Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egy példa: a szélen áll a juve védője az alapvonaltól kb 25 méterre. Begurítja a középső védőnek aki elcsúszik az irányváltásnál, próbál váltani a másik középső védő de már megtolja a poznani csatár, sima ziccer 13 méterre a kaputól. Na mondom most simán elgurítja erre nehezen támaszt ki és lecsúszik a lövése kb egy méterrel mellé... Sztem ez nem foci, max azt kell figyelni hogy ki mikor nem csúszik el a helyzetnél, az nyer - van ilyen, úgy hívják hogy Játék határok nélkül 😉davemayer
hmm 😊 ezek szerint régi haverokkal, csapattársakkal elképesztő tehetségek voltunk, hogy képesek voltunk eléggé csúszós talajon is olyan játékot játszani, amit élveztünk...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
rühellem a Juvét 😊 de az egész olasz focit is 😀 (united drukker vagyok amúgy)

alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...davemayer
Hülyeség itt két dologról van szó. Az elkényeztetett nagy csapatok labdarúgói nem hajlandóak alkalmazkodni a körülményekhez inkább sírnak hogy fos a pálya, míg akik ezt nem tehetik meg ők megpróbálják kihasználni a körülményeket.
Ráadásul utólag lehet arra is fogni hogy szar volt a pálya,nem akartunk megsérülni stb. akkor kapjanak is ki és essenek ki a fenébe... Mintha ők életükbe nem játszottak volna utcán vagy akár sárba hagyjuk már a kamu dumát...Toca
davemayer nem arra írta, hogy felmentse a Juvét.Szobi22
Köszönöm Szobi. végre valaki észrevette 😀

Nekem csak azzal van bajom hogy mint néző is értékelhetetlen volt a meccs, pont a juve gól előtt ki is kapcsoltam a streamet mivel azt hittem esélytelen eljutni helyzetig. Játszottam én is ilyen pályán(mondjuk nem ilyen talajú volt, amúgy ha a havat levesszük igen jó pályája van a Poznannak) és mindamellett hogy balesetveszélyes még FUTBALLozni sem lehet rajta, teljesen esetleges a játék.

Egy példa: a szélen áll a juve védője az alapvonaltól kb 25 méterre. Begurítja a középső védőnek aki elcsúszik az irányváltásnál, próbál váltani a másik középső védő de már megtolja a poznani csatár, sima ziccer 13 méterre a kaputól. Na mondom most simán elgurítja erre nehezen támaszt ki és lecsúszik a lövése kb egy méterrel mellé... Sztem ez nem foci, max azt kell figyelni hogy ki mikor nem csúszik el a helyzetnél, az nyer - van ilyen, úgy hívják hogy Játék határok nélkül 😉

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Most mért az nfl megáll ha hófedi ? 😀 Mért kéne ezért megállítani. Mindkét csapatnak ugyanazok a körülmények. Juvénak meg ha szar a pálya akkor hamarabb be kellett volna biztosítani a továbbjutást. Mindig a vesztes csapat nyíg hogy milyen rossz a pálya ...Toca
rühellem a Juvét 😊 de az egész olasz focit is 😀 (united drukker vagyok amúgy)

alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...davemayer
Hülyeség itt két dologról van szó. Az elkényeztetett nagy csapatok labdarúgói nem hajlandóak alkalmazkodni a körülményekhez inkább sírnak hogy fos a pálya, míg akik ezt nem tehetik meg ők megpróbálják kihasználni a körülményeket.
Ráadásul utólag lehet arra is fogni hogy szar volt a pálya,nem akartunk megsérülni stb. akkor kapjanak is ki és essenek ki a fenébe... Mintha ők életükbe nem játszottak volna utcán vagy akár sárba hagyjuk már a kamu dumát...Toca
davemayer nem arra írta, hogy felmentse a Juvét. én például szeretem őket, de de én sem tartom kifogásnak, hogy ilyen körülmények között estek ki. DE. -18 fokban meccset játszani egyrészt faszság, mert ilyen hidegben mozogni is alig lehet(tudom, hogy ennél keményebb sportokban is játszottak már ilyen időben meccset). másrészt sokkal közelebb áll ahhoz, amit a hazaiak megszoktak(ugye ilyen erővel a hazai pálya előnye sem létezik, mert ugyanazok a feltételek). még egyszer: nevetségesnek tartom, hogy kiesett a Juve, és nem lehet ilyenekre fogni.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 571 — Invisible man
Igen, ez valóban egy olyan hír, aminek ennyire örülni kell.F.Schleck
Nem kell örülni de azt beismerheted hogy tragikomikus hogy nem veszik észre magukat.Ez a malinauskas nem kapus.Hány potya kell még hogy ezt belássák?Már a gól elött is majdnem beütött egy beadást.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...davemayer
az a hasonlat 😀

egyébként meg csupa meglepi ez az EL. a Juve még gyenge ide, erősödniük kell pár szezont vagy igazolni. de az Atl. Madrid mai meccse sem volt semmi, és Huszti is gólt lőtt...na de a Lech, maga a csoda. nyerjék meg!! 😀 😀

a pályára meg fölös kiakadni, ha nem tetszik menjenek futsalozni... 😀
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
azért finoman szólva is szánalmasnak tartom hogy amikor fél Európát hó fedi muszáj focizni... (például nakit érdekel nézzen bele a juve meccsbe - értékelhetetlen)davemayer
Most mért az nfl megáll ha hófedi ? 😀 Mért kéne ezért megállítani. Mindkét csapatnak ugyanazok a körülmények. Juvénak meg ha szar a pálya akkor hamarabb be kellett volna biztosítani a továbbjutást. Mindig a vesztes csapat nyíg hogy milyen rossz a pálya ...Toca
rühellem a Juvét 😊 de az egész olasz focit is 😀 (united drukker vagyok amúgy)

alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...davemayer
Hülyeség itt két dologról van szó. Az elkényeztetett nagy csapatok labdarúgói nem hajlandóak alkalmazkodni a körülményekhez inkább sírnak hogy fos a pálya, míg akik ezt nem tehetik meg ők megpróbálják kihasználni a körülményeket.
Ráadásul utólag lehet arra is fogni hogy szar volt a pálya,nem akartunk megsérülni stb. akkor kapjanak is ki és essenek ki a fenébe... Mintha ők életükbe nem játszottak volna utcán vagy akár sárba hagyjuk már a kamu dumát...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...davemayer
Hát azért ha én tudok(tam) focizni hóban, állóvízszerű esőben, (mellesleg olyankor ment a legjobban 😛), göröngyös, szar pályán, akkor nehogymár azok ne tudjanak akik a hobbijukkal keresik szarrá magukat.

JC6: igaz, nekem is csak szép emlékeim vannak 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
azért finoman szólva is szánalmasnak tartom hogy amikor fél Európát hó fedi muszáj focizni... (például nakit érdekel nézzen bele a juve meccsbe - értékelhetetlen)davemayer
Most mért az nfl megáll ha hófedi ? 😀 Mért kéne ezért megállítani. Mindkét csapatnak ugyanazok a körülmények. Juvénak meg ha szar a pálya akkor hamarabb be kellett volna biztosítani a továbbjutást. Mindig a vesztes csapat nyíg hogy milyen rossz a pálya ...Toca
rühellem a Juvét 😊 de az egész olasz focit is 😀 (united drukker vagyok amúgy)

alapvetően nem lenne baj az egyenlő feltétel, csak ez nálam hasonlít ahhoz mintha 2 embert végtagok nélkül bedobnál egy tóba és azt figyelnéd melyik úszik jobban...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
azért finoman szólva is szánalmasnak tartom hogy amikor fél Európát hó fedi muszáj focizni... (például nakit érdekel nézzen bele a juve meccsbe - értékelhetetlen)davemayer
Most mért az nfl megáll ha hófedi ? 😀 Mért kéne ezért megállítani. Mindkét csapatnak ugyanazok a körülmények. Juvénak meg ha szar a pálya akkor hamarabb be kellett volna biztosítani a továbbjutást. Mindig a vesztes csapat nyíg hogy milyen rossz a pálya ...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
azért finoman szólva is szánalmasnak tartom hogy amikor fél Európát hó fedi muszáj focizni... (például nakit érdekel nézzen bele a juve meccsbe - értékelhetetlen)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy én bírlak, már nem is emlékszem veled kapcsolatban a rosszra, csak a sok jóra 😀 ennyit az offról 😀 Black nem hiába egyetemista 😀

A Lákiról csak annyit, hogy évek óta nem értem, hogy egy csatahajó, aki mire megfordul 3x körbefutják, Kiss Z. hogy kerülhetett oda, ahol most van. Iszonyat nézni ezt a darabos mozgást. Lehet, hogy NB1-ben elmegy, de sírva nevetnek az ellenfelek... ahhoz képest az 1-2 egész jó, főleg 0-5 után 😀

ja és a fradi: hogy mennyi cikk van a paks ellni meccs után, a körülményekről, a pályáról, stb. De viszont, ha nyertek volna rég el lenne felejtve 😀 hatalmas 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Igen, ez valóban egy olyan hír, aminek ennyire örülni kell.

több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 919 — Gràcies Pep!
malinauskas 😀 😀 😀Divat
0-0-11
Civisváros persze nem Szégyenváros...

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
malinauskas 😀 😀 😀

|
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem írtam még ide az El Calssicoról. Fantasztikusan játszott a csapat. Pep végre megvillantott egy kis taktikai érzéket is, évek óta a legjobban letámadó Barca volt a hétfői. Alvest kicsit visszafogta, nem szaladgált mindig fel. Nincs egy ember, akiről rosszat tudnék írni (és Barca mezben játszott). C Roni pedig még mindig clutch...

Általában nekiesnék egy ilyen ámokfutás után az ellenfélnek, de most szerintem felesleges. Valahol a 67. perc környékén tudtam, hogy ez lesz, amikor jöttek a sarkalgatások, és a konkrét cicázás. Ilyen év után, ennyire beharangozott meccsen, ennyire megalázó vereséget kapni, nem csoda, hogy elgurult a gyógyszer. Ramos a kevés madridi, akit bírok, és rajta látszott a teljes elborulás, nem profihoz méltó dolog, ez van. Viszont szerintem sokkal undorítóbb volt, ahogy Arbeloa beállása után teljes hidegvérrel próbált mindenkit kettétörni. Carvalho pedig régi mestere ennek, nem meglepetés.



"The current squad of Madrid has cost 3 times more than that of Barcelona: 477.6M (Madrid) vs 156.8M (Barcelona)" [ep]

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
még mindig egy s 😉maximilien
Ráadásul az első szótagon van a hangsúly, ezért ékezetet kell tenni arra az a-ra: El Clásico.
A barca örülhet ez elclasssicon aratott győzelmének, az El Clásico-k történelmében még mindig a Real áll sokkal jobban 😛Black_Adder
Nem mondhatnám, hogy puszipajtások vagyunk JC6-al 😀 de azért tényleg, nem magyar nyelvtanról van szó, hanem spanyolról.. 😊fetomy
Nem fogok tovább offolni, de ezt a magas labdát nem hagyom ki: JC6-tal. És ez magyar nyelvtan. 😛 😀
Amúgy is csak egy kis piszkálódás volt, legalább ebben legyen némi sikerem, ha már a drukkolásban nincs 😛. Arról nem is beszélve, h ha egy hibát kijavítunk, akkor már az összes többit is javítsuk ki. De nem akartam senkibe se belekötni kivételesen 😊

Btw: A spanyol helyesírás sokkal könnyebb, mint a magyar, mindenhol a kiejtést követi...

szerk: És mint alább látható nem lehet elégszer elmondani, h hogyan kell helyesen írni. Igazából egy kicsit kezd zavarni, nem olyan nehéz szó: Clásico, de akinek nagyon nem megy írjon inkább klasszikust 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az utóbbi 3-4 évben olyan jó volt az El Classico utáni pár hét, most sem lesz másképp 😀 Szép az élet most, a katalán fanoknak 😊JC6
még mindig egy s 😉maximilien
Ráadásul az első szótagon van a hangsúly, ezért ékezetet kell tenni arra az a-ra: El Clásico.
A barca örülhet ez elclasssicon aratott győzelmének, az El Clásico-k történelmében még mindig a Real áll sokkal jobban 😛Black_Adder
Nem mondhatnám, hogy puszipajtások vagyunk JC6-al 😀 de azért tényleg, nem magyar nyelvtanról van szó, hanem spanyolról.. 😊

szerk.: nem akarok új hsz-t már ezért: lehet, hogy az könnyebb, de aki nem tanul spanyolul, abszolút nem biztos, hogy tudja 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A rák megeszi a helyesírást...nem mindegy???? Értitek úgyis...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A FIA is 😂Black_Adder
??apeszos
A fia-nak az alonso féle hasonlóan nyilvánvaló csapatutasítást nem sikerült maradéktalanul bebizonyítania, és ezért hasonló büntetéseket kiszabnia , mint az uefanak...Black_Adder
Így már értem. Először azt hittem rossz topic-ba írtam. Jogos.....
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Az utóbbi 3-4 évben olyan jó volt az El Classico utáni pár hét, most sem lesz másképp 😀 Szép az élet most, a katalán fanoknak 😊JC6
még mindig egy s 😉maximilien
Ráadásul az első szótagon van a hangsúly, ezért ékezetet kell tenni arra az a-ra: El Clásico.
A barca örülhet ez elclasssicon aratott győzelmének, az El Clásico-k történelmében még mindig a Real áll sokkal jobban 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Én csak ezt az egyet szeretném megtudni....apeszos
A FIA is 😂Black_Adder
??apeszos
A fia-nak az alonso féle hasonlóan nyilvánvaló csapatutasítást nem sikerült maradéktalanul bebizonyítania, és ezért hasonló büntetéseket kiszabnia , mint az uefanak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az utóbbi 3-4 évben olyan jó volt az El Classico utáni pár hét, most sem lesz másképp 😀 Szép az élet most, a katalán fanoknak 😊JC6
még mindig egy s 😉maximilien
23-kor ki figyel a helyesírásra? 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/real-madrid-az-el-clasicon-kiallitott-sergio-ramos-csak-egy-meccset-kapott-2054861

vicc

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Miatta lettem Everton drukker!
http://sportgeza.hu/futball/2010/11/30/aki_meg_sargat_sem_kapott_soha/




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1. továbbra sem tudom elképzelni, hogyan tudták bebizonyítani,
2. ezzel az intézkedéssel csak kinevettették magukat az uefánál... A pénzzel is, mert mennyi, két nap alatt keresik meg ezt a pénzt? Meg Mourinho eltiltása is nevetséges, hogy azt a meccset hagyja ki, amit a trükkje miatt a két játékos is...fetomy
Én csak ezt az egyet szeretném megtudni....apeszos
A FIA is 😂Black_Adder
??