Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
off: Vki focizott már Mercurialban itt??én most akarok venni egyet...eddig csak adidasban fociztam (F10,F50) de most kiakarom próbálni a Mercurial-t is...érdemes vagy továbbra is adidas?? tapasztalatok??

onM_ViCk
Nekem kék mercurial van,igaz csak fél-eredeti,mondjuk én mindig is nike párti voltam,egyszer volt csak egy copa mundialom,olyat kéne beszereznem csak rohadt drága 😕 am csak ajánlani tudom,nagyon könnyű,jól illeszkedik a lábhoz,nekem jól is bírta/bírja 😊

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀JoeyPorter
nézd, yannick jól csinálta, ostoba lipták négyezer méterről repült be, minimális kontrollja nem volt afelett h mi fog történni, ezt yannick nagyon okosan kihasználta, persze h rájátszott, de ettől még ez tiszta 11es.gabtsi
Akadályozta ez tény,de ha már műesni akar akkor legalább az ütemet találja már el,ráadásul Iványi pont jó szögben is volt szóval látnia kellett volna...Nem véletlen küldözgetik hozzánk megye 2be ellenőrködni 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
off: Vki focizott már Mercurialban itt??én most akarok venni egyet...eddig csak adidasban fociztam (F10,F50) de most kiakarom próbálni a Mercurial-t is...érdemes vagy továbbra is adidas?? tapasztalatok??

on
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀JoeyPorter
nézd, yannick jól csinálta, ostoba lipták négyezer méterről repült be, minimális kontrollja nem volt afelett h mi fog történni, ezt yannick nagyon okosan kihasználta, persze h rájátszott, de ettől még ez tiszta 11es.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jó lenne egész évben egy ilyen Milant látni!!! nagyon jók most! bár egy Lecce az ellenfél.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.szaba
Nyilván itt most nem is a képességekre gondoltam hanem a sorrendre, és elismerem Casillas stabilabb hamarabb érett be Valdes pedig az utóbbi két három évben vált stabil kapussá. Ezt a hátrányt nehéz behozni. Közben megvan a meccs így tovább s ma még hajrá Mallorca 😊dande
Szerintem Valdes az elmúlt két évben kiegyensúlyozottabb volt, mint Casillas.
Reina pedig elég sokat bakizik.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.szaba
Nyilván itt most nem is a képességekre gondoltam hanem a sorrendre, és elismerem Casillas stabilabb hamarabb érett be Valdes pedig az utóbbi két három évben vált stabil kapussá. Ezt a hátrányt nehéz behozni. Közben megvan a meccs így tovább s ma még hajrá Mallorca 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak meg van Villa gólja s remélem ezzel a meccs is. Jé lehet, hogy D Alves beadni is megtanult 😊dande
Tavalyelőtt tudott.
Tavaly kevésbé.
Idén lehet menni fog Neki?
😀

Viccet féretéve: tavaly gyakorlatilag végigjátszotta az egész szezont, Barcelona-Brazília pár kilómétetes repülőutakkal súlyosbítva, szerintem ezért is volt halványabb főleg az idény harmadik harmadában.Sinisa
Ez így lehetett és ezért fáj, egy kicsit, hogy Ibrát elengedtük mert vékony a keret és hosszú a szezon, bízom bene nem lesz nagyobb gond ebből. Amúgy Valdesnek ma sokat köszönhetünk, peche van, hogy a spanyoloknak van egy Casillasuk sőt még egy Reina is. Bezzeg Zubi idejébe... mindegy a lényeg, hogy nálunk ő véd
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Mikey és a többi Pool fan aki látta a meccset mit mondd? Mert azt olvastam, hogy nem javul a dolog úgy érzitek meg nagyon védekező a taktika de valami más esetleg? Valami kiemelkedő teljesítmény vagy valami gyenge? Nem voltam internet közelben így buktam a meccset.....
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Na csak meg van Villa gólja s remélem ezzel a meccs is. Jé lehet, hogy D Alves beadni is megtanult 😊dande
Tavalyelőtt tudott.
Tavaly kevésbé.
Idén lehet menni fog Neki?
😀

Viccet féretéve: tavaly gyakorlatilag végigjátszotta az egész szezont, Barcelona-Brazília pár kilómétetes repülőutakkal súlyosbítva, szerintem ezért is volt halványabb főleg az idény harmadik harmadában.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na csak meg van Villa gólja s remélem ezzel a meccs is. Jé lehet, hogy D Alves beadni is megtanult 😊
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Bár a 4-3-2-1 külön érdekelne, mert ilyenre egyáltalán nem emlékszem (még ha Busquets-Keita-Touré tengely is játszott, a 2 hátrébb lévő középpályás megmaradt).
Escalade
Ha a Barca meccset választottad, és nem a csodálatos Vidi-Láki rangadót:
Most sem a klasszikus 4-3-3, hanem inkább 4-2-3-1-et.
Bár azt belátom a Barca estében nagyon nehéz ezeket a sémákat ráhúzni a szerkezetre...Sinisa
Akkor ez a baj... 😊
Ez még mindig a klasszikus 4-3-3. Mégis ki játszik a két szélsővel egy magasságban? Ha nagyon le szeretnénk bontani, akkor 4-2-1-2-1 (4-1-2-2-1, ha a Sergio mellett kp-s mozgását is nézzük), de nincs értelme. Ez ugyan az, amit a csapat a Rijkaard era óta focizik.
A rotáció fent felesleges, Villanak bent kéne csak lennie. Cserébe most már hivatalos, hogy ez a piszok ügyetlen -cserébe nem kiemelkedően gyors- Maxwell az Pep új aduásza. Védő, középpályás, néha szélső. Vicc.Escalade
OK, megvan a konszenzus. Ugyanazt látjuk. 😀

Azért a Recska féle statikus játékot (főleg au utolsó évben) inkább csak rémálmaiban szoktam látni.
Szerintem most sokkal rugalmasabban, és ötletesebben játszunk.

Maxwell talvaly nem volt olyan rossz.
Én inkább attól kapok hiderázást, hogy Abidal van LCB-ben...főleg így, hogy Pique nagyon szezon eleji formában van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem eddig szimpi volt a Racing de ami ámokfutást ma végeznek a bíró meg hagyja....
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hah. A Shity is kiszopott, ez bearanyozta a napomat. 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok!

Na 2-0 ide és szintén vezetünk két téves itéletben a kárunkra. Kamu tizi még jó, hogy Valdes kivédte Villa gólja pedig egyvonal mégse adták meg. Mindegy a lényeg, hogy a második félidőben ne eresszünk le. Remélem Maxvell mellett nem menek így el még
egyszer.

Vamos Barca fly Eagles: deee
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Iniesta hogy berakta

és erre azonnal tizi, de milyen😂
Valdez meg kivédi 😀😀Stez
Ezek a spanyol bírók mindig meglepnek 😀 Nem elég a vicces büntető, de még az előnyszabály fogalmát sem ismeri...

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bár a 4-3-2-1 külön érdekelne, mert ilyenre egyáltalán nem emlékszem (még ha Busquets-Keita-Touré tengely is játszott, a 2 hátrébb lévő középpályás megmaradt).
Escalade
Ha a Barca meccset választottad, és nem a csodálatos Vidi-Láki rangadót:
Most sem a klasszikus 4-3-3, hanem inkább 4-2-3-1-et.
Bár azt belátom a Barca estében nagyon nehéz ezeket a sémákat ráhúzni a szerkezetre...Sinisa
Akkor ez a baj... 😊
Ez még mindig a klasszikus 4-3-3. Mégis ki játszik a két szélsővel egy magasságban? Ha nagyon le szeretnénk bontani, akkor 4-2-1-2-1 (4-1-2-2-1, ha a Sergio mellett kp-s mozgását is nézzük), de nincs értelme. Ez ugyan az, amit a csapat a Rijkaard era óta focizik.
A rotáció fent felesleges, Villanak bent kéne csak lennie. Cserébe most már hivatalos, hogy ez a piszok ügyetlen -cserébe nem kiemelkedően gyors- Maxwell az Pep új aduásza. Védő, középpályás, néha szélső. Vicc.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Istenem a debreceniek összeesnek mindig ha hozzájuk érnek..súlyos

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Iniesta hogy berakta

és erre azonnal tizi, de milyen😂
Valdez meg kivédi 😀😀

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Bár a 4-3-2-1 külön érdekelne, mert ilyenre egyáltalán nem emlékszem (még ha Busquets-Keita-Touré tengely is játszott, a 2 hátrébb lévő középpályás megmaradt).
Escalade
Ha a Barca meccset választottad, és nem a csodálatos Vidi-Láki rangadót:
Most sem a klasszikus 4-3-3, hanem inkább 4-2-3-1-et.
Bár azt belátom a Barca estében nagyon nehéz ezeket a sémákat ráhúzni a szerkezetre...Sinisa
Nézi azt valaki egyáltalán? 😀 Majd talán az ismétlést 😊

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Bár a 4-3-2-1 külön érdekelne, mert ilyenre egyáltalán nem emlékszem (még ha Busquets-Keita-Touré tengely is játszott, a 2 hátrébb lévő középpályás megmaradt).
Escalade
Ha a Barca meccset választottad, és nem a csodálatos Vidi-Láki rangadót:
Most sem a klasszikus 4-3-3, hanem inkább 4-2-3-1-et.
Bár azt belátom a Barca estében nagyon nehéz ezeket a sémákat ráhúzni a szerkezetre...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hajrá Vidi! 😊petey
Nikolics megint nem került be :mad: kíváncsi leszek mit alkot Vujovic :/