Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ajjaj Inter-Bayerngamerkr
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊Divat
mióta vagy Bayern fan? 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ajjaj Inter-Bayerngamerkr
legalább egyik szeretett csapatom továbbmegy 😊

|
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elmaradt a köbenhavn-shaktar rémálompárosítás, máris sikeres a sorsolás.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Milan-Tottenham hú, de ki fogunk szopni 😀

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ajjaj Inter-Bayern

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.Höri
nagyon egyszerű, akkor ne tippelj.
megkérdeztem, vkinek még kedve is van hozzá, akkor miről beszélünk? vmivel fel kell dobni a topikot, ha már a tegnap esti nagy konda győzelem se hozta lázba a népet... 😊

|
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.Höri
de ez soccer, itt jól lehet trashtalkolni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
semmi értelme sincs egy sorsolásról tippelni.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem kéne megvárni a sorsolást?Höri
úgy már könnyű.miilann
Divat szerintem a párosokra gondolt és nem a továbbjutókra.Matthew99
😛

tham-roma
schalke-arsenal
mu-köbenhavn
barca-inter
bayern-milan
chelsea-lyon
real-om
sahtar-valencia

|
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
nem kéne megvárni a sorsolást?Höri
úgy már könnyű.miilann
Divat szerintem a párosokra gondolt és nem a továbbjutókra.Matthew99
tudom.

spurs-marseille
schalke-arsenal
mu-koppenhága
barca-milan
bayern-valencia
chelsea-lyon
real-inter
sahtar-roma

child please!
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
bl nyolcaddöntőre tippek?Divat
nem kéne megvárni a sorsolást?Höri
úgy már könnyű.miilann
Divat szerintem a párosokra gondolt és nem a továbbjutókra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
bl nyolcaddöntőre tippek?Divat
nem kéne megvárni a sorsolást?Höri
úgy már könnyű.

child please!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
bl nyolcaddöntőre tippek?Divat
nem kéne megvárni a sorsolást?

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
bl nyolcaddöntőre tippek?

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megnyugtat, hogy itt is hasonlóan szimpatikus hozzászólások vannak, mint az index címlapján...

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Joci kérsz karira egy kondás kabátmezt? 😛 😊Divat
jöhet de kérek mellé egy rajczi mezt is 😀

bazze,most jövök haza,látom hogy nyert a konda,mi történt? 😂 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Joci kérsz karira egy kondás kabátmezt? 😛 😊

|
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Dinho eligazol ez szinte fix, Pato sérülékeny, Inzaghi season ending injury, maradt Ibra meg Robinho előre az azért kissé kevés.empty taxi
Nem hiszem, hogy Ronaldinhót télen elengedjük, Pato valóban sérülékeny, de a tavaszra összeszedheti magát; úgyhogy korántsem vagyok benne biztos, hogy kölcsönvesszük Cassanót (eddig arról volt szó, hogy az Inter és a Juve a két legkomolyabb érdeklődő), megvenni pedig biztosan nem fogjuk, mert Borriello a szezon végén jön vissza kölcsönből a Romától. Inkább egy épkézláb belső védőt igazoljunk, mert Thiago Silva talán már pályára sem léphet ebben az idényben, és kérdéses, hogy hosszútávon mennyire fekszik majd Bonerának a középhátvéd poszt, Yepes, valamint Papa pedig nem alkalmasak a brazil pótlására egy fél szezonon keresztül.vassadi27
T. Silva 1 hónap múlva már játszik... Dinho szerződése lejár a nyáron fizucsökkbe nem megy bele úgyh ha pénzt akarunk belőle látni még most kell eladni, Borriellora meg opciós joga van a Romának kemény 10millió eurót kell érte fizetni annyit meg vígan ér. Mindamellett h kéne védő mondjuk ink a szélére szeretnék vkit a télen (bár ha Oddot nem tudjuk vkinek eladni igazolni se fogunk senkit), belső várhat a nyárig ugyanis rohadt sok belső védő van a keretben (még ha minőségileg nem is a legjobbak) +1-et drága előljáróságunk nem fog megfizetniempty taxi
Már napokkal ezelőtt mondtam, hogy Cassano nálunk fog kikötni. Nem tippeltem akkor sem, most is tartom ezt. 😊 Nálunk olyan nincs, hogy kell-e egy játékos. Ha a Zsicinek valaki kedvence, hozni fogja így is úgy is, megmondta, hogy Del Pierot még 38-40 évesen is le akarja majd igazolni pályafutása végére a Milanba, mert imádja, ennyi. Cassanot is imádja, ennyi.
Dinho megy, tuti fix. Legkésőbb nyáron rámegyünk Gansora, ami nyílt titok, Silva sérülése viszont szerintem nem 1 hónapos lesz azért, szerintem 1,5-2 hónapot biztos ki fog hagyni. Ettől függetlenül kéne egy védő, mert Nesta is sérülékeny, ha meg ő is sérül, akkor vége van a csapatnak. Szerintem veszünk majd valakit, Aggere vagy David Luizra gondolok, bár utóbbi idén már nem léphet pályáta a BL-ben, de Allegri azt mondta, ettől függetlenül szüksége van rá, mert hosszú a szezon, igaza is van.
Borriellora pedig nincs opciós joga a Romának, hanem egyenesen kötelező megvenniük nyáron őt, választási lehetőség nincs. 😊
De egyébként ott is megy a sunyulás, ugyanis szerintem abból a kibaszott olcsó árban, amiért eladtuk a Romának, az is benne van, hogy Mexésen is filózunk és okoskodunk a háttérben.
Szélső védő szerintem igazán nagy sztár nem jön, bár egyébként nem tartom esélytelennek Dani Alvest, miután nem hosszabbított a Barcával és már a Barca sem ragaszkodik hozzá, elengednék. Mi meg ugye manapság ott nagyon tudunk eredményesen puncsolni, ráadásul brazil, plusz egy ok a vezetőknek, hogy hozzák. Én neki nem örülnék, de azért upgrade lenne a csapatba.
Nem baj, majd lesz valahogy, most azért a nyári igazolások után és a csapat játékát látva azt hiszem nem panaszkodhatunk, úgy tűnik végre számunkra is létező fogalom az "átigazolási piac". 😊
Örüljünk ennek amíg lehet. 😊

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Én ami híreket olvastam Thiago Silvával kapcsolatban, azokban az szerepelt, hogy sanszos, hogy ebben a szezonban már nem lép pályára, ezért kell sürgősen belső védőt igazolnunk januárban; de ha tényleg csak 1 hónapra dőlt ki... Remélem neked van igazad, akkor pedig természetesen tárgytalan, amit az előző hsz.-emben írtam, mert ennyit ki lehet bírni pótközéphátvédekkel is (meg közben lesz egy téli szünet is).

Én a szélső védő igazolását is feleslegesnek tartom, mert Zambrotta megfelel, Antonini is egyre inkább kezd beérni, és Abate is mutat most már valamitvassadi27
T. Silva: http://www.acmilan.hu/2010/12/13/silva-mutetje-jol-sikerult-egy-honap-mulva-visszaterhet/
Szélső védők: Zamb: jobb mint tavaly de azért csak 33 éves hosszú távon nem megoldás, Abate előre OK de látszik h sose volt védő emiatt benne mindig benne van a hiba, Antonini 28 most van pályafutása csúcsán kb, tőle komoly fejlődést nem várok már, szélén megoldja amit kell mind előre mind hátra viszont ha be kell segítenie a középső védőknek akk nagyon nagy baj van mert fizikálisan elnyomják a komolyabb centerek plusz a fejjátéka csapnivaló. Az Oddo Jankulovski kettőst meg már rég elzavartam volna, mindent elmond róluk h előbb kezd Bonera mint ők.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Valaki látta a Liverpool - Utrecht meccset?
Állítólag jó nagy fos volt megint, meg YNWA se volt a végén.
...
De legalább angol... 😂
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hát anyagilag megérné neki, ennyi a biztos. Az a legfőbb baj, hogy évente kb. 10 komolyabb meccse lenne ott.F.Schleck
Anyagilag megérné, ugyanúgy, mint Husztinak a Gazprom pénze, de ugyanúgy el is veszne Ukrajnában, mint Huszti Oroszországban. És az is hozzátartozik a dologhoz, hogy a Shakhtar minden tekintetben elég szépen lelépte a Kijevet, úgyhogy a trófeákra és a BL-szereplésre is nagyobb esélye lenne a PSV színeiben. Csak a helyzet az, hogy a döntő szó minden bizonnyal nem az övé lesz. :/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát anyagilag megérné neki, ennyi a biztos. Az a legfőbb baj, hogy évente kb. 10 komolyabb meccse lenne ott.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
The Hungarian midfielder of PSV Eindhoven Balazs Dzsudzsak (23) is so close to Ukraina move. Dinamo Kiev are disposed to offer 6 million euros to the Dutch club.Bazzani
"A 4-4-2.com német internetes portál információi szerint a Dinamo Kijev kifizetné Dzsudzsák Balázsért a szerződésében foglalt 12 millió eurót a PSV Eindhovennek. Német sajtóinformációk szerint a magyar középpályás évi 3 milliót kapna és öt évre írhat alá."
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dzsudzsákért kifizetné a 12 millió eurót a Dinamo Kijev

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Komoly anyagi gondjaik vannak,így akár áron alul is meg kell szabadulnia az értékeitől.
A csatár Reis vagy ki a Sampba tart.Bazzani
Arról is szó volt, hogy Toivonentől is megválhatnak, a Liverpool érdeklődéséről lehetett hallani.

A PSV olyan csapat, hogy kineveli a nagy tehetségeket (vagy inkább csak "noname" korszakban veszi a játékosokat), aztán jópénzért eladja őket, de ha a profit mellett valami sporteredményt (ami ugyebár elvileg a lényege a sportnak) is el akarnak érni, akkor nem ártana ezen a felfogáson egy kicsit változtatni. Idén jó esélyük van odaérni az első helyre a bajnokságban, de kétséges, hogy ez úgy is sikerülhet-e, ha télen eladják a legjobbjaikat.