Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azért remélem egyszer már nem kell hallanom, hogy építkezünk meg milyen jók leszünk, hanem csak simán győzünk :o
De amíg nem tudjuk a labdát megtartani, egy párharcot megnyerni addig ez baromi kevés fizikálisan bedaráltak minket a svédek...
Remélem a moldávok ellen többre leszünk képesek!

Hajrá Magyarok!Bruschi85
így van, akkor tudtunk támadni, ha középpályán ütköztünk és labdát szereztünk.

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
de gáz, hogy megint lecseréltek és a 24-ből egyik se a tied 😛
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851Hurka
bazki, miért szóltam 😛
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktadkonqueror
ha már ennyire kell
http://adatbank.mlsz.hu/pr01/p01_jegyzokonyv_nez.asp?p_merk_id=477851
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀Hurka
nem lehetett nagy meccs. akkor ugyanis a statisztikai lapot is linkeld, ahogy szoktad
több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért remélem egyszer már nem kell hallanom, hogy építkezünk meg milyen jók leszünk, hanem csak simán győzünk :o
De amíg nem tudjuk a labdát megtartani, egy párharcot megnyerni addig ez baromi kevés fizikálisan bedaráltak minket a svédek...
Remélem a moldávok ellen többre leszünk képesek!

Hajrá Magyarok!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
csak hogy jó hír is legyen:
ma U-17-ES meccsen 24-0-ra vertük el idegenben a Kőszeget, elég vicces meccs volt 😀
több mint 14 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ibrahimovics, te alattomos féreg!

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Valakinek nem kell két jegy a moldáv meccsre féláron? Benéztem az aukciós drafttal...

több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kádár nemrég tért vissza, kíváncsi vagyok milyen lesz holnap, a múltkori Liga-kupa meccsen néha egy lépéssel lassabb volt a kelleténél. Az alkata megvan hozzá, hogy "shutdown LB" legyen. Egyébként ha nem lenne tétje az U21-es meccseknek, szerintem itt lenne most is, Sanyi bá múltkor lenyilatkozta, hogy szíve szerint vitte volna a Wembley-be csak sérült volt.
több mint 14 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a gól... Király merre járt annyira messze ?
Amúgy Lázár nem rossz játékos U21 be negész jól játszott azért került be most a nagy csapatba. Hozzák Szabót a szélre ő jó lesz.Toca
Én is osztottam Királyt elsőre, de valamelyik védő is elnézte a dolgokat, mert a gólszerzőnek konkrétan nem volt embere.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnélOrk
füllel ne nézd, mert megint aranyköpés leszHöri
de fél füllel nézem, mivel a monitor a tévétől kicsit jobbra van szóval amikor azt nézem akkor a bal fülem van csak a tv irányában 😛
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnélOrk
füllel ne nézd, mert megint aranyköpés lesz

több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
lehet hogy nem helytálló mivel csak fél füllel és szemmel nézem a meccset de gerát csak az egyik szabadrugásnál láttam meg amikor szögletet akart a lesnél
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Úgy látszik egyébként, hogy a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.F.Schleck
Allback 30 gólos a válogatottban, nem mindet nekünk lőtte azért 😛

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ideje volt leszedni Rudolfot
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.F.Schleck
nem csak a svédeknek

lengyel Niedzalen vagy ki vert kettőt, Niculaue nevű román is ugyanez, Verpakovskis dettó, Mifsud is megszórt minket Máltán
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
F.Schleck nekem nem priskinnel van a bajom, hanem rudolf zavart nagyon mert ő tényleg az egész tavaszi szezont kihagyta vagy szar volt
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Laczkótól bármelyik jobb....JC6
Most már csak az a kérdés, hogy Laczkó hogy kapcsolódik Orbánhoz. Bár ahogy látom, te nagyon belelátsz a dolgokba, szóval biztos tudsz erről is valami jó kis pletykát.F.Schleck
Már megint te, gázai huligán?
A Vili-Szélesi válaszra reagálva írtam, hogy Laczkótól bármelyik jobb.
Elek meg Lipták a Vidis hsz-em..

Szerintem ezt benézted...fail...JC6
😊
Egyébként mivel a videotonosokat kezdted el oltani, hogy csak Orbán miatt vannak bent, ezért eléggé meglepett, hogy utána Laczkót zavarnád el.

Ork: Priskin most kivételesen eddig minden meccsen játszott az Ipswichben és még két gólt is szerzett 4 bajnoki meccsen. Én nálam a mostani formája miatt lehet, hogy inkább ő kezdett volna Rudolf helyett.

Úgy látszik egyébként, hogy a svédeknek mindig van egy csak ellenünk jó játékosuk, de ez a gyerek még csak nem is csatár mint Allbeck.

több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ez a gól... Király merre járt annyira messze ?
Amúgy Lázár nem rossz játékos U21 be negész jól játszott azért került be most a nagy csapatba. Hozzák Szabót a szélre ő jó lesz.
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
azért Vermes sem az a shutdown CB, emlékszem mikor az ötösön elcselezgette a labdát az MTK ellen 😀
de annyira szar jobbekkjeink vannak, hogy kb még őt is ki lehetne próbálni.

de csak Darko honosítása után 😊Höri
vermes szerintem bal bekk, de akkor ott van a válogatott góllal rendelkező kis pollák, aki játszik bal és jobb hátvédet is ha kell
szokolt nem mondom mert ő sophmore slumpban van 😀
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amúgy sanyi vele kapcsolatban siránkozott, hogy az újpestben nem azt játszatják vele ami ő szeretne így hogy közép hátvéd lett nálunk Ork
hát a békéscsabai Coentrao mellett nehéz odakerülni 😛

több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
amúgy ki volt a #4 az a zseni aki a szabadrúgás alig látható módon a kezével akarta elérni?Ork
Juhász szokott lenni a wannabe Favre
több mint 14 éve
konqueror 2 491 — ...
egyszer mi szereznénk már ilyen maki gólokat
több mint 14 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
liptáknak szerintem helye van a válogatottban és korábban én hiányoltam is, de most speciel gyengébben játszik
az a tanulság hogy Vermes kell a válogatottba ő sokoldalúan tud szélső és közép hátvédet is 😊Ork
menjen Kádár, ő is elvan baloldalon és középen iskonqueror
pont mint vermes 😀
amúgy sanyi vele kapcsolatban siránkozott, hogy az újpestben nem azt játszatják vele ami ő szeretne így hogy közép hátvéd lett nálunk

amúgy ki volt a #4 az a zseni aki a szabadrúgás alig látható módon a kezével akarta elérni?