Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nálam NB2 max...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Fülöp gecc 😀 epic...

Hogyan rúgassuk ki magunkat egy angol élvonalbeli csapatból egy meccs után? lesz a könyve címe...hát besírok komolyan mondom...nem is ő lenne az, esküszöm...a sírás és a nevetés itt váltakozik...meg lett volna a Spursnek a 3. hely...lol kösz Marci, te szégyen...JC6
Sose volt olyan jó kapus, mint amilyen szinteken játszhatott. NB1 szint kb.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Fülöp gecc 😀 epic...

Hogyan rúgassuk ki magunkat egy angol élvonalbeli csapatból egy meccs után? lesz a könyve címe...hát besírok komolyan mondom...nem is ő lenne az, esküszöm...a sírás és a nevetés itt váltakozik...meg lett volna a Spursnek a 3. hely...lol kösz Marci, te szégyen...
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 900
ez a 2. és 3. helyezett közötti 30 pont a spanyol ligában igen nevetséges.lol
Undorító, ezért nem nézek spanyol bajnokságot egyáltalán, már vagy 5 éve. Német vagy angol, más nem játszik nálam.
több mint 14 éve
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ez a 2. és 3. helyezett közötti 30 pont a spanyol ligában igen nevetséges.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 14 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Azért túlzás kijelenteni, hogy kinőtte a Bundesligát. Viszont nagyon akar menni a Unitedbe, úgyhogy ha lesz érte érdeklődés rögtön menni fog.

Reus meg a BL viszont kérdéses lesz.


Annak viszont nagyon örülök, hogy egyre több csapat fejlődik a Bundesban nemzetközi szinten is. Így még jópár évig a digók előtt maradhatunk.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.Pálca
Na ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛dande
a spursnek szurkolsz, sztem ez nagyobb kínzás 😛 😊kisvanek4
Ja kb 15 éve, úgyhogy időnként tényleg az volt mindig azért izgultam csak ki ne essünk 😛
több mint 14 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dande
Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.Pálca
Na ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛dande
a spursnek szurkolsz, sztem ez nagyobb kínzás 😛 😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dande
Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.Pálca
Na ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛
több mint 14 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 332 — Vikings fan
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dande
Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.Schleck
továbbra is mondom, hogy running back-ként alázna 😀
btw egész jó meccs volt, kár, hogy a szezon közepét elszórakoztuk, nem sokszor lesz esélyünk 4. és egyben EL selejtezőt érő helyre a jövőben. azért számolgattam 😀
nekünk a Halit kel idegenben a Vasast meg itthon ütni, plusz:
- Paksnak a ZTE (i), Fradi (o) ellen pontvesztés
- Kecsónak az Újpest (o), Siófok (i) ellen pontvesztés
- Honvédnak a Loki (o), Pécs (i) ellen max. 2 pont

a négyből sztem egyik se fog összejönni, de ne legyen igazam, egy fasza belsővédő, plusz irányító kell, megfelelő edzővel teljes off-season és egy két meccset simán nyerhetnénk nemzetközi porondon 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...davemayer
Welbeck jó volt, jövőre pedig még jobb lesz; az ő személyében szerintem megvan Rooney hosszútávú partnere csatárposzton. Chicharito a VB óta nem pihent, folyamatosan játékban volt, az olimpiai csapatban viszont nem lesz ott, úgyhogy a következő szezont remélhetőleg újult erővel tudja kezdeni. Berbatov kérdéses, mert szezon közben egyértelműen kijelentették, hogy nyáron el fogjuk adni, de az utóbbi időben megint lehet arról hallani, hogy esetleg mégis megtartanánk. Owentől búcsút kellene venni. Én nem számítok sokmilliós csatárigazolásra.
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
jogos 😀
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorter
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.Habi
Ha eligazol,legalább a Realba menyjen és akkor Ramos mehetne vissza a helyére jobb védőbe :cool:

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
A jelenlegi hírek nem sokat érnek, hamarosan majd beáll még 3-4 topcsapat a sorba. 😊

több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
jogos 😀
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorter
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védő

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
Végül a Bolton esett ki?Bazzani
Igen, a Wolves és a Blackburn mellett.

Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
Végül a Bolton esett ki?

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 250 — Axel Foley
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.
Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉

több mint 14 éve
JasW New Orleans Saints 53
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀

Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayer
Kagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.
Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
tüsi egyet értek azzal a hozzászólással amit idéztél, aki ismeri is a Unitedet és nem csak a meccseit követi az nem várja el hogy most mi is elköltsünk 80M fontot a nyáron és kidobjuk a fele csapatot. Én 2-3 igazolást várok, nem szupersztárt de azonnal beépíthető jó játékosokat. Fiatal csapata van a MU-nak, ha beválnak egy új gerincét adhatják az együttesnek. Az is jó ebben a csapatban többek között hogy itt nem csak az eredményesség számít hanem a jövő építése és a játék minősége.
Esztelen költekezés nem volt soha, nem is lesz, viszont úgy mint 4-5 évente általában a meglévő kereten pár helyen változtatni kell. Ahogy belátta Ferguson '98-ban hogy kell egy jó csatár, egy klasszis védő és a középpályára is hasznos kiegészítők (Yorke, Stam és pl Blomquist) úgy sztem most is belátja hogy van pár stabilan betöltetlen poszt amire hozni kell embert. Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 649 — Volt egy kis zápor
Mou nem bízza a véletlenre, az alapcsapat fog kezdeni este :rolleyes: Kíváncsi leszek hány olyan helyzet lesz,ami nem Cére jön majd ki 😀 Go for 100 :cool:JoeyPorter
Én azért betettem volna Callejónt a kezdőbe. Hadd szokja, jövőre alapember lesz.FViktor93
Mégis ki helyett lenne alapember?