Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Winfried Schaefer a tájföldi kapitány is szavazott az aranylabdára
3: ronaldo
2: iniesta
1: busquets
igen ő
de az észak koreai és az arubai(?!) kapitánynál is top3ban van.
na ez a nem mind1
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!Divat
Mátét sajnálom,mikor játszott akkor oda tette magát.De biztos tervei vannak Moniznak és lesz jobb helyette 😉Kiss
kölcsönbe megy csak,nálunk eddig se sokat játszott, meg ugye Moniz hozz egy klasszikus befejező csatárt, szal ezután se soakt játszana, így meg legalább felveheti NB1-et!Divat
ja és talán a siófuck is nyer 1-2 meccset 😀Kiss
az csak is Menyhárt miatt lesz! fröccsös legnagyobb igazolása volt, most meglátájátok majd, h mekkora spíler... 😀Divat
kössz a tippet 😀 fantasyba behúzom 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!Divat
Mátét sajnálom,mikor játszott akkor oda tette magát.De biztos tervei vannak Moniznak és lesz jobb helyette 😉Kiss
kölcsönbe megy csak,nálunk eddig se sokat játszott, meg ugye Moniz hozz egy klasszikus befejező csatárt, szal ezután se soakt játszana, így meg legalább felveheti NB1-et!Divat
ja és talán a siófuck is nyer 1-2 meccset 😀Kiss
az csak is Menyhárt miatt lesz! fröccsös legnagyobb igazolása volt, most meglátájátok majd, h mekkora spíler... 😀

|
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!Divat
Mátét sajnálom,mikor játszott akkor oda tette magát.De biztos tervei vannak Moniznak és lesz jobb helyette 😉Kiss
kölcsönbe megy csak,nálunk eddig se sokat játszott, meg ugye Moniz hozz egy klasszikus befejező csatárt, szal ezután se soakt játszana, így meg legalább felveheti NB1-et!Divat
ja és talán a siófuck is nyer 1-2 meccset 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!Divat
Mátét sajnálom,mikor játszott akkor oda tette magát.De biztos tervei vannak Moniznak és lesz jobb helyette 😉Kiss
kölcsönbe megy csak,nálunk eddig se sokat játszott, meg ugye Moniz hozz egy klasszikus befejező csatárt, szal ezután se soakt játszana, így meg legalább felveheti NB1-et!

|
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!Divat
Mátét sajnálom,mikor játszott akkor oda tette magát.De biztos tervei vannak Moniznak és lesz jobb helyette 😉

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."
Kiss
még nem, azt olvastam, h még Júniort tesztelünk...bár ezt Moniz hozza 😀


Máté és Menyhárt pedig siófuck!

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.Hanni
te miről beszélsz???


amúgy meglepetés(de sokkal inkább bunda...) történt: idén is Samaras érdemelte meg, mint ahogy korábban már többször is, de úgylátszik vitya keze sokáig elér! meg hát sanyi bá is rá szavazott!

|
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 716 — Vikings fan
Messié a Messiball.
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.Hanni
Zombori mondta Messi első aranylabdájánál, hogy lesz ő még 6x-os győztes. Már csak kettő kell 😀
farkaspeti
pedig gólt se lőtt még az NBI-be...nem értem...Kiss
Zombori? 😀farkaspeti
Ő nagy ász volt 😀 másképp hogy érthetne ennyire a magyar focihoz? 😮

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Divat ezt olvastad?
A 23 éves csatár, Emery Welshman az Oregon State egyetemi csapatának csatára, s mielőtt hozzánk érkezne, január 15-ig az amerikai profi bajnokság, az MLS draftjának előkészítő táborában vesz részt. Ha hozzánk is érkezik a 180 centi magas csatár, alighanem először a második csapathoz kerül."

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.Hanni
Zombori mondta Messi első aranylabdájánál, hogy lesz ő még 6x-os győztes. Már csak kettő kell 😀
farkaspeti
pedig gólt se lőtt még az NBI-be...nem értem...Kiss
Zombori? 😀


több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Az év csapata meg szánalmas, a felének kb. keresnivalója sincs benne. mintha ilyen 12 éves divatdrukkerek állították volna össze.

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.Hanni
Zombori mondta Messi első aranylabdájánál, hogy lesz ő még 6x-os győztes. Már csak kettő kell 😀
farkaspeti
pedig gólt se lőtt még az NBI-be...nem értem...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.Hanni
Zombori mondta Messi első aranylabdájánál, hogy lesz ő még 6x-os győztes. Már csak kettő kell 😀


több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ha egész évben sérült volna akkor is ő kapná.
Kamu az egész.
Kabát jobban megérdemelte volna.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Látszik mennyire jelentéktelen díj, hogy nekem kell beírni: Megnt Messié az aranyzsuga.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ennyit arról, h szóza marad.... 😀

más: sanyibáék Moniz Úr vendégei voltak! sose késő tanulni egér... 😊

|
több mint 13 éve
farkaspeti Washington Commanders 763
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/01/06/lab_sousa_ny6empty taxi
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-holnap-kinevezhetik-sergio-conceicaot-vezetoedzonek-2205327

játékosnak jó volt.Amadeus91
a mai NemzetiSport elején Sousa van, miszerint marad a Videotonban 😀


több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
mindent köszönünk Paulo, így kíváncsi leszek Bognár és ZOmbori urak szakértésére ismét 😀petey
Fellélegezhetnek. Őt is megfúrták. Előttük nincs akadály...tüsi91
így van, sokáig nem foglakozott velük, de már ő sem bírta a nyomást, muszáj volt az olcsó és szar New Yorkhoz mennie :\

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
mindent köszönünk Paulo, így kíváncsi leszek Bognár és ZOmbori urak szakértésére ismét 😀petey
Fellélegezhetnek. Őt is megfúrták. Előttük nincs akadály...
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
mindent köszönünk Paulo, így kíváncsi leszek Bognár és ZOmbori urak szakértésére ismét 😀

több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/01/06/lab_sousa_ny6empty taxi
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/videoton-holnap-kinevezhetik-sergio-conceicaot-vezetoedzonek-2205327

játékosnak jó volt.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
most Sunderland a téma, de megeszem a nem létező kalapom HA 2.5M fontot bárki kifizet érte...az ötödét nem éri!Divat
Kamu a fele. 4-5 éve vagy mikor volt pár jó meccse, ő vagy az ügynöke fizetett pár újságírónak, hogy a Bayern le akarja igazolni 😀 😀 Meg kb minden átigazolási időszakban ment vele a hiszti, hogy ez akarja őt meg az akarja őt. Ő azonban mindig maradt az Anderlechtben...Ennyit róla.Asbee
azaz, még a Lucio-féle védelembe mehetett volna 😂
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.sport1tv.hu/Hirek/2013/01/06/lab_sousa_ny6


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...