüntetést kapott.

A DVSC-TEVA tehát készülhet az Európa-liga csoportkörre! Az első mérkőzésre szeptember 16-án, 21.05-kor hazai pályán kerül sor, az ellenfél az ukrán Metaliszt Harkiv lesz.

DVSC.hu
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ruud van Nistelrooy ismét meghívót kapott a holland válogatottba 😮 :cool: Nem is tudom hányszor kellene még bizonyítania vagy hány gólt kéne még neki rúgni,idén is 3meccs 6gól...Előző szezonban sem volt rosszabb a formája amikor felépült,de csak azokat a szerencsétleneket vitte ki a vb-re helyette...

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égnek
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Pénzbüntetést kapott a DVSC, indulhat a csoportkörben

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.pepsifoci.hu/node/72335
a nyár legnagyszerűbb híre :cool:

szerk. a Loki marad az EL-ben 15ezer € büntit kaptak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊Divat
Mondjuk három nap alatt nehéz csodát művelni. :rolleyes:
Amúgy igen, kellett némi idő neki és a csapatnak is. De ez rendben is van, ha egy új edző érkezik a csapathoz.Mikey
az oké, h kell egy kis idő, de ő egy kész csapatot kapott, keret nagyon nem változott, kezdő is megmaradt...reméljük hamar megtalálják a közös nevezőt :rolleyes:

|
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Adrianora máshol lehet szükség Abial pedig nem életbiztosítás ráadásul Pep belül próbálgatja (de minek?). Úgyhogy légy szíves ne reménykedj és folytasd a kampányt máshol (azaz Alves is tabu) 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, már több oldal is lehozta, hogy Huntelaar a Schalke játékosa, végül 13 milliót kapunk érte.
Ami gond, hogy a Juve sokallja a Borriello által kért évi 4 milliós fizetést, ezért egyelőre nincs megállapodás a felek között, közben minden olasz lap biztosra veszi, hogy Robinho holnap már a Milan játékosa lesz.
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. A gond csak az, hogy 22 óra van az átigazolási periódusból, mi meg mindent a legutolsó pillanatra hagytunk, aztán csodálkozunk, ha elszúrunk valamit, mint ahogy a Borriello-Juve házasság sem jön létre végül úgy tűnik, Robinhoval meg szerintem erre alapoztunk.. Vagy lehet, hogy a kopiék már tudnak valamit Dinhoról, jövőre lejár a szerződése és egyelőre nem hosszabbítottak vele..Stez
Na ne ha még Maxwellt is odaadják pláne most, hogy kezd belejönni, kitérek a Guardiola iránti hitemből (illetve bizalmamból). Bár ezt valóban kötve hiszem őt szereti Pep.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, már több oldal is lehozta, hogy Huntelaar a Schalke játékosa, végül 13 milliót kapunk érte.
Ami gond, hogy a Juve sokallja a Borriello által kért évi 4 milliós fizetést, ezért egyelőre nincs megállapodás a felek között, közben minden olasz lap biztosra veszi, hogy Robinho holnap már a Milan játékosa lesz.
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. A gond csak az, hogy 22 óra van az átigazolási periódusból, mi meg mindent a legutolsó pillanatra hagytunk, aztán csodálkozunk, ha elszúrunk valamit, mint ahogy a Borriello-Juve házasság sem jön létre végül úgy tűnik, Robinhoval meg szerintem erre alapoztunk.. Vagy lehet, hogy a kopiék már tudnak valamit Dinhoról, jövőre lejár a szerződése és egyelőre nem hosszabbítottak vele..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 627
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊Divat
Mondjuk három nap alatt nehéz csodát művelni. :rolleyes:
Amúgy igen, kellett némi idő neki és a csapatnak is. De ez rendben is van, ha egy új edző érkezik a csapathoz.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.Stez
Borriello távozásának örülök.
Tavaly aránylag jól lőtte a gólokat, de egyszerűen unszimpatikus nekem.
Meg a legtöbb esetben eléggé zavarja a labda.
Most arról pletykálnak, hogy Robinho kölcsönbe érkezett egy évre és 15 millás opciós jog van rajta.Bébé
Az a helyzet, hogy jelenleg úgy tűnik, Ibrával duplán nyertünk, elhoztuk őt lókukiért, vele pedig Raiolát, aki meg egy telefonnal elintézte, hogy Robinho szóban megegyezzen a Milannal. Ha végül valóban elhoztuk a brazilt, az sem rossz vétel tekintve a korát, a tudását és az eredeti értékét. Lehet, hogy Berlusconi végre rájött, hogy pisztollyal is meg lehet fenyegetni a játékosokat. 😛

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.Stez
Borriello távozásának örülök.
Tavaly aránylag jól lőtte a gólokat, de egyszerűen unszimpatikus nekem.
Meg a legtöbb esetben eléggé zavarja a labda.
Most arról pletykálnak, hogy Robinho kölcsönbe érkezett egy évre és 15 millás opciós jog van rajta.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kicsi Veron a Fradiba...csak játsszon is 😊Divat
valahogy a jó újpest tulio igazolása ugrik be.

bár ott legalább volt jó dal:
túlió, anyadát kúrta egész rió

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kicsi Veron a Fradiba...csak játsszon is 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Döntés a Loki ügyében kedden...
Link