Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 906
Wenger szájáról le lehetett olvasni az "Ezért fizettünk baszd meg???" kifejezést..

Egyébként valóban nagy meccs, csak jó lenne már egy egyenlítő gól.Schleck
Höhö. 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Gosztonyinak és Sanyigyurinak 20 perc kellett, hogy 1-1 ziccert elgagyizzanak.
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Wenger szájáról le lehetett olvasni az "Ezért fizettünk baszd meg???" kifejezést..

Egyébként valóban nagy meccs, csak jó lenne már egy egyenlítő gól.

több mint 14 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
hatalmas meccs e a chelsea-arsenal!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bosingwa és Mariner is menjen a jó büdös kurva anyjába...

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lamps :cool: az elmúlt hónapban kezd visszatalálni a régi önmagához 😊

Schleck, remélem a lakótársaddal nézed és a képébe röhögtél a gólnál 😀kristof
Nem, otthon van most mindenki sajnos. 😀

Eddig egy André Santos a különbség a két csapat között. A mi védelmünk sem egy világklasszis, de azért ekkora balfasz szerencsére nem játszik. 😊 David Luizt viszont sürgősen be kellene tenni a kezdőbe szerintem.

Jah, és Sturridge még mindig egy hülye gyerek sajnos. Ha kicsit több felelősség lenne benne, klasszis játékos lenne, de így még mindig nagyon sok a hülyesége.

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Lamps :cool: az elmúlt hónapban kezd visszatalálni a régi önmagához 😊

Schleck, remélem a lakótársaddal nézed és a képébe röhögtél a gólnál 😀

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Csak most találtam:
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/27/csakvar_te_csoda/

Egyszer - kétszer mosolyogtam 😊
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Nem nagyon emlékszem rá:
http://www.futball-adattar.hu/nb_jatekos.php?id=2266

Ő az S.László,akit bundagyanúval elkaptak.Bazzani
Matthew99
Így sem.
Pedig még Stadler meccseken is voltam akkoriban.
Régen nem számított luxusnak elmenni egy meccsre.

több mint 14 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Nem nagyon emlékszem rá:
http://www.futball-adattar.hu/nb_jatekos.php?id=2266

Ő az S.László,akit bundagyanúval elkaptak.Bazzani


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Nem nagyon emlékszem rá:
http://www.futball-adattar.hu/nb_jatekos.php?id=2266

Ő az S.László,akit bundagyanúval elkaptak.

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jamie Smith out with torn ACL at least six months. 😕

Rohadt élet bassza meg, nincs igazság ezen a kibaszott világon, tavaly Kandji is ilyen tájban esett ki, rá is ment az egész idei szezonja, szóval nem elég, hogy már nem játszhat a PO-ban, de gyakorlatilag jövőre sem lesz teljes értékű. Casey, Wallace és Mastroeni után újabb kulcsember vált ki a tavalyi bajnokcsapatból.
Mindenki azt akarja, hogy idén ne sikerüljön, leszarom az egészet, de csak azért is meg kéne baszni mindenkit a tartalékokkal.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://sportgeza.hu/futball/2011/10/28/lesz-e_meg_futballista_a_kallodokbol/
több mint 14 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem tudom a videófelvétel alapján eldönteni mennyire volt benn a kapus, de Luque vmi eszméletlen gólt rúgott 😀
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nézi valaki ríltájmban a DVTK meccset, aki csetelne közben?
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kolozsvárit kirúgták mert nem egyezett Kapiccsal.

Szegeden csak a feljutás elfogadhatóHöri
Már két játékostól is megváltak,akik nem voltak hajlandóak aláírni a szerződéshosszabbítást.
Holnapi meccsen szurkolói tüntetés lesz kapic ellen.Bazzani
majd ha jön Véber, minden jó lesz

több mint 14 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 251 — Axel Foley
Kolozsvárit kirúgták mert nem egyezett Kapiccsal.

Szegeden csak a feljutás elfogadhatóHöri
Már két játékostól is megváltak,akik nem voltak hajlandóak aláírni a szerződéshosszabbítást.
Holnapi meccsen szurkolói tüntetés lesz kapic ellen.

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
elsősorban Stez kollegának:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=du5_j3Yc5Gg

tááálentuuum... 😂

|
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Továbbjutottunk! 1-0 lett Cummings góljával, simán több is lehetett volna, mert a Crew-nak egy rövid perióduson kívül nem sok momentuma volt ezen a meccsen. Viszont Jamie Smith durva térdsérülés, kétlem hogy látjuk már idén, újabb alapember válhat ki a tavalyi bajnokcsapatból, immár a negyedik. 😕

Vasárnap a Sporting KC ellen nyomjuk a konf-elődöntő első meccsén itthon, téli idő szerint fél 1.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
jóhogy, mivel a vidinek jó a védelme, akinek kell, meg szar 😀

mondjuk az etot tényleg fel nem fogom, mi a szart akarnak tőlefetomy
infot a Vidi playbookról 😀empty taxi
minek ha info nélkül is megcsapják őket? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kolozsvárit kirúgták mert nem egyezett Kapiccsal.

Szegeden csak a feljutás elfogadható

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
jóhogy, mivel a vidinek jó a védelme, akinek kell, meg szar 😀

mondjuk az etot tényleg fel nem fogom, mi a szart akarnak tőlefetomy
infot a Vidi playbookról 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jóhogy, mivel a vidinek jó a védelme, akinek kell, meg szar 😀

mondjuk az etot tényleg fel nem fogom, mi a szart akarnak tőle
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Hoppá mivan rájött, hogy ha az angol másodosztályba se kell, ahonnan kihalt két középső védő is, akkor el kell gondolkodni Magyarországon? 😀 Jajj de jó lenne az ETO-ba, nem ártana nekik a védekezésbe egy kis "erősítés", úgyis van mit javítani a védelmükön 😛 Liktápnak meg az önértékelésén 😊fetomy
Haaat, bevallom, szamunkra meg o is erosites lenne, es nagyon elkelne jelenleg, ugyhogy en nem bannam ha a 3 csapat kozul nalunk kotne ujra ki. 😊zavi27
én is inkább elnézném nálunk amúgy... 😀Divat
na, tessék! 😊 Végül kiderül, hogy a Vidin kívül mindenkinek kell?! 😊
több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tegnap az első Wild Card meccsen a NYRB kiejtette a tavalyi döntős FCD-t. Így Beckham vs. Henry lesz az egyik párosítás a konf-elődöntőben - már ha éppen nem tört be a műkörme valamelyik primadonnának és tudnak is játszani. Mi a másik ágra kerülhetünk, ha ma túllépünk a Crew-n, akkor a Sporting KC-vel találkozunk, aztán esetleg a Union vs Dynamo továbbjutója, szerintem ez a könnyebb konf.

Összefoglaló az utolsó alapszakasz-meccsről: http://denversports.blog.hu/2011/10/25/rapids_gyozelemmel_zartuk_az_alapszakaszt
Előzetes a mai PO-derbinkhez a Columbus ellen: http://denversports.blog.hu/2011/10/27/mls_playoff_2011_irany_a_cimvedes


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring