Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bolton - Birmangham (jelenleg 1-2) Bogdán Ádám áll a hazaik kapujában mert a 37. perceben kiállították Jaaskelainent. Egy gólt kapott sajnos még nem láttam de ez jó esély h megmutassa h mit tud hisz eltiltás miatt a köv. fordulóban is ő fog védeni 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
csak spanyol+magyar focit nézek... engem ez a döntés különösebben nem érint 😊eaglesmcnabb
Hál isten én is, csak én fordítva, Magyar és Spanyol....

Update: Most épp PSV meccset 😛
Dzsudzsák jól nyomja.... Megint gólpassz. 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
elmennek a .... 😡Buga
Ráadásul egy másik fórumon azt olvstam, hogy nem is nagyon adnak élőben meccset, hanem felvételről adják (legalábbis ezen a héten)...barney
csak spanyol+magyar focit nézek... engem ez a döntés különösebben nem érint 😊eaglesmcnabb
Leginkább én is, de azért szívesen megnézném legalább a nagyobb rangadókat (olasz, angol) normális minőségben...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nem bizony. A digié az is.Matthew99
elmennek a .... 😡Buga
Ráadásul egy másik fórumon azt olvstam, hogy nem is nagyon adnak élőben meccset, hanem felvételről adják (legalábbis ezen a héten)...barney
csak spanyol+magyar focit nézek... engem ez a döntés különösebben nem érint 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:Buga
Nem bizony. A digié az is.Matthew99
elmennek a .... 😡Buga
Hát ez már Gyűlölködjünk topik 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:Buga
Nem bizony. A digié az is.Matthew99
elmennek a .... 😡Buga
Ráadásul egy másik fórumon azt olvstam, hogy nem is nagyon adnak élőben meccset, hanem felvételről adják (legalábbis ezen a héten)...

több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:Buga
Nem bizony. A digié az is.Matthew99
elmennek a .... 😡

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:Buga
Nem bizony. A digié az is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
No akkor Raul Meireles aláírt négy évre. Végül 11,5 millió font lett az ára.
Remélem bebizonyítja majd, hogy joggal örülök a szerződtetésének.

A mai WBA meccsen pedig visszatérünk a jól bevált 4-5-1-hez, hál' istennek. Nem is értem még mindig, mit akart Hodgson a manciti elleni 4-4-2-vel...Mikey
Nekem is tetszik a dolog, ráadásul a kezdő csapatunk és a kispadunk is bejön amit neveztek a mai meccsre.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 611
No akkor Raul Meireles aláírt négy évre. Végül 11,5 millió font lett az ára.
Remélem bebizonyítja majd, hogy joggal örülök a szerződtetésének.

A mai WBA meccsen pedig visszatérünk a jól bevált 4-5-1-hez, hál' istennek. Nem is értem még mindig, mit akart Hodgson a manciti elleni 4-4-2-vel...
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
az uefa tegnapról kitolta a döntést a jövő hétre (gondolom holnapra?!). szerintem a kizárást már rég meglépték volna, azon nem kell ennyit tanakodni.miilann
Így van...Különben nem hiszem,hogy bevállalják a kizárást, pláne hogy a bolgárok időn túl óvtak, és így van mérlegelési lehetősége az UEFA illetékeseinek. Azért az egy labdaérintésért, egyetlen percért max pénzbünti járna....apeszos
a bolgár óvás véleményem szerint nem oszt nem szoroz, az uefanak hivatalból ki kell vizsgálnia az ügyet, a vétség meg egyértelműmiilann
A tegnapi ns-ben olvastam egy rövid összefoglalót az itthoni különleges esetekről: kár, hogy az UEFA nem az MLSZ, a Loki meg nem a Fradi a kilencvenes években 😀 Akkor új szabályokat hoznának. De ekkora röhejes, amatőr hibát...... Herczeget amúgy se tartotam különösen ragyogó szellemi képességű embernek, de ezután meggyőződésem, hogy képtelen akár két dologra figyelni egyszerre. A másik, hogy Máté nevezésére mi a picsáért volt szükség? Két éve szinte nem is játszott, azon kívűl, hogy ő is valami csókos haver lehet, elképzelésem sincs. Miközben a bajnokikon elég jó teljesítményt nyújtott Simac, akit nem is neveztek. Mert ugye ha két héttel előre megírja a debreceni sikeredző az összeállítást, azon már nem lehet változtatni

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
az uefa tegnapról kitolta a döntést a jövő hétre (gondolom holnapra?!). szerintem a kizárást már rég meglépték volna, azon nem kell ennyit tanakodni.miilann
Így van...Különben nem hiszem,hogy bevállalják a kizárást, pláne hogy a bolgárok időn túl óvtak, és így van mérlegelési lehetősége az UEFA illetékeseinek. Azért az egy labdaérintésért, egyetlen percért max pénzbünti járna....apeszos
a bolgár óvás véleményem szerint nem oszt nem szoroz, az uefanak hivatalból ki kell vizsgálnia az ügyet, a vétség meg egyértelmű

child please!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az uefa tegnapról kitolta a döntést a jövő hétre (gondolom holnapra?!). szerintem a kizárást már rég meglépték volna, azon nem kell ennyit tanakodni.miilann
Így van...Különben nem hiszem,hogy bevállalják a kizárást, pláne hogy a bolgárok időn túl óvtak, és így van mérlegelési lehetősége az UEFA illetékeseinek. Azért az egy labdaérintésért, egyetlen percért max pénzbünti járna....
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
az uefa tegnapról kitolta a döntést a jövő hétre (gondolom holnapra?!). szerintem a kizárást már rég meglépték volna, azon nem kell ennyit tanakodni.

child please!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Adalék a Loki ügyhöz. Ezek után ha kizárják a Lokit szarjanak sünt. A Litex-el együtt.
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/news/newsid=569383.html
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hát ez a barcelona(/guardiola) teljesen hülye.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem kötözködésből, de nálam az nem variálás, ha süt a csapatról, hogy edzésen életükben nem látták még azt a felállást, csak szórja be a támadókat (pl Inter ellen) és papíron tolódik a formáció. Bár a 4-3-2-1 külön érdekelne, mert ilyenre egyáltalán nem emlékszem (még ha Busquets-Keita-Touré tengely is játszott, a 2 hátrébb lévő középpályás megmaradt).
Ékünk volt a BLben, csak pont azért nem rúgtunk még egy gól az Inter elleni visszavágón, mert ember nem ment be a 16oson belülre. Cserébe vészjóslóan körbevettük őket...

Az Ibra dologban a leginkább azt nem értem, hogy miért nem lehetett adni neki még egy évet. Nyilvánvaló, hogy az első év alapján nem lehet megítélni egy igazolást, ráadásul az első 4 hónapban senki nem szólhatott egy szót sem a teljesítményére. Külön Pep kérésére hoztuk, és tudtuk hogy kicsit problémás zseni. Már csak gazdasági szempontból is vicc, hogy egy 70 milliós befektetést elpazarolnak, miután pont a csapat kommunikációja miatt még a 40 milliós árát is sikerült teljesen tönkretenni. Kicsit félre kellett volna tennie Guardiolának a hatalmas egoját, és leülni normálisan beszélni vele.
Állítólag az edzésmunkájával semmi baj nem volt és meg lehetett figyelni az ünnepléseknél, kispados jeleneteknél, hogy a csapattársakkal mennyire jól elvolt.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Tavaly IS sok felállás? 😀 Lehet 0-2 vagy 3-0 az eredmény, a 4-3-3 mindig marad. Annyit variált Pep, hogy néha beküldte Leot középre, ami nem hozott átütő sikert. Bojan szélen tragédia, Pedro viszont hatékonyabb oldalt.

Ezzel a jöjjenek a fiatalok mentalitással csak az a bajom, hogy nincs jelen pillanatban olyan center, aki készen áll a PD/BL küzdelmekre. Ha pedig nagyobb cipőbe kényszerítik őket, akkor a jövőbeli sikerességükkel játszanak.

Ibra a "klasszikus" centerektől azért annyiban eltér, hogy papíron (!) technikásabb és gyorsabb, mint elődjeik. Továbbra is meg vagyok róla győződve, hogy kiemelkedő szezonokat futhatott volna.

Az Unicef "mezszponzor" pedig egy gesztus. Ha nem fér bele a csapatnak pár kiesett milla, akkor:
a. ne vegyünk ukrán ősembereket 1 évre (amikor még a BLben sem játszhatott) 25 millióért,
b. Ibrát ne Monopoly pénzért passzoljuk le.Escalade
Tavaly azért Pep többször variált, főleg az idény vége felé.
Volt 4-2-3-1, 4-3-2-1, sőt 4-1-4-1 v. 4-4-1-1 akár meccsen belül is változtatva.
Ahol hiányozhat egy klasszikus center az a BL. Bár tavaly volt...

Abban egyet értünk, hogy a Villa-Ibra-Messi trió papíron nagyon jól néz ki, én is megnéztem volna.
Nem tudom az öltözőben milyen volt a hangulat, de Henry is kapott "még egy évet" és abban robbantott is.
Biztos nehéz lehet beilleszkedni a Barca-ba: ott van az a sok kis ember, aki nem is spanyolul, hanem katalánul beszél és nagyon-nagyon régóta együtt játszik.

Én főleg a merchandising tevékenységre gondoltam, amit fejleszteni kéne.
De a mi sztárjaink csendes jófiúk, így nehezebb... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem Bojan is tud játszani éket.
Arról nem is beszélve, hogy tavaly a szezon végén nagyon jól működött a három törpés felállás (Messi, Pedro, Bojan), akik folyamatosan változtatták a helyüket.
Pepe nagyon sok felállásban játszatta tavaly is a támadósort.

És igen, jöjjöenek ismét a fiatalok. Nekem Robinho sem kéne.
Én Ibrát nagyon nem szerettem, de elviseltem a csapatban.
Érdekes, hogy az utóbbi időben a klasszikus center típusú játékosok megbuknak: Ibra, Maxi Lopez
Az utolsó Kluivert volt, aki letett valamit az asztalra.

Business: hát ez az amiben fejlődni kéne, és nem elsősorban a mezszponzorra gondolok.
Real, MU stb. sokkal nagyobb pénzeket kaszál.Sinisa
Tud, csak enyhén hullámzóan. Nem elég erőszakos vagy gyors, hogy sok sót egyen ott meg. Továbbra is 2 van belőlük, ami szerintem egy ilyen hosszú szezonra (főleg azok után, hogy a meghatározó játékosok majd 2 évet végig fognak focizni) kevés.

Tavaly IS sok felállás? 😀 Lehet 0-2 vagy 3-0 az eredmény, a 4-3-3 mindig marad. Annyit variált Pep, hogy néha beküldte Leot középre, ami nem hozott átütő sikert. Bojan szélen tragédia, Pedro viszont hatékonyabb oldalt.

Ezzel a jöjjenek a fiatalok mentalitással csak az a bajom, hogy nincs jelen pillanatban olyan center, aki készen áll a PD/BL küzdelmekre. Ha pedig nagyobb cipőbe kényszerítik őket, akkor a jövőbeli sikerességükkel játszanak.

Ibra a "klasszikus" centerektől azért annyiban eltér, hogy papíron (!) technikásabb és gyorsabb, mint elődjeik. Továbbra is meg vagyok róla győződve, hogy kiemelkedő szezonokat futhatott volna.

Az Unicef "mezszponzor" pedig egy gesztus. Ha nem fér bele a csapatnak pár kiesett milla, akkor:
a. ne vegyünk ukrán ősembereket 1 évre (amikor még a BLben sem játszhatott) 25 millióért,
b. Ibrát ne Monopoly pénzért passzoljuk le.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
A csatár választékot én nem érzem olyan vékonynak: Messi, Pedro, Villa, Bojan, Jeffren és Iniesta.
Én személy szerint örülnék, ha Bojan sokkal többet tudna játszani.Sinisa
Jól néz ki, de éket egyedül Villa tud jól játszani. Bojan javult, de 2. számúnak öngyilkosság, valamint ha bármelyikük megsérül... Robinho érkezésére van esély, emberi áron benne vagyok..

Valaki viszont mondja már el Roselléknek, hogy a Barcelonát vezetni nem jó biznisz. Ha folyamatos profitra vágynak, más helyen kéne kopogtatni...Escalade
Szerintem Bojan is tud játszani éket.
Arról nem is beszélve, hogy tavaly a szezon végén nagyon jól működött a három törpés felállás (Messi, Pedro, Bojan), akik folyamatosan változtatták a helyüket.
Pepe nagyon sok felállásban játszatta tavaly is a támadósort.

És igen, jöjjöenek ismét a fiatalok. Nekem Robinho sem kéne.
Én Ibrát nagyon nem szerettem, de elviseltem a csapatban.
Érdekes, hogy az utóbbi időben a klasszikus center típusú játékosok megbuknak: Ibra, Maxi Lopez
Az utolsó Kluivert volt, aki letett valamit az asztalra.

Business: hát ez az amiben fejlődni kéne, és nem elsősorban a mezszponzorra gondolok.
Real, MU stb. sokkal nagyobb pénzeket kaszál.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
3-0-ra leraktuk a Houstont, már húsz perc után kialakult a végeredmény, villámrajtot vettünk. Hatalmas volt, nem ehhez vagyok hozzászokva, igazán szép siker volt, ilyenkor érzem úgy, hogy büszke vagyok rá, hogy Rapids-szurkoló lehetek, és megkönnyezem a sikert. 😊
Lehet hülyének nézni, hogy nem BL-győzelmekben mérem az elismeréseket. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Pep ismeri annyira az utánpótlást, h előkap valakit a kalapból, olyat, akire nem is gondolnánk... ki ismerte Pedrót 2 éve az anyján meg a családján kívül? nem sokan... most meg ? 😊Geronimo
bár nem csatár,de Thiago Alcántara a következő nagy felfedezés lesz..utálom az utánpótlásukat 😛
http://www.youtube.com/watch?v=DL8aAoPA79s&feature=related

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
De sajnálom a Barca rajongók hatalmas problémáit.. 😉 Egyébként meg nagyon is udvarias a klubtól, megsüvegelendő,h próbálja egy kicsit gyengíteni a csapatot,h más egyesületeknek legalább legyen esélyük ellenük pontot szerezni. 😉

Üdv:

Hogyan Lehet Megverni a Barcát Labdarúgó Klubok Egyesülete
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Eladtuk ezt a bosnyák parasztottt!!! na végree! nem volt idevaló! én is csatlakozom, csak az eurókat sajnálom, azon kívül semmi mást!

lehet, h most soványnak tűnik a felhozatal csatárposzton, de Pep ismeri annyira az utánpótlást, h előkap valakit a kalapból, olyat, akire nem is gondolnánk... ki ismerte Pedrót 2 éve az anyján meg a családján kívül? nem sokan... most meg ? 😊