Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889
jjncaa
Ha egy hülye, akkor mindenki hülye? Érdekes hozzáállás.

---

Látom megvan Rodgers első bajnoki győzelme, fantasztikus 1-0 az újonc Reading ellen az Anfielden a 17 éves Sterling első góljával a nagycsapatban. Juhéé.Mikey
mindenki tudja, hogy az angol szurkolók a legnagyobb huligánok, de olyan ez, mint a kevés sárga lap a bajnokikon, ami után lehet verni a nyálat, hogy milyen fair a játék, miközben csak a bírók engednek meg túl sokat...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889
jjncaa
Ha egy hülye, akkor mindenki hülye? Érdekes hozzáállás.

---

Látom megvan Rodgers első bajnoki győzelme, fantasztikus 1-0 az újonc Reading ellen az Anfielden a 17 éves Sterling első góljával a nagycsapatban. Juhéé.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889
jjncaa
Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy lehetne nála akár egy kés is, vagy olló, vagy tudomisén, amilyen őrültek vannak...
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889
jjncaa
Leeds...Schleck
mikor kiestek akkor is volt vmi balhéjuk nem? amúgy 1-2 igazi huligán miatt miért kell általánosítani? de ne félj angliába többet nem kell meccsre mennie.. mondjuk kíváncsi leszek kapnak-e zártkapus büntit

|
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
imádom az ilyen következetes sporikat...befújja tizit, és csak sárgát ad!!! mit gondol az ilyen??? mellesleg semmi nem volt 😊Divat
úgy gondolta sztem, hogy mivel hosszan tolta meg a labdát, ez már nem volt nyilvánvaló gólhelyzet, tehát elég a sárga. Bár ki van adva a játékvezetőknek, hogy az esetek 95 %-ában, mikor a kapus elüti így a csatárt, piros lapot kell adni, szal ha befújta a 11-est, akkor már tényleg inkább a piros lap lett volna a helyes döntés, de az általam előbb leírtakból kiderül, miért adott csak sárgátHurka
v csak kompenzálni próbálta az eléggé véleményes tizit...solymosi is mekkora egy gyökér volt tegnap: Böde vállal ellöki Égert lefújja, utána Éger csinál egy tacklet!!! Bödén semmi, Somaliát 2 kézzel fellökik, úgy h a lába a levegő az is semmi. legalább szerethető csapatunk és edzőnk van! és Ginger góóóóóól, asszem érik a meghívó márciusra! 😀

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889
jjncaa
Leeds...

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
nem tudom ki nézi a Hoffenheim meccset de így kell 10 euróból 170et NEM nyerni... ilyen nincs, megszivatnak hétközben a németek, most meg ez.

2 perc hosszabbítás, 2.40nél fejelik szögletből az egyenlítést, 3szor vezetett a Hoffenheim, lejátszotta a pályáról a Fürthöt, rúghattak volna kb 6ot simán erre 3-3. vicc b+

ja és a Fürth 7 meccsen rúgott eddig a szezonban kemény 2 gólt, most egy meccsen sikerült 3at... néha azt hiszem h csak miattam történik így. na mindegy.davemayer
De a lényeg, hogy még pluszban vagy. 😉Sobri Jóska
igen, köszönöm kérdésed. Ráadásul most még a póker is megy 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
imádom az ilyen következetes sporikat...befújja tizit, és csak sárgát ad!!! mit gondol az ilyen??? mellesleg semmi nem volt 😊Divat
úgy gondolta sztem, hogy mivel hosszan tolta meg a labdát, ez már nem volt nyilvánvaló gólhelyzet, tehát elég a sárga. Bár ki van adva a játékvezetőknek, hogy az esetek 95 %-ában, mikor a kapus elüti így a csatárt, piros lapot kell adni, szal ha befújta a 11-est, akkor már tényleg inkább a piros lap lett volna a helyes döntés, de az általam előbb leírtakból kiderül, miért adott csak sárgát
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Ennyit az angol szurkolói kultúráról
 www.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/botrany-a-championshipben-hitvany-allat-szurkolok-2183889


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 372 — #NoStress
nem tudom ki nézi a Hoffenheim meccset de így kell 10 euróból 170et NEM nyerni... ilyen nincs, megszivatnak hétközben a németek, most meg ez.

2 perc hosszabbítás, 2.40nél fejelik szögletből az egyenlítést, 3szor vezetett a Hoffenheim, lejátszotta a pályáról a Fürthöt, rúghattak volna kb 6ot simán erre 3-3. vicc b+

ja és a Fürth 7 meccsen rúgott eddig a szezonban kemény 2 gólt, most egy meccsen sikerült 3at... néha azt hiszem h csak miattam történik így. na mindegy.davemayer
De a lényeg, hogy még pluszban vagy. 😉

több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
plusz volt egy bizonyos személy is a kapuban. Nem mintha Neuer-rel bármi baj lenne, már most óriási klasszis.



A 2002-es vb döntő után eszméletlenül sajnáltam, ugye azt a meccset szalag-szakadt ujjal védte végig...

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
nem tudom ki nézi a Hoffenheim meccset de így kell 10 euróból 170et NEM nyerni... ilyen nincs, megszivatnak hétközben a németek, most meg ez.

2 perc hosszabbítás, 2.40nél fejelik szögletből az egyenlítést, 3szor vezetett a Hoffenheim, lejátszotta a pályáról a Fürthöt, rúghattak volna kb 6ot simán erre 3-3. vicc b+

ja és a Fürth 7 meccsen rúgott eddig a szezonban kemény 2 gólt, most egy meccsen sikerült 3at... néha azt hiszem h csak miattam történik így. na mindegy.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
imádom az ilyen következetes sporikat...befújja tizit, és csak sárgát ad!!! mit gondol az ilyen??? mellesleg semmi nem volt 😊Divat
buzigyuri eljátszotta anagyhalált. szánalom.
sebaj van TISCHLERoyt senki sem tudja megállítani. nyilván iylen meccsre nem tudtam menni :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
óó, tegnap nem akartam menni a családi napra, de végig kint lesz Takács Rita, így kihagyhatatlan :cool:

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
imádom az ilyen következetes sporikat...befújja tizit, és csak sárgát ad!!! mit gondol az ilyen??? mellesleg semmi nem volt 😊

|
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nekem pont a hagyományos német foci tetszik. Fizikális, küzdős, hajtós, minden felesleges csicsa nélkül. Amadeus91
az amerikai futball, nem német

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Schweiniban szerintem megvan ez a potenciál, de valahogy nem akar azzá válni. iktriad
nagy problémája, hogy lefutom én is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
tulajdonképpen igen.Amadeus91
Dehogyis. Emlékszem, mindenki fanyalgott a '02es német válogatotton, hogy van egy jó kapusuk, Ballack meg mellé Klose és rengeteg mákjuk.
Mostanában(elmúlt pár év) meg azok is dicsérik a csapatot, akiknek korábban nagyon nem tetszett a DFB-elf játéka.iktriad
nekem pont a hagyományos német foci tetszik. Fizikális, küzdős, hajtós, minden felesleges csicsa nélkül. Egyébként szerintem is jót tett, hogy Özil pl a német csapatot választotta, hoznak egy kis fifikát a játékba, de a fiatal német játékosok mintha nem vették volna át az öregek helyét. Jelenleg nincs egy Ballack/Effenberg féle vezér a pályán.

egyébként a német szurkerek már teljesen leírták a csapatot.Amadeus91
Schweiniban szerintem megvan ez a potenciál, de valahogy nem akar azzá válni. iktriad
pszichiátriai kezelésre jár/t a Max-Planckba... Baslerék anno max elmentek egy vesztes meccs után beakasztani meg szétverni 1 diszkót/kocsmát, esetleg leverték egymáson edzésen.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
tulajdonképpen igen.Amadeus91
Dehogyis. Emlékszem, mindenki fanyalgott a '02es német válogatotton, hogy van egy jó kapusuk, Ballack meg mellé Klose és rengeteg mákjuk.
Mostanában(elmúlt pár év) meg azok is dicsérik a csapatot, akiknek korábban nagyon nem tetszett a DFB-elf játéka.iktriad
nekem pont a hagyományos német foci tetszik. Fizikális, küzdős, hajtós, minden felesleges csicsa nélkül. Egyébként szerintem is jót tett, hogy Özil pl a német csapatot választotta, hoznak egy kis fifikát a játékba, de a fiatal német játékosok mintha nem vették volna át az öregek helyét. Jelenleg nincs egy Ballack/Effenberg féle vezér a pályán.

egyébként a német szurkerek már teljesen leírták a csapatot.Amadeus91
Schweiniban szerintem megvan ez a potenciál, de valahogy nem akar azzá válni.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
tulajdonképpen igen.Amadeus91
Dehogyis. Emlékszem, mindenki fanyalgott a '02es német válogatotton, hogy van egy jó kapusuk, Ballack meg mellé Klose és rengeteg mákjuk.
Mostanában(elmúlt pár év) meg azok is dicsérik a csapatot, akiknek korábban nagyon nem tetszett a DFB-elf játéka.iktriad
nekem pont a hagyományos német foci tetszik. Fizikális, küzdős, hajtós, minden felesleges csicsa nélkül. Egyébként szerintem is jót tett, hogy Özil pl a német csapatot választotta, hoznak egy kis fifikát a játékba, de a fiatal német játékosok mintha nem vették volna át az öregek helyét. Jelenleg nincs egy Ballack/Effenberg féle vezér a pályán.

egyébként a német szurkerek már teljesen leírták a csapatot.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
tulajdonképpen igen.Amadeus91
Dehogyis. Emlékszem, mindenki fanyalgott a '02es német válogatotton, hogy van egy jó kapusuk, Ballack meg mellé Klose és rengeteg mákjuk.
Mostanában(elmúlt pár év) meg azok is dicsérik a csapatot, akiknek korábban nagyon nem tetszett a DFB-elf játéka.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊Atari
tulajdonképpen igen.
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
Amadeus91
miért, ők mit nyertek?peach
legalább küzdöttek.Amadeus91
Szerethetőek voltak! 😊

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Amadeus91
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
peach
miért, ők mit nyertek?[/quote]legalább küzdöttek.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Amadeus91
Azok pedig akik pluszt tettek hozzá; Klose, Friedrich, Frings, Ballack, Schneider pedig már visszavonultak/levezetnek, Klose az egyetlen aki még kezdőként ott van.
[/quote]miért, ők mit nyertek?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...