Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Hungarian midfielder of PSV Eindhoven Balazs Dzsudzsak (23) is so close to Ukraina move. Dinamo Kiev are disposed to offer 6 million euros to the Dutch club.

Mekkora baromság volna,olyan Husztiféle....Bazzani
Még annál is nagyobb baklövés lenne. De egyrészt az a 6 millió igencsak kevésnek tűnik érte, másrészt szerintem ez csak hasonló pletyka, mint az eddigiek, harmadrészt pedig kétlem, hogy Afellay után (őt mindenképpen eladják, mert nyáron lejár a szerződése) még egy kulcsemberétől, mondhatni a második legjobb/legfontosabb játékosától megválna a PSV még a téli átigazolási időszakban.vassadi27
Komoly anyagi gondjaik vannak,így akár áron alul is meg kell szabadulnia az értékeitől.
A csatár Reis vagy ki a Sampba tart.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
The Hungarian midfielder of PSV Eindhoven Balazs Dzsudzsak (23) is so close to Ukraina move. Dinamo Kiev are disposed to offer 6 million euros to the Dutch club.

Mekkora baromság volna,olyan Husztiféle....Bazzani
Még annál is nagyobb baklövés lenne. De egyrészt az a 6 millió igencsak kevésnek tűnik érte, másrészt szerintem ez csak hasonló pletyka, mint az eddigiek, harmadrészt pedig kétlem, hogy Afellay után (őt mindenképpen eladják, mert nyáron lejár a szerződése) még egy kulcsemberétől, mondhatni a második legjobb/legfontosabb játékosától megválna a PSV még a téli átigazolási időszakban.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.youtube.com/watch?v=26Ju8-AzH6I
nagyon durva, u12es meccs, ultrákkal görögtűzzel
Lech Cup 2010: Lech Poznań - Tottenham Hotspur
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Hungarian midfielder of PSV Eindhoven Balazs Dzsudzsak (23) is so close to Ukraina move. Dinamo Kiev are disposed to offer 6 million euros to the Dutch club.

Mekkora baromság volna,olyan Husztiféle....

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
T. Silva 1 hónap múlva már játszik... Dinho szerződése lejár a nyáron fizucsökkbe nem megy bele úgyh ha pénzt akarunk belőle látni még most kell eladni, Borriellora meg opciós joga van a Romának kemény 10millió eurót kell érte fizetni annyit meg vígan ér. Mindamellett h kéne védő mondjuk ink a szélére szeretnék vkit a télen (bár ha Oddot nem tudjuk vkinek eladni igazolni se fogunk senkit), belső várhat a nyárig ugyanis rohadt sok belső védő van a keretben (még ha minőségileg nem is a legjobbak) +1-et drága előljáróságunk nem fog megfizetniempty taxi
Én ami híreket olvastam Thiago Silvával kapcsolatban, azokban az szerepelt, hogy sanszos, hogy ebben a szezonban már nem lép pályára, ezért kell sürgősen belső védőt igazolnunk januárban; de ha tényleg csak 1 hónapra dőlt ki... Remélem neked van igazad, akkor pedig természetesen tárgytalan, amit az előző hsz.-emben írtam, mert ennyit ki lehet bírni pótközéphátvédekkel is (meg közben lesz egy téli szünet is).

Ronaldinho helyzete érdekes, mert ő maga azt nyilatkozta, hogy maradni akar, de ha mennie kell, akkor valahogy úgyis túladnak rajta télen. Borriellót valószínűleg nem látjuk többet, mert nekünk meg Ibrára van opciós jogunk, és látva, hogy mit művel hétről hétre, nem hiszem, hogy Gallianiék sokáig gondolkodnának azon, hogy éljenek-e a lehetőséggel.

Én a szélső védő igazolását is feleslegesnek tartom, mert Zambrotta megfelel, Antonini is egyre inkább kezd beérni, és Abate is mutat most már valamit (bár vele kapcsolatban még mindig szkeptikus vagyok). Meg (papíron) van egy Jankulovskink és egy Oddónk is (mondjuk utóbbit inkább nem minősítem, előbbit pedig nem lehet).
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag eladjuk vagy júniusig kölcsönadjuk Cassanot a Milannak.
A részletek később kerülnak nyilvánosságra.
Túlságosan nagy volt a nyugalom a Milannál? Vagy miért kellett oda?Bazzani
Dinho eligazol ez szinte fix, Pato sérülékeny, Inzaghi season ending injury, maradt Ibra meg Robinho előre az azért kissé kevés.empty taxi
Nem hiszem, hogy Ronaldinhót télen elengedjük, Pato valóban sérülékeny, de a tavaszra összeszedheti magát; úgyhogy korántsem vagyok benne biztos, hogy kölcsönvesszük Cassanót (eddig arról volt szó, hogy az Inter és a Juve a két legkomolyabb érdeklődő), megvenni pedig biztosan nem fogjuk, mert Borriello a szezon végén jön vissza kölcsönből a Romától. Inkább egy épkézláb belső védőt igazoljunk, mert Thiago Silva talán már pályára sem léphet ebben az idényben, és kérdéses, hogy hosszútávon mennyire fekszik majd Bonerának a középhátvéd poszt, Yepes, valamint Papa pedig nem alkalmasak a brazil pótlására egy fél szezonon keresztül.vassadi27
T. Silva 1 hónap múlva már játszik... Dinho szerződése lejár a nyáron fizucsökkbe nem megy bele úgyh ha pénzt akarunk belőle látni még most kell eladni, Borriellora meg opciós joga van a Romának kemény 10millió eurót kell érte fizetni annyit meg vígan ér. Mindamellett h kéne védő mondjuk ink a szélére szeretnék vkit a télen (bár ha Oddot nem tudjuk vkinek eladni igazolni se fogunk senkit), belső várhat a nyárig ugyanis rohadt sok belső védő van a keretben (még ha minőségileg nem is a legjobbak) +1-et drága előljáróságunk nem fog megfizetni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Állítólag eladjuk vagy júniusig kölcsönadjuk Cassanot a Milannak.
A részletek később kerülnak nyilvánosságra.
Túlságosan nagy volt a nyugalom a Milannál? Vagy miért kellett oda?Bazzani
Dinho eligazol ez szinte fix, Pato sérülékeny, Inzaghi season ending injury, maradt Ibra meg Robinho előre az azért kissé kevés.empty taxi
Nem hiszem, hogy Ronaldinhót télen elengedjük, Pato valóban sérülékeny, de a tavaszra összeszedheti magát; úgyhogy korántsem vagyok benne biztos, hogy kölcsönvesszük Cassanót (eddig arról volt szó, hogy az Inter és a Juve a két legkomolyabb érdeklődő), megvenni pedig biztosan nem fogjuk, mert Borriello a szezon végén jön vissza kölcsönből a Romától. Inkább egy épkézláb belső védőt igazoljunk, mert Thiago Silva talán már pályára sem léphet ebben az idényben, és kérdéses, hogy hosszútávon mennyire fekszik majd Bonerának a középhátvéd poszt, Yepes, valamint Papa pedig nem alkalmasak a brazil pótlására egy fél szezonon keresztül.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag eladjuk vagy júniusig kölcsönadjuk Cassanot a Milannak.
A részletek később kerülnak nyilvánosságra.
Túlságosan nagy volt a nyugalom a Milannál? Vagy miért kellett oda?Bazzani
Dinho eligazol ez szinte fix, Pato sérülékeny, Inzaghi season ending injury, maradt Ibra meg Robinho előre az azért kissé kevés.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag eladjuk vagy júniusig kölcsönadjuk Cassanot a Milannak.
A részletek később kerülnak nyilvánosságra.
Túlságosan nagy volt a nyugalom a Milannál? Vagy miért kellett oda?

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mostanra készült a soccer évet bearanyozó legnagyobb sikermenetelésről az összefoglaló, avagy a Colorado Rapids 2010-es szezonjáról:

http://denversports.blog.hu/2010/12/15/rapids_hosszu_ut_vegen_a_csucson

:cool:


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Adriano harmadszorra nyerte meg az Arany-kuka díjat! 😂
Nagy király, ha így folytatja, még a végén rekorder lehet. 😊Stez
már rekorder 😊 bár nem értem ezt a listát, hisze alig játszott mi alapján lehet a legszarabb? azokat keressék a Leccében 😊
Melonak tavaly jól jött ez a díj lehet Adriano is megtáltosodik, v akár a kapafogú is, annak még te is örülnél 😊Divat
kapafugú már 99,9%, hogy távozik, nem viccből nem is játszik 😊
én mondjuk sajnálom, de azt mondom, hogy ha Robinho az átmeneti időszakban így tudja pótolni, akkor menjen amíg kapunk érte némi pénzt, mivel ő meg nem hajlandó 7 millás évi fizunál kevesebbért játszani
nyáron pedig tutira veszem, hogy elég csúnyán rámegyünk Gansora, már nagyon nyálaznak rá Gallianiék, ezek pedig mind közrejátszanak abban, hogy elengedjük Dinhot, pedig a Zsici nagyon imádja, de mégis.. 😊

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Adriano harmadszorra nyerte meg az Arany-kuka díjat! 😂
Nagy király, ha így folytatja, még a végén rekorder lehet. 😊Stez
már rekorder 😊 bár nem értem ezt a listát, hisze alig játszott mi alapján lehet a legszarabb? azokat keressék a Leccében 😊
Melonak tavaly jól jött ez a díj lehet Adriano is megtáltosodik, v akár a kapafogú is, annak még te is örülnél 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Adriano harmadszorra nyerte meg az Arany-kuka díjat! 😂
Nagy király, ha így folytatja, még a végén rekorder lehet. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
unja már a tizit, akció gólt akar- felső kapufa majd a kipattanót bepöcköli 😀davemayer
kár h az kettős érintésért kiféle közvetett 😛
egyébként mindkét csapattól többet vártam de megérdemelt volt a mu w
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Rég láttam ilyen gyenge támadójátékot. Tologattuk a labdát, mjad a végén beíveltük a Ferdinand-Vidic páros ellen. Mekkora ötlet...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Tudtam, hogy szopni fogunk a Nani-Clichy párharcban. Mondjuk mocskos nagy makker gól volt... :/Sebii
nem sok momentuma volt az Arsenalnak ezen a meccsen, ennél azért többet tudnak - megérdemelt United győzelem

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
na a W megvan..3 pont a zsákban és a helyünkre kerültünk a tabellán.. :cool:


több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Rooney is érezte, hogy kamu és sportszerűen fölé ba...ta 😀Keano
unja már a tizit, akció gólt akar- felső kapufa majd a kipattanót bepöcköli 😀

UNITED!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Rooney is érezte, hogy kamu és sportszerűen fölé ba...ta 😀


több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szerencsére kihagyta, de szégyen, hogy ezért 11est fújtak.
ennyi erővel direkt rárúgom a kezére az ellenfélnek, hogy tizit kapjak...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Mi a fasz volt ez a 11-es??? Fekszik a földön és 20 centiről rárúgják a kezére...

Jólvan Rooney igazságot szolgáltatott.
több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 055 — Falcons Fan
Park nem tudott elugrani a megpattanó labda elől... 😀 De a gól az gól...


több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 450
Tudtam, hogy szopni fogunk a Nani-Clichy párharcban. Mondjuk mocskos nagy makker gól volt... :/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Nemár, megint a kihagyott helyzetek, aztán majdnem kikapunk a 92. percben... na, ezért nem bajnokesélyes még a Tottenham.JC6
Van egy mondás Angiában:
"-Se nem olyan jó, de nem is olyan rossz.
-Ja, mint a Tottenham... " 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
mekkora helyzet maradt ki egy perccel a vége előtt, te uristen 😀

szerk.: a kinti soccerben nincs hosszabbítás, érdekes 😊 nyert a Zips, ezzel az Akron történelmének első (!) csapatsportsikerét aratta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal