Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
ez a PSV még hány ziccert hagy ki???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ez egy állat...(mondjuk kár, h szabálytalan volt, és újra kellett volna rúgatni😊)


|
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 187 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Kenő nélkül nem megy.szaba
előtte vele se nagyon ment, Radó is hetek óta válogatott formába játszik! tényleg még mindig oda követeli őt aza pár ember? 😛 😀Divat
Az a baj nem tudja eldönteni, h Ronaldo vagy Maradona 😛
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Elég ha azt írod, hogy nézhetetlen 😀Asbee
Ez meg annal is rosszabb volt . JFK-vel vetekedhetett.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Elég ha azt írod, hogy nézhetetlen 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Bajnoksag mar hamarabb elment szerintem, annyira szetvagyunk esve hogy ugy erzem a tavasz a mienk lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Barca szurkolóként szeretném megemelni nem létező kalapomat José előtt. Kulturáltan viselte a vereséget (a játékvezető és kollégái nagyon nem voltak a toppon, szerintem jogtalan a vereség), azonnal gratulált az ellenfél edzőjének, és sportemberi nagyságáról tett tanúbizonyságot, mikor minden egyes játékossal lepacsizott a pályán és az öltözőbe menet hosszasan tapsolta a közönséget.
Kezdem csípni a fazont...
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Nahát ott vannak még fantasztikus szagértők... elképesztő h 2012-ben milyen embereket engednek mindenhova...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀Kroos
a digis Kibicek viszi a prímet. Amit ott leműveltek, az hihetetlen volt.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
most dől el a LaLiga, fasza.
Amióta Lass elment nincs semmi középpálya. botrány

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Hát igen,az se volt könnyű, lúzer kupás indulás...

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀Kroos
anno 2007ben de szar volt... azt a 4. helyet sokáig nem tudtam megemészteni 😀
több mint 13 éve
Kroos Dallas Cowboys 1 811 — Cowboys fan
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
Ez nálunk mindig így van, kiv. amikor nem. de tavaly is brutál erős volt a csapat, idén meg még inkább.
Csak az a fránya BL, 3 év alatt 2t buktunk, azért az nem volt piskóta, főleg a májusi, a szívemről letört egy kis darab kb. de hát nincs igazság. Most jó Bayernnek lenni, meg amúgy is, Mon. sose volt szerencsére egy divat csapat, de most azért már akadnak.
Mondjuk ilyenkor azért is jó mert a sok divatmajomnak, médiának, szagértőknek bele lehet röhögni a pofájukba 😀😀😀😀

PunBB bbcode test
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát igen. A többi major liga is így szuperál mint az NFL? (MLB, NBA, NHL, MLS)Amadeus91
Ezek közül csak az MLB-t szeretem, szóval nem sok rálátásom van. Amúgy úgy tudom salary cap csak az MLB-ben nincs, de ott is van egy hasonló dolog, de annyira még nem ismerem.
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Kenő nélkül nem megy.szaba
előtte vele se nagyon ment, Radó is hetek óta válogatott formába játszik! tényleg még mindig oda követeli őt aza pár ember? 😛 😀

|
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
salary capet már Platini anno felhozta.Amadeus91
De ezt egy nem egyenlo gazdasagi helyzetben levo ligakra hogy lehet e megoldani?
Raadasul PL -beb annyival tobb a penz is.Toca
Hát ligánként megállapítja a saját szövetsége. Ezzel az a gond, hogy itt vannak EL-ek, BL-ek is aminél maximum növelné a különbségeket.

Illetve a másik gond, hogy megszabnak egy összeget. Oké. Az élklubok visszább esnek a ligákban, a hátsók viszont ugyanolyan szarok lesznek, mivel ők nyilván most is messze vannak attól a plafontól és attól még, hogy megmondják nekik, hogy figyu ZTE, mostantól maximum a 15szörösét költhetitek fizetésekre mint amennyit most költötök, még a ZTE ugyanúgy nem fogja tudni elérni sose azt a plafont.

Az NFL egyetlen liga, bármiféle külső megmérettetés nélkül, ráadásul speciális gazdasággal működik, ahol az utolsó is tud kb. annyit fizetni a játékosainak mint az első, soccerben szerintem egyetlen ilyen liga sem létezik, így a salary cap sem lehet működőképes.fetomy
hát igen. A többi major liga is így szuperál mint az NFL? (MLB, NBA, NHL, MLS)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.JC6
Kenő nélkül nem megy.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
salary capet már Platini anno felhozta.Amadeus91
De ezt egy nem egyenlo gazdasagi helyzetben levo ligakra hogy lehet e megoldani?
Raadasul PL -beb annyival tobb a penz is.Toca
Hát ligánként megállapítja a saját szövetsége. Ezzel az a gond, hogy itt vannak EL-ek, BL-ek is aminél maximum növelné a különbségeket.

Illetve a másik gond, hogy megszabnak egy összeget. Oké. Az élklubok visszább esnek a ligákban, a hátsók viszont ugyanolyan szarok lesznek, mivel ők nyilván most is messze vannak attól a plafontól és attól még, hogy megmondják nekik, hogy figyu ZTE, mostantól maximum a 15szörösét költhetitek fizetésekre mint amennyit most költötök, még a ZTE ugyanúgy nem fogja tudni elérni sose azt a plafont.

Az NFL egyetlen liga, bármiféle külső megmérettetés nélkül, ráadásul speciális gazdasággal működik, ahol az utolsó is tud kb. annyit fizetni a játékosainak mint az első, soccerben szerintem egyetlen ilyen liga sem létezik, így a salary cap sem lehet működőképes.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
salary capet már Platini anno felhozta.Amadeus91
De ezt egy nem egyenlo gazdasagi helyzetben levo ligakra hogy lehet e megoldani?
Raadasul PL -beb annyival tobb a penz is.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
salary capet már Platini anno felhozta.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bele-bele nézegettem ebbe az Eger - Hali meccsbe. Be akartam írni, hogy ha valaki fel akarja vágni az ereit, kapcsoljon a Sport2-re, csak el kellett mennem. Ez a meccs tökéletes lett volna arra, hogy anélkül is megölje magát az ember, hogy segédeszközhöz folyamodjon.
Erre nincs negatív szó.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ezért kellene salary cap a soccerben is.
Meg én visszahoznám azt, hogy csak 3 külföldi lehet egy csapatban.
Tudom ezek csak álmok.Bazzani
Szvsz fizetési sapkát nem lehetne összehozni, max akkor, ha egy európai szuperliga lenne kialakítva mondjuk 20 csapattal. De így, hogy minden ország szövetségei igényének feleljen meg a dolog hááááááát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Ezért kellene salary cap a soccerben is.
Meg én visszahoznám azt, hogy csak 3 külföldi lehet egy csapatban.
Tudom ezek csak álmok.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 719 — Vikings fan
Ez az amit leginkább utálok a soccerben. Ugyanazok a csapatok uralkodnak ezer éve pár kisebb kivétellel.Bazzani
Bezzeg ha meg jön egy orosz/arab aki pénzzel összevásárol egy csapatot akkor meg azért megy a rinya...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Bayern drukkernek lenni nagyjából olyan mint a Patsnek szurkolni. Leülsz, megnézed a meccset, símán nyer a csapatod, mindenki happy.Bazzani
kivéve ha lecseréled Matthaust a 85. percben 😀

ilyen fásultan játszani a Unitedet már régen láttam...davemayer
Mackie meccset nyert az MU-nak, ha nincs a gólja, kb. addig szunyókálnak, amíg egy sima 0-0-lal le nem fújják 😀füligjimmy
ugyanez jutott eszembe amikor bekapták a gólt, hogy ez kellett ahhoz hogy felpörögjenek. Mondjuk nagyon kellett Evans gólja...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal