Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
HAZARD! baszki mekkora szóló volt 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez de szép gól volt sajnos 😕Dexxter Tailor
És Terryé sajnos.

több mint 11 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Ez de szép gól volt sajnos 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A Chelsea meccsen eddig nincs a helyzet magaslatán a partjelző. 8 perc alatt két ordas nagy hiba...Sebii
Itt a 3. Félidőben lehozhatnák. 😀

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Jó látni, hogy a Man City is képes olyan bénázásokra, hogy a Liverpool megverése után egyből kikap otthon egy Stoke Citytől. 😀 ^ ^

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
A Chelsea meccsen eddig nincs a helyzet magaslatán a partjelző. 8 perc alatt két ordas nagy hiba...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
meglephetik a két nagyot is akár Jughead
A Bayern kb novemberre bajnok lesz. A német bajnokság annyira izgalmas ilyen szempontból mint egy Szomszédok epizód.
Persze meglepni egy meccs erejéig meg tudják majd, tavasszal amikor a C csapattal állnak fel mert 30 ponttal vezetnek.

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 773
Szeretném felhívni a figyelmet a Leverkusenre, nagyon jó és szép játékot játszanak, ha hátul rendbe teszik magukat könnyedén meglephetik a két nagyot is akár (a Dortmudot már egyszer sikerült). Főleg a Bellarabi, Calhanoglu párost emelném ki tőlük, valamint az edzőjüket, aki mindenki szerint óriási koponya, én meg az idei meccsek alapján hiszek nekik. 😀 A mai 2. góljukat pedig mindenképp nézzétek meg, ritkán látni ilyen tudatosan eltervezett és felrajzolt játékot a soccerben (de a másik 3 is szép volt).

Egy kis személyes dolog: bevallom eddig nem néztem Bundesligát (igazából egy két komolyabb spanyol, BL és magyar meccseken kívül szinte semmi soccert nem néztem az utóbbi években), de a hosszabbitas.hu rendkívül lelkes és szakértő stábja felkeltette az érdeklődésemet ez iránt a bajnokság iránt, és így az eddigi 2 forduló alatt több német bajnokit láttam, mint a elmúlt 5 évben kb, de nem csalódtam jó meccsek vannak, és a Leverkusen csapatában már kedvencet is leltem. 😀
több mint 11 éve
dr0725 New England Patriots 535
Amíg Fletcher, Evans, és Young a pályán van, addig minden pont ajándék!
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Jah, értem. A Shaw-Herrera-Blind-Di Maria-Rojo sor valóban nem néz ki rosszul. A 3 támadó egyértelmű. Továbbra is csak egy komplett védelem hiányzik.Schleck
Számomra az az egyetlen jó kérdés hogy a hátsó hármast hogy rakja össze, mert eléggé instabil eddig a rendszer 😀
Backett-Rojo-Jones hármas valószínűbb talán, csak akkor ugye a falábú Valencia még mindig befér a keretbe 😕
Nagyon nincs csapatjáték sajnos, a mai meccs is eléggé nézhetetlen kategória volt, de ha mindenki egészséges lesz ebből a mostani kezdőből kb 5 ember húz a cserepadra, legalábbis remélem 😀

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Daley Blind Manchesterbe igazol 18 misiért immár hivatalos, abszolút jó vétel, kezdek optimista lenni a keret összetételével kapcsolatosan, már csak a selejtet kell még kiszórnia LVG-nek 😀manuszka86
Én viszont egyáltalán nem értem. Itt van Shaw és ő is bal wingbacknek, viszont mindhárom középhátvédetek rettenetes. Evans még az MK Dons ellen is lefelé lógott a mezőnyből. Szegény De Geának jelenleg a legrosszabb melója lehet a világon. 😀
Viszont Di Maria már most rohadt jó sajna.Schleck
Blind csak a VB-n játszott wing backet, mivel a hollandoknak nem volt rá értelmes megoldásuk, ezért játszott ott, amúgy simán egy nagyon kiváló védekező középpályás, Ajaxban is az volt a posztja és szerintem itt is az lesz, mivel Herrerra mellé kell egy ilyen ember a középpályára mivel Fletcher és a többiek kukák.manuszka86
Jah, értem. A Shaw-Herrera-Blind-Di Maria-Rojo sor valóban nem néz ki rosszul. A 3 támadó egyértelmű. Továbbra is csak egy komplett védelem hiányzik.

több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Daley Blind Manchesterbe igazol 18 misiért immár hivatalos, abszolút jó vétel, kezdek optimista lenni a keret összetételével kapcsolatosan, már csak a selejtet kell még kiszórnia LVG-nek 😀manuszka86
Én viszont egyáltalán nem értem. Itt van Shaw és ő is bal wingbacknek, viszont mindhárom középhátvédetek rettenetes. Evans még az MK Dons ellen is lefelé lógott a mezőnyből. Szegény De Geának jelenleg a legrosszabb melója lehet a világon. 😀
Viszont Di Maria már most rohadt jó sajna.Schleck
Blind csak a VB-n játszott wing backet, mivel a hollandoknak nem volt rá értelmes megoldásuk, ezért játszott ott, amúgy simán egy nagyon kiváló védekező középpályás, Ajaxban is az volt a posztja és szerintem itt is az lesz, mivel Herrerra mellé kell egy ilyen ember a középpályára mivel Fletcher és a többiek kukák.

több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
És nekem minek?meg veszem személyire mint a világon bárhol....Arról nem beszélve ahány klub annyi féle változat kb,egyik halaszthat stb...... ettől se lesz több néző sőt.hogy feleslegesen bonyolítják.
Meg ugye külföldi,stb. emberre nem vonatkozik....egyenlőség ugye itt is....

+1 felesleges procedúra

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
És az miért jó? akkor mi értelme? tehát aki magyar, az szarul jár...Kroos
arról van szó, hogy annak minek klubkártya, aki 5 évente egyszer téved erre Finnországból egy EL-selejtezőre. Ők majd megveszik útlevéllel, igazolják őket és ennyi.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Daley Blind Manchesterbe igazol 18 misiért immár hivatalos, abszolút jó vétel, kezdek optimista lenni a keret összetételével kapcsolatosan, már csak a selejtet kell még kiszórnia LVG-nek 😀manuszka86
Én viszont egyáltalán nem értem. Itt van Shaw és ő is bal wingbacknek, viszont mindhárom középhátvédetek rettenetes. Evans még az MK Dons ellen is lefelé lógott a mezőnyből. Szegény De Geának jelenleg a legrosszabb melója lehet a világon. 😀
Viszont Di Maria már most rohadt jó sajna.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
Jeee!?
Erkezett 3 uj emberke!Szelso,TKP,C.:-P
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
És az miért jó? akkor mi értelme? tehát aki magyar, az szarul jár...

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Jó olvasást:

 www.csakfoci.hu/node/173919

Külföldi szurkolók:
Nem terjed ki a klubkártya kötelező használata a nem magyar állampolgárokra, de a névreszóló jegyvásárlás számukra is kötelező, EU-ban kiadott személyigazolvánnyal vagy külföldi útlevéllel igazolhatják magukat.
több mint 11 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Hülyeség az egész.kérjenek személyit mit bánom én...
De ha én vagy egy külföldi épp Pesten van megnézne egy meccset, kis rövid vakációján akkor gyakorlatilag nem tud kimenni a meccsre vagy hogy lesz?( tudom szürreális példa). De lehetme még sorolni.Kroos
Ez jó kérdés és nem is szürreális, gondolj csak az itt játszó légiósok barátaira/családtagjaira.
több mint 11 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hülyeség az egész.kérjenek személyit mit bánom én...
De ha én vagy egy külföldi épp Pesten van megnézne egy meccset, kis rövid vakációján akkor gyakorlatilag nem tud kimenni a meccsre vagy hogy lesz?( tudom szürreális példa). De lehetme még sorolni.

PunBB bbcode test
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Daley Blind Manchesterbe igazol 18 misiért immár hivatalos, abszolút jó vétel, kezdek optimista lenni a keret összetételével kapcsolatosan, már csak a selejtet kell még kiszórnia LVG-nek 😀

több mint 11 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 216 — situational football
és mi van akkor ha én egy olyan haverral megyek ki "aki nem kötődik sehova" vagy külföldi esetleg leginkább válogatott meccsre jár ki, de most van kedve, szabadideje és kint tekintene meg mondjuk egy DVSC-akárki meccset...

akkor én a debreceni klubkártyámmal, veszek jegyet a "táborba", de a haver meg majd a stadion másik feléről követi az eseményeket, vagy hazai klubkártyával lehet venni jegyet a "semleges" zónába is?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
a klubkártya kiváltásához:

Klubkártya:
A klubkártya alaptípusa az egyesületekhez kötődik, minden klub egyedi kártyákat állít ki, amelyen fel kell tüntetni a tulajdonos - a jogszabály szerint előírt - adatait, nevét, születési helyét és idejét, valamint fényképét. A klubkártyával az összes olyan mérkőzés látogatható, amelyekre a klubkártya kötelező használata vonatkozik. Minden esetben a szervező klub dönti el, biztonsági és egyéb előírások és elvek alapján, hogy a más klubok klubkártyájával, illetve a Futballkártyával rendelkező szurkolókat melyik szektorban helyezi el.

Futballkártya:
A klubkártya egy speciális fajtája az úgynevezett Futballkártya, amelyet az MLSZ bocsát ki azoknak, akik nem kötődnek egyetlen klubhoz, illetve leginkább válogatott mérkőzésekre látogatna ki. A Futballkártyával az összes olyan mérkőzés látogatható, amelyekre a klubkártya kötelező használata vonatkozik. Minden esetben a szervező klub dönti el, biztonsági és egyéb előírások és elvek alapján, hogy a más klubok klubkártyájával, illetve a Futballkártyával rendelkező szurkolókat melyik szektorban helyezi el.
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
A nemzeti bajnokságok egyfajta másodvonalként működnének, ahol feltűnnének a játékosok, és ha szerencséjük van felfigyel rájuk egy elitbajnokságos csapat. Itt nem 10-20e-s szurkolói bázisokról, hanem több milliósról van szó, abból nehogy már nem találnak 50e-t, aki kitámolyog a stadionba, mégha le is pofozták őket az előző héten...flzoli
Nehezen hiszem, hogy a germánoknál csak úgy lenyelnék, hogy nem megy Hamburgba a Bayern, Schalkéhoz a BVB, de szerintem Evertonnak is hiányozna egy Pool. Bár tényleg jó kérdés, hogy ki is az elit? Ha azt nézem kb 8 csapat. De az úgy baromi rövid és unalmas lenne. De ha 16 csapatosra bővíted, ott valóban előjöhetnek már különbségek, amiket egy kevésbé tőkeerősebb csapat már nem tudná anyagilag finanszírozni. Ebben a BL rendszerben azért tényleg 1x-1x befigyelhet egy jobb eredmény az ilyeneknek is.
Bár értem amúgy mit akarsz, sőt lehet az UEFA is nagyon szeretné, de én nem😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
én tartós ligára gondoltam. 4 vesztes szezon után már nem biztos, hogy kimenne mindenki csápolni.Amadeus91
Meglehet igazad van, de látván a foci tömegbázisát ezt egyszerűen nem tudom elképzelni. A BL meccseken se emlékszem kirívóan alacsony nézőszámra, pedig micsoda élmény lehet egy BATE-nak pofozógép szerepben tündökölni.flzoli
Azért más szint az, ha egy hagyományosan bajnoki címért küzdő csapat átkerül a "pofozógép" szerepkörbe, ill. ha egy "noname" csapat első alkalmak egyikével bejut a BL csoportkörébe, ahol olyan csapatok ellen játszhat, amelyeknek közelében sincs semmilyen szempontból.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May