Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Szvsz annyira nem vicces, h Benzema pályán van /*pontosabban h egyáltalán a keretben van. Takaroggyá bazdmeg!*/, de azt megértem, h a Barcások vidulnak rajta.Black_Adder
ja én nem vok Barcás, csak margitot utálom, és ezt a benzemát hozták szóba Internél nemrég...na eza rossz vicc.Divat
Lehetett volna akár Ibrahimovic,Drogba,Eto csatártrió is ők se értek volna úgyanúgy labdába,mint Benzema mivel a labda sem volt nálunk...Ennyi erővel Dudek is lehetett volna elől,ennyi használhatatlan labdát ő is kapott volna,szvsz semmi köze nem volt a meccshez úgy,ahogy a többi realosnak sem.grat a barcának ennyi a különbség sajna,még.JoeyPorter
Lépjen vissza labdáért ha elől nem kap. Támadja le a Barca védőit, h ne tudják olyan könnyen kihozni, esetleg labdát szerezzünk és nálunk legyen az.
Ha meg véletlenül nála van, ne veszítse el egy pillanat alatt.

Csináljon valamit a pályán. Bármit. Tánvoljon ha mást nem tud, hátha eltereli vele a nézők figyelmét. Valahogy dolgozzon meg a pénzéért, mert nála 100× alkalmasabb, jobb, alázatosabb játékosokat küldött már el a Real...

szerk: Ezen a meccsen természetesen voltak nála jóval szarabbak a csapatban, de ez nem mentesíti őt, mert ő is egy rakás fos volt. És ő nem csak ezen a meccsen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt azért ne felejtsük el 😊

imgJoci
Ez a kép se a tegnapi meccsen készült 😊Bálesz
sima csapatkép nem volt még tegnap este,csak ez a régebbi ráfeliratozott

ezt nézd meg 😊
http://videa.hu/videok/sport/ujpest-ftc-2-5-utolso-derby-dozsa-ferencvaros-RmdpRa6emjxyL1XwJoci
fradimobon van most már jó kis csapatkép 😊

ma pedig irány Paks,nyerünk 2. vagyunk :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 628
asszondja kommentátor: tényleg benzema még a pályán van? 😀

közbe 4....sírjáááá rinyáldó 😀Divat
Szvsz annyira nem vicces, h Benzema pályán van /*pontosabban h egyáltalán a keretben van. Takaroggyá bazdmeg!*/, de azt megértem, h a Barcások vidulnak rajta.Black_Adder
ja én nem vok Barcás, csak margitot utálom, és ezt a benzemát hozták szóba Internél nemrég...na eza rossz vicc.Divat
Lehetett volna akár Ibrahimovic,Drogba,Eto csatártrió is ők se értek volna úgyanúgy labdába,mint Benzema mivel a labda sem volt nálunk...Ennyi erővel Dudek is lehetett volna elől,ennyi használhatatlan labdát ő is kapott volna,szvsz semmi köze nem volt a meccshez úgy,ahogy a többi realosnak sem.grat a barcának ennyi a különbség sajna,még.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 571 — Invisible man
Én "csak" néztem a meccset viszont az halálosan irritáló volt ahogy a kommentátor a Barcát éljenezte. Jobbak voltak nem is arról van szó, viszont ha nem magyar csapatot, sportolót nézek akkor nagyon nem bírom ezt a fajta ajnározást. Szerintem egy kommentátor legyen pártatlan és ne élvezzen el minden Messi labdaérintésnél. Komoly meccsen, komolytalan közvetítés volt.Matthew99
Ő az Isten megtestesülése. Puszta jelenlétével kiérdemli az összes dicsérő szót, és természetesen az aranylabdától kezdve mindent. Ja és persze érte rajongani nem divatság, hanem szakértőség 😛Black_Adder
Én is úgy gondolom, hogy kisírják neki. Majd idén megfordul a trend és nem számít majd a nagy tornán mutatott teljesítmény.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 866 — Illegális gyakorló
Azt sajnálom csak, hogy Bence nem rúgott gólt. Neki külön drukkoltam 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ezt azért ne felejtsük el 😊

imgJoci
Ez a kép se a tegnapi meccsen készült 😊Bálesz
sima csapatkép nem volt még tegnap este,csak ez a régebbi ráfeliratozott

ezt nézd meg 😊
http://videa.hu/videok/sport/ujpest-ftc-2-5-utolso-derby-dozsa-ferencvaros-RmdpRa6emjxyL1Xw


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Szeretném neked leírni válaszképpen hogy 20 éve követem a labdarúgást, a régi realt (értsd 2003 előtt) elismertem, jó csapatok voltak, és ami a legszembetűnőbb ezekhez képest: volt stílusuk... Én Man United drukker vagyok, semmi közöm a Barcához, mégis az a véleményem hogy a MAI Reallal nem lehet azonosulni. Egy semleges szurkoló szimpátiáját sokkal inkább elnyeri ez a barca, ezen azért érdemes lenne elgondolkodiuk Madridban talán.

Még egyszer mondom, a régi Zamorano-féle Real még csapat volt, a Ronaldo-féle is a del Bosque korszakban (az a meccs a United ellen a BL-ben OMG...), de a mostani szerintem már stílustalan gépezetek és egyénieskedők csapata. Egy ilyen alakulattal nem lehet megverni egy összeszokott nagybetűs CSapatot.davemayer
Pont erről van szó. Az elnökkel és az edzővel, az élen egy arrogáns seggfej banda lett szeretett csapatomból. Elvileg nekik kéne szurkolnom, de a 10 legjobban utált játékos közül 2 itt játszik cronaldo és benzema, másik kerttővel időről-időre szóba hoznak minket ribery és rooney. A csapat többi részében olyan örökké higgadt sportszerű játékosok mint pepe vagy ramos /*ramost amúgy bírom 😛*/ és aztán teljesen jogosan megkapom, h hogy a picsába lehet ezeket szeretni.
NEM szeretem őket! Mindenkinél jobban gyűlölöm őket! Aztán meg itt röhögnek rajtam, h mekkora faszok játszanak a Realban.
Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 866 — Illegális gyakorló
ezt azért ne felejtsük el 😊

imgJoci
Ez a kép se a tegnapi meccsen készült 😊

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 675 — "Grammar maci"
Btw: Egy másodpercre nem tűntem el, úgyh kurvára nem értem az alaptalan rosszindulató hazug piszkálódást, dehát egy barca fantól senki se vár mást, így meg se lepődök. Nekik nem elég ha megy a csapatnak, kell még egy kis realtebuzitisztelegjabajnoknak, hovatűntasokrealosilynekor, stb.Black_Adder
Everton szurkoló vagyok, és nem pont arra gondoltam hogy eltűntetek, csak facebookon is egész héten az volt, hogy real oktatás lesz stb ilyenkor meg nem mernek kiírni semmit, vagy csak annyit, hogy: "elmegyek inkább aludni".

Az a lényeg, hogy sok az undorító divatszurkoló... :puke:Little Jarry
Még jó, h a meccs előtt levezettem, h egyrészt a Barca erősebb, másrészt megtippeltem h nyerni fognak, bár az tény h 5-0-ra nem tippeltem (leginkább mourinho miatt), és utálom a sok divat kedvencet a realban, és ezt valahányszor játszik a Real leírom, de megkapom miattuk, h a Reallal nem lehet szimpatizálni. Az illető biztos több mint 5éve néz focit, h ilyen egyetemes megállapításokat von le, de szerencsére már mindent megszoktam.

Ja még valami, a fejem rá, h több divatbarcás van mint divatrealos, de nagyon nem lovagolnék ezen, mert évről évre változik. Ettől függetlenül csak a divatRealosokat veszi észre mindenki.

De kérlek rúgjatok még belém 2-t 3-t a földön, ahhoz nem kell bátorság...Black_Adder
Szeretném neked leírni válaszképpen hogy 20 éve követem a labdarúgást, a régi realt (értsd 2003 előtt) elismertem, jó csapatok voltak, és ami a legszembetűnőbb ezekhez képest: volt stílusuk... Én Man United drukker vagyok, semmi közöm a Barcához, mégis az a véleményem hogy a MAI Reallal nem lehet azonosulni. Egy semleges szurkoló szimpátiáját sokkal inkább elnyeri ez a barca, ezen azért érdemes lenne elgondolkodiuk Madridban talán.

Még egyszer mondom, a régi Zamorano-féle Real még csapat volt, a Ronaldo-féle is a del Bosque korszakban (az a meccs a United ellen a BL-ben OMG...), de a mostani szerintem már stílustalan gépezetek és egyénieskedők csapata. Egy ilyen alakulattal nem lehet megverni egy összeszokott nagybetűs CSapatot.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
És ez Mou húzása volt tutira, hogy addig próbálják provokálni, amíg el nem szakad nála a cérna. Stez
szerintem pont CR volt akit provokáltak, és ha lehet azt mondani, még ő bírta a legjobban a Madridiak közül. Gardiola labdaeldobása is kurva nagy provokáció volt szerintem, amit egy edzőnek (pláne neki) nem illene 2-0-nál, bár ő tudja, ott is egyértelműen provokálta CR-t. azt meg hogy utaztak volna Messre nem hinném, ja és a műesése is nagyon kellett 4-0nál 😊
Ramos meg no comment, elmehet a bús picsába,amúgy is az egyik legtúlértékeltebb védő a világon, hagyján hogy egész meccsen lófaszt nem csinál, még a végén pofozkodik.
a Real kurva nagy pofont kapott, de aki a szezon ebben a felében leír egy csapatot, azt nem tudom megérteni. Egyrészt rohadt hosszú még a szezon, 2 pont az picsa, másrészt a tegnapi meccs csupán 1 volt a 38-ból.

Manning is 4 picket dobott a Chargers ellen, attól még mindenki tudja mire képes.eaglesmcnabb
Én nem írtam le a Realt, ezt nem tudom hol olvastad. Azt mondtam, hogy ez a csapat még messze van a Barcától és a BL győzelemtől is, ahogy azt Mourinho is megmondta: A Barca egy kész csapat, a Realnak viszont nagyon hosszú utat kell még bejárnia. Jókor kapták a pofont a hatalmas hype közepette, mert valóban közel sem tökéletes még ez a csapat és most már ők is tudják, hogy egyelőre külön világ a Barca.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Manning is 4 picket dobott a Chargers ellen, attól még mindenki tudja mire képes.eaglesmcnabb
off{
6 pickre 😂 😂
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És ez Mou húzása volt tutira, hogy addig próbálják provokálni, amíg el nem szakad nála a cérna. Stez
szerintem pont CR volt akit provokáltak, és ha lehet azt mondani, még ő bírta a legjobban a Madridiak közül. Gardiola labdaeldobása is kurva nagy provokáció volt szerintem, amit egy edzőnek (pláne neki) nem illene 2-0-nál, bár ő tudja, ott is egyértelműen provokálta CR-t. azt meg hogy utaztak volna Messre nem hinném, ja és a műesése is nagyon kellett 4-0nál 😊
Ramos meg no comment, elmehet a bús picsába,amúgy is az egyik legtúlértékeltebb védő a világon, hagyján hogy egész meccsen lófaszt nem csinál, még a végén pofozkodik.
a Real kurva nagy pofont kapott, de aki a szezon ebben a felében leír egy csapatot, azt nem tudom megérteni. Egyrészt rohadt hosszú még a szezon, 2 pont az picsa, másrészt a tegnapi meccs csupán 1 volt a 38-ból.

Manning is 4 picket dobott a Chargers ellen, attól még mindenki tudja mire képes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Ha én most barcelonai újságíró lennék, biztosan átkeresztelném Mourinho Special Five-ra. 😂

Egyébként ez a Real olyan, mintha egy csapatba szednék össze a Richie Incognito, Hines Ward, Albert Haynesworth, Cortland Finnegan, Rodney Harrison ötösfogatot, szerethető, szimpatikus csapat, na.somoskovig
Ha egyszer meghal Florentino Perez (álmában véletlenül halálra kínozza magát, és bár a nyomok hozzám vezetnek majd, de akkor is megérné), és fordul majd a kocka, és újra csapat lesz a Real Madrid, a sok fürdős kurvát meg majd a barca gyűjti be, akkor ezeket 100×osan fogjátok visszakapni tőlem! Készüljetek és reszkessetek, mert semmi sem tart örökké!Black_Adder
Félreértés ne essék, én nem vagyok sem Barca, sem Real drukker (sőt, úgy nagyjából a foci sem igazán mozgat meg), csak bármilyen sportról legyen szó, mindig örömmel nézem, amikor hatalmas XXL-es arcok messzehangzó csattanással találkoznak a talajjal. Egyébként meg ha valaki tegnap életében először látott volna focimeccset, akkor sem tudott volna szurkolni az esélytelen, de legalább küzdő szegény kiscsapatnak, mert amit a Real játékosai műveltek, attól minden jóérzésű embernek a gyomra felfordult.somoskovig
Pont erről van szó. Az elnökkel és az edzővel, az élen egy arrogáns seggfej banda lett szeretett csapatomból. Elvileg nekik kéne szurkolnom, de a 10 legjobban utált játékos közül 2 itt játszik cronaldo és benzema, másik kerttővel időről-időre szóba hoznak minket ribery és rooney. A csapat többi részében olyan örökké higgadt sportszerű játékosok mint pepe vagy ramos /*ramost amúgy bírom 😛*/ és aztán teljesen jogosan megkapom, h hogy a picsába lehet ezeket szeretni.
NEM szeretem őket! Mindenkinél jobban gyűlölöm őket! Aztán meg itt röhögnek rajtam, h mekkora faszok játszanak a Realban.

Erre mondtam, h ha egyszer a Barcában fognak ekkora faszok játszani, és a Real lesz normális csapat, akkor meneküljetek előlem, mert nem lesz irgalom. Nem rád értettem, de azok alapján amiket írtál rád nem is lesz hatással, de sokakra lesz (ördögi kacaj). Előkerültek itt is, máshol is leendő áldozataim, én meg csak gyűjtöm a gyűlöletet, kamatoztatom, és még hitelben is veszek majd fel extra gyűlöletet, h az amúgy is földön lévő szurkolókra minél nagyobb csapást mérhessek, pont úgy ahogy most ők csinálják! (még egy ördögi kacaj)

Remélem fog még annyira érdekelni a soccer, h legyen kedvem visszaadni, elfelejteni tuti nem fogom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
szerk.: kimaradt: Real szív, Real lélekeaglesmcnabb
A mostani játékosoknak nincs is olyan
Én "csak" néztem a meccset viszont az halálosan irritáló volt ahogy a kommentátor a Barcát éljenezte. Jobbak voltak nem is arról van szó, viszont ha nem magyar csapatot, sportolót nézek akkor nagyon nem bírom ezt a fajta ajnározást. Szerintem egy kommentátor legyen pártatlan és ne élvezzen el minden Messi labdaérintésnél. Komoly meccsen, komolytalan közvetítés volt.Matthew99
Ő az Isten megtestesülése. Puszta jelenlétével kiérdemli az összes dicsérő szót, és természetesen az aranylabdától kezdve mindent. Ja és persze érte rajongani nem divatság, hanem szakértőség 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Ha én most barcelonai újságíró lennék, biztosan átkeresztelném Mourinho Special Five-ra. 😂

Egyébként ez a Real olyan, mintha egy csapatba szednék össze a Richie Incognito, Hines Ward, Albert Haynesworth, Cortland Finnegan, Rodney Harrison ötösfogatot, szerethető, szimpatikus csapat, na.somoskovig
Ha egyszer meghal Florentino Perez (álmában véletlenül halálra kínozza magát, és bár a nyomok hozzám vezetnek majd, de akkor is megérné), és fordul majd a kocka, és újra csapat lesz a Real Madrid, a sok fürdős kurvát meg majd a barca gyűjti be, akkor ezeket 100×osan fogjátok visszakapni tőlem! Készüljetek és reszkessetek, mert semmi sem tart örökké!Black_Adder
Félreértés ne essék, én nem vagyok sem Barca, sem Real drukker (sőt, úgy nagyjából a foci sem igazán mozgat meg), csak bármilyen sportról legyen szó, mindig örömmel nézem, amikor hatalmas XXL-es arcok messzehangzó csattanással találkoznak a talajjal. Egyébként meg ha valaki tegnap életében először látott volna focimeccset, akkor sem tudott volna szurkolni az esélytelen, de legalább küzdő szegény kiscsapatnak, mert amit a Real játékosai műveltek, attól minden jóérzésű embernek a gyomra felfordult.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 916 — we almost always almost win
Ha én most barcelonai újságíró lennék, biztosan átkeresztelném Mourinho Special Five-ra. 😂

Egyébként ez a Real olyan, mintha egy csapatba szednék össze a Richie Incognito, Hines Ward, Albert Haynesworth, Cortland Finnegan, Rodney Harrison ötösfogatot, szerethető, szimpatikus csapat, na.somoskovig
Ha egyszer meghal Florentino Perez (álmában véletlenül halálra kínozza magát, és bár a nyomok hozzám vezetnek majd, de akkor is megérné), és fordul majd a kocka, és újra csapat lesz a Real Madrid, a sok fürdős kurvát meg majd a barca gyűjti be, akkor ezeket 100×osan fogjátok visszakapni tőlem! Készüljetek és reszkessetek, mert semmi sem tart örökké!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Mourinho az edző, ne várj semmi gerincességet.Mikey
Csütörtökön írtam. 😊

Ezek szerint alkotott megint. Olyan a csapat, amilyen az edzője. Sose tudott veszíteni, már Chelsea managerként sem. 😛Mikey
Pontosan így történt. Zseniális edző, de amikor egy általa lenézett Guardiola ennyire beleköp a levesébe, azt nem bírja elviselni. Ramost pedig remélem eltiltják minimum 5-6 meccsre, bár így is simán hozni fogja a meccseket a Madrid.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Mourinho az edző, ne várj semmi gerincességet.Mikey
Csütörtökön írtam. 😊

Ezek szerint alkotott megint. Olyan a csapat, amilyen az edzője. Sose tudott veszíteni, már Chelsea managerként sem. 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 236 — Whoops, looks like something went wrong.
Azzal van a baj, hogy nem képes veszteni a Real és ezek után olyan szintű rugdosódásba kezdenek, hogy a VB döntő kb. semmi sem volt ehhez képest. Néha már juventusi férgeskedést nyújtottak, csak azért, mert még labdához is alig bírtak érni, csak futkároztak utána. Szerencsétlen Messit (jaa, de csak mert Messi a kedvencem és rá élvezek, ő a király stbstb 😂 ) azt néztem, hogy már az első pillanattól kezdve olyan szinten szétrúgták és utaztak rá, hogy rossz volt nézni, ahogy végig provokálták. És ez Mou húzása volt tutira, hogy addig próbálják provokálni, amíg el nem szakad nála a cérna. Helyette oktatást kaptak és meg is érdemelték a tegnapi teljesítményük után.
Kicsit elszállt Spanyolország itt a nagy Mou hypeban és a Real jó sorozatától, pedig még nagyon de nagyon messze vannak egy bajnokság megnyerésétől, vagy inkább egy BL győzelemtől.
Kaptak egy hatalmas pofont, de sajnos jókor, hogy pont felébredjenek a tündérmeséből és rájöjjenek, hogy mekkora a különbség az eredmények ellenére a két csapat között.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 251 — 49ers GM
Ha én most barcelonai újságíró lennék, biztosan átkeresztelném Mourinho Special Five-ra. 😂

Egyébként ez a Real olyan, mintha egy csapatba szednék össze a Richie Incognito, Hines Ward, Albert Haynesworth, Cortland Finnegan, Rodney Harrison ötösfogatot, szerethető, szimpatikus csapat, na.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 571 — Invisible man
Én "csak" néztem a meccset viszont az halálosan irritáló volt ahogy a kommentátor a Barcát éljenezte. Jobbak voltak nem is arról van szó, viszont ha nem magyar csapatot, sportolót nézek akkor nagyon nem bírom ezt a fajta ajnározást. Szerintem egy kommentátor legyen pártatlan és ne élvezzen el minden Messi labdaérintésnél. Komoly meccsen, komolytalan közvetítés volt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 172 — Vikings fan
Ki gondolta volna? 😀

Csóringer Puhl, még hogy rosszul fújt a spori...13 sárga 1 piros. Persze nem lehet mindenki a tökéletes bíró, Sandor Puhl. 😀 😀 Neveccséges 😀

5+6+2+1 és mennyi volt még? 😀 már nem is emlékszem. Az a lényeg, hogy nem utálom a Madridot, csak műringyót és most alaposan a szájába toltak ezt - azt. Főleg annak örülök, hogy egyik csapata sem kapott ilyen verést, pedig ez nem a Porto volt, pölö, hanem a REAL MADRID.

Huh, köszönöm. 😊

BARCA!!!JC6
Rosszul fújt a spori ha szerinted nem akkor rossz meccset néztél. Az elején semmit nem volt hajlandó lefújni ezért kicsúszott a kezéből a meccs.
Többi csapatával nem is tudott volna így kikapni hiszen mindnek megfelelő védelme volt. Ennek a madridnak nincs védelme megint bebizonyosodott...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki gondolta volna? 😀

Csóringer Puhl, még hogy rosszul fújt a spori...13 sárga 1 piros. Persze nem lehet mindenki a tökéletes bíró, Sandor Puhl. 😀 😀 Neveccséges 😀

5+6+2+1 és mennyi volt még? 😀 már nem is emlékszem. Az a lényeg, hogy nem utálom a Madridot, csak műringyót és most alaposan a szájába toltak ezt - azt. Főleg annak örülök, hogy egyik csapata sem kapott ilyen verést, pedig ez nem a Porto volt, pölö, hanem a REAL MADRID.

Huh, köszönöm. 😊

BARCA!!!
több mint 13 éve
Blevi 8 271 — Lions & Cowboys fan
na közben hazaértem meccsről... Kurva jó csapat ez a Barca, de hogy a Real ma miért volt ilyen gyenge volt arra sincs nagyon magyarázat... :/eaglesmcnabb
Ezt Én sem értem a mai madrid nagyon gyengén és ötlettelenül játszott, legnagyobb szimbóluma ennek Ronaldo második félidei 40 méteres "bombája" volt a tetőpontja.
Örülök ennek a győzelemnek, és jövő héten a Realnak a Valencia ellen elég tartalékos védősorral kell felállnia.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 328 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
na közben hazaértem meccsről... Kurva jó csapat ez a Barca, de hogy a Real ma miért volt ilyen gyenge volt arra sincs nagyon magyarázat... :/
szerk.: kimaradt: Real szív, Real lélek, Madridista leszek, amíg élek. 0-5 ide,, vagy oda. és büszke vagyok hogy egy ilyen csapatnak a szurkolója lehetek (röhögjetek ki 😛). Innen szép felállni, és trófeákat nyerni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!