Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Mariborba van vonat. 😊Schleck
nekem is ez jutott eszembe, kár, hogy minden pénzemet londonra fogom költeni októberben 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,
több mint 11 éve
ozibozi New York Giants 21 722
mekkora tekintélye lehet annak az edzőnek az öltözőben, akinek a lányát a tulaj (is) szopatja?
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
"Ebben semmi szándékost nem véltem felfedezni." Magyarázhatatlanul nagy gyökér, ez sima piros volt.

Függetlenül attól, hogy valóban a svájciaknak fújt a bíró a meccsen.

több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 946 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
"hatalmas energiát mozgósít a Debrecen.." hiába, csak a sporit kellett volna megvenni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?Schleck
szerintem most tényleg egy buzi a sporiBorbinho
De, hogy annyira elvigye a hév, hogy az egyértelmű lesnél is sírjon? Ilyennek kurvára nem szabadna megtörténnie.Schleck
arról lemaradtam, ez esetben jogos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?Schleck
szerintem most tényleg egy buzi a sporiBorbinho
De, hogy annyira elvigye a hév, hogy az egyértelmű lesnél is sírjon? Ilyennek kurvára nem szabadna megtörténnie.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Jézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?Schleck
szerintem most tényleg egy buzi a spori

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mariborba van vonat. 😊Schleck
november 5.én lesz a Maribor-Chelsea
fú engem nagyon érdekelne, a Fradi-Chelsea után egy éven belül 2.odszor eljutni Chelsea meccsre...de jó is volna. Ráadásul a Maribor elég jól játszott a Celtic ellen, szurkoltam is nekik már nagyon, mert a Cetlic kvára nem érdemelt BL főtáblát.

vendégbe vajon lehet majd jegyet kapni? illetve hol lehetne egyáltalán jegyet venni a meccsre?😊Borbinho
Elvileg itt már lehet venni:  www.ticketbis.net/maribor-v-chelsea-tickets/ev60259
De még utána kellene nézni.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mariborba van vonat. 😊Schleck
november 5.én lesz a Maribor-Chelsea
fú engem nagyon érdekelne, a Fradi-Chelsea után egy éven belül 2.odszor eljutni Chelsea meccsre...de jó is volna. Ráadásul a Maribor elég jól játszott a Celtic ellen, szurkoltam is nekik már nagyon, mert a Cetlic kvára nem érdemelt BL főtáblát.

vendégbe vajon lehet majd jegyet kapni? illetve hol lehetne egyáltalán jegyet venni a meccsre?😊

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hogy lehet valaki ilyen lassú, mint Kulcsár?Schleck
és ilyen töketlen. legalább megpróbálhatta volna elérni, de 5 méterrel a laszti előtt lelassít már kb.
Na, le is hozzák közben...

Nincs szerencséje a Lokinak, de hogy a bíró buzi, az is tuti...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy lehet valaki ilyen lassú, mint Kulcsár?

több mint 11 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 954
Novakovics nagyon vakon van. Remélem a szünetben rendbe teszi magát, mert így ahány kapura lövés, annyi gól lesz. Máté meg egyszerűen fenomenális. Ezt a sok balfaszságot, amit itt röpke 45 perc alatt összehozott tanítani kéne az akadémiákon
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Eddig várakozáson felüli. 😀
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Arsenal-Dortmund, már megint, f@sz ki van.Newman
Ez a Dortmund már közel nem olyan erős (igaz, az Arsenal se 😊 ), nem lepne meg, ha kiesnének. Kimondottan gyengének tűnik a csoport.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
Na kijött a válogatott keret.

Litauszki? WTF?
A parádés szezont futó Győrből, abból a csapatból, mely 5 meccsen már 5 gólt szerzett 3 támadó válogatott. Pátkaival nem tudom mi van, hogy kimaradt (ő lőtt abból a rengeteg 5-ből kettőt)

Jah és Szalai még mindig nem szerethető. Viszont Gera Zoli ott van.tüsi91
Nagy Gábor se tudom mit keres ott..
Völgyi,Patkai,Bode siman befért volna.En Gosztonyit is behivtam volna mert nagyon megy neki.Kenny
Na kijött a válogatott keret.

Litauszki? WTF?
A parádés szezont futó Győrből, abból a csapatból, mely 5 meccsen már 5 gólt szerzett 3 támadó válogatott. Pátkaival nem tudom mi van, hogy kimaradt (ő lőtt abból a rengeteg 5-ből kettőt)

Jah és Szalai még mindig nem szerethető. Viszont Gera Zoli ott van.tüsi91
Nagy Gábor se tudom mit keres ott..
Völgyi,Patkai,Bode siman befért volna.En Gosztonyit is behivtam volna mert nagyon megy neki.Kenny
ha jól számolom 7 légiós, abból 2 kapus. Parádés.
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Bármiben mernék fogadni, hogy ebből a csoportból nem megy tovább a United!

| de imádok öngólt rúgni magamnak |

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Na kijött a válogatott keret.

Litauszki? WTF?
A parádés szezont futó Győrből, abból a csapatból, mely 5 meccsen már 5 gólt szerzett 3 támadó válogatott. Pátkaival nem tudom mi van, hogy kimaradt (ő lőtt abból a rengeteg 5-ből kettőt)

Jah és Szalai még mindig nem szerethető. Viszont Gera Zoli ott van.tüsi91
Nagy Gábor se tudom mit keres ott..
Völgyi,Patkai,Bode siman befért volna.En Gosztonyit is behivtam volna mert nagyon megy neki.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mariborba van vonat. 😊

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Reméltem, hogy a Reallal egy csoportba kerül a Liverpool. A Baselnek ugyanakkor nem örülök; a bolgárok ellen viszont lehet majd gólarányt javítani.
2009 régen volt, jó lesz újra BL-ben látni a kedvenceket.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Jo a keret Pinyo csak hol van Bode?

több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
E csoport a halálcsoport
több mint 11 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done

a magát tábornak tituláló ultrák nem hajlandóak kimenni mert
1. ki az elnök
2. egy olyan azonosító rendszer van a stadionban ami csak olyan adatot néz ami harmadik fél részére használhatatlan (ellenben más módszerekkel)
3. őket ott nem szeretik mert van egy máris "fogdának" hívott terem a b-középnek fenntartott szektor alatt (talán nem kéne odakerülni esetleg...)
davemayer
az én meglátásom szerint egy nagy problémájuk van, hogy elveszik az egyetlen szórakozásukat (gerjedés), vagyis nem most vennék el, de már van arra lehetőség, hogy valakit felelősségre vonjanak a tetteiért. akár anyagira is. ez magyarországon teljesen ismeretlen fogalom a köznapi életben. és ugyan én is szeretem a látványos pirót (nézni, a közepére nem állnék), de meg tudom érteni azt, hogy ha a piró közben valaki megsérül, mondjuk maradandóan az arcán, akkor az ma kb 50-100 millió forint kártérítéssel terjeli a Zrt-t. és ezt szeretnék elkerülni. pláne, hogy most már mondjuk egy ilyen esetén lesz lehetőség regresszálni. ja így már nem olyan jó móka ? tetszettek volna a 19. században születni.

az meg külön mókás, hogy azok féltik szabadságjogaikat (szkenner), akik más területen a legnagyobb ótvarral vannak a liberális elvek és működés ellen.

Egyébként a stadion nagyon pazar, minden igényt kielégítő. három komoly stadionban jártam európában (OT, ArenA, San Siro) sehol nem láttam ilyen jól a játékot mint itt, hihetetlen módon ülsz rajta gyakorlatilag a játéktéren, minden rezdülést, grimaszt, apróságot ki tudsz venni a meccsből. és elképesztően jól szól, bár félházon kicsit visszhangzik, nagyon durva lesz full házon az örület. és a játék sem olyan rossz, sztem ha így folytatják tavaszra tele lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Arsenal-Dortmund, már megint, f@sz ki van.