NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Reál játékosok full ziccerben is Ronaldonak passzolnak.
Kár hogy így is Messié lesz az aranylabda 😀Blevi
36<31?
Ja bocs elfelejtettem, h az Isteni minden gólja duplán számít. Azokat a játékosokat meg akik passzolnak, én többet pálya közelébe se engedném, szerencsére a bracában tutira soha senki nem hozza Messit gólhelyzetbe, mert úgy nem is ér, ha nem magának dolgozza ki. //(esetleg egy 'ügyes' műeséssel...)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jaj szegíny vasas
http://www.youtube.com/watch?v=FbShYQzBUQg&feature=player_embedded -> és az eredmény: http://www.nb1.hu/fotoalbum/main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=4725&g2_serialNumber=1


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Blevi 8 274 — Lions & Cowboys fan
Reál játékosok full ziccerben is Ronaldonak passzolnak.
Kár hogy így is Messié lesz az aranylabda 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
bunda.
ezt fost amit leműveltünk ma,szánalom

remélem a Paks lesz a bajnok és akkor egy ország fog röhögni a fideszotonon 😂Joci
😂 😂 😂

Az lenne a kérdésem, hogy nem nézte valaki félidőben a bwin-t, vagy más fogadóirodákat? 😀 1-4-ről, 4-4, szerintem 10x szorzó minimum volt 😀JC6
20 fölöttit emlegettek a Fradi-fórumon. Volt olyan, aki meg is tette.

Szerk: ja nem, a hazai fizetett 21x-est, az x akkor gondolom 15-17 körül lehetett valahol.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek, ha a Paks lesz a bajnok, az egész socceres társaság a vendégem egy üccsire, nyáron 😀

más: köszi Pítör. nem elég, hogy öngólt rúgsz, még sérülést is okozol? Ez még semmi, de ebbe a City-be kell még vagy 5 játékos, mert ez ellen a veretes, szinte B-csapat ellen 20 percig át sem mentek a félpályán...

C'ON SPURS, legalább az 5. hely legyen már meg...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bunda.
ezt fost amit leműveltünk ma,szánalom

remélem a Paks lesz a bajnok és akkor egy ország fog röhögni a fideszotonon 😂Joci
😂 😂 😂

Az lenne a kérdésem, hogy nem nézte valaki félidőben a bwin-t, vagy más fogadóirodákat? 😀 1-4-ről, 4-4, szerintem 10x szorzó minimum volt 😀JC6
10? Inkább ilyen 30-40
mármint máshol, nálunk szerintem 1.12 körül

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bunda.
ezt fost amit leműveltünk ma,szánalom

remélem a Paks lesz a bajnok és akkor egy ország fog röhögni a fideszotonon 😂Joci
😂 😂 😂

Az lenne a kérdésem, hogy nem nézte valaki félidőben a bwin-t, vagy más fogadóirodákat? 😀 1-4-ről, 4-4, szerintem 10x szorzó minimum volt 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vicc tizi, vicc piros, vicc bovo... Végülis mikor pihentessünk, ha nem egy kupa elődöntőjének a visszavágóján 😀 Tartalékolni kell a bajnoki hajrára, meg a BL-döntőre. Ja nem... Na mindegy, legalább a juve nem megy sehova^^

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 106
Úgy felbaszott ez a Milan - Palermo, h sikerült kitiltatnom magam az acmilan.hu chatéről 😂
Komolyan hogy lehet egyszerre kiküldeni a pályára Seedorfot Pirlot meg Van Bommelt? Én innen a gép elől megjosoltam, h az úgy bukó lesz. Hihetetlen, h Allegri nem látja...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
bunda.
ezt fost amit leműveltünk ma,szánalom

remélem a Paks lesz a bajnok és akkor egy ország fog röhögni a fideszotonon 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elmegy a zte is a picsába.
pápa 3-1-ről 3-4, ftc 4-1-ről 4-4

mintha a tavalyi mtk-t látnám.

na de a lényeg:
Paks 50
Fradi 46
DVSC 45
ZTE 44
Kaposvár 43

Röhögnék ha holnap a Rákóczi megütné a Vidit 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a már egyesek szerint szinte a temetőben nyugvó Özil 20.gólpasszát adta a bajnokságban. őt is leépítette a Real.(sóhaj)maximilien
egyik (egyetlen ?😊) nagy tévedésem volt, mikor a vb után ekéztem a madridot, hogy mi szükség rá. mentségemre nem gondoltam, hogy kaka _nevéhez_ méltóan fog teljesíteni idén. de ez nem vesz el semmit özil érdemeiből. amennyire ágáltam ellene, annyira látnám ma a csapatomban.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
a már egyesek szerint szinte a temetőben nyugvó Özil 20.gólpasszát adta a bajnokságban. őt is leépítette a Real.(sóhaj)

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Crouch mekkora egy szerencsétlen.. istenem...
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Na azért kerekebb lett a vége

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Tippmix-liga...

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tippmix meccs, de miért? Nem akar a Fradi 2. lenni?JC6
tudod, mert a fradi mindenkinél erősebb és ha kikapnak, akkor is nyerhetnének, de nem akarnak 😉

hajrá PaksHöri
look at the score - ez a fradi szív. Lehet hogy zrikálni akartál a mondatoddal de az élet téged igazolt 😂 😂 😂

Ezek a srácok a második félidőben bebizonyították... hogy tényleg maguktól voltak ilyen gyengék az elsőben... 😛davemayer
csak tudnám, h Kassainak miért kell fél percenkét kiselőadást tartania mkinek...meg sztem Vitya vonzza a sörösüvegeket/szotyis zacsikat, de nem baj újabb fél misivel támogathatjuk az mlsz-t... 😀
még jó hogy félidőbe lemondtam a szhelyi túrát, meccs végére megértem visszakönyörögni magam...asszem ez mindent elmond a meccsről... 😀

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Tippmix meccs, de miért? Nem akar a Fradi 2. lenni?JC6
tudod, mert a fradi mindenkinél erősebb és ha kikapnak, akkor is nyerhetnének, de nem akarnak 😉

hajrá PaksHöri
look at the score - ez a fradi szív. Lehet hogy zrikálni akartál a mondatoddal de az élet téged igazolt 😂 😂 😂

Ezek a srácok a második félidőben bebizonyították... hogy tényleg maguktól voltak ilyen gyengék az elsőben... 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
wtf, az év meccse, 4-4 😀 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól van, annyira nem érdekel, én is paksista vagyok 😀 😀

KIS KARCSI!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tippmix meccs, de miért? Nem akar a Fradi 2. lenni?JC6
tudod, mert a fradi mindenkinél erősebb és ha kikapnak, akkor is nyerhetnének, de nem akarnak 😉

hajrá Paks

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tippmix meccs, de miért? Nem akar a Fradi 2. lenni?
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Nem szégyen az csak tippmix-meccs... csak az a gáz hogy valaki leadhatná az infot hogy te figyu ne menj ki inkább mert ki akarnak kapni. Ez még ilyen anyagi körülmények között is hányinger.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Szégyen az Albert stadionban... remélem lesz feltámadás... ha nem most akkor hamarosan!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Emelem kalapom Kis Karcsi barátom és tanítványai előtt!

Még a végén bajnokok lesznek 😀 Istenem, mit leművelnék akkor 😀

szerk.: OMG, mekkora meccs a Fradi - ZTE 😀 😀 😀