Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Drenthe kölcsönben a Hérculesnél

kár,hogy mennie kellett,de legalább csak kölcsönbe

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Jó, de Maxwell használható a középpályán is ,legalábbis Guardiola szerint, így elég sok helyen bevethető a csapatban, nem hinném hogy megválnánk tőle (persze ha irreálisan sokat adnának érte, akkor igen 😀 ).barney
Ha Ibránál találtunk 24 milliós vásárlási opciót nem hiszem h Maxwellt áron felül vennénk tőletek 😉empty taxi
Csak az a különbség, hogy Ibra nem kellett Pepnek 😉

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
De. Hogy is volt az a Hodgson-ígéret, hogy a Fulhamtől nem igazolunk ezen a nyáron senkit??Mikey
Ezen filóztam én is tegnap. Érdekes.marci
Én inkább undorítónak nevezném. Nincs nekem semmi bajom Koncheskyvel, sőt, de ez így nem tetszik.
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊

Más:


😕 :mad:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha volt már bocs, de nem találom sehol a magyarázatot. Miért lesznek a válogatott meccsek pénteken és kedden, az eddig megszokott szombat-szerdától? Azért, hogy a klubokba ne úgy beessenek a játékosok a hétvége előtt vagy miért?tüsi91
Erről nem is tudtam. A klubok szempontjából üdvözlendő.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
De. Hogy is volt az a Hodgson-ígéret, hogy a Fulhamtől nem igazolunk ezen a nyáron senkit??Mikey
Ezen filóztam én is tegnap. Érdekes.
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Boriello és Kaladze is out. Ezt már szeretem.

Kaladze régen nagyon jó volt még belső hátvédnek is Nesta oldalán, de az utóbbi 2-3 évben elég szarul ment neki.
több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Egyszer mindenkinek eljön az idő a visszavonulásra.. 😕
Nem szeretem a Realt, sohasem kedveltem, Morientest viszont határozottan szerettem. Nagyon szimpatikus, remek játékos volt, főleg a madridi éveiben. Raul-Morientes páros: erre még most is elismerően csettintek!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Eddig úgy néz ki pár perce hivatalos Robinho érkezése! A facebook és az acmilan.com is megerősítette 😊 Jó hogy egész nyáron köpködtem Berlusconit hogy egy pecs 😛 :cool:
Közben az is hivatalosnak néz ki hogy Boriello a Romában folytatja.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na Robinho a Milanban megnyugodhatok, kivéve ha mondjuk a Bl döntőben ellenünk parádézik bár ha Messi parádéval így is mi nyerünk nem zavar 😊 Maxwellről meg eddig semmi hír de messze még az éjfél...
több mint 13 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Tottenham have offered £10 million for Ryan Babel.
könyörgöm menjen ennyiért. és belefektetjük vmi csatárba még. mindezt fél óra alatt 😀a.kacsa
tudom h goal.com-os infoval nem szabad foglalkozni,de ott azt írják h 5 millióért Babel a Tottenham játékosa
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"A tesóm taxis, most mondta, hogy az előbb Rafael Van der Vaartot és az ügynökét tette ki az Arsenal-stadionnál. Száz százalék, hogy igaz" - idézte a Guardian a twitelő Aidan Gibsont.
😀 hatalmas
lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
nemtom , sztem ezek nem taxival járnak... 😀peach
jaja ezt én is olvastam de ez a forrás.....amúgy a taxi nem lehetetlen
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Tottenham have offered £10 million for Ryan Babel.
könyörgöm menjen ennyiért. és belefektetjük vmi csatárba még. mindezt fél óra alatt 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vdv állítólag ma Londonban volt méghozzá a legszebb felén Arsenalban,közben Svárcer marad a Fulhamben, a Főnök Llorisért tett ajánlatot méghozzá 14,5 milliót....
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Jó, de Maxwell használható a középpályán is ,legalábbis Guardiola szerint, így elég sok helyen bevethető a csapatban, nem hinném hogy megválnánk tőle (persze ha irreálisan sokat adnának érte, akkor igen 😀 ).barney
Ha Ibránál találtunk 24 milliós vásárlási opciót nem hiszem h Maxwellt áron felül vennénk tőletek 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ha volt már bocs, de nem találom sehol a magyarázatot. Miért lesznek a válogatott meccsek pénteken és kedden, az eddig megszokott szombat-szerdától? Azért, hogy a klubokba ne úgy beessenek a játékosok a hétvége előtt vagy miért?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Konchesky aláírt 4 évre.
Tökéletes Hodgson igazolás. Angol, és már majdnem 30 éves.

De. Hogy is volt az a Hodgson-ígéret, hogy a Fulhamtől nem igazolunk ezen a nyáron senkit??
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
... Rafael Van der Vaart ...

lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
van der Vaart komoly pénzbe került volna... egyébként is, nem akart Liverpoolba igazolni, innentől kezdve kár sajnálkozni.
Mikey
ezt látod nem tudtam
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
... Rafael Van der Vaart ...

lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
Jova ingyen volt, van der Vaart komoly pénzbe került volna... egyébként is, nem akart Liverpoolba igazolni, innentől kezdve kár sajnálkozni.
Ezt az egész Insúa-ügyet, úgy ahogy van, nem értem. Miért kellett megszabadulni tőle?!

Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Kedvenc csatárom. Egy álmom vált valóra, amikor Liverpoolba szerződött. (Az már más kérdés, hogy nem jött be neki az élet Liverpoolban.)

Kristóf, Ngog szerintem van "Liverpool-szintű" játékos. Még fiatal, és bár tavaly el-eltűnt a meccseken, idén teljesen rendben volt eddig.
Mondjuk az ilyen "nem ide való" kijelentésektől falra tudok mászni, de amúgy is át kell értékelni azt a szintet, ami alatt egy játékos nem való a Liverpoolba...
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Jó, de Maxwell használható a középpályán is ,legalábbis Guardiola szerint, így elég sok helyen bevethető a csapatban, nem hinném hogy megválnánk tőle (persze ha irreálisan sokat adnának érte, akkor igen 😀 ).

több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
Hát srácok nem tudom miért vagytok ilyen ellenszenvesek. Gomez meg már legalább 2 hónapja terítéken van ahogyan mondjuk Carlton Cole is akit én szívesen látnék a csapatnál Gomezzel ellentétben. A csapatból jelenleg talán N'gog-ot nem szeretem(foci tudás alapján nem ide való szerintem) és Lucast. Többiekkel egyszerűen semmi bajom. Túl radikálisan nézitek a dolgot vagy nem tudom.
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
attól még ugyanúgy kiadó volt a realnal hosszú ideje
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
"A tesóm taxis, most mondta, hogy az előbb Rafael Van der Vaartot és az ügynökét tette ki az Arsenal-stadionnál. Száz százalék, hogy igaz" - idézte a Guardian a twitelő Aidan Gibsont.
😀 hatalmas
lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the waya.kacsa
nemtom , sztem ezek nem taxival járnak... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
"A tesóm taxis, most mondta, hogy az előbb Rafael Van der Vaartot és az ügynökét tette ki az Arsenal-stadionnál. Száz százalék, hogy igaz" - idézte a Guardian a twitelő Aidan Gibsont.
😀 hatalmas
lehet h jovanovicsnál nagyobb igazolás lett volna... insua galatasarayban folytatja bye the way
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )dande
A Realnak ne is. Van nekik bajuk (Mourinhojuk) elég... 😀
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
Én örülök Robinho érkezésének. Lehet, hogy szar lesz, de csak kölcsönbe jön valamint legalább látszik, hogy próbálkozik a vezetőség. A játékossal meg nincsen semmi bajom. Még. 😀
Annak ellenére, hogy Hunti már elment, még bízok Boriello eladásában is.