NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 535
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!Mikey
Elszakadt egy bizonyos fonál most nálam. Egy STOKE szintű csapatot nem bírunk beszorítani 1-0-nál a kapujukhoz és még így is kapunk egy gólt kontrából? Micsoda? Ez hogy? vagy mi ez...kristóf17
Igazából nincs ebben semmi meglepetés.
A korábbi fordulókban az Anfielden lefocizta a csapatot a WBA, a Sunderland, és a Blackpool.
Egyik sem jobb a Stoke-nál.

A meglepetés a Chelsea elleni meccs volt. Qrvára kilóg a sorból.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy: bocs, csak most értem haza meccsről, de...

igen, tavaly is bajnokesélyes volt a Vidi, és idén az marad, ha nem tud megtanulni futballozni felállt védelem ellen, főleg idegenben.
a másik gondom az, hogy hatalmas a hype a Vide részére, mégis láttuk mi volt az EL-ben, egy kicsivel jobb csapat ellen... esély SE.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
apeszos: minden elismerésem, király nagyon! 😊
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!Mikey
Elszakadt egy bizonyos fonál most nálam. Egy STOKE szintű csapatot nem bírunk beszorítani 1-0-nál a kapujukhoz és még így is kapunk egy gólt kontrából? Micsoda? Ez hogy? vagy mi ez...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 535
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?kristóf17
Ebből, és a statokból arra következtetek, jól tettem, hogy megfogadtam, nem nézek Liverpool meccset, míg Hodgson a vezetőedző.
(Azért nem menedzser, mert a játékosigazolás Comolli feladata.)

Hodgson takarodj!
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 425 — Colts fan
Lassan kezdek kijönni a sodromból Liverpool téren... Nem szoktam szidkozódni de EZ MI A F.SZOM?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tud valaki angol, jó minőségű linket a juve-roma meccshez?
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 913 — we almost always almost win
Azért nem ártana megfeledkezni arról sem a nagy csalózás mellett, hogy már tavaly is az egyik legnagyobb esélyesek voltunk, és idén is az egyik legjobb csapat a miénk. De igen, nyilván a bírók intéznek el minden meccset...

Mellesleg láttam az összefoglalót. Peeersze, nyugodtan elfelejthetjük a nagy csalózás hevében az első félidő egyik jelenetét, mikor befújtak egy Alves 1on1 ziccert lesnek, pedig nem volt az. Nem baj, akkor bizonyára épp tüsszentettünk egyet, és lemaradtunk róla. Stanisic kiállítás eléggé jogosnak tűnik, miután elkésve szétrúgta Nikolics térdét. És természetesen a másik tüsszentésünk a második félidőben volt, mikor Gosztonyi be akarta adni az alapvonaltól 16-on belül, és kezezett egyértelműen a győri, mégsem lett 11-es. Aztán véletlenül se lássuk ám be, hogy a győri szabadrúgásgól előtt Vaskó keze le volt szorítva, (nemúgy, mint korábban a győrié), szóval nem csak hogy lefújni nem biztos, hogy le kellett volna, de az hótziher, hogy nevetséges volt azért megadni a második sárgát. Aztán a végén a 11-es... Egyik, hogy szerintem nemigen szabályos dolog letarolni az ellenfelet, másik, hogy ha lefejelek valakit, utána nevetséges megkérdőjelezni a kiállítást.

Igazából lehet megvett meccsekről beszélni, vannak is véleményes dolgok, de hogy ezután a meccs után is még erről beszéljen valaki, az már elvakultságról tanúskodik...fetomy
Hagyjad, paranoia ellen nincs orvosság.
Egyébként szerintem tavaly is a Vidi érdemelte volna, és kifejezetten jót tenne a bajnokságnak, ha végre egyszer más is nyerne, nem csak a Debrecen.

A bírok meg nem csak a Vidi javára tévednek, de a VBből kiindulva, a többség úgy is csak azokat a tévedéseket fogja észrevenni, amik a Vidit segítik és más érveléseit majd jól leszarják, mert ők már maguknak úgy is eldöntötték, h el van csalva a bajnokság.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, mert ha egy csapatnak van 1-2 véleményes meccse, máris mindenki rájuk szórja a sarat... Eddig a lokit nyomták, őket utálta mindenki, most a vidit. És mostmár tök mindegy, hogy egy meccsen mondjuk van sok rossz döntés ide is oda is, mint most a Győr ellen, senki nem lát semmit, csak a kurva anyját a vidinek ,ezt is elcsalták. Ezért alakult ki a közutálat, meg mert egyértelműen megvan az Orbán-Vidi kapcsolat. És egy magyar embernek más nem kell ahhoz, hogy gyűlölködjön...

A Puskás Akadémiát is basztatta mindenki, hogy érdemtelenül tolják őket. Aztán mégiscsak van elég jó ahhoz, hogy a Real Madrid azzal együttműködve nyisson itt akadémiát.fetomy
A Magyar embernek ennél sokkal kevesebb is elég a gyűlölködéshez. És a fő mozgatórugó az irigység..... A Vidi és a Loki is hozzájutott egy kivételes lehetőséghez, éltek vele. Ha más kap ilyet az is kapva kap rajta. De nem szeretnék ebbe már jobban belemenni, épp elég volt a vitából, én nem szeretnék senkivel sem szócsatázni.....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A kép amit bevágtam nem az én szerzeményem. Azt nem olvastad amit fölé írtam? Valószínűleg nem én tehetek róla, hogy a vidinek ilyen híre kelt. És valószínűleg a Vidi szurkolók sem.apeszos
egy szóval sem mondtam hogy a te szerzeményed. az meg hogy ilyen híre kelt az sem teljesen igaz. bárki csinálhat bármelyik csapatról egy hasonlót, azzal még nem kel ilyen híre. egyszerűen sokaknak nem tetszik, hogy a Loki, nem csak külföldön hanem itthon is gyengélkedik. ilyenkor jó hogy van amire fogni.eaglesmcnabb
Én azt nem értem, hogy jön ide a Loki? Elég sok fórumot olvasok, és úgy vettem észre, nem igazán a Loki szurkolók mondogatnak ilyeneket. Úgy néz ki, hogy vannak a Vidi szurkolók, és az összes többi egységfrontba tömörülve.... Kár ezt a Lokira kihegyezni, az az érzésem, hogy inkább a Vidi szimpatizánsok kapaszkodnak a Lokiba.... Ja, és nem a kép miatt kelt ilyen híre, korántsem. Az csak következmény lett.apeszos
Persze, mert ha egy csapatnak van 1-2 véleményes meccse, máris mindenki rájuk szórja a sarat... Eddig a lokit nyomták, őket utálta mindenki, most a vidit. És mostmár tök mindegy, hogy egy meccsen mondjuk van sok rossz döntés ide is oda is, mint most a Győr ellen, senki nem lát semmit, csak a kurva anyját a vidinek ,ezt is elcsalták. Ezért alakult ki a közutálat, meg mert egyértelműen megvan az Orbán-Vidi kapcsolat. És egy magyar embernek más nem kell ahhoz, hogy gyűlölködjön...

A Puskás Akadémiát is basztatta mindenki, hogy érdemtelenül tolják őket. Aztán mégiscsak van elég jó ahhoz, hogy a Real Madrid azzal együttműködve nyisson itt akadémiát.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Én annyit tennék hozzá az egészhez, hogy Bede annak adja el a meccset, aki a legtöbbet fizeti. De ha senki nem ad neki egy vasat se, akkor is el tud fújni akármilyen meccset, mert szar bíró. Vagyis amikor ilyen tré ítéleteket hoz, nem tudod eldönteni, valaki kitömte a zsebét, vagy egyszerűen felszínre tört a tehetsége. Ebben szerintem nincs vita a fórumon.füligjimmy
Igen. Ebben nincs vita. Bede úgy szar ahogy van, amikor ő vezetett meccset szinte mindíg botrány volt. Ebből vajon miért nem tanultak az MLSZ-ben?
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Én annyit tennék hozzá az egészhez, hogy Bede annak adja el a meccset, aki a legtöbbet fizeti. De ha senki nem ad neki egy vasat se, akkor is el tud fújni akármilyen meccset, mert szar bíró. Vagyis amikor ilyen tré ítéleteket hoz, nem tudod eldönteni, valaki kitömte a zsebét, vagy egyszerűen felszínre tört a tehetsége. Ebben szerintem nincs vita a fórumon.

Fogadásokat kötöttem magammal, hogy McClaren mennyire lesz tré a Wolfsburg kispadján, és mikor fogják kirúgni. Mondjuk ezt a meccset megnyerhették volna, ha a kicsi Klass-Jan nem simítja a lasztit olyan szépen maga elé,a bíró megadta (Merkel asszony biztos Schalke drukker), de a csapat botrány és elképesztően fogalmatlan idén. Persze a Schalke se teheti ki eddig a szezont az ablakba, de az angollal ellentétben Magath mindenhol villantott. Tudom, holland bajnoki cím, az sokat jelent, főleg mióta olyan acélos a holland liga, amilyen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Úgy néz ki, hogy vannak a Vidi szurkolók, és az összes többi egységfrontba tömörülve.... Kár ezt a Lokira kihegyezni, az az érzésem, hogy inkább a Vidi szimpatizánsok kapaszkodnak a Lokiba.... Ja, és nem a kép miatt kelt ilyen híre, korántsem. Az csak következmény lett.apeszos
értem én. de a pályán mutatott teljesítménnyel senki nem foglalkozik. A legjobb csapat fog nyerni idén, játékvezetői hibák mindig voltak, és lesznek is, nem hiszem hogy ez, vagy bármely más külső tényező fogja befolyásolni a bajnoki cím sorsát.eaglesmcnabb
Na ebben legalább egyetértünk.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Úgy néz ki, hogy vannak a Vidi szurkolók, és az összes többi egységfrontba tömörülve.... Kár ezt a Lokira kihegyezni, az az érzésem, hogy inkább a Vidi szimpatizánsok kapaszkodnak a Lokiba.... Ja, és nem a kép miatt kelt ilyen híre, korántsem. Az csak következmény lett.apeszos
értem én. de a pályán mutatott teljesítménnyel senki nem foglalkozik. A legjobb csapat fog nyerni idén, játékvezetői hibák mindig voltak, és lesznek is, nem hiszem hogy ez, vagy bármely más külső tényező fogja befolyásolni a bajnoki cím sorsát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A kép amit bevágtam nem az én szerzeményem. Azt nem olvastad amit fölé írtam? Valószínűleg nem én tehetek róla, hogy a vidinek ilyen híre kelt. És valószínűleg a Vidi szurkolók sem.apeszos
egy szóval sem mondtam hogy a te szerzeményed. az meg hogy ilyen híre kelt az sem teljesen igaz. bárki csinálhat bármelyik csapatról egy hasonlót, azzal még nem kel ilyen híre. egyszerűen sokaknak nem tetszik, hogy a Loki, nem csak külföldön hanem itthon is gyengélkedik. ilyenkor jó hogy van amire fogni.eaglesmcnabb
Én azt nem értem, hogy jön ide a Loki? Elég sok fórumot olvasok, és úgy vettem észre, nem igazán a Loki szurkolók mondogatnak ilyeneket. Úgy néz ki, hogy vannak a Vidi szurkolók, és az összes többi egységfrontba tömörülve.... Kár ezt a Lokira kihegyezni, az az érzésem, hogy inkább a Vidi szimpatizánsok kapaszkodnak a Lokiba.... Ja, és nem a kép miatt kelt ilyen híre, korántsem. Az csak következmény lett.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A kép amit bevágtam nem az én szerzeményem. Azt nem olvastad amit fölé írtam? Valószínűleg nem én tehetek róla, hogy a vidinek ilyen híre kelt. És valószínűleg a Vidi szurkolók sem.apeszos
egy szóval sem mondtam hogy a te szerzeményed. az meg hogy ilyen híre kelt az sem teljesen igaz. bárki csinálhat bármelyik csapatról egy hasonlót, azzal még nem kel ilyen híre. egyszerűen sokaknak nem tetszik, hogy a Loki, nem csak külföldön hanem itthon is gyengélkedik. ilyenkor jó hogy van amire fogni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Előrebocsájtom, én nem vagyok egyik csapatnak sem szurkolója. De Te egy kissé egyoldalúan nézed a dolgokat. apeszos
lehet...de a kép amit nemrég bevágtál egy kissé durva... egy vitatott mérkőzésről beszélünk, nem kéne úgy beállítani mintha minden bíró, és minden vezető a vidi bajnoki címét akarná, mert ez nem így van...eaglesmcnabb
A kép amit bevágtam nem az én szerzeményem. Azt nem olvastad amit fölé írtam? Valószínűleg nem én tehetek róla, hogy a vidinek ilyen híre kelt. És valószínűleg a Vidi szurkolók sem.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Előrebocsájtom, én nem vagyok egyik csapatnak sem szurkolója. De Te egy kissé egyoldalúan nézed a dolgokat. apeszos
lehet...de a kép amit nemrég bevágtál egy kissé durva... egy vitatott mérkőzésről beszélünk, nem kéne úgy beállítani mintha minden bíró, és minden vezető a vidi bajnoki címét akarná, mert ez nem így van...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Előrebocsájtom, én nem vagyok egyik csapatnak sem szurkolója. De Te egy kissé egyoldalúan nézed a dolgokat. A Győri oldalról legalább ennyi panasz érkezhet, plusz a tizenegyes, aminél Szakály legalább olyan könnyen borult, mint amilyen könnyen Bede befújta. Fejelés sem lett volna, ha a kisember nem szól be. Ami nem is volt fejelés, mert nem érte el, dehát a szándékot is ugye.... Viszont akkor hol marad a szimulálásért a sárga?apeszos
1. Egy szóval nem mondtam, hogy ellenünk fújt a bíró. Hanem éppen azt, hogy a mi oldalunkról minimum annyi panasz van, mint a győriről. Tehát max a bíró volt szar, de egyértelműen nem arról volt szó, hogy a vidinek fújt.
2. Nem fejelt volna, ha nem szól be neki? Ugyanmár... Egy meccsen millió beszólás van, ha mind után lefejelnék a másikat, akkor minden meccs 15 percig tartana kb. Én sem gondoltam, hogy poénból fejelte le, nyilván provokálták, de a szabály meghozói és a józan ész is úgy áll a dologhoz, hogy ha provokálnak, akkor sem fejelem, köpöm le, rúgom tökön, stb...
3. Ha nem a szándékért adott pirosat, hanem azért, mert azt hitte elérte (ilyenkor ezt ugyebár nehéz megkülönböztetni), akkor miért adna szimulálásért lapot?

Mégegyszer mondom, hogy nem azt mondtam, hogy a Győrnek fújt a bíró, hanem azt, hogy szimplán szarul, hibákkal tele vezette a meccset, és közel sem arról volt szó, hogy elintézte a vidinek a pontszerzést.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért nem ártana megfeledkezni arról sem a nagy csalózás mellett, hogy már tavaly is az egyik legnagyobb esélyesek voltunk, és idén is az egyik legjobb csapat a miénk. De igen, nyilván a bírók intéznek el minden meccset...

Mellesleg láttam az összefoglalót. Peeersze, nyugodtan elfelejthetjük a nagy csalózás hevében az első félidő egyik jelenetét, mikor befújtak egy Alves 1on1 ziccert lesnek, pedig nem volt az. Nem baj, akkor bizonyára épp tüsszentettünk egyet, és lemaradtunk róla. Stanisic kiállítás eléggé jogosnak tűnik, miután elkésve szétrúgta Nikolics térdét. És természetesen a másik tüsszentésünk a második félidőben volt, mikor Gosztonyi be akarta adni az alapvonaltól 16-on belül, és kezezett egyértelműen a győri, mégsem lett 11-es. Aztán véletlenül se lássuk ám be, hogy a győri szabadrúgásgól előtt Vaskó keze le volt szorítva, (nemúgy, mint korábban a győrié), szóval nem csak hogy lefújni nem biztos, hogy le kellett volna, de az hótziher, hogy nevetséges volt azért megadni a második sárgát. Aztán a végén a 11-es... Egyik, hogy szerintem nemigen szabályos dolog letarolni az ellenfelet, másik, hogy ha lefejelek valakit, utána nevetséges megkérdőjelezni a kiállítást.

Igazából lehet megvett meccsekről beszélni, vannak is véleményes dolgok, de hogy ezután a meccs után is még erről beszéljen valaki, az már elvakultságról tanúskodik...fetomy
Előrebocsájtom, én nem vagyok egyik csapatnak sem szurkolója. De Te egy kissé egyoldalúan nézed a dolgokat. A Győri oldalról legalább ennyi panasz érkezhet, plusz a tizenegyes, aminél Szakály legalább olyan könnyen borult, mint amilyen könnyen Bede befújta. Fejelés sem lett volna, ha a kisember nem szól be. Ami nem is volt fejelés, mert nem érte el, dehát a szándékot is ugye.... Viszont akkor hol marad a szimulálásért a sárga?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 316 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igazából lehet megvett meccsekről beszélni, vannak is véleményes dolgok, de hogy ezután a meccs után is még erről beszéljen valaki, az már elvakultságról tanúskodik...fetomy
azt nem szeretem, hogy hosszú idő után végre nem a Loki a bajnokság legnagyobb esélyese, és máris ez van.
érdemes megnézni a Loki bajnoki címeit évekre lebontva, meg lehet nézni nekik mennyi véleményes meccsük volt, semmivel sem kevesebb mint a Vidinek. Sőt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azért nem ártana megfeledkezni arról sem a nagy csalózás mellett, hogy már tavaly is az egyik legnagyobb esélyesek voltunk, és idén is az egyik legjobb csapat a miénk. De igen, nyilván a bírók intéznek el minden meccset...

Mellesleg láttam az összefoglalót. Peeersze, nyugodtan elfelejthetjük a nagy csalózás hevében az első félidő egyik jelenetét, mikor befújtak egy Alves 1on1 ziccert lesnek, pedig nem volt az. Nem baj, akkor bizonyára épp tüsszentettünk egyet, és lemaradtunk róla. Stanisic kiállítás eléggé jogosnak tűnik, miután elkésve szétrúgta Nikolics térdét. És természetesen a másik tüsszentésünk a második félidőben volt, mikor Gosztonyi be akarta adni az alapvonaltól 16-on belül, és kezezett egyértelműen a győri, mégsem lett 11-es. Aztán véletlenül se lássuk ám be, hogy a győri szabadrúgásgól előtt Vaskó keze le volt szorítva, (nemúgy, mint korábban a győrié), szóval nem csak hogy lefújni nem biztos, hogy le kellett volna, de az hótziher, hogy nevetséges volt azért megadni a második sárgát. Aztán a végén a 11-es... Egyik, hogy szerintem nemigen szabályos dolog letarolni az ellenfelet, másik, hogy ha lefejelek valakit, utána nevetséges megkérdőjelezni a kiállítást.

Igazából lehet megvett meccsekről beszélni, vannak is véleményes dolgok, de hogy ezután a meccs után is még erről beszéljen valaki, az már elvakultságról tanúskodik...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kicsit provokatív, vagy nem is kicsit?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 099 — 28-14
Rövid véleményem a magyar fociról:
Videoton: Jets, bajnokesélyes csapat nagypofájú edzővel
empty taxi


=



mondjuk a Szolnokos az sántít, mert kb. a csapat átlag életkora 30 év 😀
ja és Höri, hallottad mi történt Benounesel? 😕
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 231 — Lájkold a zsűrit!
Rövid véleményem a magyar fociról:
Videoton: Jets, bajnokesélyes csapat nagypofájú edzővel
Zalaegerszeg: Washington Redskins: egy régi mágus próbál csapatot csinálni
Debrecen: Dombi Tibi olyan mint a Chiefs: futni tud passzolni nem nagyon, plusz piros-fehér mind2
Pápa: Tampa, idei meglepetéscsapat
Fradi: Eagles, zöld sasok, kritikus szurkolókkal
Paks: Jaguars, nem nagy múltú csapat és zöld
Honvéd: Pats, nomen est omen
Kaposvár: Saints, Rákoczit meg egyszer szentté fogják avatni
MTK: Carolina, kék-fehér mind2 és a legfiatalabb csapat a mezőnyben
Győr: Bengals, jó keret gyenge szereplés
Újpest: Giants, évről-évre nagy (óriási) esélyesek, egyik pesten másik meg yorkban új
Vasas: Steelers, nem lehet kérdés nomen est omen
Siófok: Dolphins, vízparti csapat, aminek annyira nem jó ez a szezon
KTE: Falcons, nem a legjobb a védelem és kedvelem a csapatot
Haladás: Frisco, nyugati csapat, amely többre hívatott mint a jelenlegi helyezése
Szolnok: Texans, a legfiatalabb tagja a bajnokságnak


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...