Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Ha esetleg véééletlenül nem zárják ki a Lokit, és marad a csoportban, akkor a meccseket megint Pesten fogják játszani, vagy esetleg áthozzák Nyházára, vagy marad Debrecenben?
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
ez egy tegnap délutáni cikk, kb akkor írták, amikor elterjedt egyáltalán a tiltás lehetősége. az uefa azt mondta, h ma fognak dönteni, úgy hogy ez még biztos nem official. nem ismerem ezt az oldalt, nem tudom mennyire megbízható, de számomra nem igazan tűnik annak.

btw sztem nem zárják ki a lokit.

child please!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
gratulálok a lokinak...braxa88
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
FAIL of the yeargabtsi
Azért ezt a "hírt"/"cikket" nem kell komolyan venni.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀Hurka
Tischler a legnagyobb király, 9-10 éves koromban még félelmetes csatárpárost alkottunk vele 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
FAIL of the year

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕JSanyo
gratulálok a lokinak...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szaniszló Csaba twitje alapján: http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=68324 😕

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
mondjuk én erről a Santa Cruz dologról semmit sem találtam, de jó vétel lenne szerintem is
és végre belenyúltunk a nem létező pénztárcánkba és Burdisso véglegesen a miénk 😊 8 millió euró
véééééééééééééggggre
még 1-2 játékosnak tudnék örülni


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Big L Las Vegas Raiders Oklahoma Sooners 342 — Raiders fan
Go Gunners! 😉

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Mikey: Meireles szvsz elképesztően túlértékelt, szerintem enyhén favágó annak ellenére, hogy a támadás a feladata, de azt sem hinném, hogy a PL-ben megmarad. Nem egy nagyon sérülékeny ember, nem is sérülni fog, úgy gondolom inkább totálisan el fog tűnni a mezőnyben. 11 millió pedig nem kis pénz azért, ennyiért nem éri meg jelenleg, hogy később is így lesz-e ez majd kideül, de nem hinném.Stez
Nem Liverpool játékosokat nem szokásom túlértékelni. Az alapján örülnék neki, amit láttam tőle a portugál válogatottban.
Tényleg favágó kicsit, de ha már sz_rok leszünk, akkor legalább aprítsunk. 😛 (Az ellenfeleknek úgyis szabad minket...)
11 millió font a mai fociban nem nagy pénz. Míg mások sokadik cseréket igazolnak ennyiért, mi őt a kezdőbe szánnánk.

Kristóf, persze, beírom. Együtt edz a csapattal, de nem játszik, ezért nem értem én. RH mondta, hogy azért nem játszik, mert el akarjuk adni. Ühüm, Mascht is elakartuk, és ő mégis játszott. Kavar itt is RH szépen...
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.Mikey
Részvétem, ami a b pontot illeti. 😀Stez
Why?Mikey
Kíváncsi vagyok miért nem gondoljátok jónak. Jha és ha Insuáról meg tudsz valamit közöld már pls mert én mint ha edzéses képeken láttam volna de játszani semmit és ahogy mondtad eladni sem akarjuk mert nincs róla hír.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
és Maicon+Milito történet? vagy még várjuk ki? 😊Divat
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?miilann
Roque a Cityből.
Tegnap azt olvastam, hogy megállapodtak a felek, bár még nem láttam azóta, hogy hivatalosan is lehozták volna. Mindenesetre vele akárki nagyot fogna, csak szerencsétlen üvegből van, de tényleg Pippo 2, csak a sérülékenysége miatt sehol sem tudott még leragadni.
Mikey: Meireles szvsz elképesztően túlértékelt, szerintem enyhén favágó annak ellenére, hogy a támadás a feladata, de azt sem hinném, hogy a PL-ben megmarad. Nem egy nagyon sérülékeny ember, nem is sérülni fog, úgy gondolom inkább totálisan el fog tűnni a mezőnyben. 11 millió pedig nem kis pénz azért, ennyiért nem éri meg jelenleg, hogy később is így lesz-e ez majd kideül, de nem hinném.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.Mikey
Részvétem, ami a b pontot illeti. 😀Stez
Why?
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
meireles a különösen utált portugál válogatottnak egyik kiemelkedően nem szeressem tagja...
leiva- meireles. egyiket jobban utálom mint a másikat 😥 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.Mikey
Részvétem, ami a b pontot illeti. 😀

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 605
Az Eurosport honlapja szerint
a, Konchesky 4 millió fontért érkezik a Fulhamtől és
b, Raul Meireles 11 millió fontért érkezik a Portótól mert

a Maschért kapandó 16 millió fontot elköltheti RH új játékosokra.

Konchesky "legalább angol", Meireles pedig "legalább nem spanyol". Manapság ezzel poénkodnak kínjukban a Liverpool-szurkolók.
Viccet félretéve, Meirelesnek nagyon örülnék, bár kérdés, mennyire feküdne neki a PL.

Btw, Insuával mi a fákk van?! Nem adtuk el, de nem is játszik, és még pletykák sincsenek róla.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛Divat
csak kölcsönbe megy Quagliarella a Juvéba egy évre.. ettől függetlenül idén a Juve legjobb ötlete volt őt elhappolni és ő is lesz a legjobb. :/

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 682 — Amerikai sportok rajongója
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀Hurka
Tényleg nem volt rossz meccs, csak sajna kikaptunk. Pedig a játék képe alapján minimum az x lett volna a reális,d ehát a helyzetetket be kell rúgni!!
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Máté Pétertől kérném az EL-megyek című számot és küldeném Debrecenbe."
Mehehehe

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
MTK-Újpest >>> szuperkupa, nagyon jó meccs volt az előbbi, de tényleg, hiába csak 1-0 lett, én nagyon élveztem
Benounes meg no comment volt, ahogy a felsőkapufa után rögtön lecseréltette magát 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛Divat
ja ennek örülök is, de nem ugy h közben eledják az egyetlen olyan játékost aki képes volt megcsinálni egy cselt... Diegot.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlenbraxa88
Quagliarella---> Juve...egész jó vétel 😛

|
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
juve-m.city az is szép zakó lesz...

a lokis féle botrány meg no comment... hihetetlen
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
A Roma viszont nagyott fogott Santa Cruzzal, hiába sérülékeny, de mindig benne van a gól, Pippo 2.Stez
itt melyik santa cruzról van szó?miilann
valamit tudhat 😀 Stez egy igazi insider. Schefter hozzá képest egy lelkes amatőr

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
értem én, hogy nagy presztízsű hely ez a monaco, de fájóan nem érdekelt sokakat a lelátón a meccs. emlékszem olyanra h meg sem telt, és most is székek ezrei voltak üresen még a rendes játékidő vége előtt. ez azért nem bl v el döntő, nyugodtan elvihetné az uefa sorsolással együtt egy-egy olyan helyszínre ahol érdekli az embereket a foci, de ilyen minőségű csapatokat ritkán látnak.

az mondjuk még szomorúbb, hogy a régiós központnak képzelt budapesten egy ilyen is elképzelhetetlen.

ami nem hajlik, az törik!