Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
Azért ezt nem gondoltad át szerintem, hivatalos közegnek félve adja oda az ember a személyijét, nemhogy még nekem valaki begyűjtse, szkennelgesse meg ide-oda küldözgesse a sajátomat...1: Átgondoltam. Ez egy értékesítési csatorna, egy másik lehetőség lehetne. Aztán én eldöntöm, hogy nekem jó-e vagy sem. Nekem ez így kényelmes lenne, nem tudom mitől kellene tartanom. Mennyivel több egy szkennelt személyi igazolvány, mint a bediktált adataim és fényképem? Ha gondolod, neked is elküldöm, aztán kezdj vele azt, amit akarsz.
...
Marha jó volt a 150 ezer néző a Soldier Fielden vagy épp a 200 000 a Maracanában, de azóta változott ez a szemét világ és a parasztjának ülőhelyek kellenek. Így a felére vagy még jobban le kellett redukálni a befogadóképességet, az üzemeltetők nagy bánatára (akik erre a prémium kategóriák bevezetésével válaszoltak)baggio
2. Te miről beszélsz? 150 000 meg 200 000 néző. Ember, kb 10 nb1-es forduló alatt jön össze 200 000 néző. Mi most itt arról beszélünk, hogy egy átlag nb1-es stadionban a húsz százalékos kihasználtság le fog zuhanni teszem azt tizenötre, holott a cél éppen az ellenkező folyamat lenne.
több mint 11 éve
De hogy ne csak sírjak, konkrét javaslatom is van: begyűjtöm a társaság személyi igazolványait, beszkennelem őket, egy-egy igazolványképpel karöltve. Mindezt elküldöm az adott klubnak, akik legyártatják a kártyákat és kipostázzák nekem azokat. Mivel a kártya ingyenes, kifizetem mondjuk a postaköltséget átutalással. A szkennelt igazolványokkal igazolom a valódiságot, nem kell mindenkinek egyesével elzarándokolni a stadionba átvenni a kártyákat. Nagy kérés egy ilyen metódus bevezetése?SzokolAzért ezt nem gondoltad át szerintem, hivatalos közegnek félve adja oda az ember a személyijét, nemhogy még nekem valaki begyűjtse, szkennelgesse meg ide-oda küldözgesse a sajátomat...
A Fradi meccsjegyein amúgy az is rajta van, hogy a klub az érvényes belépővel rendelkezők részére felelősségbiztosítást kötött, innen nézve pláne érthető az elővigyázatosság. Mert ha pl. az alanti koreográfia közben valaki nem saját hibájából megsérülne, akkor bizony komoly kártérítésre számíthatna. Ha a nézők maximalizálása lenne a fő cél, akkor nyilván mindenkit beengednének, de a palánkjegy se véletlenül ismert fogalom, meg vannak uefa előírások, amiket egyszerűen be kell tartani, ismétlem:
Host associations and clubs are responsible for order and security both inside
and around the stadium before, during and after matches. They are liable for
incidents of any kind and may be subject to disciplinary measures and directives
unless they can prove that they have not been negligent in any way in the
organisation of the match.
However, all associations and clubs are liable for the following inappropriate
behaviour on the part of their supporters and may be subject to disciplinary
measures and directives even if they can prove the absence of any negligence
in relation to the organisation of the match:
a) the invasion or attempted invasion of the field of play;
b) the throwing of objects;
c) the lighting of fireworks or any other objects;
d) the use of laser pointers or similar electronic devices;
e) the use of gestures, words, objects or any other means to transmit any
message that is not fit for a sports event, particularly messages that are of a
political, ideological, religious, offensive or provocative nature;
f) acts of damage;
g) the disruption of national or competition anthems;
h) any other lack of order or discipline observed inside or around the stadium.
Marha jó volt a 150 ezer néző a Soldier Fielden vagy épp a 200 000 a Maracanában, de azóta változott ez a szemét világ és a parasztjának ülőhelyek kellenek. Így a felére vagy még jobban le kellett redukálni a befogadóképességet, az üzemeltetők nagy bánatára (akik erre a prémium kategóriák bevezetésével válaszoltak)

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
korrekt
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Nem tartom jónak a példáidat. Egy golfklubba vagy egy monte carloi kaszinóba bejutni nem egy kategória egy nb1-es futballmérkőzéssel. Előbbiek megengedhetik maguknak, hogy szelektáljanak a vendégeik között, viszont egy nb1-es átlagcsapat egy ilyen döntéssel könnyen elveszítheti a vendégkörének 10-30 százalékát. És itt jelen esetben nem az ultrákra gondolok, hiszen az ő számuk elenyésző egy átlagközönségnek.SzokolErre a részre reflektálnék.
...
Ami viszont kurvára pozitívum, hogy végre legalább ki akarják lapátolni a szart a stadionokból.Sobri Jóska
Ha maradunk a te véleményednél, akkor fogadjuk el, hogy a labdarúgó mérkőzés egy szolgáltatás. Én, mint fogyasztó fizetek, a klub, mint szolgáltató szolgáltat. Ne tálaljuk a jelenlegi döntéshozatalokat egy pillanatig sem racionális, előremutató lépésnek, amíg nincs az én helyemre egy hasonló fogyasztója a klubnak.
A nyakkendős példa: nincs problémám a nyakkendővel, felveszem. De ha csak olyan nyakkendőben lehet bemenni, amit mondjuk Debrecenben készítenek, akkor elgondolkozok azon, hogy érdemes-e nyűglődnöm a beszerzésével. Hiszen ugye nem kötelező.
Viszont ha azt a nyakkendőt meg lehetne on-line is rendelni, esetleg rendelhetnék a faternak is vagy bárki olyannak, aki kétszer-háromszor akar ott kajálni egy évben, nem lenne gondom az egésszel. Hiszen azt érezném, hogy az étterem nem kibaszni akar velem, hanem csak megfelelni különböző írott vagy íratlan szabálynak.
De amíg nem érzem azt, hogy a pénzemért kapok valamit és hálásnak kell lennem azért, hogy ehetem a szart, addig igen is fenntartásokkal kezelem a szurkolói kártyát és a hozzá hasonló lépéseket.
Abban nagyjából egyetértünk, hogy nem ez a megfelelő mód és abban is, hogy a futballt körülvevő közegen változtatni kell, mert szinte ciki hozzá tartozni. Ha egy üzleti tárgyaláson megemlíted, hogy meccsen voltál szórakozás gyanánt furcsa pillantásokat kapsz. Változás kell, csak rossz az út véleményem szerint.
Teremtsük meg a XXI. századi, európai feltételeit a kártya kiváltásának akár a távolból is, aztán el lehet várni mindenkitől a regisztrációt. De addig fölösleges és igen is nézőszám csökkenéshez vezet majd. Persze anyagi oldalról irreleváns, hogy 2 000 vagy 2 500 ember van egy stadionban, de nem hiszem, hogy a nézőszám csökkenése lenne az MLSZ célja. Egyszerűen nem gondolták át az egészet.
De hogy ne csak sírjak, konkrét javaslatom is van: begyűjtöm a társaság személyi igazolványait, beszkennelem őket, egy-egy igazolványképpel karöltve. Mindezt elküldöm az adott klubnak, akik legyártatják a kártyákat és kipostázzák nekem azokat. Mivel a kártya ingyenes, kifizetem mondjuk a postaköltséget átutalással. A szkennelt igazolványokkal igazolom a valódiságot, nem kell mindenkinek egyesével elzarándokolni a stadionba átvenni a kártyákat. Nagy kérés egy ilyen metódus bevezetése?
Mondjuk ezzel még mindig nem oldottam meg azok problémáját, akik tényleg csak nagy ritkán járnak meccsekre, de ez is több, mint a semmi.
több mint 11 éve
Akkor hagyd.Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,James007Hagyjuk már hol votl ez simán hozható? YB annyit játszott ami bőven elég volt.
Toca
Szerintem simán hozható volt. Szerinted meg nem.
Ettől én még nem fogom azt mondani, hogy ja, de mégsem, mikor azt érzem, hogy de mégis. Nem itt és ebben a kérdésben fogsz megtéríteni, úgyhogy kár ebbe az "enyémazabszolútigazság" témába ennyire belelovalnod magad, mert nem tényeket állítottam, amivel érdemes lenne vitába szállni..
Úgyhogy az ilyen érzelmi jellegű kommenteknél inkább peace és hagyd meg nekem kérlek az örök reményt, főleg akkor, amikor a Lokiról van szó. 😉
több mint 11 éve
www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-az-ej-leple-alatt-megegyeztek-falcaorol-sajtohir-2360019Ennek örülnák!
több mint 11 éve
Mondok személyes, triviális példát:akkor gyerekzsúrok szervezése testhez álló feladat lehetne még pl.... 😊 😛
Általam szervezett rendezvényre sosem engedek be ittas embert. (Igen, én döntöm el ki ittas, ki nem. Vagyis a biztonsági szolgálat, de a felelősség az enyém, az instrukciókat én adom.) Sőt, ezeken a rendezvényeken alkoholt se árusítunk. Lehet, sőt biztos, hogy ezáltal némi bevételkiesés történik, de hosszú távon, számomra ez biztosítja a kezelhető tömeget, a kisebb, de biztosabb profitot. Ez egyfajta üzletpolitika. Lehet hőbörögni, hogy "Ménem ihatok, ez egy szabad ország?!", de pont ezért, a vállalkozásnak is ad ennyi szabadságot, hogy eldönthessem kivel akarok üzleti kapcsolatot, kivel nem.
Ha fociklubom, focistadionom lenne, oda én se engedném be a söpredéket, a balhét, azt, ami miatt indokolatlan plusz kiadásaim lennének. És igen, én dönteném el, ki a söpredék, mi a balhé. Enyém a klub, megtehetem.
Sobri Jóska
több mint 11 éve
Igazából én ezt ne marra írtam ,hogy buzi MLSZ mért épít stadiont meg stb stb. . Azoknak címeztem akik, jönnek itt a simán hozható meg majdnem sikerült, meg csak ezen múlt meg csak azon múlt, meg mennyire rossz csapat ez meg az elverhettük volna... Aztán simán kiesett a Loki gyakorlatilag köze nem volt a továbbjutáshoz...Amikor van egy tökhülye osztályutolsó gyerek, és felfogadnak hozzá egy magántanárt, hogy zárkóztassa fel, akkor nem az első hét végén várják, hogy osztályelső legyen, de még azt sem, hogy hozza az ötösöket.Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,James007Hagyjuk már hol votl ez simán hozható? YB annyit játszott ami bőven elég volt.
Egyébként kis érdekesség a focink beárazásáról:
BL csoportkörben van : Bolgár, belarusz, ciprusi , szlovén csapat
EL csoportkörben van: horvát, lengyel, bolgár, finn, cseh, izraeli , azeri, román, ciprusi csapat
Mi meg feltudunk mutatni 2 hozható párharcot amit elbuktunk!
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!Toca
A stadionprogramnak ez a szezon az első éve.
Ezt követi az utánpótlás, a felsőbb osztályok, az edzőképzés, stb.
10-15 év mire valós eredmények lesznek.
Attól, hogy a színes szemüvegen keresztül bullshitelő potentátok 2-3 éveket mondanak, attól még nem lesz annyi.
De attól, hogy ők hülyeségeket beszélnek felesleges őket komolyan venni, és a hülyeségeikre reflektálni.
10-15 év, és lesz eredmény, 1-2-3 nem.Sobri Jóska
több mint 11 éve
Nem vagyok híve, hogy a futballra csak úgy tekintsünk, mint üzleti vállalkozásra. De ha már mégis ezt tesszük, akkor rendszeres fogyasztója vagyok/voltam egy szolgáltatásnak, jegyártól függetlenül ott voltam, költöttem a pénzem a stadionon belül is, ajándéktárgyakat vettem. Mégis miért nekem kell erőlködnöm (tavaly kimentem meccs előtt, megvettem a jegyem, bementem, most meg..), hogy fizetni tudjak venni egy szolgáltatást? Az én dolgom könyörögni egy gyrososnak, hogy légyszi légyszi, adj egyet?SzokolErre a részre reflektálnék.
Kénytelenek vagyunk a focira üzletként tekinteni, mert akik működtetik azok így tekintenek rá, tehát a foci üzlet.
Azért neked kell erölködnöd, hogy egy szolgáltatást igénybe vegyél, mert ez egyfajta prémium szolgáltatás. Nem jó példa a gyrosvásárlás, inkább gondolj egy golfklubtagságira, vagy ha már kaja, akkor egy olyan étteremre ahol van dresscode.
Pl. a monte carlói kaszinóba se mehetsz be rövidgatyóba, és számos new yorki étterembe se engednek be farmerban, pólóban, előírás a zakó, nyakkendő.
Jöhetne a kérdés, átírva a tiedet, hogy "Az én dolgom könyörögni egy éttermesnek, hogy légyszi légyszi, adj egyet?". És a válasz, nem a te dolgod, de ha ott és azt akarod enni, akkor bizony húzhatsz haza nyakkendőért. Ha nem kötöd fel, akkor aurevoir.
Ugyanis megengedhetik maguknak, hogy megválogathassák az általuk nyújtot szolgáltatást igénybevevőket, és bizonyos feltételekhez kössék az üzleti kapcsolat létrehozását.
Mondok személyes, triviális példát:
Általam szervezett rendezvényre sosem engedek be ittas embert. (Igen, én döntöm el ki ittas, ki nem. Vagyis a biztonsági szolgálat, de a felelősség az enyém, az instrukciókat én adom.) Sőt, ezeken a rendezvényeken alkoholt se árusítunk. Lehet, sőt biztos, hogy ezáltal némi bevételkiesés történik, de hosszú távon, számomra ez biztosítja a kezelhető tömeget, a kisebb, de biztosabb profitot. Ez egyfajta üzletpolitika. Lehet hőbörögni, hogy "Ménem ihatok, ez egy szabad ország?!", de pont ezért, a vállalkozásnak is ad ennyi szabadságot, hogy eldönthessem kivel akarok üzleti kapcsolatot, kivel nem.
Ha fociklubom, focistadionom lenne, oda én se engedném be a söpredéket, a balhét, azt, ami miatt indokolatlan plusz kiadásaim lennének. És igen, én dönteném el, ki a söpredék, mi a balhé. Enyém a klub, megtehetem.
Abban igazat adok, hogy nem biztos a jelenlegi metódus az optimális, akár kártya, akár vénaszkenner. Nem tudom mi lenne a jobb, de azt kénytelen vagy elfogadni, hogy a tulajdonosok, vezetők szerint ez a tuti. Ettől még lehet olyan módszer, ami jobb, csak ők nem tudnak. Vagy egyéb, általunk nem ismert okok miatt nem akarnak.
Ami viszont kurvára pozitívum, hogy végre legalább ki akarják lapátolni a szart a stadionokból.
több mint 11 éve
Azért ezt ennyire konkrétan nem jelenteném ki, persze tudom egy-két kivétel csak erősíti a "szabályt".Amikor van egy tökhülye osztályutolsó gyerek, és felfogadnak hozzá egy magántanárt, hogy zárkóztassa fel, akkor nem az első hét végén várják, hogy osztályelső legyen, de még azt sem, hogy hozza az ötösöket.Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,James007Hagyjuk már hol votl ez simán hozható? YB annyit játszott ami bőven elég volt.
Egyébként kis érdekesség a focink beárazásáról:
BL csoportkörben van : Bolgár, belarusz, ciprusi , szlovén csapat
EL csoportkörben van: horvát, lengyel, bolgár, finn, cseh, izraeli , azeri, román, ciprusi csapat
Mi meg feltudunk mutatni 2 hozható párharcot amit elbuktunk!
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!Toca
A stadionprogramnak ez a szezon az első éve.
Ezt követi az utánpótlás, a felsőbb osztályok, az edzőképzés, stb.
10-15 év mire valós eredmények lesznek.
Attól, hogy a színes szemüvegen keresztül bullshitelő potentátok 2-3 éveket mondanak, attól még nem lesz annyi.
De attól, hogy ők hülyeségeket beszélnek felesleges őket komolyan venni, és a hülyeségeikre reflektálni.
10-15 év, és lesz eredmény, 1-2-3 nem.Sobri Jóska
Jelenleg semmi más nem történt csak nem tudtuk borítani a papírformát. Hozzátenném, hogy a BATE-t vagy a svájciakat egy jó formában lévő Loki (vagy a jelenleg "menetelő" Vidi, Diósgyőr) kiverhette volna, de idén nem sikerült Debrecenben a formaidőzítés és a rotáció.Viszont 8 magyar volt a kezdőben ami dicséretes.
Többekkel ellentétben én látom a fényt az alagút végén csak van egy-két döntés ami kiábrándít néha(Kovács Ferenc kinevezése például).
több mint 11 éve
Amikor van egy tökhülye osztályutolsó gyerek, és felfogadnak hozzá egy magántanárt, hogy zárkóztassa fel, akkor nem az első hét végén várják, hogy osztályelső legyen, de még azt sem, hogy hozza az ötösöket.Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,James007Hagyjuk már hol votl ez simán hozható? YB annyit játszott ami bőven elég volt.
Egyébként kis érdekesség a focink beárazásáról:
BL csoportkörben van : Bolgár, belarusz, ciprusi , szlovén csapat
EL csoportkörben van: horvát, lengyel, bolgár, finn, cseh, izraeli , azeri, román, ciprusi csapat
Mi meg feltudunk mutatni 2 hozható párharcot amit elbuktunk!
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!Toca
A stadionprogramnak ez a szezon az első éve.
Ezt követi az utánpótlás, a felsőbb osztályok, az edzőképzés, stb.
10-15 év mire valós eredmények lesznek.
Attól, hogy a színes szemüvegen keresztül bullshitelő potentátok 2-3 éveket mondanak, attól még nem lesz annyi.
De attól, hogy ők hülyeségeket beszélnek felesleges őket komolyan venni, és a hülyeségeikre reflektálni.
10-15 év, és lesz eredmény, 1-2-3 nem.
több mint 11 éve
És közben kiderült, hogy Delpipi sem jön Mo-raA pénzt választotta, decemberben már otthagyja őket szerintem
www.csakfoci.hu/node/173810
(azért milyen már, hogy inkább választja azt a lepukkant országot, mint minket...)NB2
több mint 11 éve
Ha megengeded...az én meglátásom szerint egy nagy problémájuk van, hogy elveszik az egyetlen szórakozásukat (gerjedés), vagyis nem most vennék el, de már van arra lehetőség, hogy valakit felelősségre vonjanak a tetteiért. akár anyagira is. ez magyarországon teljesen ismeretlen fogalom a köznapi életben. és ugyan én is szeretem a látványos pirót (nézni, a közepére nem állnék), de meg tudom érteni azt, hogy ha a piró közben valaki megsérül, mondjuk maradandóan az arcán, akkor az ma kb 50-100 millió forint kártérítéssel terjeli a Zrt-t. és ezt szeretnék elkerülni. pláne, hogy most már mondjuk egy ilyen esetén lesz lehetőség regresszálni. ja így már nem olyan jó móka ? tetszettek volna a 19. században születni.
a magát tábornak tituláló ultrák nem hajlandóak kimenni mert
1. ki az elnök
2. egy olyan azonosító rendszer van a stadionban ami csak olyan adatot néz ami harmadik fél részére használhatatlan (ellenben más módszerekkel)
3. őket ott nem szeretik mert van egy máris "fogdának" hívott terem a b-középnek fenntartott szektor alatt (talán nem kéne odakerülni esetleg...)
davemayer
az meg külön mókás, hogy azok féltik szabadságjogaikat (szkenner), akik más területen a legnagyobb ótvarral vannak a liberális elvek és működés ellen.
Egyébként a stadion nagyon pazar, minden igényt kielégítő. három komoly stadionban jártam európában (OT, ArenA, San Siro) sehol nem láttam ilyen jól a játékot mint itt, hihetetlen módon ülsz rajta gyakorlatilag a játéktéren, minden rezdülést, grimaszt, apróságot ki tudsz venni a meccsből. és elképesztően jól szól, bár félházon kicsit visszhangzik, nagyon durva lesz full házon az örület. és a játék sem olyan rossz, sztem ha így folytatják tavaszra tele lesz.gabtsi
Kibattyogok hétköznap a stadionba, megveszem a jegyemet úgy, hogy megadom a nevem illetve a születési helyem és időm. Aztán hétvégén, amikor meccs van, bemegyek abba a szektorba, ahova a jegyem szól. Nyíregyházán kb 20 kamera figyeli a stadiont, tehát szektoronként jut vagy három. Eddig mi akadályozta meg a klubokat abban, hogy felelősségre vonjanak embereket, esetleg áthárítsák a konkrét személyekre az mlsz büntetését? Miért kell ehhez szurkolói kártya vagy vénaszkenner? Ugye senki sem gondolja, hogy ezt az átlag 3 000 embert olyan bonyolult dolog beazonosítani egy videofelvételről?
Miért kell bonyolítani ennyire a történetet? Miért nincs a kártya kiváltásához olyan on-line felület, ahova esetleg be tudom szkennelni (ha már szkenner.. 😊 a személyimet? Nem titkolok én semmit magamról, de én biztosan nem fogok kártyát csináltatni 20 év meccsre járás után. Leírtam az érzéseimet a Szpari szurkolói holnapjára, több más on-line felület is átvette és mindnél ott virít alul a nevem, születési helyem, időm.
Nem vagyok híve, hogy a futballra csak úgy tekintsünk, mint üzleti vállalkozásra. De ha már mégis ezt tesszük, akkor rendszeres fogyasztója vagyok/voltam egy szolgáltatásnak, jegyártól függetlenül ott voltam, költöttem a pénzem a stadionon belül is, ajándéktárgyakat vettem. Mégis miért nekem kell erőlködnöm (tavaly kimentem meccs előtt, megvettem a jegyem, bementem, most meg..), hogy fizetni tudjak venni egy szolgáltatást? Az én dolgom könyörögni egy gyrososnak, hogy légyszi légyszi, adj egyet?
több mint 11 éve
Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,James007Hagyjuk már hol votl ez simán hozható? YB annyit játszott ami bőven elég volt.
Egyébként kis érdekesség a focink beárazásáról:
BL csoportkörben van : Bolgár, belarusz, ciprusi , szlovén csapat
EL csoportkörben van: horvát, lengyel, bolgár, finn, cseh, izraeli , azeri, román, ciprusi csapat
Mi meg feltudunk mutatni 2 hozható párharcot amit elbuktunk!
Az előrelépés megkérdőjelezhetetlen!
több mint 11 éve
És közben kiderült, hogy Delpipi sem jön Mo-raUgye az a zárójeles megjegyzés nem komoly?
www.csakfoci.hu/node/173810
(azért milyen már, hogy inkább választja azt a lepukkant országot, mint minket...)NB2
több mint 11 éve
És közben kiderült, hogy Delpipi sem jön Mo-rawww.csakfoci.hu/node/173810
(azért milyen már, hogy inkább választja azt a lepukkant országot, mint minket...)
több mint 11 éve
a barbár balkáni csőcselék
| remélem senkit sem gyújtottak fel |

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
Jézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?SchleckEz kérlek már szerves része a magyar kommentátori hivatásnak 2014-ben.
több mint 11 éve
A svájciak végigalibizték ezt a meccset, de nekik a kétgólos előny birtokában nem is volt motivációjuk focizni. A Debrecen meg ennyit tud, igazából nem játszottak rosszul, csak a góllövés nem megy, de azt eddig is tudtuk.
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mariborba van vonat. 😊Schlecknekem is ez jutott eszembe, kár, hogy minden pénzemet londonra fogom költeni októberben 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Ez a svájci csapat mindent bemutatott, ami miatt a gurulós focit gyűlölni lehet. Ehhez a spori szuper partnernek bizonyult, De, ezt akkor is a Loki cseszte el, mert ez egy simán hozható párharc lett volna. Telemér helyett jöhetne már valaki, aki tudna adni ennek a csapatnak egy kis lendületet, mert ezzel a stábbal ez már nem lesz jobb, sajnos.,
több mint 11 éve
mekkora tekintélye lehet annak az edzőnek az öltözőben, akinek a lányát a tulaj (is) szopatja?
több mint 11 éve
"Ebben semmi szándékost nem véltem felfedezni." Magyarázhatatlanul nagy gyökér, ez sima piros volt.Függetlenül attól, hogy valóban a svájciaknak fújt a bíró a meccsen.
több mint 11 éve
"hatalmas energiát mozgósít a Debrecen.." hiába, csak a sporit kellett volna megvenni.
több mint 11 éve
arról lemaradtam, ez esetben jogosDe, hogy annyira elvigye a hév, hogy az egyértelmű lesnél is sírjon? Ilyennek kurvára nem szabadna megtörténnie.SchleckJézusom, muszáj minden magyar kommentátornak agyatlanul bíróznia?Schleckszerintem most tényleg egy buzi a sporiBorbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
