Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 22 759 — Panthers fan
Ludogorets vs Steaua tizenegyespárbaj a BL csoportkörbe jutásért. a bolgárok kapusát kiállították a 119. percben, több cserelehetőségük nem voltdeyell
Kemény😊 kiállítás oka?NB2
Kiugró csatárnak nem adott esélyt, hogy berúgja az üres kapuba 😀 Muszáj volt elkaszálnia.

A tizit hibázó Steauás meg élete végéig hallgathatja, hogy egy bekknek nem tudta berúgni 😛

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
7 lövésből igazából 3-nál jó irányba mozgott a mezőnyjátékos, kettőt meg kivédett, Steaua ment a levesbe 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
épp akartam írni, komoly kis meccs, innen gáz lenne ha kikapnának a románok 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Ludogorets vs Steaua tizenegyespárbaj a BL csoportkörbe jutásért. a bolgárok kapusát kiállították a 119. percben, több cserelehetőségük nem voltdeyell
Kemény😊 kiállítás oka?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 875 — Sworn to the Dark
Ludogorets vs Steaua tizenegyespárbaj a BL csoportkörbe jutásért. a bolgárok kapusát kiállították a 119. percben, több cserelehetőségük nem volt

built for this shit

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Az megvan hogy kubatov felberelt tábora papírból enelkelte a dalokat a meccsen?
Van ennel leljebb?Kenny
amikor a Gripena Arénában kifütyülik a saját játékosaikat a színházi nézők, akik lelkesen tapsikoltak a helyükön, meg amikor Doll majdnem stroke-ot kapott a második félidőben a sok bohóckodástól. nyomott is egy arcpálmát 😀 a meccs végi interjúban respket neki, tudta hogy a 2-0 a legrosszabb eredmény. nem is lesz sokáig a Fradi edzője.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Az megvan hogy kubatov felberelt tábora papírból enelkelte a dalokat a meccsen?
Van ennel leljebb?

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-xabi-alonso-a-bayern-munchenhez-igazol-sajtohir-2359739

menjenek már a faszba....Amadeus91
ez nevetséges ...csebi
azért, ha Kroosra nem volt della, de Alonso kap 32 évesen 10misit évente (mint Schweini), akkor fogok egyet Guardiolázni....
több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-xabi-alonso-a-bayern-munchenhez-igazol-sajtohir-2359739

menjenek már a faszba....Amadeus91
ez nevetséges ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-madrid-xabi-alonso-a-bayern-munchenhez-igazol-sajtohir-2359739

menjenek már a faszba....
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 734 — Poloska confirmed
😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
mindig lehet fokozniAmadeus91
Annyuk picsáját azt mostmár komolyan...
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
hát én Vidal helyett azt a pénzt adnám a Dortmundnak és hoznám Hummelst sőt még Kagavat is visszaadnám nekik... 😊
a fiatal védők közül mondjuk nekem Blackett játéka tetszik, ő jó lehet, csak sok rutin kell neki.manuszka86
Hát a 60 misiből már lehet a Reus + Hummels duó is majdnem kijön.Toca
Reus idén nyáron visszautasította a MU-t, Müllerrel együtt.Amadeus91
Mert Reus a Barcába vágyik már évek óta.
Ha jönni akar akkor még 31.-e előtt alá kell írnia és visszakapja a Dortmund 1 évre kölcsönbe.
Bár nem nagyon látom a helyét a csapatban.

több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
ez megvan gyerekek?
 444.hu/2014/08/26/elszabadult-a-teboly-egervari-sandor-szerint-a-vilagbajnoksagon-tovabbjuthattunk-volna-a-csoportbol/

"Nagyon nehéz ez a mi lett volna, ha: az viszont kétségtelen, hogy Costa Ricával mérkőztünk egykor az U20-as vb bronzmeccsén, és nyertünk is büntetőkkel. Közel voltunk hozzájuk, szerintem egy mostani vb-találkozón is lett volna minimális esélyünk ellenük, nagyon biztosan nem vertek volna tönkre minket, mint a hollandok. Hittem volna abban, hogy előtte abból a görögös csoportból képesek lehettünk volna akár tovább is jutni. Ezek persze csak feltételezések, de nem féltettem volna a magyar válogatottat, abban az esetben, ha állandó játéklehetőséget kapó focistáink utazhattak volna."

😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀
mindig lehet fokozni
több mint 11 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
hát én Vidal helyett azt a pénzt adnám a Dortmundnak és hoznám Hummelst sőt még Kagavat is visszaadnám nekik... 😊
a fiatal védők közül mondjuk nekem Blackett játéka tetszik, ő jó lehet, csak sok rutin kell neki.manuszka86
Hát a 60 misiből már lehet a Reus + Hummels duó is majdnem kijön.Toca
Reus idén nyáron visszautasította a MU-t, Müllerrel együtt.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
hát én Vidal helyett azt a pénzt adnám a Dortmundnak és hoznám Hummelst sőt még Kagavat is visszaadnám nekik... 😊
a fiatal védők közül mondjuk nekem Blackett játéka tetszik, ő jó lehet, csak sok rutin kell neki.manuszka86
Hát a 60 misiből már lehet a Reus + Hummels duó is majdnem kijön.
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
hát én Vidal helyett azt a pénzt adnám a Dortmundnak és hoznám Hummelst sőt még Kagavat is visszaadnám nekik... 😊
a fiatal védők közül mondjuk nekem Blackett játéka tetszik, ő jó lehet, csak sok rutin kell neki.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
valaki tavaly bölcsen megjegyezte, hogy annak idején Fergusonnal sem szaladt annyira a szekér az elején, csak az az óriási különbség, hogy ezt a modern fociban nem tolerálják.berger90
igazából Fergienek az 1990-es szezon hozta meg az első sikereket, és ugye 1986-ban került Manchesterbe. Viszont azt is be kell látni, hogy az utóbbi 3-4 év játékospolitikájának a fekete levét azt most issza meg a csapat és ebbe vastagon benne van Fergie keze is.... ez az én véleményem. Az is biztos, hogy 1 év nem elég ahhoz hogy visszabillenjen a mérleg nyelve,LVG-nek nagy takarítást kell végezni ezt 1 szezon alatt nem tudja megtenni, mert akkor játékos se igen maradna a keretben 😀
meg kell szabadulni Fletchertől,Valenciától,Cleverlytől,Youngtól,Andersontól,Nani már félig meddig sikerült mondjuk,Hernandes is egyre inkább csak leírja magát főleg a tegnapi produkciója után. Ennyi embert egy szezon alatt nem lehet lecserélni sajnos, és hát ebből a keretből kell kikavarni valami eredményt, a reális célkitűzés a 4. közé kerülés a PL-ben.
de akkor is hajrá Manchester! 😊manuszka86
Hát DiMariaval és ha jön még Vidal is a középpálya jó időre megoldódott.
Viszont a védelem szerintem katasztrófa, fiatal csikók ide vagy oda.
több mint 11 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
valaki tavaly bölcsen megjegyezte, hogy annak idején Fergusonnal sem szaladt annyira a szekér az elején, csak az az óriási különbség, hogy ezt a modern fociban nem tolerálják.berger90
igazából Fergienek az 1990-es szezon hozta meg az első sikereket, és ugye 1986-ban került Manchesterbe. Viszont azt is be kell látni, hogy az utóbbi 3-4 év játékospolitikájának a fekete levét azt most issza meg a csapat és ebbe vastagon benne van Fergie keze is.... ez az én véleményem. Az is biztos, hogy 1 év nem elég ahhoz hogy visszabillenjen a mérleg nyelve,LVG-nek nagy takarítást kell végezni ezt 1 szezon alatt nem tudja megtenni, mert akkor játékos se igen maradna a keretben 😀
meg kell szabadulni Fletchertől,Valenciától,Cleverlytől,Youngtól,Andersontól,Nani már félig meddig sikerült mondjuk,Hernandes is egyre inkább csak leírja magát főleg a tegnapi produkciója után. Ennyi embert egy szezon alatt nem lehet lecserélni sajnos, és hát ebből a keretből kell kikavarni valami eredményt, a reális célkitűzés a 4. közé kerülés a PL-ben.
de akkor is hajrá Manchester! 😊

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Perez szerintem óriási figura, akit akar, bárkit ide tud hozni.
Emlékezzünk vissza anno Calderon hány névvel dobálózott, aztán hány igazi nagy nevet hozott ide. Egyet sem. CR-t 2-3 éven keresztül pofázta hogy idehozza, majd jött Perez és egyből megtette amit a másik nem tudott. Perez legtöbbször azt az embert hozza ide akit a szurkolók akarnak, aztán ha egyik-másik csődöt mond többnyire ő a hibás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 979
hogy szétpakolják a mu-t te jó isten 😀Kenny
hát tavaly se volt felemelő érzés Mu szurkolónak lenni, de eddig ez az idei teljesítmény viszi a prímet nagyon magasan...... 😕
Szóljon már valaki ezeknek a vak egereknek, hogy igazoljanak védőt, mert mindenki szétpakolja őket....
De talán a sok divatdrukker lemorzsolódik legalább 😀manuszka86
Jó lenne.
Túl hosszú volt Ferguson sikerkorszaka, s az abba beleszületett IQ betyárok nem tudják elfogadni, hogy netán 2-3, ne adj Isten több évig szopón lesz a klub. Egy csapatot felépíteni 2 év, én továbbra is tartom magam ehhez. Idén, (bár utálom a BL-t, s azt, hogy az FA kupa magasról le van szarva miatta) ha nehezen is be kellene a 4-be vergődni.tüsi91
valaki tavaly bölcsen megjegyezte, hogy annak idején Fergusonnal sem szaladt annyira a szekér az elején, csak az az óriási különbség, hogy ezt a modern fociban nem tolerálják.

Mindig jövőre
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
hogy szétpakolják a mu-t te jó isten 😀Kenny
hát tavaly se volt felemelő érzés Mu szurkolónak lenni, de eddig ez az idei teljesítmény viszi a prímet nagyon magasan...... 😕
Szóljon már valaki ezeknek a vak egereknek, hogy igazoljanak védőt, mert mindenki szétpakolja őket....
De talán a sok divatdrukker lemorzsolódik legalább 😀manuszka86
Jó lenne.
Túl hosszú volt Ferguson sikerkorszaka, s az abba beleszületett IQ betyárok nem tudják elfogadni, hogy netán 2-3, ne adj Isten több évig szopón lesz a klub. Egy csapatot felépíteni 2 év, én továbbra is tartom magam ehhez. Idén, (bár utálom a BL-t, s azt, hogy az FA kupa magasról le van szarva miatta) ha nehezen is be kellene a 4-be vergődni.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az ilyen dolgok miatt nem fogok tudni Perezzel megbarátkozni soha, vegyen akárhány sztárt, nyerjünk akárhány címet.Toca
szóval utálod, mint a fradisták Kubatovot?slowmotion
Írtam ilyet?Toca
ja bocs, én azt hittem, hogy minden Real-drukker utálja Perezt pl az olyanok miatt, mint amikor elhajtották Rault a háztól...slowmotion
Figyelj Perez egy rohadt megosztó személyiség. Vannak hülye húzásai Makalele eladása, DiMariska eladása, Raul elüldözése (bár ez is érdekes dolog, Raulnak nem nagyon lett volna helye akármekkora ikon, szerintem jobban járt, hogy máshol kezdő volt minthogy itt padozik de ez egy másik kérdés), vagy hogy beleszeret mindig egy névbe és nem érdekli, hogy felesleges vagy éppen nem illik a keretbe ő megszerzi és ezzel sokszor megbontja a csapatot. Emiatt nem szeretjük.
Viszont nyertünk vele 5 bajnokságot (+2-t ahol nem ő volt 2 évig az elnök de azért benne volt a keze),3 kupát, 2(3) spanyol szuperkupát, 4 BL-t ,2 Európai szuperkupát, 1 Klub vb-t , előtte azért már rég nem volt ilyen magasan a Real.
Mondjuk van egy adag adósághalom, ami érdekes kérdéseket vesz fel, de kétlem hogy csődöt kell jelentsen a Real. Világ legértékesebb klubja. Közel mindenki azért akar itt játszani. Ezért viszont mindenképpen meg kell süvegelni a teljesítményét hülyeségeivel együtt.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Az ilyen dolgok miatt nem fogok tudni Perezzel megbarátkozni soha, vegyen akárhány sztárt, nyerjünk akárhány címet.Toca
szóval utálod, mint a fradisták Kubatovot?slowmotion
Írtam ilyet?Toca
ja bocs, én azt hittem, hogy minden Real-drukker utálja Perezt pl az olyanok miatt, mint amikor elhajtották Rault a háztól...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Az ilyen dolgok miatt nem fogok tudni Perezzel megbarátkozni soha, vegyen akárhány sztárt, nyerjünk akárhány címet.Toca
szóval utálod, mint a fradisták Kubatovot?slowmotion
Írtam ilyet?
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Az ilyen dolgok miatt nem fogok tudni Perezzel megbarátkozni soha, vegyen akárhány sztárt, nyerjünk akárhány címet.Toca
szóval utálod, mint a fradisták Kubatovot?