Soccer
41 feliratkozó
több mint 11 éve
évek óta nem nézek olasz focit, mert - véleményem szerint - hihetetlenül gyenge a színvonal. Most rászántam magam, hogy megnézzem a Roma-Fiorentinat. Hát nagyon nagy hiba volt, főleg egy Everton-Chelsea után....1. PL
2. Bundesliga
3. Primera Division
4. Ligue 1
de állítom az olasznál talán még a holland bajnokság, vagy a német 2.osztály is színvonalasabb.
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Kelic se az agya miatt lett focista- vagy pont azért...davemayerEgervárinál már biztos nem lesz kezdő

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Kelic se az agya miatt lett focista- vagy pont azért...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Vízilabda? páff
több mint 11 éve
YoungZeeZee
9 845
az mlsz youtube csatornajan vannak nb2-es osszefoglalok is.Parades.Azok a palyak😕
A cselzi meccs 5.perceben kapcsolodtam be...na mondom eldolt...par percet azert neztem,vegul az everton meggyozott h figyelemmel kovessem. A 3.gol utan nyomtam ki.meglepodtem a vegeredmenyen.
több mint 11 éve
Már emgint X....facom...Mboma meg kap 5 percet....
több mint 11 éve
Rajczipé három meccs, négy gól a zenbékettőbe.jót tett neki a levegőváltozás 😊
több mint 11 éve
Costa mondjuk akkora tapló, hogy már azért járna neki sárga lap, hogy mezbe öltözik 😊Lol, mert odaszólt a gyereknek? 😀SchleckHAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊Dexxter TailorDiego Costa meg már zuhanyozhatna, de persze csak Howard kap sárgát...davemayer
több mint 11 éve
tartod ezt a véleményed a mostani eredmény után is?meglephetik a két nagyot is akár JugheadA Bayern kb novemberre bajnok lesz. A német bajnokság annyira izgalmas ilyen szempontból mint egy Szomszédok epizód.
Persze meglepni egy meccs erejéig meg tudják majd, tavasszal amikor a C csapattal állnak fel mert 30 ponttal vezetnek.Bazzani
több mint 11 éve
Lol, mert odaszólt a gyereknek? 😀HAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊Dexxter TailorDiego Costa meg már zuhanyozhatna, de persze csak Howard kap sárgát...davemayer
több mint 11 éve
Besic első passza egy gólpassz... a Chelseanek 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Na jó ilyen meccs nincs 😀😀Dexxter TailorVan csatárunk? @)
több mint 11 éve
Azért, mert tavaly ez történt, automatikusan azt jelenti, hogy most már minden évben ugyanez lesz? Azt a szintet, amit tavaly az első fél évben nyomtak, lehetetlen megismételni, igaz, a BvB gyengült, de a 'kusen és a 04 erősödtek, előbbi nem is keveset. Ha bajnok is lesz a Bayern, nem fog unalomba fulladni a Bundesliga. Garantálom 😊meglephetik a két nagyot is akár JugheadA Bayern kb novemberre bajnok lesz. A német bajnokság annyira izgalmas ilyen szempontból mint egy Szomszédok epizód.
Persze meglepni egy meccs erejéig meg tudják majd, tavasszal amikor a C csapattal állnak fel mert 30 ponttal vezetnek.Bazzani
Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Na jó ilyen meccs nincs 😀😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
De Howardnak se kéne már a pályán lenniHAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊Dexxter TailorDiego Costa meg már zuhanyozhatna, de persze csak Howard kap sárgát...davemayer
Erre még egy megpattanós gól 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
HAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊Dexxter TailorDiego Costa meg már zuhanyozhatna, de persze csak Howard kap sárgát...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Erre mit bénáznak a védők...

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
HAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Ez de szép gól volt sajnos 😕Dexxter TailorÉs Terryé sajnos.
több mint 11 éve
Ez de szép gól volt sajnos 😕

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
A Chelsea meccsen eddig nincs a helyzet magaslatán a partjelző. 8 perc alatt két ordas nagy hiba...SebiiItt a 3. Félidőben lehozhatnák. 😀
több mint 11 éve
Jó látni, hogy a Man City is képes olyan bénázásokra, hogy a Liverpool megverése után egyből kikap otthon egy Stoke Citytől. 😀 ^ ^
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
A Chelsea meccsen eddig nincs a helyzet magaslatán a partjelző. 8 perc alatt két ordas nagy hiba...
több mint 11 éve
meglephetik a két nagyot is akár JugheadA Bayern kb novemberre bajnok lesz. A német bajnokság annyira izgalmas ilyen szempontból mint egy Szomszédok epizód.
Persze meglepni egy meccs erejéig meg tudják majd, tavasszal amikor a C csapattal állnak fel mert 30 ponttal vezetnek.
több mint 11 éve
Szeretném felhívni a figyelmet a Leverkusenre, nagyon jó és szép játékot játszanak, ha hátul rendbe teszik magukat könnyedén meglephetik a két nagyot is akár (a Dortmudot már egyszer sikerült). Főleg a Bellarabi, Calhanoglu párost emelném ki tőlük, valamint az edzőjüket, aki mindenki szerint óriási koponya, én meg az idei meccsek alapján hiszek nekik. 😀 A mai 2. góljukat pedig mindenképp nézzétek meg, ritkán látni ilyen tudatosan eltervezett és felrajzolt játékot a soccerben (de a másik 3 is szép volt).Egy kis személyes dolog: bevallom eddig nem néztem Bundesligát (igazából egy két komolyabb spanyol, BL és magyar meccseken kívül szinte semmi soccert nem néztem az utóbbi években), de a hosszabbitas.hu rendkívül lelkes és szakértő stábja felkeltette az érdeklődésemet ez iránt a bajnokság iránt, és így az eddigi 2 forduló alatt több német bajnokit láttam, mint a elmúlt 5 évben kb, de nem csalódtam jó meccsek vannak, és a Leverkusen csapatában már kedvencet is leltem. 😀
