Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
2magyar van a Vidiben pályán.Az a vicc, hogy a kezdőben 4 magyar volt, abból 2 kihagyott 3 ziccert, Gosztonyi meg tavaly adott utoljára jó passzt.
Szép.Bazzani
NIKOLICS!!!!!!!
Míg bejött Alves, 2 gól... Egyedül Héctor volt ultraszar közülük..
Hozzáteszem én örülnék a legjobban, ha magyarokkal lennénk tele, de mivel akkor szarabbak lennénk mint így, plusz nem lenne felfelé velük, inkább így legyen..
több mint 14 éve
4-1 idegenben a baja ellen. Csáó Nb1 😊
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Végre lejön ez a gyökér is...LOL Ez kész... 😊 Csak le kellett ültetni Alvest, rögtön magára talált...
több mint 14 éve
Félelmetesen kispályás egy meccs 😀
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
Görög utánpótlás válogatott, és azért mert ha valaki jó védelmet akar Magyarországon, nem számíthat magyarokra.Leszopom magam...
Héctor 2 gól. Köszi. Ezért kell Apostol pl.
több mint 14 éve
lehet h hosszú távra terveznek Sousa-val de ha így folytatják a dobogó nem lesz meg év végén...ha belenyúl (vagyis behoz egy futballistát is...) egyből ott a gól
Ettől a Pápától kikapnak akkor sztem komoly baj van, lehet nem csak az edzővel de Sousa semmit sem tesz hozzá csapata játékához, semmi hajtás nincs.davemayer
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Honnan sikerült beszerezni?AposztolopuloszTóth Balázs volt az utolsó, Aposztol meg az utolsó előtti idei transzfer.
fetomy! Ő mikor került a Vidibe???Bazzani
Hoppá geci 2 középpályás lejön, 2 csatár bemegy 😮 Ráadásul az isteni 11-es is letakarodott 😮fetomy
Meg minek? 😀
több mint 14 éve
Nesztek Bazdmeg ALVES!!!! Ennyi, fél perc 😂
több mint 14 éve
AposztolopuloszTóth Balázs volt az utolsó, Aposztol meg az utolsó előtti idei transzfer.
fetomy! Ő mikor került a Vidibe???Bazzani
Hoppá geci 2 középpályás lejön, 2 csatár bemegy 😮 Ráadásul az isteni 11-es is letakarodott 😮
több mint 14 éve
lehet h hosszú távra terveznek Sousa-val de ha így folytatják a dobogó nem lesz meg év végén...Ettől a Pápától kikapnak akkor sztem komoly baj van, lehet nem csak az edzővel de Sousa semmit sem tesz hozzá csapata játékához, semmi hajtás nincs.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Gyönyörű, egy meccset hagy ki Bráchi, rögtön gólt kapunk onnan...Nem is beszélve arról, hogy a két fasszopó tehetségünknek köszönhetően van most 0-1 és nem pl. 3-1 minimum... Télen remélem jön a két faszkalap helyére más, bár félek, hogy Sándor akkora tehetség, hogy nem lehet kihagyni akkor sem, ha Fabregas padozna miatta...
több mint 14 éve
vezet a pápa 😂
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
Na, ha Gosztonyi és Sándor tudna focizni, nagyjából 3-4 góllal vezetnénk.
több mint 14 éve
Erről lemaradtam, de ezt vissza kell nézni mindenképp, fuck yeah! :cool:
több mint 14 éve
Budovinszky kéne ide, csak hát ő még Abrának is túl drága.Ez a védelem úgy szar, ahogy van....Schlecknem tudom hogy hívják de én inkább azt a brazil bongyort erőltetném pl Ivanovic helyett.davemayer
viccet félretéve én is jobban örülnék Luiznak, de simább meccseken egy Luiz - Alex belsővédő duót is megnéznék
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Sándor György elképesztő tehetség.
több mint 14 éve
Ez a védelem úgy szar, ahogy van....Schlecknem tudom hogy hívják de én inkább azt a brazil bongyort erőltetném pl Ivanovic helyett.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
azt hiszem ez egy futball mérkőzés volt 😀 csak a United meccs után kapcsoltam rá de így is jó volt.
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
3-3 után nagyon nyerni akartunk, hát meg is lett az eredménye. 😕
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
fuck, 86dik percben meg akartam rakni 3-4nél hogy lesz még gól a meccsen, már be is ütöttem az összeget de inkább nem nyomtam rá az ok-ra... Chelsea sucks... megraktam meccs előtt az x-et, hát túlbecsültem őket...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
