Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
skrtel életveszélyes. tegnap minden cornernél tizit adhatott volna rá a spori nyugodt szívvel. engem ez zavar, mert nem vagyunk olyan jó formában h ilyet megengedhetjen. az egész támadó szekció szenved. nekem ez nagyon kijön. torres sérülés miatt nagyon nem tudja merre van, jovanovics próbálkozik és néha össze is jön neki, kuyt az egyetlen aki viszonlyag normálisan támadgat. carra márn agyon öreg. egyértleműen kijön, és pl nem értem mért nem cserélik meg aggerrel. lehet h jobb lábas de akkor is jobb lenne sztem. poulsen azért szerezgetett labdát, az meg h eladja kompletten mindenkire érvényes. de legfőképpen az zavar engem az egész csapatban hogy nem tudunk egy megtolós cselt csinálni. de tényleg ilyen mértékben problémák vannak. és azért enélkül az alapvető dolgo nélkül nehéz játszani.
u.i. hodgson megerősítette h szeretne még egy csatárt hozni. kalapban van llorente és bent
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Mikey és a többi Pool fan aki látta a meccset mit mondd? Mert azt olvastam, hogy nem javul a dolog úgy érzitek meg nagyon védekező a taktika de valami más esetleg? Valami kiemelkedő teljesítmény vagy valami gyenge? Nem voltam internet közelben így buktam a meccset.....kristóf17
Mondjuk a tegnapi meccset kiemelten nem lehet kezelni, mert ugyanolyan volt, mint a többi idei meccs.

Pozitívum: van küzdőszellem a csapatban, ami tavaly igen sokszor hiányzott. Még Gerrard és Torres is hajt. Plusz Jovanovicon látni, hogy próbálna játszani valamit, de a többiek ebben nem társai. Ngogot lehetne még ide sorolni, de tegnap "valamiért" még a padon sem volt...
Negatívum: kb. minden más. Egy-egy támadás szépen összejön, de túlnyomó többségben én azt vélem felfedezni, hogy a játékosok nem tudják, mit játsszanak. Védekezésben Johnson nulla, Carra lassú, Skrtel úgy ahogy rendben van, Agger meg nem balszélre való. Poulsen alig szerez labdát, és ha véletlenül szerez egyet, azt is gyorsan visszaadja az ellenfélnek. Lucas pedig elég légüres térben mozog, szaladgál jobbra-balra, de kb. sehova nem ér oda. A széleken Kuyt és Jova próbál besegíteni, csak kevés sikerrel.

Az rendben van, hogy már nem Gerrard, Alonso, Mascherano és Sissoko van a középpályán - best midfield in the world, ahogy ugye a szurkolói dal mondja, mondta - de hogy ennyire ne tudjuk megtartani a labdát, az számomra érthetetlen. Nagyon sokat elmond, hogy a 10 emberrel játszó West Brom beszorított minket a kapunk elé... egy West Brom, az Anfielden...

Rengeteg mindent tudnék még írni, de valahogy nincs kedvem, mert csak még jobban elkeserednék. 😊
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
kurva Juve! így kezdeni a szezont... nem elég, hogy az átigazolási piacon nyomott fasz idiótaként viselkedtünk a bajnokság nyitóján is ilyen nevetségesen kell játszani. fura a Juve esetében azért szorítani, hogy benne legyen az első négyben.

marotta szarjon egy méteres sünt. legalábbis eddig nagyon úgy néz ki, hogy ráférne.
eladja gio-t és diego-t(brutál áron alul) Trez-t ingyen úgy, hogy van kemény két csatárunk. fizetünk Quagliarella kölcsönbevételéért, hozunk iszonyat pénzért egy senki Marinezt....Krasiccal is miért kellett ennyit várni? ...nagyon nem értem. :/

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Újee, izgalmas két napnak néznek elébe a Milan fanok úgy néz ki.
A Lecce elleni győzelem után Borriello azt nyilatkozta, hogy nem zárja ki, hogy távozik, ugye nem is titok, hogy néhány napja a Juve bejelentkezett érte, Gallianiék pedig rajta vannak az ügyön és megy valami okoskodás..
E mellett pedig ugye Ibra "B-tervjeként" szóban megegyeztünk Robinhoval, de úgy tűnt, hogy mivel sikerrel megszereztük ezért Robinhot hagyjuk a fenébe, de közben kiderült, hogy Borriello azonnali eladásában gondolkodunk és utána rögtön Robinho elhozatalában a Citytől. A City nagyon szabadulni akar a braziltól és állítólag hajlandóak lennének eladni őt nagyon áron alul is. Mivel Ibrát durván áron alul hoztuk el, simán esélyes a dolog, bár Borriello szerintem nem fog menni, Allegri továbbra is ragaszkodik hozzá. Bár ki tudja, jó ideje brazilbuzik a vezetők.. Egyik szemem sírna, a másik nevetne, ha létrejönne az üzlet, ha Ibra sérül gondba lennénk csatárposzton, ellenben ami számomra nagyon fontos, ezzel lenne Dinho formahanyatlása és pihentetése, illetve Pato sérülése esetén egy minőségi játékos, aki akármikor beállítható, bár nem szeretem Robinhot.
Mindenesetre jó kis utolsó napoknak nézünk elébe, Berlusconi meghülyült, végre normális játékosokért is fizetne. 😛Stez
Érdekes...
Szélsőben marhára nincs depth de így meg ha megsérül Ibra csak Pippo marad akin tegnap látszott h bizonyítani akar Allegrinek, szal akár neki is lehet jó szezonja de akk is 2 középcsatárral kockázatos lenne nekimenni az idénynek (javaslat: hozzuk vissza Paloschit 😉 )


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Újee, izgalmas két napnak néznek elébe a Milan fanok úgy néz ki.
A Lecce elleni győzelem után Borriello azt nyilatkozta, hogy nem zárja ki, hogy távozik, ugye nem is titok, hogy néhány napja a Juve bejelentkezett érte, Gallianiék pedig rajta vannak az ügyön és megy valami okoskodás..
E mellett pedig ugye Ibra "B-tervjeként" szóban megegyeztünk Robinhoval, de úgy tűnt, hogy mivel sikerrel megszereztük ezért Robinhot hagyjuk a fenébe, de közben kiderült, hogy Borriello azonnali eladásában gondolkodunk és utána rögtön Robinho elhozatalában a Citytől. A City nagyon szabadulni akar a braziltól és állítólag hajlandóak lennének eladni őt nagyon áron alul is. Mivel Ibrát durván áron alul hoztuk el, simán esélyes a dolog, bár Borriello szerintem nem fog menni, Allegri továbbra is ragaszkodik hozzá. Bár ki tudja, jó ideje brazilbuzik a vezetők.. Egyik szemem sírna, a másik nevetne, ha létrejönne az üzlet, ha Ibra sérül gondba lennénk csatárposzton, ellenben ami számomra nagyon fontos, ezzel lenne Dinho formahanyatlása és pihentetése, illetve Pato sérülése esetén egy minőségi játékos, aki akármikor beállítható, bár nem szeretem Robinhot.
Mindenesetre jó kis utolsó napoknak nézünk elébe, Berlusconi meghülyült, végre normális játékosokért is fizetne. 😛

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Muszály beírnom, legfeljebb mégis visszahozzák a dislike-ot, de a real támadójátéka egy kalap szar volt. Nem akarom ezt kiterjeszteni az egész szezonra, de most az volt. Lehet nem ártott volna még egy minőségi támadó oda, mondjuk egy saját nevelésű ikon, csak hát azokat elkergetik onnan...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lenne egész évben egy ilyen Milant látni!!! nagyon jók most! bár egy Lecce az ellenfél.Buga
Gálameccs volt, első félidőben ott és akkor alakítottunk ki helyzetet, ahol és amikor csak akartunk. Különösen a Dinho-Pato páros brillírozott, látszik rajtuk, hogy egymás gondolatát is ismerik, elképesztő milyen lasztikat nyomtak egymásnak, Pato meg már a 40. percben 4-nél tarthatott volna, ha nem hagy ki két 100%-os ziccert is. Borriello megint szerencsétlenkedett, de egy szem ékként nem is volt egyszerű dolga, Ibrával az oldalán ez mésképp lesz. Mondjuk az jellemző, hogy Pippo első labdaérintéséből kapufáig jutott, utána volt még két kurva jó lökete, a harmadikat meg be is vágta. :cool:
A középpálya sem volt rossz, bár totálisan az történt, amit várhatunk az öregektől, 55-60 percnyi parádé, utána Seedorf eltűnik, Ambrosini is elfárad és Pirlo is visszavesz. Ami nagyon pozitív volt, hogy a legnagyobb gondunk a balhátvéd poszt, ma mégis Antonini valami zseniálisan jól játszott ott, Thiago Silva pedig megint remekelt. Ami nem tetszett, hogy Allegri a cserék után sem volt hajlandó változtatni a taktikán, beküldte Gattusot, aki folyamatosan támadott, és beküldte Boatenget Pato helyére, akinek így 20 perc alatt is volt 2-3 remek lasztija, és jól játszott, de érződött rajta, hogy nem ez az ő igazi posztja. Mit tudhat vajon, ha még az eredeti posztjára megy be egyszer? 😊 A 4. gólban hatalmas szerepe is volt. Bizakodó vagyok, persze ez csak egy Lecce volt, de oktattunk végig és ne feledjük el, hogy ehhez a támadósorhoz két hét múlva már egy Ibra is csatlakozik. A lényeg, hogy sikerüljön megtalálni az egyensúlyt a középpályán és a védelemben, tavaly egy tucat meccset adtunk el amatőr, egyéni hibák miatt.

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Cé elég szarul tette kapura sarokkal 16ról :oJoeyPorter
Sok értelme volt, mint a trükkjeinek általában...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól függ hol játszol terembe joma top flex mert könnyű erős stabil olcsó és kurvajól néz ki, fűre én az adidast jobban szerettem amikor még ott játszottam nike hiába néz ki jól nekem annyira nem jött bekristof
joma zsírság, kedvenc cipőm, nekem elsők között lett 2007 nyár végén, azt vittem collegeba mindenre, rohadt kényelmes (+ én azért is szeretem, mert nem néz ki klasszikus soccercipőnek és inkognitózhatok benne 😛 ). most 2010 van, kb pont 3 éves, és most kezd csak lyukadozni a talpa, már nem is tudok sajna annyiszor bennelenni. pedig nyomtam benne sok más sportágat i + a soccert mindenféle területenkonqueror
plusz 1000 😀 Jomámat imádtam míg szét nem rúgtam, most Umbro van de ég és föld a különbség.petey
igazából terem cipőm az megvan,az új F50en...az nekem naon bejön...kényelmes
kint is eddig csak adidasom volt de most úgy néz ki akkor h bepróbálok egy mercurial-t...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
attól függ hol játszol terembe joma top flex mert könnyű erős stabil olcsó és kurvajól néz ki, fűre én az adidast jobban szerettem amikor még ott játszottam nike hiába néz ki jól nekem annyira nem jött bekristof
joma zsírság, kedvenc cipőm, nekem elsők között lett 2007 nyár végén, azt vittem collegeba mindenre, rohadt kényelmes (+ én azért is szeretem, mert nem néz ki klasszikus soccercipőnek és inkognitózhatok benne 😛 ). most 2010 van, kb pont 3 éves, és most kezd csak lyukadozni a talpa, már nem is tudok sajna annyiszor bennelenni. pedig nyomtam benne sok más sportágat i + a soccert mindenféle területenkonqueror
plusz 1000 😀 Jomámat imádtam míg szét nem rúgtam, most Umbro van de ég és föld a különbség.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Yannick a Dombi Tibor Műeső Iskolát kitűnően végezte. Az más kérdés hogy megadható volt de Iványi ott volt 5 méterre szóval no comment, de ezt a makker Lokit ahogy megnyerte baszki..mindenesetre nem érdemeltünk pontot.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Cé elég szarul tette kapura sarokkal 16ról :o

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
attól függ hol játszol terembe joma top flex mert könnyű erős stabil olcsó és kurvajól néz ki, fűre én az adidast jobban szerettem amikor még ott játszottam nike hiába néz ki jól nekem annyira nem jött bekristof
joma zsírság, kedvenc cipőm, nekem elsők között lett 2007 nyár végén, azt vittem collegeba mindenre, rohadt kényelmes (+ én azért is szeretem, mert nem néz ki klasszikus soccercipőnek és inkognitózhatok benne 😛 ). most 2010 van, kb pont 3 éves, és most kezd csak lyukadozni a talpa, már nem is tudok sajna annyiszor bennelenni. pedig nyomtam benne sok más sportágat i + a soccert mindenféle területen
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
attól függ hol játszol terembe joma top flex mert könnyű erős stabil olcsó és kurvajól néz ki, fűre én az adidast jobban szerettem amikor még ott játszottam nike hiába néz ki jól nekem annyira nem jött be
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
world cup v copa mundial (függően, hogy mely talpat szereted), a többi bohóc.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
off: Vki focizott már Mercurialban itt??én most akarok venni egyet...eddig csak adidasban fociztam (F10,F50) de most kiakarom próbálni a Mercurial-t is...érdemes vagy továbbra is adidas?? tapasztalatok??

onM_ViCk
Nekem kék mercurial van,igaz csak fél-eredeti,mondjuk én mindig is nike párti voltam,egyszer volt csak egy copa mundialom,olyat kéne beszereznem csak rohadt drága 😕 am csak ajánlani tudom,nagyon könnyű,jól illeszkedik a lábhoz,nekem jól is bírta/bírja 😊

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀JoeyPorter
nézd, yannick jól csinálta, ostoba lipták négyezer méterről repült be, minimális kontrollja nem volt afelett h mi fog történni, ezt yannick nagyon okosan kihasználta, persze h rájátszott, de ettől még ez tiszta 11es.gabtsi
Akadályozta ez tény,de ha már műesni akar akkor legalább az ütemet találja már el,ráadásul Iványi pont jó szögben is volt szóval látnia kellett volna...Nem véletlen küldözgetik hozzánk megye 2be ellenőrködni 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
off: Vki focizott már Mercurialban itt??én most akarok venni egyet...eddig csak adidasban fociztam (F10,F50) de most kiakarom próbálni a Mercurial-t is...érdemes vagy továbbra is adidas?? tapasztalatok??

on
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀JoeyPorter
nézd, yannick jól csinálta, ostoba lipták négyezer méterről repült be, minimális kontrollja nem volt afelett h mi fog történni, ezt yannick nagyon okosan kihasználta, persze h rájátszott, de ettől még ez tiszta 11es.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Jó lenne egész évben egy ilyen Milant látni!!! nagyon jók most! bár egy Lecce az ellenfél.

több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.gabtsi
Ez a tizi elég nagy kammer volt,már két méterre Lipták becsúszó lába előtt dobta el magát 😀

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.szaba
Nyilván itt most nem is a képességekre gondoltam hanem a sorrendre, és elismerem Casillas stabilabb hamarabb érett be Valdes pedig az utóbbi két három évben vált stabil kapussá. Ezt a hátrányt nehéz behozni. Közben megvan a meccs így tovább s ma még hajrá Mallorca 😊dande
Szerintem Valdes az elmúlt két évben kiegyensúlyozottabb volt, mint Casillas.
Reina pedig elég sokat bakizik.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.szaba
Nyilván itt most nem is a képességekre gondoltam hanem a sorrendre, és elismerem Casillas stabilabb hamarabb érett be Valdes pedig az utóbbi két három évben vált stabil kapussá. Ezt a hátrányt nehéz behozni. Közben megvan a meccs így tovább s ma még hajrá Mallorca 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
úgyhallom yannick is a fekete pákó nyelvtani intézetbe járt.

egyébiránt jó volt a második félidő. kiváncsi vagyok mezey épp most mivel magyarázza.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reina sokkal szarabb mint Valdes. Valdes sztem a legjobb spanyol kapus, de Casillas nem ad rá okot, hogy lecseréljék.