Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
VdV-ről én is azt hallottam, hogy tegnap 22:40-kor beadták rá a kérelmet, hogy már elindult a transzfer a csapatok között és a liga engedje, hogy ma távozzon.Stez
elvileg létrejött a transzfer, a vételár 11m €.

child please!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
haaaaaaaaaaj Soldi 😂 😂 😂
a csodás Borriello kontra Roma okosságot olvasván azonnal te jutottál eszembe, milyen boldog lehetsz most. 😂
Mondjuk remélem azért kikötötték a felek, hogy ellenünk nem játszhat Borriello, az a kis pöcs még a végén nekünk lődözné majd a gólokat 😀

Szsziszka: Nem értek egyet veled.
Habár a középpálya valóban nagyon érzékeny továbbra is, Pirlonak már jó ideje nem a futás a dolga, tőle ne is ezt várd. Ha Allegri megtalálja a megfelelő rotációt, akkor mellette a Gattuso-Ambrosini-Flamini-Boateng négyesnek nem lesz annyira nehéz feladata, mert pihentek lesznek. Látok ebben a középpályában fantáziát, de télen, vagy legkésőbb nyáron erősíteni kell tovább, nincs mese.
Veled ellentétben szerintem az első meccsen Antonini remekelt, nem tudom, te mi alapján gondolod az ellenkezőjét. És benne mindig benne van a 90 perc, de jó csapatok ellen eddig hibázott, nem keveset. Kérdés, hogy a nyáron mennyit fejlődött és jobb csapatok ellen mit fog tudni nyújtani.
Bonera is remekelt ugyanúgy, de ő 60 perc után már lemaradozott, ritkábban jött fel, gyengébben is védekezett, az ilyen meccseken elég lesz, de egyébként felejtsük el őt, mint szélső hátvéd. De itt is pont a rotáció a lényeg, ha kell, Zambrotta akármelyik szélen játszik majd, ott van Papa, ha középről esik ki valaki, Yepes elkaristol, de Onyewut is be lehet rakni, Papa is, Bonera is tud középen játszani. Nagyon nagy előny lehet ez a védelem frissessége szempontjából, hogy ennyi univerzális védőnk van, Silváról meg már tavaly tudni lehetett, hogy két éven belül a világ egyik legjobb középhátvédje lesz, de rendre ámulok és bámulok, hogy mennyit fejlődik a srác és 20 éves létére elképesztő tapasztalt megoldásai vannak, Nestával hihetetlen mennyire kiegészítik egymást. Izgalmas szezont várok és végre évek folytán úgy gondolom, hogy még bajnokok is lehetünk, ez már nagy szó.
VdV-ről én is azt hallottam, hogy tegnap 22:40-kor beadták rá a kérelmet, hogy már elindult a transzfer a csapatok között és a liga engedje, hogy ma távozzon.Stez
Akkor olyan sokban nem különbözik a véleményünk.
Ha Pirlo így játszik tovább, az több mint jó! De én az elmúlt 1,5-2 évben majd megőrültem a totyogásától, forgolódásától, lassúságától és alibi passzaitól. Ütközni se mostanában láttam így, meg védekezni, mint azt most a Lecce ellen tette, meg végre a kb 3 évvel ezelőtti önmagát idézte a labdáival. Csak így tovább, és jó lesz! Gattuso hatalmas kedvenc, és bizonyította h még mindig jó! A többi középpályás is rendben, remélem Boateng nagyot alakít majd. Talán Seedorf lóg ki lefelé. Azért szerettem volna egy jó irányítót , mert az elmúlt 1-2 szezonban nagyon kivoltam Pirlo és Seedorf szerencsétlenkedésétől. De mondom még1X Pirlo most nagyon kellemesen meglepett a hétvégén.
A védelemben pedig én Antoninit mindig kicsit bizonytalannak éreztem (ahogy írtad is, ez nem a Lecce szintű csapatok ellen jön ki), de azt azért nem mondom h rossz. Én szívesebben látnám ott Zambrottát a kezdőben. Bonerától meg nem vártam ilyen jó teljesítményt, lehet ezért maradt meg jobban.
Silva 26 éves.
Amúgy nekem is tetszik ahogy a csapat alakul, jó szezont várok.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
haaaaaaaaaaj Soldi 😂 😂 😂
a csodás Borriello kontra Roma okosságot olvasván azonnal te jutottál eszembe, milyen boldog lehetsz most. 😂
Mondjuk remélem azért kikötötték a felek, hogy ellenünk nem játszhat Borriello, az a kis pöcs még a végén nekünk lődözné majd a gólokat 😀

Szsziszka: Nem értek egyet veled.
Habár a középpálya valóban nagyon érzékeny továbbra is, Pirlonak már jó ideje nem a futás a dolga, tőle ne is ezt várd. Ha Allegri megtalálja a megfelelő rotációt, akkor mellette a Gattuso-Ambrosini-Flamini-Boateng négyesnek nem lesz annyira nehéz feladata, mert pihentek lesznek. Látok ebben a középpályában fantáziát, de télen, vagy legkésőbb nyáron erősíteni kell tovább, nincs mese.
Veled ellentétben szerintem az első meccsen Antonini remekelt, nem tudom, te mi alapján gondolod az ellenkezőjét. És benne mindig benne van a 90 perc, de jó csapatok ellen eddig hibázott, nem keveset. Kérdés, hogy a nyáron mennyit fejlődött és jobb csapatok ellen mit fog tudni nyújtani.
Bonera is remekelt ugyanúgy, de ő 60 perc után már lemaradozott, ritkábban jött fel, gyengébben is védekezett, az ilyen meccseken elég lesz, de egyébként felejtsük el őt, mint szélső hátvéd. De itt is pont a rotáció a lényeg, ha kell, Zambrotta akármelyik szélen játszik majd, ott van Papa, ha középről esik ki valaki, Yepes elkaristol, de Onyewut is be lehet rakni, Papa is, Bonera is tud középen játszani. Nagyon nagy előny lehet ez a védelem frissessége szempontjából, hogy ennyi univerzális védőnk van, Silváról meg már tavaly tudni lehetett, hogy két éven belül a világ egyik legjobb középhátvédje lesz, de rendre ámulok és bámulok, hogy mennyit fejlődik a srác és 20 éves létére elképesztő tapasztalt megoldásai vannak, Nestával hihetetlen mennyire kiegészítik egymást. Izgalmas szezont várok és végre évek folytán úgy gondolom, hogy még bajnokok is lehetünk, ez már nagy szó.
VdV-ről én is azt hallottam, hogy tegnap 22:40-kor beadták rá a kérelmet, hogy már elindult a transzfer a csapatok között és a liga engedje, hogy ma távozzon.Stez
Jó lesz idén a Milan! Remélem, hogy elkapják az Intert... 😉

De én meg pont most nem tudom nézni őket. Egye meg a fene a digitv-t.... 😕

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A nem idevalót lehet kicsit elhamarkodottan írtam,és csak a tavalyi szezonból indultam ki. Majd ha esetleg ő lesz az egyetlen csatár valami miatt kiderül minden. De az biztos, hogy eddig, főleg a selejtező meccsekre gondolok sok helyzetet hagyott ki amik nagyok voltak. Legalábbis így emlékszem. Javíts ki ha tévedek.kristóf17
Tény, hogy sok helyzetet hagyott ki, de 3 gólt így is rúgott, amivel továbbjuttatta a csapatot a Rabotnicki ellen. Plusz a bajnokságban is kvázi győztes gólt rúgott az Arsenal ellen, az már más kérdés, hogy Reina ügyetlenkedett egyet a 90+. percben.
Nem Torres-szintű csatár, ez természetes, de szerintem teljesen jó "backup". Vannak más posztok/játékosok, amik/akik miatt ezerszer jobban aggódom...Mikey
Ezzel kétségtelenül egyet értek. Nekem sem N'gog jelenleg a legnagyobb problémám pláne hogy látom rajta a küzdést akarást.kristóf17
és 21 éves 😊
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
A nem idevalót lehet kicsit elhamarkodottan írtam,és csak a tavalyi szezonból indultam ki. Majd ha esetleg ő lesz az egyetlen csatár valami miatt kiderül minden. De az biztos, hogy eddig, főleg a selejtező meccsekre gondolok sok helyzetet hagyott ki amik nagyok voltak. Legalábbis így emlékszem. Javíts ki ha tévedek.kristóf17
Tény, hogy sok helyzetet hagyott ki, de 3 gólt így is rúgott, amivel továbbjuttatta a csapatot a Rabotnicki ellen. Plusz a bajnokságban is kvázi győztes gólt rúgott az Arsenal ellen, az már más kérdés, hogy Reina ügyetlenkedett egyet a 90+. percben.
Nem Torres-szintű csatár, ez természetes, de szerintem teljesen jó "backup". Vannak más posztok/játékosok, amik/akik miatt ezerszer jobban aggódom...Mikey
Ezzel kétségtelenül egyet értek. Nekem sem N'gog jelenleg a legnagyobb problémám pláne hogy látom rajta a küzdést akarást.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
haaaaaaaaaaj Soldi 😂 😂 😂
a csodás Borriello kontra Roma okosságot olvasván azonnal te jutottál eszembe, milyen boldog lehetsz most. 😂
Mondjuk remélem azért kikötötték a felek, hogy ellenünk nem játszhat Borriello, az a kis pöcs még a végén nekünk lődözné majd a gólokat 😀

Szsziszka: Nem értek egyet veled.
Habár a középpálya valóban nagyon érzékeny továbbra is, Pirlonak már jó ideje nem a futás a dolga, tőle ne is ezt várd. Ha Allegri megtalálja a megfelelő rotációt, akkor mellette a Gattuso-Ambrosini-Flamini-Boateng négyesnek nem lesz annyira nehéz feladata, mert pihentek lesznek. Látok ebben a középpályában fantáziát, de télen, vagy legkésőbb nyáron erősíteni kell tovább, nincs mese.
Veled ellentétben szerintem az első meccsen Antonini remekelt, nem tudom, te mi alapján gondolod az ellenkezőjét. És benne mindig benne van a 90 perc, de jó csapatok ellen eddig hibázott, nem keveset. Kérdés, hogy a nyáron mennyit fejlődött és jobb csapatok ellen mit fog tudni nyújtani.
Bonera is remekelt ugyanúgy, de ő 60 perc után már lemaradozott, ritkábban jött fel, gyengébben is védekezett, az ilyen meccseken elég lesz, de egyébként felejtsük el őt, mint szélső hátvéd. De itt is pont a rotáció a lényeg, ha kell, Zambrotta akármelyik szélen játszik majd, ott van Papa, ha középről esik ki valaki, Yepes elkaristol, de Onyewut is be lehet rakni, Papa is, Bonera is tud középen játszani. Nagyon nagy előny lehet ez a védelem frissessége szempontjából, hogy ennyi univerzális védőnk van, Silváról meg már tavaly tudni lehetett, hogy két éven belül a világ egyik legjobb középhátvédje lesz, de rendre ámulok és bámulok, hogy mennyit fejlődik a srác és 20 éves létére elképesztő tapasztalt megoldásai vannak, Nestával hihetetlen mennyire kiegészítik egymást. Izgalmas szezont várok és végre évek folytán úgy gondolom, hogy még bajnokok is lehetünk, ez már nagy szó.
VdV-ről én is azt hallottam, hogy tegnap 22:40-kor beadták rá a kérelmet, hogy már elindult a transzfer a csapatok között és a liga engedje, hogy ma távozzon.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
A nem idevalót lehet kicsit elhamarkodottan írtam,és csak a tavalyi szezonból indultam ki. Majd ha esetleg ő lesz az egyetlen csatár valami miatt kiderül minden. De az biztos, hogy eddig, főleg a selejtező meccsekre gondolok sok helyzetet hagyott ki amik nagyok voltak. Legalábbis így emlékszem. Javíts ki ha tévedek.kristóf17
Tény, hogy sok helyzetet hagyott ki, de 3 gólt így is rúgott, amivel továbbjuttatta a csapatot a Rabotnicki ellen. Plusz a bajnokságban is kvázi győztes gólt rúgott az Arsenal ellen, az már más kérdés, hogy Reina ügyetlenkedett egyet a 90+. percben.
Nem Torres-szintű csatár, ez természetes, de szerintem teljesen jó "backup". Vannak más posztok/játékosok, amik/akik miatt ezerszer jobban aggódom...
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
vuvuzela OFF 😂sutianap
ideje volt! a VB alatt is agyfaszt kaptam tőle! én elhiszem, hogy dél-afrikai speciális népi dolog, de ez meg egy európai játék, ahol a szurkolói ének, és társai sokkal fontosabbak, mint ez a benszülött zümmögés! 😊 nagyon helyes lépés az UEFA-tól!

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
vuvuzela OFF 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊Mikey
Newcastle United.

Pont a mélyrepülés elején kezdtem el nekik drukkolni (2005 tavaszának abban a hetében, amikor egy csütörtöki napon kiestek az UEFA-Kupából (negyeddöntőben, Sporting ellen) és rögtön vasárnap az FA-Kupából (elődöntőben, Man United ellen)). Sokat kellett rá várni de most már végre túl vagyunk a mélyponton. 😊marci
várd ki azért az október 31.-ét 😛kristof
Ránéztem a tabellára, aztán a mai tartalékbajnoki végeredményére és végül megnéztem Bruce mennyit költött ma Asamoah Gyanra, aki karrierjét a fölé- és/vagy mellérúgott lövések tökéletesítésére tette fel. Nem tudom, hogy kaphatnánk ki. 😛
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 415 — Colts fan
A nem idevalót lehet kicsit elhamarkodottan írtam,és csak a tavalyi szezonból indultam ki. Majd ha esetleg ő lesz az egyetlen csatár valami miatt kiderül minden. De az biztos, hogy eddig, főleg a selejtező meccsekre gondolok sok helyzetet hagyott ki amik nagyok voltak. Legalábbis így emlékszem. Javíts ki ha tévedek.
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Egyszer mindenkinek eljön az idő a visszavonulásra.. 😕
Nem szeretem a Realt, sohasem kedveltem, Morientest viszont határozottan szerettem. Nagyon szimpatikus, remek játékos volt, főleg a madridi éveiben. Raul-Morientes páros: erre még most is elismerően csettintek!Seventh Son
Raúlnak is ezt az utat kellett volna választania,vagy ha mindenképp eligazol akkor ne németbe,tuti hogy szezon végén el is húz a Schalkéból...Volt egy jó szezon előtti meccse és mindenki istenítette,most meg cserélgeti lefele az 50-60. perc küröl és senki sincs megelégedve vele.Mondjuk ő maga azt mondta,hogy majd szeptemberben éri el a csúcsformáját,hát kíváncsian várom...JoeyPorter
Jaaaj hagyd már ezt a ne Németbe témát... ennyi erővel lehetne az is hogy ne menjen angliába mert az első meccsen eltörnék a lábát stb... az meg hogy szarul játszik egyáltalán nem fogható a Bundesligára..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊Mikey
Newcastle United.

Pont a mélyrepülés elején kezdtem el nekik drukkolni (2005 tavaszának abban a hetében, amikor egy csütörtöki napon kiestek az UEFA-Kupából (negyeddöntőben, Sporting ellen) és rögtön vasárnap az FA-Kupából (elődöntőben, Man United ellen)). Sokat kellett rá várni de most már végre túl vagyunk a mélyponton. 😊marci
várd ki azért az október 31.-ét 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊Mikey
Newcastle United.

Pont a mélyrepülés elején kezdtem el nekik drukkolni (2005 tavaszának abban a hetében, amikor egy csütörtöki napon kiestek az UEFA-Kupából (negyeddöntőben, Sporting ellen) és rögtön vasárnap az FA-Kupából (elődöntőben, Man United ellen)). Sokat kellett rá várni de most már végre túl vagyunk a mélyponton. 😊marci
Végre egy Magpies fan! 😊 Hát, rá férne már a 'castle-re is néhány szép év... 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Egyszer mindenkinek eljön az idő a visszavonulásra.. 😕
Nem szeretem a Realt, sohasem kedveltem, Morientest viszont határozottan szerettem. Nagyon szimpatikus, remek játékos volt, főleg a madridi éveiben. Raul-Morientes páros: erre még most is elismerően csettintek!Seventh Son
Raúlnak is ezt az utat kellett volna választania,vagy ha mindenképp eligazol akkor ne németbe,tuti hogy szezon végén el is húz a Schalkéból...Volt egy jó szezon előtti meccse és mindenki istenítette,most meg cserélgeti lefele az 50-60. perc küröl és senki sincs megelégedve vele.Mondjuk ő maga azt mondta,hogy majd szeptemberben éri el a csúcsformáját,hát kíváncsian várom...JoeyPorter
Na ja, de lehet úgy érezte, hogy sokkal több van még benne, hogy egy évet alibizzen, és utána szépen befejezze. Én ezt inkább becsülöm és tisztelem benne, nem a pénzért nyomja, sokkal inkább a játékért, ettől ekkora klasszis. Barca drukkerként nem lehet Real szimpátiával vádolni, de az a Real: Illgner- Panucci-Sanchis-Hierro-R. Carlos--Karembeu-Redondo- Seedorf-Raul-Mijatovic-Morientes ez valami hihetetlen szép focit játszott. És még Suker a padon... Ez a mai csapatnál fényévekkel jobb volt!

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Én is szeretném összefoglalni néhány mondatban a Liverpool offseasonjét.
Mindennek a legalja, amit Tom Hicks, George Gillett, Martin Broughton és Christian Purslow urak műveltek ezzel a csodálatos klubbal.
Egy majdnem bajnokcsapatot a szürke középszerűségbe züllesztettek alig több, mint 1 év alatt.
A legendásan emberséges klubot egy olyan undorító légkörrel töltötték meg, hogy az elmondhatatlan. Gerinctelen emberek, akik hazudoznak össze-vissza, már a klub alkalmazásában nem lévő személyekre terelve a felelősséget, a szurkolókat és a klub játékosait emberszámba nem véve, hülyének nézve. A klub érdekeit figyelmen kívül hagyva, csak a saját érdekeik szerint cselekedve.
Nem túlzok, ha azt mondom, az életem az LFC, de ettől a jelenlegi LFC-től konkrétan az undor érzése lesz úrrá rajtam, akárhányszor foglalkozom vele.
Remélem hamar eljön az idő, amikor újra - Bill Shanklyt idézve - a valódi emberek klubja lesz a Liverpool FC. Mert ez nem azoké.
Erre egyébként jó esély is van, mert állítólag október közepén az FA 9 pontot levon a csapattól, és csődeljárást is kezdeményeznek ellene, ha addigra nem lesz visszafizetve a közel 500 millió fontos adósság. Ha ez kell a megtisztuláshoz, akkor történjen így. Inkább szurkolok egy nem élvonalbeli Liverpoolnak, ha az szerethető, tisztességes, adósságmentes.
Egyetlen dolog az, amit tenni tudok. Reménykedem egy szebb jövőben.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Fernando Morientes bejelentette visszavonulását.miilann
Egyszer mindenkinek eljön az idő a visszavonulásra.. 😕
Nem szeretem a Realt, sohasem kedveltem, Morientest viszont határozottan szerettem. Nagyon szimpatikus, remek játékos volt, főleg a madridi éveiben. Raul-Morientes páros: erre még most is elismerően csettintek!Seventh Son
Raúlnak is ezt az utat kellett volna választania,vagy ha mindenképp eligazol akkor ne németbe,tuti hogy szezon végén el is húz a Schalkéból...Volt egy jó szezon előtti meccse és mindenki istenítette,most meg cserélgeti lefele az 50-60. perc küröl és senki sincs megelégedve vele.Mondjuk ő maga azt mondta,hogy majd szeptemberben éri el a csúcsformáját,hát kíváncsian várom...

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊Mikey
Newcastle United.

Pont a mélyrepülés elején kezdtem el nekik drukkolni (2005 tavaszának abban a hetében, amikor egy csütörtöki napon kiestek az UEFA-Kupából (negyeddöntőben, Sporting ellen) és rögtön vasárnap az FA-Kupából (elődöntőben, Man United ellen)). Sokat kellett rá várni de most már végre túl vagyunk a mélyponton. 😊
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Elég jó "offseason" a Milan-nál:
Kapuba jött Amelia; ment Storari
Védelem: jött Yepes, Papastatopoulos, Montelongo (jobboldali mindenes); ment Kaladze
Középpálya: jött Boateng
Támadósor: jött Ibra, Robinho; ment Hunter, Borriello
Sztem királyos!
Egy jóféle irányító középpályás még elférne, ezt hiányolom. Bár a Lecce ellen jó volt Pirlo, futni még mindig nem tud.
Ezt a szélsővédő dolgot pedig annyira erőltetik sokan, de sztem nem vészes a helyzet. Jobb oldalon most Bonera egész jó volt 7végén. Sztem a Papas + Bonera elég lesz.
Bal oldalon Antoninitől nem voltam elájulva. Sztem Itt Zambrottát kéne játszatni, ő még mindig király mindkét szélen. Zambrotta + Antonini jó így. +tartalék szélsővédők: Oddo, Janku
Maxwellt akarták sokan, de a fickó nem olyan sokkal fiatalabb Zambrottánál, és nem is sokkal jobb. Nagy előrelépést sztem nem jelentett volna.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Adriano után egy újabb überfasz igazolás a Romától: Borriello kölcsönbe érkezett a Milantól...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Drenthe kölcsönben a Hérculesnél

kár,hogy mennie kellett,de legalább csak kölcsönbe

több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Jó, de Maxwell használható a középpályán is ,legalábbis Guardiola szerint, így elég sok helyen bevethető a csapatban, nem hinném hogy megválnánk tőle (persze ha irreálisan sokat adnának érte, akkor igen 😀 ).barney
Ha Ibránál találtunk 24 milliós vásárlási opciót nem hiszem h Maxwellt áron felül vennénk tőletek 😉empty taxi
Csak az a különbség, hogy Ibra nem kellett Pepnek 😉

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
De. Hogy is volt az a Hodgson-ígéret, hogy a Fulhamtől nem igazolunk ezen a nyáron senkit??Mikey
Ezen filóztam én is tegnap. Érdekes.marci
Én inkább undorítónak nevezném. Nincs nekem semmi bajom Koncheskyvel, sőt, de ez így nem tetszik.
Egyébként had kérdezzem már meg: soccerben van kedvenc csapatod? 😊

Más:


😕 :mad:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha volt már bocs, de nem találom sehol a magyarázatot. Miért lesznek a válogatott meccsek pénteken és kedden, az eddig megszokott szombat-szerdától? Azért, hogy a klubokba ne úgy beessenek a játékosok a hétvége előtt vagy miért?tüsi91
Erről nem is tudtam. A klubok szempontjából üdvözlendő.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
De. Hogy is volt az a Hodgson-ígéret, hogy a Fulhamtől nem igazolunk ezen a nyáron senkit??Mikey
Ezen filóztam én is tegnap. Érdekes.