Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik hál Istennek Robinho nem a Barcába jön hanem a Milánba megy. A hátam közepére sem kívántam ide. Ő is azok közé tartozik akinek a tudását ugyan elismerem, de amúgy emberileg amennyire a sajtóból! nyilván megismerhettem nem vagyok kibékülve vele. Remélem azért a Milan nem jár rosszul vele (nem vagyok senki rosszakarója még a Realnak se 😊 )
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
A jelenlegi csapatból én Reinát, Carraghert, Aggert és Kuytöt kedvelem, valamint most már Meirelest.
Johnsont, Kyrgiakost, Poulsent, Lucast és Cole-t konkrétan rühellem. (A klubvezetésre most ne térjünk ki, és RH is jó úton halad afelé, hogy antipatikus legyen.)
Gerrard 2005 nyarán eljátszotta a bizalmamat, az elmúlt három év nagy részében meg még bele is szart mindenbe, Torres pedig túl nagy színész ahhoz, hogy kedveljem. Bár ő legalább szállítja a gólokat.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 333 — Invisible man
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égneka.kacsa
Ettől a Gomez gyerektől miért vannak úgy elájulva? Én még sose láttam, hogy olyan istentelen jól játszott volna. A Bayernben meg talán gólt se szerzett. Vigyék csak, Münchenben legalább lesz hely másoknak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs kizárás

Az Európai Labdarúgó-szövetség a mai napon meghozta döntését a „Máté-üggyel” kapcsolatban: a Liteksz Lovecs óvását elutasították, míg klubunknak adminisztrációs hiányosságok miatt 15 ezer eurót kell befizetni az UEFA kasszájába.

Mint ismert, a pályán nyújtott teljesítmény alapján a Liteksz Lovecs elleni kettős győzelemmel együttesünk az Európa-liga főtáblájára jutott, ám a bolgárok elleni visszavágón Máté Péter jogosulatlanul lépett pályára a 90. percben, mivel neve a 25-ös BL-listán még szerepelt ugyan, de az El-én már nem.
Az UEFA vizsgálatot indított az ügyben, és a bolgár csapat is benyújtotta óvását, amelyet később elutasított a szövetség, klubunk pedig pénzbüntetést kapott.

A DVSC-TEVA tehát készülhet az Európa-liga csoportkörre! Az első mérkőzésre szeptember 16-án, 21.05-kor hazai pályán kerül sor, az ellenfél az ukrán Metaliszt Harkiv lesz.

DVSC.hu
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ruud van Nistelrooy ismét meghívót kapott a holland válogatottba 😮 :cool: Nem is tudom hányszor kellene még bizonyítania vagy hány gólt kéne még neki rúgni,idén is 3meccs 6gól...Előző szezonban sem volt rosszabb a formája amikor felépült,de csak azokat a szerencsétleneket vitte ki a vb-re helyette...

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:Mikey
össeszedjük az összes utált játékost 😊 skrtel, lucas meireles, gomez is. ohh yeah
fernando agger és gerard van még hála a jó égnek
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 388 — Eagles fan
Pénzbüntetést kapott a DVSC, indulhat a csoportkörben

child please!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.pepsifoci.hu/node/72335
a nyár legnagyszerűbb híre :cool:

szerk. a Loki marad az EL-ben 15ezer € büntit kaptak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
Persze, hogy kész csapatot kapott, de ettől függetlenül mást játszat, mint az elődje, és a játékosoknak meg kell szoknia az új rendszert.

A Liverpoollal kapcsolatban meg a SkySports is megírta, hogy Mario Gómez a kiszemelt csatár, és állítólag ő is szeretne a Liverpoolban játszani.
Ezek mindent megtesznek annak érdekében, hogy kitérjek a hitemből... :mad:
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊Divat
Mondjuk három nap alatt nehéz csodát művelni. :rolleyes:
Amúgy igen, kellett némi idő neki és a csapatnak is. De ez rendben is van, ha egy új edző érkezik a csapathoz.Mikey
az oké, h kell egy kis idő, de ő egy kész csapatot kapott, keret nagyon nem változott, kezdő is megmaradt...reméljük hamar megtalálják a közös nevezőt :rolleyes:

|
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊empty taxi
Adrianora máshol lehet szükség Abial pedig nem életbiztosítás ráadásul Pep belül próbálgatja (de minek?). Úgyhogy légy szíves ne reménykedj és folytasd a kampányt máshol (azaz Alves is tabu) 😊
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...barney
Ott van még Abidal plusz ugye igazolta a Barca Adrianot szal nélkülözhető lenne és nem utolsó sorban befejezhetném egy időre a "Szélsővédőt a Milanba!" kampányomat 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 550 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na, már több oldal is lehozta, hogy Huntelaar a Schalke játékosa, végül 13 milliót kapunk érte.
Ami gond, hogy a Juve sokallja a Borriello által kért évi 4 milliós fizetést, ezért egyelőre nincs megállapodás a felek között, közben minden olasz lap biztosra veszi, hogy Robinho holnap már a Milan játékosa lesz.
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. A gond csak az, hogy 22 óra van az átigazolási periódusból, mi meg mindent a legutolsó pillanatra hagytunk, aztán csodálkozunk, ha elszúrunk valamit, mint ahogy a Borriello-Juve házasság sem jön létre végül úgy tűnik, Robinhoval meg szerintem erre alapoztunk.. Vagy lehet, hogy a kopiék már tudnak valamit Dinhoról, jövőre lejár a szerződése és egyelőre nem hosszabbítottak vele..Stez
Na ne ha még Maxwellt is odaadják pláne most, hogy kezd belejönni, kitérek a Guardiola iránti hitemből (illetve bizalmamból). Bár ezt valóban kötve hiszem őt szereti Pep.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. Stez
Ennek kb. 0% az esélye ennyi idő alatt, de amúgy sem lenne sokkal több, mert Pep eléggé szereti Maxwellt, sokat játszatja...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Na, már több oldal is lehozta, hogy Huntelaar a Schalke játékosa, végül 13 milliót kapunk érte.
Ami gond, hogy a Juve sokallja a Borriello által kért évi 4 milliós fizetést, ezért egyelőre nincs megállapodás a felek között, közben minden olasz lap biztosra veszi, hogy Robinho holnap már a Milan játékosa lesz.
Azóta persze olyan pletykák is elkezdtek terjengeni, hogy Raiola Manchesterből egyből Barcelonába repül, hogy tárgyaljon a Barcával Maxwell Milánóba költözéséről, mert Maxwell ügynöke is Raiola. 😀 A védő neve egyébként már szóba került az Ibra-transzferben is, úgyhogy lehet benne valami. A gond csak az, hogy 22 óra van az átigazolási periódusból, mi meg mindent a legutolsó pillanatra hagytunk, aztán csodálkozunk, ha elszúrunk valamit, mint ahogy a Borriello-Juve házasság sem jön létre végül úgy tűnik, Robinhoval meg szerintem erre alapoztunk.. Vagy lehet, hogy a kopiék már tudnak valamit Dinhoról, jövőre lejár a szerződése és egyelőre nem hosszabbítottak vele..

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 603
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊Divat
Mondjuk három nap alatt nehéz csodát művelni. :rolleyes:
Amúgy igen, kellett némi idő neki és a csapatnak is. De ez rendben is van, ha egy új edző érkezik a csapathoz.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
óóó bazze nem gondoltam volna Special One ennyire fog hiányozni...pedig még örültem is Rafának, de 2* egymás után ilyen ötlettelen játékkal előállni...Poolba is ilyen volt elején? 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.Stez
Borriello távozásának örülök.
Tavaly aránylag jól lőtte a gólokat, de egyszerűen unszimpatikus nekem.
Meg a legtöbb esetben eléggé zavarja a labda.
Most arról pletykálnak, hogy Robinho kölcsönbe érkezett egy évre és 15 millás opciós jog van rajta.Bébé
Az a helyzet, hogy jelenleg úgy tűnik, Ibrával duplán nyertünk, elhoztuk őt lókukiért, vele pedig Raiolát, aki meg egy telefonnal elintézte, hogy Robinho szóban megegyezzen a Milannal. Ha végül valóban elhoztuk a brazilt, az sem rossz vétel tekintve a korát, a tudását és az eredeti értékét. Lehet, hogy Berlusconi végre rájött, hogy pisztollyal is meg lehet fenyegetni a játékosokat. 😛

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 482 — rabszolga
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.Stez
Borriello távozásának örülök.
Tavaly aránylag jól lőtte a gólokat, de egyszerűen unszimpatikus nekem.
Meg a legtöbb esetben eléggé zavarja a labda.
Most arról pletykálnak, hogy Robinho kölcsönbe érkezett egy évre és 15 millás opciós jog van rajta.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kicsi Veron a Fradiba...csak játsszon is 😊Divat
valahogy a jó újpest tulio igazolása ugrik be.

bár ott legalább volt jó dal:
túlió, anyadát kúrta egész rió

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kicsi Veron a Fradiba...csak játsszon is 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A Juventus és a Milan megegyezett Borriello ügyében, így már csak a játékos bólintása hiányzik az üzlethez, de Ibra érkeztével állítólag ő is hajlik a távozásra, mert folyamatosan játszani akar..
Közben Raiola, aki Ibra mellett Robinho ügynöke is, Manchesterbe utazott a délután folyamán Robinho miatt. A City állítólag 20 millióért hajlandó lenne eladni a brazilt, de kölcsön is szóba jöhet.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Döntés a Loki ügyében kedden...
Link
több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
hodgson megerősítette h szeretne még egy csatárt hozni. kalapban van llorente és benta.kacsa
Harmadik számú csatárnak vagy Ngog helyére? Ezek után nekem gyanús, hogy Ngog még csak csere sem volt tegnap...Mikey
gondolom elé.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A sporttv nem közvetíti az olasz bajnokságot??? :mad:Buga
Nem bizony. A digié az is.Matthew99
elmennek a .... 😡Buga
Dehogy mennek a ... Így végre nem csúsztatva adják az igazi focit valami szar olasz sucker miatt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear