Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
én is inkább elnézném nálunk amúgy... 😀Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomyHaaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊zavi27
|
több mint 14 éve
azt gondolom az eredmény őt igazolja, bármennyire nem értünk vele egyet. ettől függetlenül, hajnal erőltetésére én nem látok semmilyen érvet. tény, hogy tőzsér nem teljesen ugyanezt játssza de gera is jobb szélsőt játszott wba-ban mikor nálunk visszavont center volt, méghozzá nem is rossz.egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.gabtsiHa elhiszem azt, hogy tényleg azért nem hívta be eddig, mert nem illik a rendszerbe (aminek igazságában nem vagyok 100%-ig biztos egyébként), akkor azt is lehet gondolni amúgy, hogy most annyi sérültünk van, hogy muszáj kicsit átszerveznie a középpályánkat. Mert abban azért lehetett igazság, hogy eddigi középpályánkhoz, amelyben Dzsudzsák és Koman a két szélső szükség van két klasszikus védekező középpályásra, mert sajnos egyikőjüknek sem erőssége a védekezés egyáltalán.
De elismerem, hogy ez azért nem a legjobb magyarázat, szóval valószínű, hogy abban a rendszeridegenségre hivatkozásban volt egy kis füllentés is Sanyi bácsitól.Schleck
feczesin kapcsán meg ugye azt se tudta, hogy elindult a serie b, nem hogy miként szerepelt ott.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jeleHöriÉs akkor ki rúgja a gólokat?
több mint 14 éve
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jele
több mint 14 éve
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.gabtsiHa elhiszem azt, hogy tényleg azért nem hívta be eddig, mert nem illik a rendszerbe (aminek igazságában nem vagyok 100%-ig biztos egyébként), akkor azt is lehet gondolni amúgy, hogy most annyi sérültünk van, hogy muszáj kicsit átszerveznie a középpályánkat. Mert abban azért lehetett igazság, hogy eddigi középpályánkhoz, amelyben Dzsudzsák és Koman a két szélső szükség van két klasszikus védekező középpályásra, mert sajnos egyikőjüknek sem erőssége a védekezés egyáltalán.
De elismerem, hogy ez azért nem a legjobb magyarázat, szóval valószínű, hogy abban a rendszeridegenségre hivatkozásban volt egy kis füllentés is Sanyi bácsitól.
több mint 14 éve
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.Mondjuk az számomra logikusnak tűnik, hogy az új embereket most akarja Egervári beépíteni a válogatottba és nem az utolsó selejtezők előtt bontja meg a csapatát.
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687Matthew99
több mint 14 éve
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomyHaaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szégyellem magam, hogy ismerem ezt az embert...
több mint 14 éve
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊
több mint 14 éve
Liktáp "nem jövök haza nb1-be, mert külföldi top csapatok szerződései közül nem tudok választani" Zoltán az ETO-al tárgyal...😂 😂 😂
|
több mint 14 éve
én az Aalesund előtt is ezt hittem, aztán mi lett belőle...tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂HöriSomalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊Hurka
|
több mint 14 éve
Nocerino mesterhármas. 😀
több mint 14 éve
Vannak itt vérbeli Gooner-ek?
több mint 14 éve
ezt a suarez gólt mindenki nézze majd meg. félelmetes...
több mint 14 éve
Jó kis havazás volt ma reggel Colorado-ban, remélem holnapra is lesz belőle a meccsre (esetleg vasárnapra a Broncos-ra). 😊Így néz ki most a stadion: http://www.youtube.com/watch?v=kOzuPaffqns
több mint 14 éve
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂HöriSomalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊
több mint 14 éve
sry én értettem félre 😊
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Az enyém? Mert tudom, hogy a paksi focisták milyenek? Hogy ki tudnak kapni egy NB3-as csapattól és meg tudnak verni náluknál jobb csapatot is ha úgy állnak oda? Nem hiszem, hogy ez negatív, inkább valós.Ki szídta? Csak kérdem.szabahát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
szerk.: Ja hát én nem is foglalkoztam a putnokiakkal. Azt hittem egyértelmű kire mondtam.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
De rohadtul nem szídta Messit, max. a paksiakat. És valljuk be, szégyen volt kikapni a Putnoktól.Ki szídta? Csak kérdem.szabahát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
több mint 14 éve
Ki szídta? Csak kérdem.szabahát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Ki szídta? Csak kérdem.A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schlecknem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)kristof
több mint 14 éve
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schlecknem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!


