Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
azért annyira nem volt mind1, mert így imádkozhatunk h Schalket v Shaktart esetleg Bayernt kapjuk, h legyen vmi esélyünk, merth a többi rommá fog minket verni az biztos...Divat
Én nagyon remélem, hogy mi (Manchester) találkozunk az Interrel a nyolcaddöntőben. 😛 Nem hiszem, hogy a United egymás után két évben összekerülne a másik kedvenc csapatommal, a Milannal (elérhetetlen álom 😊 ), ill. az az érzésem, hogy a Romát fogjuk ki, de abban bízom, hogy a - még Rafa Benítez vezette - milánói fekete-kékek lesznek az ellenfeleink.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/egyre-tobben-koztuk-platini-is-tamogatja-a-teli-vb-otletet-2056178/
Nah ez komoly lenne.
Platini is tud érvelni: Dallasban 94ben 45 fok volt, míg Katarban az átlaghömérséklet! 40 fok alatt van 😀
Januárban VB...Toca
Beteg egy ötlet ez a januári VB... Arról volt szó, hogy a katariak meg tudják oldani, hogy mindenféle "csodatechnológiával" a stadionon belüli hőmérsékletet ideális szintre veszik vissza. Akkor csinálják is meg, nehogy már januárban kelljen rendezni a világbajnokságot!...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként ezt a Carrol srácot nem sokáig fogjuk a Newcastleben látni azt hiszem. Ha kicsit fejben rendbe teszik, akkor az angoloknak végre lehet egy normális befejezőcsatáruk.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....kristóf17
Csak annyi, hogy egy beszari alak az edzője.
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Nem tudom mi van ezzel a csapattal idegenben....
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/egyre-tobben-koztuk-platini-is-tamogatja-a-teli-vb-otletet-2056178/
Nah ez komoly lenne.
Platini is tud érvelni: Dallasban 94ben 45 fok volt, míg Katarban az átlaghömérséklet! 40 fok alatt van 😀
Januárban VB...
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a német futballt kb a steelers szintjén respektálom, de érte akár a dupláját is, szó nélkül:
http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/12/11/2256099/exclusive-manchester-united-hold-talks-over-sensational-move-for-

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀Joci
Haladás honlapján írták, hogy ők lehetnek az egyik házigazdái a télen újraéledő teremtornának
istenem, de király, ha tényleg megvalósul, még itt Pápán is volt valamikor, elképesztően élveztem 😀
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.vadibandi
Hmm Watford. 😊 A Championship Manager 3 nevű csodában BL induló csapatot faragtam belőlük.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Tegnap észrevettem, hogy a fiamon valami ismeretlen dzseki van.
Megnéztem jobban, és kiderült, hogy az asszony egy Watford FC dzsekit túrt a kölyöknek.
Mindjárt utána néztem a klubnak a neten, hogy milyen divízióban van, hol áll, stb.
Aztán este látom a Sport2 adásán, hogy a listavezető QPR-nél játszik éppen élőben, sőt le is győzi az eddig veretlen ellenfelét 3-1-re.
Érdekes egybeesés, de persze a fiam szarik az egészbe.




több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
áá de jó!
adj valami linket 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
Jézusom milyen kispöts voltam még mikor ez ment, tök jó :cool:
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhMkonqueror
Nekem is rögtön ez ugrott be 😀 Még VHS-en is megvan az egész meccs 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
http://www.youtube.com/watch?v=Mz-rDd3dNhM
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!Hurka
juhéj! Nálunk ugye úgyis mindig a holtidény a legizgalmasabb!! 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ÚJRA LESZ TEREMTORNA TÉLEN!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szerintem tuti Galaxy, Citynek pedig már nem kellStez
dehogyis, jön a Fradiba Andrezinho mellé/mögé 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛Stez
Most írhatnám, hogy hát de nálatok az is fiatalításnak számít, de nem teszem. 😛
Szerencsére abszolút esélytelen, hogy Liverpoolba szerződjön.Mikey
mivel megmondta, hogy hajlandó az évei 7,5 millás fizetéséből elengedni semennyit sem, így sanszos, hogy nem is nálatok köt ki 😊
szerintem tuti Galaxy, Citynek pedig már nem kell

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛Stez
Most írhatnám, hogy hát de nálatok az is fiatalításnak számít, de nem teszem. 😛
Szerencsére abszolút esélytelen, hogy Liverpoolba szerződjön.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.Mikey
Mert? Nálunk Berlusconi azzal kezdte a fiatalítást, hogy leigazolta a 33 éves Yepest 😀
Jó lesz nálatok a Dinnye, főleg ha sokat fizettek érte nekünk. 😛

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀empty taxi
Nem jó. A vénember két szempontjából csak egynek felel meg. Igaz, hogy 30+ éves, de nem angol. 😕

Komolyra véve, rebuildről volt szó, azt meg nem egy kiégett, karrierje vége felé közeledő 30+ éves játékossal kéne kezdeni, akinek ráadásul még nem is feküdne a PL.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Thiago Silva porcgyűrű-sérülés, akár 4-6 hónap. :/ 😕
Bye-bye scudetto, bye-bye BL!Stez
lassan beéritek Milánó szebbik felét injury tekintetében, de még azért vezetünk 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Thiago Silva porcgyűrű-sérülés, akár 4-6 hónap. :/ 😕
Bye-bye scudetto, bye-bye BL!

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Azt rebesgetik, hogy Cassano érkezik januárban Dinho helyére.
Akkor róla beszéltek Gallianiék, valamit már tudnak. Egyik szemem sír, a másik nevet, nem szeretem a csávót, de a Sampban remekül játszott.Stez
Kb. 2 hete még arról cikkeztek h Cassano már megegyezett az Interrel vhogy ezt nem tom komolyan venni, viszont az új kedvenc pletykám a Dinho to Liverpool 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Magyar NB1 statisztika
Lehet fideszotonozni, attól még ők a legjobbak 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear