Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Elég nevetséges, hogy Abidal rajta van a listán, míg Van persie aki 47 meccsen 34 gólt lőtt idén nincs...
több mint 14 éve
Sztem Sousa miatt ment el a Vidiből.Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6Mi van, a 4. kerület gyakorlatilag Anglia gyarmata, tehát Liktáp tulajdonképpen a Manchester Unitedhez ír alá.
Bazzani: Nem az újpest járt rosszul Liktáppal, az a vicces -legalábbis szvsz-, hogy a viditől azért távozott, mert nem volt hajlandó Magyarországon játszani 😊fetomy
Ha Mezey az edző és nem kap megfelelő ajánlatot külföldről,akkor még mindig kezdő ott.
Újpestre is úgy ír alá,hogy távozhat ha külföldről keresik.
több mint 14 éve
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6Mi van, a 4. kerület gyakorlatilag Anglia gyarmata, tehát Liktáp tulajdonképpen a Manchester Unitedhez ír alá.
Bazzani: Nem az újpest járt rosszul Liktáppal, az a vicces -legalábbis szvsz-, hogy a viditől azért távozott, mert nem volt hajlandó Magyarországon játszani 😊
több mint 14 éve
1. Pontosabban a 2011-es évet kell nézni nem a tavalyi szezont, legalábbis én így tudom. És 2011-ben Forlan tényleg nem csinálta az égvilágon semmit. Nehogy már az a Copán rúgott két kemény gólja annyira felnyomja az értékét. 😀1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.Forlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadiJah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.Toca
2. Jah, kár hogy Di Natale azok közé tartozik, akiknek még van klubhűsége a mai világban. Egyébként Forlán 2011 első felében egy másodrangú spanyol csapatban játszott, annyi volt a különbség, hogy ő finoman szólva nem rugdosta a gólokat. Egyáltalán nem osztom azt, hogy egy olasz gólkirályi cím kevesebbet érne egy hullagyenge Copa America győzelemnél, főleg az egyéni elismerések számára.
3. Egyéni képességekre gondoltam itt, azt nem kérdőjelezem meg, hogy 2001-ben óriási szezonja volt a Liverpoolnak. És egyénileg én Owent soha nem tartottam nagy focistának, erről nem nagyon vagyok meggyőzhető. 😊
több mint 14 éve
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂JC6Minek örülsz?
Gyengébb mint Rubus?
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lipták Zoli 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂
több mint 14 éve
1.Nem mostani formát néznek hanem tavalyit Forlán akkor jól játszott Copát nyert a csapatával amiben aktív résztvevő volt sőt.Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...SchleckForlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadi
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).Schleck
2.DiNatale azon kívül hogy rugdossa a gólokat egy 2.rangú csapatban semmit nem nyert, olasz gólkrályi cím hát mit is mondjak nem sokat ér. Igen már rég el kellett volna mennie egy nagy csapatba nem Udinesebe királykodni akkor lehetne esélye
3.Owennél jobb csatár ne viccelődjünk már. Owen amikor aranylabdát nyert 5 kupát nyert a csapatával DiNatale még bajnok sem volt soha de még dobogón se nagyon volt az olasz bajnokságba. Attól hogy Owent tönkre tették a sérülések ,még egy fénykorában lévő Owent és DiNatalét összehasonlítjuk kb olyan mintha Messit hasonlítanánk Dzsudzsákhoz kis túlzással.
több mint 14 éve
Jah, értem. Ez a Copa América annyira színvonalas volt, hogy semmi nem maradt meg belőle. 😀Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...SchleckForlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.vassadi
Ettől függetlenül egy teljes mértékben formán kívüli Forlán szerepeltetése szerintem szánalmas. És azt még nem tudom, hogy Di Natalének mit kéne tennie ahhoz, hogy egyszer felkerüljön erre a hülye listára. Azon kívül persze, hogy eligazoljon valami menő csapatba. Folyamatosan olasz gólkirály, 34 évesen is termeli a gólokat, úgy mint nagyon kevés más csatár, de úgy látszik ez nem elég. Pedig nála gyengébb csatárok már nyertek is Aranylabdát(Owen).
több mint 14 éve
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...SchleckNyert egy Copát
több mint 14 éve
Van pár helykitöltő név...

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...SchleckForlán Copa Américát nyert, Di Natale pedig csak egyszerű olasz gólkirály.
több mint 14 éve
Valaki el tudná nekem magyarázni, mégis mivel teljesített idén jobban Diego Forlan mint mondjuk Di Natale? Ezen nem tudom túltenni magam...
több mint 14 éve
Lipták visszatér Újpestre.Bőven elfér ebben a sérültekkel teli,gyengécske brigádban.
Az új tulaj első lépése.
több mint 14 éve
Nyugodjék Békében! 😕 A Fradi és a magyar labdarúgás sajnos megint szegényebb lett egy legendával 😕


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 14 éve
http://hvg.hu/video/20110915_albert_florian_golokA Nemzetünk egyik csillaga távozott. Köszönjük nei a sok szépet, és örömöt amit adott. Nyugodjék békében!

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 14 éve
"Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. Jó sorsom oda vezényelt, mert valahol fenn úgy döntöttek rólam, hogy a Ferencváros legyen az életem"Nagyon szép idézet.
este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!Joci
Komolyan kirázott a hideg tőle.
Sajnos manapság már nincsenek ilyen egyéniségek a magyar futballban.
több mint 14 éve
"Hazafelé Miskolcról már megálltam egy pillanatra a stadionnál. Kint egy nagy kép (fekete szalaggal), sok mécses, és egy fekete drapériával leborított asztal, rajta egy "emlékkönyvvel", amibe be lehet írni. éppen Keller Józsi gyújtott mécsest.
este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!Joci
6-ra visszamegyek. Remélem sokan leszünk....
A legnagyobb futbalista volt, akit gyerekkoromban láttam játszani.....



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 14 éve
Nyugodjék békében!Hihetetlen, hogy pár napja még arról szóltak a hírek, hogy jól sikerült a műtét, minden rendben van, erre ma meg ez történik. 😕
több mint 14 éve
"Mint Kosztolányi fái, úgy tartoztam az Üllői úthoz. A rosszakaróim azt mondhatták, úgy álldogál Albert a Fradi-pályán, mint az Üllői úti fák, csak azoknak nincs csípőn a kezük. Hát igen, valóban ott álldigáltam, még néha csípőn is volt a kezem, de két álldigálás között bemutattam néhány cselt, rúgtam néhány gólt, szereztem némi örömöt több százezer futballbarátnak. Nekem a Fradi-pálya jelentett mindent, én, a vidéki kissrác, ott lehettem-lettem valaki. Jó sorsom oda vezényelt, mert valahol fenn úgy döntöttek rólam, hogy a Ferencváros legyen az életem"este 6-kor gyertyagyújtás a Szentélynél.
nyugodjék békében!
több mint 14 éve
Nyugodjék békében a Császár! 😐
több mint 14 éve
Még szerencse, hogy jól sikerült a műtétje.. :/Nyugodjék Békében
több mint 14 éve
Elment a legnagyobb...Nyugodj békében, Császár!
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Alber, Szojka, Szoó....OMG,...

