Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként pontosan melyik mondatában is mondta azt, hogy kinőtte a Dinamot? Annyit mondott, hogy nem ez a végcélja, hanem hogy egyszer játsszon az angol vagy a spanyol bajnokságban. Most ezzel ekkora baj van?
És egyébként vezeti a kanadai táblázatot a csapatában, szóval az egyesek által várva várt kirúgástól is elég messze van.

Az nyilvánvaló, hogy nem egy észlény a gyerek, de ez sok másik sportolónkról is elmondható, még sem kapnak fele annyit sem, mint Dzsudzsák.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Zolikám, ez egy dolog. Csak akkor maradjon kussban. Ne olvassam minden hónapban azt, hogy ő már kinőtte az orosz ligát, meg tovább akar lépni, mindent elért, blablabla.
Süket duma, nem kell sehova, örüljön, hogy ott még igényt tartanak rá, mert utána már csak a Konda marad.JC6
Azért a Dinamo és a Debrecen között van más csapat is ahova jó lehet 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Zolikám, ez egy dolog. Csak akkor maradjon kussban. Ne olvassam minden hónapban azt, hogy ő már kinőtte az orosz ligát, meg tovább akar lépni, mindent elért, blablabla.
Süket duma, nem kell sehova, örüljön, hogy ott még igényt tartanak rá, mert utána már csak a Konda marad.
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 839
Hihetetlenek "vagyunk".
Ő élete, nem a miénk. Ő ezt választotta. ...Egész MO azt vetíti rá, hogy ő az új Puskás és az "egész" ország megsértődött rá, hogy nem NY EU-i nagy ligába ment. ( Pletykákon kívül nem is volt igazi ajánlat, talán egy francia csapat adott volna érte 11 millát ) A PSV-nek kellett a pénz,Dzsuzsáknak sem jött rosszul a fizetés.
Amúgy maradjunk a földön. Ha munkahelyet váltasz általában mi motivál?
(Az orosz liga erősebb, mint a holland)
__
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
Menjen csak tovább.
Pontosan az lesz a sorsa, mint a legtöbb magyar zseninek. 4-5 év után visszatér majd az NB1-be, ahogy leesik mindenkinek, hogy külföldön fos és nem tud megragadni.
Szánalom a csávó, de erre úgy sem fog rájönni, hisz a pofája az egekbe van.Stez
Jelentkezzen az, akinek nem kellene évi 3 milliárd.
Elég ha nyom egy like-ot, kiderül hányan tettünk volna másként a fórum párezer felhasználója közül.
Én biztos nem.Sobri Jóska
ja nem tudtam, hogy a PSV-nél a magyar átlagmunkás/egyetemista fizetését kapta, de így nekünk fórumozóknak is nyilván ugyanaz a döntési alapunk, mint neki, igazad van.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 335 — #NoStress
Menjen csak tovább.
Pontosan az lesz a sorsa, mint a legtöbb magyar zseninek. 4-5 év után visszatér majd az NB1-be, ahogy leesik mindenkinek, hogy külföldön fos és nem tud megragadni.
Szánalom a csávó, de erre úgy sem fog rájönni, hisz a pofája az egekbe van.Stez
Jelentkezzen az, akinek nem kellene évi 3 milliárd.
Elég ha nyom egy like-ot, kiderül hányan tettünk volna másként a fórum párezer felhasználója közül.
Én biztos nem.

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 050 — Whoops, looks like something went wrong.
de legalább a fogait megcsináltatta 😀JC6
volt miből...lehet azért ment a ruszkikhoz, ja nem: szakmai okok miatt!Divat
A legviccesebb az, hogy ha a pénzéhes kurvája nem könyörög neki azért, hogy úgy néz ki, mint valami majom, akkor szerintem máig sem jutott volna eszébe, hogy esetleg tükörbe nézzen és maga megcsináltassa. Minek? Kurva elégedett magával.

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
de legalább a fogait megcsináltatta 😀JC6
volt miből...lehet azért ment a ruszkikhoz, ja nem: szakmai okok miatt!

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de legalább a fogait megcsináltatta 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 050 — Whoops, looks like something went wrong.
Menjen csak tovább.
Pontosan az lesz a sorsa, mint a legtöbb magyar zseninek. 4-5 év után visszatér majd az NB1-be, ahogy leesik mindenkinek, hogy külföldön fos és nem tud megragadni.
Szánalom a csávó, de erre úgy sem fog rájönni, hisz a pofája az egekbe van.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hiába, kinőtte a Dinamót...
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-dzsudzsak-megfelelo-ajanlat-eseten-tavozna-2203645
Vicc ez az emberToca
szimplán csak fos. hogy ajnározták 1-2 jó szezon után a PSV-ben, meg hogy mekkora sztár lesz...mindegy, a kocsik terén jó az ízlése...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 718 — Vikings fan
Hiába, kinőtte a Dinamót...
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-dzsudzsak-megfelelo-ajanlat-eseten-tavozna-2203645
Vicc ez az ember
több mint 13 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Örömmel konstatálom, hogy azért a ligautolsót sikerült magabiztosan legyőzni.
Kár, hogy eközben Enrique izomszakadást szenvedett.
Bár így talán Wisdom újra lehetőséget kap majd, ami jó.Mikey
Ha kevesebb időre sérült volna le, akkor azt mondanám jó is, mert ma ő meg Sterling nem érezte át annyira. Így viszont nem az igazi :S De Wisdomnak én is örülök. Bár kicsit eszetlennek tűnik néha, de csak fejlődik ebben is 😊
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 839
Tudom, hogy "páórháuz" volt a kispest, de ha megnézed a képen látható szerelést annak köze nincs az adidashoz😉
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 824
Örömmel konstatálom, hogy azért a ligautolsót sikerült magabiztosan legyőzni.
Kár, hogy eközben Enrique izomszakadást szenvedett.
Bár így talán Wisdom újra lehetőséget kap majd, ami jó.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
így h Lampard duplájával nyert a dinamo, én is szidom a MU-WBA meccset, h Geráék(mondjuk ha tudom, h tartalékolnak) nem tudtak rúgni egy qrva gólt, pedig jött még a spurs,hull city is.... 😕

|
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szponzorok sem rosszak..Adidas?!😊
ZoliMP
Akkoriban a Honvéd még powerhousenak számított, szóval nem meglepő. És igen, úgy emlékszem akkor adidasban játszott a Kispest.
több mint 13 éve
YoungZeeZee 9 839
A szponzorok sem rosszak..Adidas?!😊

_
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vacilláltam, hogy ide az OFF topikba vagy Viccek közé rakjam ezt. Talán itt van a legjobb helye. Azt azonban nem tudom eldönteni mi a súlyosabb - az arcok a képen vagy az elírások a névsorban...
iktriad
ez nagyon kemény! 😀Divat
Visont István, a legnagyobb király.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Vacilláltam, hogy ide az OFF topikba vagy Viccek közé rakjam ezt. Talán itt van a legjobb helye. Azt azonban nem tudom eldönteni mi a súlyosabb - az arcok a képen vagy az elírások a névsorban...
iktriad
ez nagyon kemény! 😀

|
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vacilláltam, hogy ide az OFF topikba vagy Viccek közé rakjam ezt. Talán itt van a legjobb helye. Azt azonban nem tudom eldönteni mi a súlyosabb - az arcok a képen vagy az elírások a névsorban...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Roberto Carlos visszavonult

:/ telik az idő...

Amadeus91
no meg Killerazzi is! (a zlatankodás atyja!)

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nos. nálam a szidás ez lenne: ez a szar mencseszter már megint nyert. ritka fos csapat, ilyen nevesincs gyökerekkel húzzák be a bajnokságot, mocskos csalók, kapják be...rohadt PL, ritka fos ez is. egy WBA 6.? are u kidding me???

nem ezt írtam 😀
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 168 — Falcons fan
...davemayer
mondjuk ha valaki a barcát szidja, le se reagálom, mert belefáradtam az örökös harcba, meg ugye vannak fontosabb dolgok is az életben 😊JC6
például a MU-t szidni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...davemayer
nem is néztem a mai meccset. ez a PL meg rég nem az a PL, amit megszerettem. szabával értek egyet. egyébként nagyon sok általam nem kedvelt játékos nyomul vörös ördögi színekben, szóval ez sem teszi kellemesebbé az irántuk táplált érzéseimet 😀
nem a csapatod szidtam, csak nem bírom őket 😀 mondjuk ha valaki a barcát szidja, le se reagálom, mert belefáradtam az örökös harcba, meg ugye vannak fontosabb dolgok is az életben 😊