Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...fetomy
Én csak ezt az egyet szeretném megtudni....apeszos
A FIA is 😂Black_Adder
??
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jajj ez a paks..


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
BL: eltiltották Mourinhótapeszos
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...fetomy
Én csak ezt az egyet szeretném megtudni....apeszos
A FIA is 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Az utóbbi 3-4 évben olyan jó volt az El Classico utáni pár hét, most sem lesz másképp 😀 Szép az élet most, a katalán fanoknak 😊JC6
még mindig egy s 😉

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 447
Mindegy lenne ha ráhúznánk Bendtner mezét egy zsák földre és kiraknánk a pályára.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi 3-4 évben olyan jó volt az El Classico utáni pár hét, most sem lesz másképp 😀 Szép az élet most, a katalán fanoknak 😊

Köszönöm srácok 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
BL: eltiltották Mourinhótapeszos
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...fetomy
Lesz90 perce a lelátón hogy kikérdezze Ramos és Xabi Alonsot mi a rákot csináltaka Barca ellen...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BL: eltiltották Mourinhótapeszos
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...fetomy
Én csak ezt az egyet szeretném megtudni....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
BL: eltiltották Mourinhótapeszos
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
BL: eltiltották Mourinhót
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Buta böde megint lőtt egyet 😀 Mekkora jó ez a paks 😛 (=szar a bajnokság).
szaba
mi ez a buta Böde? 😊Hurka
Egy bunkó paraszt, amellett általában nem néz fel lövés előtt 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Buta böde megint lőtt egyet 😀 Mekkora jó ez a paks 😛 (=szar a bajnokság).
szaba
mi ez a buta Böde? 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Ramosról ez elég beszédes statisztika...:

A hétfő esti el clásicón tizedszer kapott piros lapot a Real Madrid játékosaként Sergio Ramos, ezzel , holtversenyben Fernando Hierróval, a fővárosi klub történetének legtöbbször kiállított futballistája lett.
Amíg azonban a korábbi kőkemény középhátvéd, a válogatott jelenlegi menedzsere ehhez 439 találkozón lépett pályára, addig Sergio Ramos jóval szorgosabbnak bizonyult, neki már 175 pályára lépés után összejött a szám szerinti tíz piros lap.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 450
Buta böde megint lőtt egyet 😀 Mekkora jó ez a paks 😛 (=szar a bajnokság).

Realisták helyében inkább azon gondolkodnék, hogy az ilyen ramos féle férgek miért hordhatják a csapat mezét. Nem először, nem másodszor szakadt el a cérna. Én úgy elzavarnám pepével együtt - és most nem azzal van a baj, hogy nem jó játékosok, mert azok - mert a személyiségük nem szabad, hogy beleférjen egy Real Madridba.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki azért elmagyarázhatná hogy miért kell egy ilyen pályán ELSŐOSZTÁLYÚ futball mérkőzést játszani? amíg nincsenek megfelelő körülmények futball sincs, volt 5 gól a második félidőben de hogy futball nem az biztos...davemayer
játszottam én már ennél sokkal rosszabb pályán, pedig én fizetést se kapok érte...Hurka
de te nem is vagy elsőosztályú játékos 😛
( MÉG 😂 😛)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
valaki azért elmagyarázhatná hogy miért kell egy ilyen pályán ELSŐOSZTÁLYÚ futball mérkőzést játszani? amíg nincsenek megfelelő körülmények futball sincs, volt 5 gól a második félidőben de hogy futball nem az biztos...davemayer
játszottam én már ennél sokkal rosszabb pályán, pedig én fizetést se kapok érte...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
valaki azért elmagyarázhatná hogy miért kell egy ilyen pályán ELSŐOSZTÁLYÚ futball mérkőzést játszani? amíg nincsenek megfelelő körülmények futball sincs, volt 5 gól a második félidőben de hogy futball nem az biztos...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Nem, nem kell neki megszereznie, de legalább kergesse, úgy a labdaszerző középpályásainknak könnyebb dolga lenne.
Kéne labda nélkül is futni is. Főleg neki. A barca támadói letámadtak minket, mi nem mozogtunk, ebből az lett, h hátrapasszolgattuk egészen Casillasig, aki előre ívelte, ahol Benzema nem tudta megszerezni, jöhetett a barca.


Nála ígéretesebb játékosoknak mennie kellett korábban. Ő mit keres még itt?Black_Adder
nem forgatom ki a szavaidat, de ha mindenki kalap szar volt, miért kell külön kiemelni Benzemát?
Egyedül volt elől a Barca védők gyűrűjében nyilván nem tudta megszerezni, a letámadást meg Lasson kívül gyakorlatilag senki nem csinálta a Madridnál.
Raúl és Guti nagyon hiányoztak, óriási Űrt hagytak maguk után, de én azt mondom, ami igaz 1 fecskére, az igaz még kettőre is. Ők se hoztak volna nyarat a Real zord játékába. :/ sajnos ez van, van...eaglesmcnabb
Benzemától egy jó meccset nem láttam ellenben a top10 legellenszenvesebb játékos listáján nagyon előkelő helyet foglal el.
Cronaldo is egy kurva. Ő is szar volt most. De az egész szezont nézve nagyon jól játszik. Én nem keserednék el, ha ő is menne, de először azokkal kezdem akik nem csak seggfejek, de szarul is játszanak. Ennyi. A kommentátor meg nem csak Benzemát szidta, de ti őt vettétek védőszárnyatok alá, ezért róla megy a vita.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
saint mate New Orleans Saints 12
csak két képet fűznék hozzá 😊
Mou, Who?
Piqué
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Vén a vénről, azaz Hodgson Carragherről:
"I don't know at this stage how long Jamie will be out for but I would think it will be quite long because it's a serious injury.Mikey
Most olvasom, hogy 3 hónap. Ismervén Skrtel sérülékenységét, azt hiszem, sokat fogjuk Wilsont pályán látni.
Ill. én nem, de a többi Liverpool fan igen.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Nem, nem kell neki megszereznie, de legalább kergesse, úgy a labdaszerző középpályásainknak könnyebb dolga lenne.
Kéne labda nélkül is futni is. Főleg neki. A barca támadói letámadtak minket, mi nem mozogtunk, ebből az lett, h hátrapasszolgattuk egészen Casillasig, aki előre ívelte, ahol Benzema nem tudta megszerezni, jöhetett a barca.


Nála ígéretesebb játékosoknak mennie kellett korábban. Ő mit keres még itt?Black_Adder
nem forgatom ki a szavaidat, de ha mindenki kalap szar volt, miért kell külön kiemelni Benzemát?
Egyedül volt elől a Barca védők gyűrűjében nyilván nem tudta megszerezni, a letámadást meg Lasson kívül gyakorlatilag senki nem csinálta a Madridnál.
Raúl és Guti nagyon hiányoztak, óriási Űrt hagytak maguk után, de én azt mondom, ami igaz 1 fecskére, az igaz még kettőre is. Ők se hoztak volna nyarat a Real zord játékába. :/ sajnos ez van, van...eaglesmcnabb
Az a gond Benzemával hogy soha nem csinált semmit.Én nagyon nem bírom el is adnám.
Egyébként a Madrid amelett hogy nincs még felépítve kb 2 módon tud támadni. Ha megnézzük a meccseket vagy a 2 szélen elmennek és onnan alakítanak ki helyzetet vagy 1-2 játékos megvillanásból rövid passzokkal.
1.A barca megfogta azzal hogy Alves hátul maradt a túloldalon meg nem volt Real játékos egész meccsen (WTF ???).
2.Ehhez nem volt most áttörő játékosunk illetve nem volt nálunk a labda.
Joset lehet basztatni, de szerintem ennél korrektebbül életében nem kapott még ki. 😀
Ennyi idő alatt ezt a védelmet nem lehet rendbe szedni. Internél is 2 év alatt csinált csodát. Pedig ott megvolt a védelem. Azért támadó játékot egyszerűbb feldobni, mint ebből a szerencsétlenkedő bandából védelmet csinálni. 😊
Khedira-Xabi Alonso kettős nem rossz, de szerintem egy olyan védekezőbb középpályás mint Lass kell ahhoz hogy legyen labdaszűrés.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nem, nem kell neki megszereznie, de legalább kergesse, úgy a labdaszerző középpályásainknak könnyebb dolga lenne.
Kéne labda nélkül is futni is. Főleg neki. A barca támadói letámadtak minket, mi nem mozogtunk, ebből az lett, h hátrapasszolgattuk egészen Casillasig, aki előre ívelte, ahol Benzema nem tudta megszerezni, jöhetett a barca.


Nála ígéretesebb játékosoknak mennie kellett korábban. Ő mit keres még itt?Black_Adder
nem forgatom ki a szavaidat, de ha mindenki kalap szar volt, miért kell külön kiemelni Benzemát?
Egyedül volt elől a Barca védők gyűrűjében nyilván nem tudta megszerezni, a letámadást meg Lasson kívül gyakorlatilag senki nem csinálta a Madridnál.
Raúl és Guti nagyon hiányoztak, óriási Űrt hagytak maguk után, de én azt mondom, ami igaz 1 fecskére, az igaz még kettőre is. Ők se hoztak volna nyarat a Real zord játékába. :/ sajnos ez van, van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Lépjen vissza labdáért ha elől nem kap. Támadja le a Barca védőit, h ne tudják olyan könnyen kihozni, esetleg labdát szerezzünk és nálunk legyen az.
Black_Adder
ez így jól hangzik, de hogy a viharba szerezzen labdát, ha a híres labdaszerző középpályásaink (Khedira, Alonso) sem szereztek egy kibaszott labdát sem. 2. félidőben is az volt a Real középpálya körülbelül, hogy 4 játékos sétált föl-alá, Lass meg szerencsétlen nem tudta hova rohangáljon. Ebben a Madridban játszhatott volna elől akárki, akár Messi is, sok sót nem zabált volna meg. Úgy volt szar az egész csapat ahogy van, egyszerűen érthetetlen hogy mennyire be voltak fosva a Barcától, ez látszott az első perctől fogva...eaglesmcnabb
Csak nem megint ki lettek forgarva a szavaim?

Nem, nem kell neki megszereznie, de legalább kergesse, úgy a labdaszerző középpályásainknak könnyebb dolga lenne.
Kéne labda nélkül is futni is. Főleg neki. A barca támadói letámadtak minket, mi nem mozogtunk, ebből az lett, h hátrapasszolgattuk egészen Casillasig, aki előre ívelte, ahol Benzema nem tudta megszerezni, jöhetett a barca.
Senki nem csinált semmit, volt aki próbálkozott, volt aki még azt se tette. Az eddigi szezon idáig jól alakult, úgyh elsősorban nem azokat ostorozom, akik annak részesei voltak.

0-2nél a második félidőben ha kell a saját 16-osig kergesse a labdát. Raúl annak idején nem egyszer megcsinálta. Amikor szarul ment neki, akkor is hajtott. Ebből a csapatból senki sem hajtott. Mindenki szar volt. Benzema is. Nagyon. A különbség csak annyi, h Benzemánál még labda se volt, a kommentátor aki biztos nagyon szar volt pont amiatt néztem streamen, nem véletleül lepődött meg, h Benzema egyáltalán pályán volt. És ezt nem lehet csak a középpályára fogni.
Ha véletlenül érdekel, a spanyol kommentátor is lefikázta, de szvsz a francia is 😛. Egy grammal nem volt jobb a többieknél, a teljes szezont nézve meg vannak nála sokkal jobbak. Sokan.

Nála ígéretesebb játékosoknak mennie kellett korábban. Ő mit keres még itt?Black_Adder
Beajánlotta Péreznek a 16 éves kurváját, azóta biztos puszipajtások.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Lépjen vissza labdáért ha elől nem kap. Támadja le a Barca védőit, h ne tudják olyan könnyen kihozni, esetleg labdát szerezzünk és nálunk legyen az.
Black_Adder
ez így jól hangzik, de hogy a viharba szerezzen labdát, ha a híres labdaszerző középpályásaink (Khedira, Alonso) sem szereztek egy kibaszott labdát sem. 2. félidőben is az volt a Real középpálya körülbelül, hogy 4 játékos sétált föl-alá, Lass meg szerencsétlen nem tudta hova rohangáljon. Ebben a Madridban játszhatott volna elől akárki, akár Messi is, sok sót nem zabált volna meg. Úgy volt szar az egész csapat ahogy van, egyszerűen érthetetlen hogy mennyire be voltak fosva a Barcától, ez látszott az első perctől fogva...eaglesmcnabb
Csak nem megint ki lettek forgarva a szavaim?

Nem, nem kell neki megszereznie, de legalább kergesse, úgy a labdaszerző középpályásainknak könnyebb dolga lenne.
Kéne labda nélkül is futni is. Főleg neki. A barca támadói letámadtak minket, mi nem mozogtunk, ebből az lett, h hátrapasszolgattuk egészen Casillasig, aki előre ívelte, ahol Benzema nem tudta megszerezni, jöhetett a barca.
Senki nem csinált semmit, volt aki próbálkozott, volt aki még azt se tette. Az eddigi szezon idáig jól alakult, úgyh elsősorban nem azokat ostorozom, akik annak részesei voltak.

0-2nél a második félidőben ha kell a saját 16-osig kergesse a labdát. Raúl annak idején nem egyszer megcsinálta. Amikor szarul ment neki, akkor is hajtott. Ebből a csapatból senki sem hajtott. Mindenki szar volt. Benzema is. Nagyon. A különbség csak annyi, h Benzemánál még labda se volt, a kommentátor aki biztos nagyon szar volt pont amiatt néztem streamen, nem véletleül lepődött meg, h Benzema egyáltalán pályán volt. És ezt nem lehet csak a középpályára fogni.
Ha véletlenül érdekel, a spanyol kommentátor is lefikázta, de szvsz a francia is 😛. Egy grammal nem volt jobb a többieknél, a teljes szezont nézve meg vannak nála sokkal jobbak. Sokan.

Nála ígéretesebb játékosoknak mennie kellett korábban. Ő mit keres még itt?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lépjen vissza labdáért ha elől nem kap. Támadja le a Barca védőit, h ne tudják olyan könnyen kihozni, esetleg labdát szerezzünk és nálunk legyen az.
Black_Adder
ez így jól hangzik, de hogy a viharba szerezzen labdát, ha a híres labdaszerző középpályásaink (Khedira, Alonso) sem szereztek egy kibaszott labdát sem. 2. félidőben is az volt a Real középpálya körülbelül, hogy 4 játékos sétált föl-alá, Lass meg szerencsétlen nem tudta hova rohangáljon. Ebben a Madridban játszhatott volna elől akárki, akár Messi is, sok sót nem zabált volna meg. Úgy volt szar az egész csapat ahogy van, egyszerűen érthetetlen hogy mennyire be voltak fosva a Barcától, ez látszott az első perctől fogva...
szerk.: egyébként a meccsről még csak annyit, hogy Casillason és CR-n kívül volt aki előre vitte a labdát, vagy előre fele passzolt, mert én olyat nagyon ritkán véltem felfedezni. Ez is mutatja, mennyire beszartak a madridiak tegnap...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!