Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Ez a Khedira valami iszonyat. Hogy lehet állandó kezdő egy ilyen gyenge playa? Tuti nem Real szint...JC6Ilyen és ehhez hasonló meccseken,teljesen felesleges két védekező középpályás,egyébként nagyon hasznos ember védekezésben, csak azt ilyen meccseken nem nagyon kell neki,így nem tűnnek ki csak a támadásbéli hibái,abban viszont tényleg nem erős...Viszont Sahin rohadt nagy csalódás 😕 Ezt az alibit Granero 2* megcsinálja :rolleyes:
több mint 14 éve
Benzemát csak beraknám a hét válogatottjába mint Apoel belső védő...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez a Khedira valami iszonyat. Hogy lehet állandó kezdő egy ilyen gyenge playa? Tuti nem Real szint...
több mint 14 éve
Állítólag valóban Pomper az.be is ismerte a rendőrségen. Tiszta sittesek ez a reac.
Az S. Tamás pedig Somorjai.Bálesz
több mint 14 éve
Torres ma is fellőtt pár műholdat.
több mint 14 éve
Ez mekkora 😀Ide jut a Fradi is lassan 😕
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2012/03/27/Gyengebbek_kedveert_ide_kell_berugni_balfekek/JC6
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ez mekkora 😀http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2012/03/27/Gyengebbek_kedveert_ide_kell_berugni_balfekek/
több mint 14 éve
Állítólag valóban Pomper az.Az S. Tamás pedig Somorjai.

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Pedig az olasz B-ben nincs is bunda. 😀BazzaniAhogy az A-ban sincs 😀
több mint 14 éve
Srácok! Ki az a REAC-os aki ma vallott? Valami P.Tibor. Nyergest meg Tormát kitaláltam, a másik két elfogottat nem.Pomper?
Bazzani
Ősszel Solton játszott.
S. Tamás meg Somorjai szerintem
több mint 14 éve
Srácok! Ki az a REAC-os aki ma vallott? Valami P.Tibor. Nyergest meg Tormát kitaláltam, a másik két elfogottat nem.Amúgy a Sampdoria-s Bertani is az ügyészségen járt tegnap. Pedig az olasz B-ben nincs is bunda. 😀
több mint 14 éve
Oddsok az Inter következő menedzseréhez: http://www.oddschecker.com/football/football-specials/inter-milan-specials/manager-on-1st-day-of-season
több mint 14 éve
Pepet akarhatod, aztán majd kiderül, hogy a szarból Ő sem tud várat építeniugyanúgy be fog égni nálatok, mint Ranieri, ráadásul értelme sincs, Pep erősítést, minőségi igazolásokat akarna mindenekelőtt, Ti meg nem akartok költeni, sőt Sneijder szénája is egyre inkább kifelé áll
sikeresen megvárta Moratti azt, amit Berlusconi is elbaszott már nagyon, hagyta, hogy a csapat gerince egyszerre öregedjen ki, aztán csodálkozott, hogy egybe kellene költenie egy csomót, mert ide 1-2 ember édes kevés lesz
és ezt semelyik edző sem fogja szó nélkül hagyni, csak a Ranieri féle bábok, akik olyan kurva hálásak, hogy ezredszerre is bízik bennük valaki
Pep nem ilyen, ráadásul szvsz legalább 3-4 elit csapat üldözni fogja Őt az Interen kívűl
több mint 14 éve
az szép lenne, csak sztem eredményes nem...én továbbra is Pep-et akarom nyáron, meg persze végre minőségi igazolásokat!!!
|
több mint 14 éve
Inter HC mockom: Figo 😀
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
de röhögni fogok, amikor az Inter még a BL-ben sem indulhat jövőre, annyira gyengékStezpedig már egy ideje röhöghetnél akkor...EL is csoda lenne sztem, nemh a BL...
|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én meg Csertőire 😀biztos Capello lesz az utódStezÉn VillasBoasra szavazok.Duff
több mint 14 éve
De ezek a jelöltek max majd nyártól lesznek, mert most a félelmetes nevű Andrea Stramaccioni lett az allenatore

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Fair play to Fergie, building for the future and bringing in the youngsters. Oliver will make a great replacement for Howard Webb.OMG
This.Cubehor
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Fair play to Fergie, building for the future and bringing in the youngsters. Oliver will make a great replacement for Howard Webb.This.
több mint 14 éve
Ahogy néhány Juvés hír megjelent tegnap: "Finalmente una vittoria contro una piccola!" (Végre győztünk egy kis csapat ellen!) 😀

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
de röhögni fogok, amikor az Inter még a BL-ben sem indulhat jövőre, annyira gyengék
