Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
Az elet egyik nagy kerdese, hogy Sammy Ameobi hogyan lehet Premier League csapat kezdo jatekosa. Borzaszto.Mikeyabban a világban ahol Bajner Bálint aktív focista, bármi megtörténhet 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Az elet egyik nagy kerdese, hogy Sammy Ameobi hogyan lehet Premier League csapat kezdo jatekosa. Borzaszto.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
nah ha sikerülne vhogy ütni a wengeréket akkor talán elindulna a csapat felfelé (múlt héten is azt vártam, de legalább jelek voltak rá)
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Amúgy pénzügyileg biztos jó döntést hozott és szvsz szakmailag sem lépett hátrébb nagyon. Nem hiszem, hogy jelentőset domborítana az USA-ban, de nem igazolt olyan rossz helyre.Németh Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHöriMaradt volna a seggén a holland1-ben,onnan talán még válogatott is lehetett volna.Kenny
több mint 11 éve
Egri Viktor valami félelmetes milyen elfogultan közvetíti a Roma-Milant a vendégek javára. Azért ezt becsülöm a hazai NFL-es TV-s stábban. Hiába tudjuk mindenkiről kinek ki a kedvence, sosincs ez a rejtett elfogultság.balazs799tényleg sose lehet kihallani hogy Ricsi mennyire utálja a Broncost 😀 fel se merül 😛
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/spanyolorszag-54-937-meccsbol-ez-a-masodik-ilyen-2383899NB2biztos nagy szorzó volt a 10,5 vagy feletti gólszámra 😀

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Egri Viktor valami félelmetes milyen elfogultan közvetíti a Roma-Milant a vendégek javára. Azért ezt becsülöm a hazai NFL-es TV-s stábban. Hiába tudjuk mindenkiről kinek ki a kedvence, sosincs ez a rejtett elfogultság.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
Aki akar egy kis ráhangolódást az est nflre, annak ajánlom a roma-milant. Nagy meccs. Forza Roma!

Liverpool Fc
több mint 11 éve
jézus, mennyire nincs tekintélye a bírónak a klub-vb döntőjében...
több mint 11 éve
addig legalább 2x-is felépülhet a leendő sérüléseiből...😊Németh Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHörimég jó, hogy kb másfél hete fejeződött be ott minden érdemi dolog, és csak márciusban kezdődik a bajnokságslowmotion
több mint 11 éve
Csóri Citynél komoly problémák vannak. Milner a nevezett csatár és a legveszélyesebb ember a kapura Zabaleta. Bár a Nasri-Silva 2ős kiegészülve Yaya-val úgy passzolgat a középpályán, hogy 1 jó beindulás és meg is lesz a gól.

Liverpool Fc
több mint 11 éve
addig gyúrhatNémeth Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHörimég jó, hogy kb másfél hete fejeződött be ott minden érdemi dolog, és csak márciusban kezdődik a bajnokságslowmotion
több mint 11 éve
Németh Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHörimég jó, hogy kb másfél hete fejeződött be ott minden érdemi dolog, és csak márciusban kezdődik a bajnokság
több mint 11 éve
kiestek, nem?Németh Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHöriMaradt volna a seggén a holland1-ben,onnan talán még válogatott is lehetett volna.Kenny
több mint 11 éve
Németh Krisztián Kansas City-ben. Asszem izgulhat Cairo SantosHöriMaradt volna a seggén a holland1-ben,onnan talán még válogatott is lehetett volna.
több mint 11 éve
sportgeza.hu/futball/2014/12/18/nem_messi_az_ev_futballistaja_argentinaban/A VB-n se értettem már, ha mindenképp Argentin játékosnak akarták adni a VB legjobbját, akkor az a játékos miért nem lett Di Maria.
Argentínában még értik a focit 😀Toca

Liverpool Fc
több mint 11 éve
sportgeza.hu/futball/2014/12/18/nem_messi_az_ev_futballistaja_argentinaban/Argentínában még értik a focit 😀
több mint 11 éve
hmmm.lehet, hogy ki kéne esni a Premier Ligából, mert akkor minden héten ilyen szépen tudnánk játszani? 😀
több mint 11 éve
20 év profi futball után szögre akasztotta minden idők egyik legjobbja. 😕 😊több mint 11 éve
Igaz, ezt benéztem.Félek tőle, hogy a BL-ben megint lesznek teljesen érdektelen párharcok, ahol miszlikre aprítják az esélytelenebb csapatokat.Maximum Allegri óvatoskodhatja el.
- A Schalke-Real, és a Traktorosok-Bayern például szerintem pont ilyen lesz.
- Arsenal-Monaco-n is van rá esély, ha Wenger végre kilépne a pedomaci szerepből, és értelmesen állítaná össze a csapatot.
- Basel-Porto: érdekes lehet, Souza a Mourinho féle buszt használva lehet megtréfálja a protugálokat, de azért 30%-nál így sincs több esélye a svájciaknak.
- Juve-Dortmund: Klopp lehet varázsol valamit, de ha Conte nem óvatoskodja túl a párharcot, szerintem a Juve egy Pogbányival, de továbbjut
- Lever-Atma: 180 perc unalom, majd a visszavágó 91. percében Godin továbbfejeli a matracosokat
- City - Barca: Pellegrini túl beszari hozzá, hogy meghúzza a Barca megfojtásához szükséges taktikát, így bármennyire is kapáloznak, simán továbbmennek majd a törpék
- PSG - Chalsea: Lenne potenciál a franciákban, de Mou taktikailag kiheréli majd őket. Ha Ibra megint varázsol, lehet esélye a Párizsnak....flzoli
És én simán esélyesebbnek vélem a Dortmundot. Wenger pedig értelmesen állítja össze manapság a csapatot, maximum az a probléma, hogy a fél Arsenal sérült.Stez
Nem néztem mostanában Dortmund meccset, de egy sérült Reussal, egy épülgető Gündogannal, és az inkonzisztens Mhitarjan/Aubameyang duóval nem érzem esélyesebbnek őket. Klopp, a védelem és a fanatikus közönség persze segíti őket.... Hát a fene tudja
Lassan 5 éve folyamatosan sérült az Arsenal fél csapata. Ha csak nem egy elátkozott indián temető fölé épült a a stadion, akkor itt már bőven felmerül az edző felelőssége. Ilyen pechszéria egyszerűen nincs, vagy akkor legalább tanulva az előzőkből úgy kell felépíteni a keretet, hogy minden posztra legyen 2 bevethető játékos. Megnéztem a hivatalos oldalt ( www.arsenal.com/first-team/players), és kemény 8 védőt láttam a keretben.... Ezt nem kommentálnám.
Hiába nézz ki baromi jól a Debuchy-Mertesacker-Koscielny-Monreal 4-es, ha a cseréik a vicc kategóriát súrolják. Így persze, hogy egyből a farok rossz végére kerülnek, ha lesérül 1-2-3 kezdő játékos.....
Plussz Özil egy jól összerakott csapatban Alexis-el és Cazorlával kiegészülve a PL 90%-át kipasszolgathatná és 2-3 góllal verhetné.
No mindegy, nem vagyok szakértője az ágyusoknak, de hogy én biztos rádobnék tízen+ milliót a nyáron a tulajok helyében egy Klopp-Wenger cserére az tuti biztos.
több mint 11 éve
Úgy látszik Besicnek kb eddig tartott a beilleszkedés az Evertonba. Mostanában egyre többet kezdő, ma pedig brutális meccset hozott a QPR ellen.
