Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomy
Haaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊zavi27
én is inkább elnézném nálunk amúgy... 😀

|
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.gabtsi
Ha elhiszem azt, hogy tényleg azért nem hívta be eddig, mert nem illik a rendszerbe (aminek igazságában nem vagyok 100%-ig biztos egyébként), akkor azt is lehet gondolni amúgy, hogy most annyi sérültünk van, hogy muszáj kicsit átszerveznie a középpályánkat. Mert abban azért lehetett igazság, hogy eddigi középpályánkhoz, amelyben Dzsudzsák és Koman a két szélső szükség van két klasszikus védekező középpályásra, mert sajnos egyikőjüknek sem erőssége a védekezés egyáltalán.
De elismerem, hogy ez azért nem a legjobb magyarázat, szóval valószínű, hogy abban a rendszeridegenségre hivatkozásban volt egy kis füllentés is Sanyi bácsitól.Schleck
azt gondolom az eredmény őt igazolja, bármennyire nem értünk vele egyet. ettől függetlenül, hajnal erőltetésére én nem látok semmilyen érvet. tény, hogy tőzsér nem teljesen ugyanezt játssza de gera is jobb szélsőt játszott wba-ban mikor nálunk visszavont center volt, méghozzá nem is rossz.
feczesin kapcsán meg ugye azt se tudta, hogy elindult a serie b, nem hogy miként szerepelt ott.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jeleHöri
És akkor ki rúgja a gólokat?
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kádár is kapott meghívót, őt miért nem sikerült kiemelni? 😛 remélem ez a Vanczák Vili-éra leépülésének jele

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.gabtsi
Ha elhiszem azt, hogy tényleg azért nem hívta be eddig, mert nem illik a rendszerbe (aminek igazságában nem vagyok 100%-ig biztos egyébként), akkor azt is lehet gondolni amúgy, hogy most annyi sérültünk van, hogy muszáj kicsit átszerveznie a középpályánkat. Mert abban azért lehetett igazság, hogy eddigi középpályánkhoz, amelyben Dzsudzsák és Koman a két szélső szükség van két klasszikus védekező középpályásra, mert sajnos egyikőjüknek sem erőssége a védekezés egyáltalán.
De elismerem, hogy ez azért nem a legjobb magyarázat, szóval valószínű, hogy abban a rendszeridegenségre hivatkozásban volt egy kis füllentés is Sanyi bácsitól.

több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyértelmű, de a rendszeridegenségre hivatkozott. úgyh most vagy új rendszer lesz, vagy profilt váltottak a playak.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687Matthew99
Mondjuk az számomra logikusnak tűnik, hogy az új embereket most akarja Egervári beépíteni a válogatottba és nem az utolsó selejtezők előtt bontja meg a csapatát.

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Mikor már nincs tét, akkor jó Tőzsér és Feczesin is. Ja meg persze Lipták is, nehogy kiessen az angliai formájából.

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/tozser-es-feczesin-is-bekerult-egervari-keretet-hirdetett-2100687


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomy
Haaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Szégyellem magam, hogy ismerem ezt az embert...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Liktáp "nem jövök haza nb1-be, mert külföldi top csapatok szerződései közül nem tudok választani" Zoltán az ETO-al tárgyal...

😂 😂 😂

|
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂Höri
Somalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊Hurka
én az Aalesund előtt is ezt hittem, aztán mi lett belőle...

|
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Nocerino mesterhármas. 😀
több mint 14 éve
krixtofer New Orleans Saints 606 — SaintGooner
Vannak itt vérbeli Gooner-ek?
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ezt a suarez gólt mindenki nézze majd meg. félelmetes...
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jó kis havazás volt ma reggel Colorado-ban, remélem holnapra is lesz belőle a meccsre (esetleg vasárnapra a Broncos-ra). 😊
Így néz ki most a stadion: http://www.youtube.com/watch?v=kOzuPaffqns


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂Höri
Somalia egyébként tényleg jó játékos, kezd összeállni a Fradi úgy érzem 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tarthatatlan ez a Pölöskey-Somália duó 😂

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
sry én értettem félre 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
Az enyém? Mert tudom, hogy a paksi focisták milyenek? Hogy ki tudnak kapni egy NB3-as csapattól és meg tudnak verni náluknál jobb csapatot is ha úgy állnak oda? Nem hiszem, hogy ez negatív, inkább valós.

szerk.: Ja hát én nem is foglalkoztam a putnokiakkal. Azt hittem egyértelmű kire mondtam.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.kristof
De rohadtul nem szídta Messit, max. a paksiakat. És valljuk be, szégyen volt kikapni a Putnoktól.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ki szídta? Csak kérdem.szaba
hát sztem Matthew hsz-e elég negatív hangvételű.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)kristof
Ki szídta? Csak kérdem.
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
A putnoki Messivel nem tudtak mit kezdeni. 😀Schleck
nem tudom miért kell szidni, kurva nagy spíler ezen a szinten, nem csak nagypályán, futsalban is. már régóta vannak nb1es kérői, sőt, Spanyolországból szintén, de ő marad :cool: (ráadásul így se jár rosszul 😊)

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!