Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
nem tudom láttad-e a haladás - fradit, de ha ezt egy bl meccsen műveli tuti nem utazik az eb-re. következetlen, összevissza fütyürészés, egyik hiba másikkal kompenzálása. és mégis minek ugat ennyit ?mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.gabtsiMert?szaba
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
mekkora szégyen ez a kassai, te jó ég.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
szerintem sem olyan vészes.Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛fetomyfull idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Jociélő műsorban? nem sokan...JC6
A tevezes beszólását meg egyelőre még nem űberelte.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Mekkora barmok a Juve szurkolók, most kapták meg a harmadik büntetést rasszista bekiabálások miatt a héten, de megint huhognak.
több mint 14 éve
Na most ha az én egyik alkalmazottam ország-világ előtt leégetné a vállalkozásom, mint ahogy most Détári tette a Fradival (mert ő ott a Fradit képviselte), akkor már holnaptól nem lenne munkája...
több mint 14 éve
Én a Fradinak szurkolok, de már fel sem tudja b..ni az agyam egy vereség. Még az ilyen sem. Megérdemelte a győzelmet a Hali, Döme meg egy alkoholista pöcs.
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛fetomyfull idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Jociélő műsorban? nem sokan...JC6
A nyilatkozat leirataVideo is:http://pepsifoci.hu/node/108399
Szemmel láthatóan idegesnek tűnik. Mi az oka?
– Nem vagyok ideges, egy kellemes délutánon vagyok túl... Gratulálok a csapatomnak, nagyszerűen játszottunk, elvettek tőlünk három pontot.
Miért vettek el három pontot?
– Azt hiszem, ha te értesz a futballhoz, ha te láttad, akkor tudnod kéne, én biztos vagyok benne, hogy a tv-nézők ezt látták.
Volt egy meg nem adott Haladás-gól és egy tizenegyes is.
– Ez a te véleményed, én meg más véleményen vagyok, mindenki mondhatja a magáét, de ez már a helyzeten nem változtat. Mégis elmondom még egyszer: elvettek tőlünk három pontot, ez egy megnyert mérkőzés volt.
A játékvezetők vették el?
– Mindenki úgy érti, ahogy akarja. Én nem akarom, hogy te provokálj itt, és el akkor fognak tiltani, mert én sértegetni fogok valakit. Nem fogok sértegetni senkit. Aki itt volt a stadionban, az látta, aki ült a tv előtt, az látta, akkor mit kell rákérdezgetni?
több mint 14 éve
Nem tudom mit mondott, de kétlem, hogy olyan nagyon lehúzta volna az edzők/szagértők által lenyomott nyilatkozatok színvonalát 😛full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Jociélő műsorban? nem sokan...JC6
több mint 14 éve
A Sport TV-nek nyilatkoztak a mérkőzés főszereplői.Kenesei Krisztián, a két hazai gól szerzője és az első tizenegyes elhibázója:
- A bátyámnak ajánlom ezt a győzelmet. Megérdemeltük a sikert, mindent megtettünk érte. Nem féltem, amikor másodszor is nekifutottam a tizenegyesnek, nagyon akartam a sikert.
Hát ez nem jelent túl jót... 😀
több mint 14 éve
Amíg Détári lesz az edző ne is várjunk sokat...félek utána se 😛
több mint 14 éve
Az a baj, hogy Détári mindig idegből csinál mindent.
több mint 14 éve
félsz hogy még a végén alázni fogok? 😀figyelj inkabb hagyd a temat veled nem lehet ertelmesen beszelni.FakeNevetséges ahogy viselkedik, és amit nyilatkozik már 2 hete. Mégha igaza is lett volna, így beszélni....zavi27full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Joci
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Jociélő műsorban? nem sokan...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
figyelj inkabb hagyd a temat veled nem lehet ertelmesen beszelni.full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.JociAz csak egy,de mi az,hogy nagyszerűen játszott a csapatom? :o Az az egy kemény helyzete volt a csapatnak amit bemákoltak,mert ezt sok helyen beintik lesnek a picsába,még ha nem is volt az...De majd megverjük a Csempiöncsipet meg a Zetét aztán jó lesz az :rolleyes:JoeyPorterNevetséges ahogy viselkedik, és amit nyilatkozik már 2 hete. Mégha igaza is lett volna, így beszélni....zavi27
több mint 14 éve
full idegből beszélt. az vesse rá az első követ aki sose mondott még baromságokat akkor amikor nagyon ideges volt.Nevetséges ahogy viselkedik, és amit nyilatkozik már 2 hete. Mégha igaza is lett volna, így beszélni....zavi27ő még nem látta azt a gólt amit elvettek a halitól,gondolom ezért mondta eztJociAz csak egy,de mi az,hogy nagyszerűen játszott a csapatom? :o Az az egy kemény helyzete volt a csapatnak amit bemákoltak,mert ezt sok helyen beintik lesnek a picsába,még ha nem is volt az...De majd megverjük a Csempiöncsipet meg a Zetét aztán jó lesz az :rolleyes:JoeyPorter
több mint 14 éve
Nevetséges ahogy viselkedik, és amit nyilatkozik már 2 hete. Mégha igaza is lett volna, így beszélni....Az csak egy,de mi az,hogy nagyszerűen játszott a csapatom? :o Az az egy kemény helyzete volt a csapatnak amit bemákoltak,mert ezt sok helyen beintik lesnek a picsába,még ha nem is volt az...De majd megverjük a Csempiöncsipet meg a Zetét aztán jó lesz az :rolleyes:JoeyPorterEz a Détári megőrült?JoeyPorterő még nem látta azt a gólt amit elvettek a halitól,gondolom ezért mondta eztJoci
több mint 14 éve
Ahogy olvasom az online tudósítást, Grúz barátom volt a legjobb. Hihetetlen, hogy ez az ember több száz ezer forintot keres ilyen "teljesítménnyel"...JC6vicc ,hogy itt játszik.Egyébként Ottennek sok volt a töltött káposzta azt azért játszik Grúz :/ 😊

Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 14 éve
Ahogy olvasom az online tudósítást, Grúz barátom volt a legjobb. Hihetetlen, hogy ez az ember több száz ezer forintot keres ilyen "teljesítménnyel"...JC6Grúzt az nb2-ben szivatta oda-vissza haverom, a Paks II. cserecsatára. 😀
több mint 14 éve
Az csak egy,de mi az,hogy nagyszerűen játszott a csapatom? :o Az az egy kemény helyzete volt a csapatnak amit bemákoltak,mert ezt sok helyen beintik lesnek a picsába,még ha nem is volt az...De majd megverjük a Csempiöncsipet meg a Zetét aztán jó lesz az :rolleyes:Ez a Détári megőrült?JoeyPorterő még nem látta azt a gólt amit elvettek a halitól,gondolom ezért mondta eztJoci
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ahogy olvasom az online tudósítást, Grúz barátom volt a legjobb. Hihetetlen, hogy ez az ember több száz ezer forintot keres ilyen "teljesítménnyel"...
több mint 14 éve
Ez a Détári megőrült?JoeyPorterő még nem látta azt a gólt amit elvettek a halitól,gondolom ezért mondta ezt
több mint 14 éve
Na csak addig csalták,hogy kiszopjon a Fradi :/ Mondjuk egy tizi meg egy szabályós gól elmaradt a Halinak :rolleyes:JoeyPorter😀 😀 Nee...
több mint 14 éve
Döme nem akar aláznide az szimpatikus hogy ő is megmondja a frankót
