Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért azt némileg túlzásnak érzem, hogy öt forduló után 0-2-3 a Liverpool mutatója, ami a nagyszerű 18. helyhez elegendő.
Mert vártam én, csak nem ezt. Persze nem is első helyet, de ennél azért többet. Legalább egyetlen győzelmet.
De hát úgy nehéz, ha a csapat egyetlen, valamennyire gólképes játékosának is 200 helyzet kell egy gólhoz.Mikey
Tegnap is a játék képe alapján a Pool állt közelebb a győzelemhez. Csak úgy, mint pl. a City elleni mérkőzésen. A United büntetője nagyszerű színészi alakítás volt, bár elsőre nagyon egyértelmű faltnak tűnt. A piros lapos eset pedig szintúgy véleményes. Mondom mindezt United drukkerként, s nem kell beírni, hogy szokás szerint elcsalták. Így van. Ez van.
Carrollt hiba volt elengedni, Borini meg egy nagy 0. Időt kell adni Rodgersnek.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Azért azt némileg túlzásnak érzem, hogy öt forduló után 0-2-3 a Liverpool mutatója, ami a nagyszerű 18. helyhez elegendő.
Mert vártam én, csak nem ezt. Persze nem is első helyet, de ennél azért többet. Legalább egyetlen győzelmet.
De hát úgy nehéz, ha a csapat egyetlen, valamennyire gólképes játékosának is 200 helyzet kell egy gólhoz.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A szegedi születésű Véber György, a Mezőkövesd edzője sommásan nyilatkozott is, meg nem is: "A szegedieknek nem nyilatkozok! Tóth Bálint meg a suttyói miatt! Meg a csürhe szegedi szurkolók miatt, akiket idehoztatok! Ezt nyugodtan leírhatjátok!"
Köszönjük. Leírtuk.empty taxi
Bocsánat, mindig ez van ha a fiúk bekerülnek a nagyvárosba 😀

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A szegedi születésű Véber György, a Mezőkövesd edzője sommásan nyilatkozott is, meg nem is: "A szegedieknek nem nyilatkozok! Tóth Bálint meg a suttyói miatt! Meg a csürhe szegedi szurkolók miatt, akiket idehoztatok! Ezt nyugodtan leírhatjátok!"
Köszönjük. Leírtuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
KOSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!! 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
megérdemli a Győr, 1 kontra és gól. az más kérdés hogy Sanyi egyszer lép ki gólhelyzetben egyedül és rávernek 10 métert. mondjuk sztem Lipták hátulról szerelése miatt adható lett volna a 11-es. az meg hogy kiállították botrány. ha hozzáért valakihez már fújtak is...Fábián takaroggy

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukonpetey
egyel? mindjárt oda is kapcsolok 😛davemayer
hát igen, Pinyő nem szarozik 😀

egy 0-át odarakhatsz 😛

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 084 — Whoops, looks like something went wrong.
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕Buga
Jó reggelt.
Amíg Berlusconi a Milan tulajdonosa, addig több bajnok, illetve nemzetközi kupagyőztes csapat itt nem lesz.
Szégyen gyalázat, két héten belül 15 ezer alatt lesz a bérletesek száma.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukonpetey
egyel? mindjárt oda is kapcsolok 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
bájos amikor a powerhousenak titulált Győr 1 emberrel védekezik a 16-osukon

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 249 — Axel Foley
Kibaszott Napoli nem tud gólt lőni emberelőnyben 85perc alatt...
Mindig ilyen szarságokon megy el a mixem. Komolyan felrobbanok.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕Buga
megnézem mennyire, abban a pillanatban egyenlítenek 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
persze, hogy az A.C. Berlusconi ég Udinében is... vicc ez az egész 😕

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
hihetetlen mennyire gyenge ez a United

na kíváncsi vagyok hogy meg akarja-e nyerni ezt a meccset a United, Rafael kis gólt lőtt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 837
 www.nemzetisport.hu/legiosok/dzsudzsak-itt-nincs-baratno-szorakozas-mosoly-csak-a-futball-2176019

😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok offolni, de ezeken sírok 😀 bocsi ha hosszú...
Ugye tegnap kikapott a Loki és Kondás szerint magas volt a fű. A kommentek odavertek úgy, hogy percek óta röhögök:

"debrecen=barcelona
biztos nem ízlett a rövidpasszos tikitakájuknak a "magas" fű"

"Kár gúnyolódni Kondás nyilatkozatán, mert igenis számít az ilyesmi. Jól megfigyelhető volt, hogy az alacsony egri játékosok sokszor megbújtak a magas fűben, és amikor arra járt a labda, akkor váratlanul előugrottak mögüle, és ezzel rendre veszélyt teremtettek a debreceni kapu előtt. Úgyhogy szerintem is emiatt kaptak ki a vendégek. 😊"

"Aha. Szal a Diósgyőrnek meg a Paksnak 24 órával korábban nem volt magas a fű (ők biztos elszívták, ami mérteten felüli volt, míg szegény debrecenieknek igen. Gondolom, a gólt is a magas fű miatt nem tudták elkerülni..."

"Ja, a képen is látszik, valóságos dzsungel, bozótvágó késsel lehetett csak labdát vezetni."

"Ez az átkozott fű.
Legközelebb arra hivatkoznak, hogy nem volt gömbölyü teljesen a labda 😀"

"Egy vérnyúl is bujkált a fűben, meg is támadta Coulibalyt, aki utána már nem tudott a góllövésre koncentrálni."

"Nem a fű volt magas,hanem az Eger szorzója a T.mixen...!"
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
 www.dailymotion.com/video/xtsk90_yyyyyyyyy-yyyyyyy-yy-yyyy-yyyyy-yyyyy_sport?start=1
tüsi91
A rohadt szimulánsok, azok teszik tönkre ezt a szép játékot... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.dailymotion.com/video/xtsk90_yyyyyyyyy-yyyyyyy-yy-yyyy-yyyyy-yyyyy_sport?start=1

😂 😀 😀 Puhl Sanyit is eltörölhették volna párszor 😊.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Atyagatya, Müller milyen gólt lőtt!!! Meg kellett nézni még egyszer, hogy lásd benne a zseniálist. Kötény, eltart magától egy védőt, aztán úgy lövi be a hosszúba, hogy más a bokáját kitörné. füligjimmy
A vicc, hogy addig meg igen szarul tolta. 😀 Hihetetlen. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Honvéd meccs se gyenge. 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszisdavemayer
Hétfőn meg 5 ezret buktam rajtuk. Akkor a sérója zavarhatta a partjelzőt, most a sérójával álcázta a könyökét. füligjimmy
nem a könyöke volt hanem az ökle és igen, a hajával álcázta 😀

én most 1000-ből 70 ezret bukok a BUZI KONDÁN.

Pedig még a Soton is fordított milyen szépen...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszisdavemayer
Hétfőn meg 5 ezret buktam rajtuk. Akkor a sérója zavarhatta a partjelzőt, most a sérójával álcázta a könyökét.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
na a Loki meg menjen a k anyjába ha nem fordít

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
csak mosmár szerezzünk 3 pontot is! zavi27
menj le tankolni, biztos kapsz 3 pontot 😛

nem tudom melyik lilának drukkolsz (sejtem) de döntetlen szaga van ennek a meccsnek.davemayer
Szerencsére nem jött be, nyertünk végül! Remélem most jön zsínórban még 2-3 siker, eddig azért nagyrészt élcsapatokkal játszottunk. (Vidi,Loki,MTK,Diósgyőr idegenben)Kaposvár meccsért kár idegenben igazán. Az év legfontosabb meccsét meg búztuk ugye már!😊
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Fellaini mekkora kéz-gólpasszt adott az első Everton gólnál, érdemes megnézni 😀 klasszis

BEARS BABY!

Sir Alex immortal