Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Nálam NB2 max...
több mint 14 éve
Fülöp gecc 😀 epic...Sose volt olyan jó kapus, mint amilyen szinteken játszhatott. NB1 szint kb.
Hogyan rúgassuk ki magunkat egy angol élvonalbeli csapatból egy meccs után? lesz a könyve címe...hát besírok komolyan mondom...nem is ő lenne az, esküszöm...a sírás és a nevetés itt váltakozik...meg lett volna a Spursnek a 3. hely...lol kösz Marci, te szégyen...JC6
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Fülöp gecc 😀 epic...Hogyan rúgassuk ki magunkat egy angol élvonalbeli csapatból egy meccs után? lesz a könyve címe...hát besírok komolyan mondom...nem is ő lenne az, esküszöm...a sírás és a nevetés itt váltakozik...meg lett volna a Spursnek a 3. hely...lol kösz Marci, te szégyen...
több mint 14 éve
ez a 2. és 3. helyezett közötti 30 pont a spanyol ligában igen nevetséges.lolUndorító, ezért nem nézek spanyol bajnokságot egyáltalán, már vagy 5 éve. Német vagy angol, más nem játszik nálam.
több mint 14 éve
ez a 2. és 3. helyezett közötti 30 pont a spanyol ligában igen nevetséges.
több mint 14 éve
Azért túlzás kijelenteni, hogy kinőtte a Bundesligát. Viszont nagyon akar menni a Unitedbe, úgyhogy ha lesz érte érdeklődés rögtön menni fog.Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayerKagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
Reus meg a BL viszont kérdéses lesz.
Annak viszont nagyon örülök, hogy egyre több csapat fejlődik a Bundesban nemzetközi szinten is. Így még jópár évig a digók előtt maradhatunk.
több mint 14 éve
Ja kb 15 éve, úgyhogy időnként tényleg az volt mindig azért izgultam csak ki ne essünk 😛a spursnek szurkolsz, sztem ez nagyobb kínzás 😛 😊kisvanek4Sajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.PálcaNa ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛dande
több mint 14 éve
a spursnek szurkolsz, sztem ez nagyobb kínzás 😛 😊Na ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛dandeNa a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dandeSajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.Pálca
több mint 14 éve
Na ne már még ez is.... kénytelen vagyok a Bayernnek szurkolni ez maga az évszázad kínzása :o 😛Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dandeSajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.Pálca
több mint 14 éve
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.dandeSajnos még nincs meg, Chelseanek ki kell kapnia a BL-döntőben.
több mint 14 éve
Na a Juvétól veretlen szezon, még a kupa kellene, a Spursnek pedig megvan a BL selejtező ez is király. A Barca meg 25.-re összekapja magát bízom benne.
több mint 14 éve
Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.Schlecktovábbra is mondom, hogy running back-ként alázna 😀
btw egész jó meccs volt, kár, hogy a szezon közepét elszórakoztuk, nem sokszor lesz esélyünk 4. és egyben EL selejtezőt érő helyre a jövőben. azért számolgattam 😀
nekünk a Halit kel idegenben a Vasast meg itthon ütni, plusz:
- Paksnak a ZTE (i), Fradi (o) ellen pontvesztés
- Kecsónak az Újpest (o), Siófok (i) ellen pontvesztés
- Honvédnak a Loki (o), Pécs (i) ellen max. 2 pont
a négyből sztem egyik se fog összejönni, de ne legyen igazam, egy fasza belsővédő, plusz irányító kell, megfelelő edzővel teljes off-season és egy két meccset simán nyerhetnénk nemzetközi porondon 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...davemayerWelbeck jó volt, jövőre pedig még jobb lesz; az ő személyében szerintem megvan Rooney hosszútávú partnere csatárposzton. Chicharito a VB óta nem pihent, folyamatosan játékban volt, az olimpiai csapatban viszont nem lesz ott, úgyhogy a következő szezont remélhetőleg újult erővel tudja kezdeni. Berbatov kérdéses, mert szezon közben egyértelműen kijelentették, hogy nyáron el fogjuk adni, de az utóbbi időben megint lehet arról hallani, hogy esetleg mégis megtartanánk. Owentől búcsút kellene venni. Én nem számítok sokmilliós csatárigazolásra.
több mint 14 éve
Ha eligazol,legalább a Realba menyjen és akkor Ramos mehetne vissza a helyére jobb védőbe :cool:jogos 😀Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.HabiEnyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.HabiKagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊HabiSzerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorter
több mint 14 éve
A jelenlegi hírek nem sokat érnek, hamarosan majd beáll még 3-4 topcsapat a sorba. 😊
több mint 14 éve
jogos 😀Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.HabiEnyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉Bazzani
bár gondolom a 12 gólos előnyüket nem adják le a Sassuloval szemben 😀
Juve-Roma mennek érte jelenlegi hírek szerint. 20 millióért mozdítható állítólag. Én nagyon szeretem a játékát, passzolni is remekül tud.Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőJoeyPorterAz hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayerKagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Szerencsére Hummels-t tudtommal nem környékezi senki,számomra érthetetlen módon,pedig nálam top 10-es belső védőAz hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayerKagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊Habi
több mint 14 éve
Igen, a Wolves és a Blackburn mellett.Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀Végül a Bolton esett ki?Bazzani
Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
Más: Kíváncsi lennék milyen játékos lett volna ebből a Seydiből, ha jobb képzést kapott volna fiatal korában. Fizikailag hihetetlen adottságai vannak.
több mint 14 éve
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀Végül a Bolton esett ki?
Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.JasW
több mint 14 éve
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.Enyhe kötekedésnek tűnhet de még nem jutott fel a Pescara. 😉
Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.Habi
több mint 14 éve
Azért így legalább a ti ManU szurkerek is átérzitek, amit a Bayernesek 99-ben. És az a durva, hogy ezzel a végjátékkal még mindig sehol sem vagytok a legendás "4 minuten im mai"-tól 😀 Egyébként én külön kasztot képviseltem, a ManU lett volna a kisebbik rossz bajnok, de Bogdánék miatt mégis a Citynek szorítottam. Sajnos egyik se jött be.
több mint 14 éve
Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. davemayerKagawa sajnos kinőtte a Bundeliga-t, remek játékos, de szerintem nem angliába való. Remélem valahogy meggyőzik, hogy maradjon jövőre is a Signal Iduna Parkban, mert jövőre ez a csapat nagyot tud majd nyújtani a BL-ben, főleg hogy jön még Reus is 😊


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Enrique győzelemmel búcsúzott a római padról. Nem tudom szidni, mert tényleg mindig őszintén felvállalta azt, hogy ha hibázott és nagyon kiállt a játékosaiért, de Ő még ehhez a szinthez kevés, illetve nem is vmi nagyon jó csapatot kapott. Fejlődtek a srácok, egy megfelelő átigazolási szezonnal könnyen odaérhetünk a top2 csapat közelébe jövőre.Villas-Boas, Montella vagy Zdanek Zeman (a Pescara edzője, aki feljutotta őket a serie A-ba) lesz az új edző.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
tüsi egyet értek azzal a hozzászólással amit idéztél, aki ismeri is a Unitedet és nem csak a meccseit követi az nem várja el hogy most mi is elköltsünk 80M fontot a nyáron és kidobjuk a fele csapatot. Én 2-3 igazolást várok, nem szupersztárt de azonnal beépíthető jó játékosokat. Fiatal csapata van a MU-nak, ha beválnak egy új gerincét adhatják az együttesnek. Az is jó ebben a csapatban többek között hogy itt nem csak az eredményesség számít hanem a jövő építése és a játék minősége.Esztelen költekezés nem volt soha, nem is lesz, viszont úgy mint 4-5 évente általában a meglévő kereten pár helyen változtatni kell. Ahogy belátta Ferguson '98-ban hogy kell egy jó csatár, egy klasszis védő és a középpályára is hasznos kiegészítők (Yorke, Stam és pl Blomquist) úgy sztem most is belátja hogy van pár stabilan betöltetlen poszt amire hozni kell embert. Az hogy ezek kik lesznek nem tudom, Kagawa-nak örülnék bár hogy őszinte legyek nem sok Dortmund meccset láttam, de pl tegnap engem meggyőzött. Csatárposztra kell valaki sajnos, nem tudom Chicha meg tud-e újulni, remélem nem szürkül el átlag Pl-szintre, Welbeck szezonja jó volt ugyan de kell találni újra valakit aki stabilan szállítja a gólokat. A baj hogy nincs jelöltem egy darab sem...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Mégis ki helyett lenne alapember?Mou nem bízza a véletlenre, az alapcsapat fog kezdeni este :rolleyes: Kíváncsi leszek hány olyan helyzet lesz,ami nem Cére jön majd ki 😀 Go for 100 :cool:JoeyPorterÉn azért betettem volna Callejónt a kezdőbe. Hadd szokja, jövőre alapember lesz.FViktor93
