Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
nézve a Benfica Basel összefoglalóját (kurvanagy gól volt az első) simán bevezetném a BL-ben a blackoutos rendszert

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.empty taxi
azért ez elég túlzás 😊
2009-ben megvertük a dánokat is, valamint 2008-ban az azóta nem is olyan rossz észak-íreket is
2007-ben meg Várhidivel a lengyeleket, szóval 😊
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.empty taxi
Bulgáriában kikaptunk 2-0-ra, itthon 1-1


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A Matthäus dologhoz: Sanyi bával megvertük a finneket idegenben, de előtte az utolsó nem futottak még kategóriájú csapat elleni idegenbeli győzelmünk Lotharral volt Bulgáriában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akkor lehet olyan eredményes jövő lett volna mint most Sousaval már akkor. 😛 Persze még most incselkedek, mert hétvégén nem sok jóra számítok majd. 😊zavi27
Sousával is hasonlóan vagyok, mint Lotharral. Nem érdekel máshol mit csinált, itt vannak szimpatikus megmozdulásai, az egyedüli negatívum talán az, hogy Alvest előbb kellett volna padoztatni. És nagy plusz a Liktáp esetért is neki. Ne a klub legyen már "hálás", hogy a soraiban tudhat x. játékost, hanem a játékos, hogy itt játszhat.

De nem megyek bele mégegyszer, majd meglátjuk azt a jövőt 😛 Bár idén kell bajnoknak lennünk, mert jövőre ugye az újpest lesz az 😛 😀
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Schweinsteiger váll műtét+alaphangon másfél-2hónap szünet... :/
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.fetomy
Akkor lehet olyan eredményes jövő lett volna mint most Sousaval már akkor. 😛 Persze még most incselkedek, mert hétvégén nem sok jóra számítok majd. 😊
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.sportlemon.tv/v-2/12/42/v-324264.html veetles link nem hinném hogy találsz ennél jobbat 😛eaglesmcnabb
köszi utólag is 😉

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként.fetomy
most rúgták ki a bolgároktól. összeveszett az összes sztár játékossal + áll. az egész csapat utálta.
majd megfejelte eddigi teljesítményeit és sikerült kb 5 pontot összeszenvedniük a selejtezőkön.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként. Ettől függetlenül ha Lotharnak a karriermutatója 200 meccs 200 vereség lenne akkor is tetszett amit itt csinált, szerintem jó irányba haladtunk. Tetszett a felfogása Lőw Zsolttal kapcsolatban, meg -asszem- Tököliékkel kapcsolatban is. Illetve az is, hogy ő volt az első, aki egy bekapott gól után támadóbbá tette a csapatot, nem állt be védekezni hogy nehogy több legyen.fetomy
Azért ha 10/10 helyen megbukik valaki, azért az csak jelent valamit, és sem ért el semmi eredményt. Nem beszélve a saját zsebre dolgozás Pellady úrral, akik miatt kellett berakni a 200 játékost a válogatottba, hogy minél jobban eladhassák őket. nem tudom milyen eredményket értünk el vele, leszámítva hogy marketinba erős volt, és idejöttek, barátságos meccsre híres csapatok. Kíváncsi vagyok mit szóltál volna, ha összejön a fehérvári kalandja is, akkor lett-e volna bajnok icím Gyuri bácsi helyett.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊zavi27
Mit érdekel, hogy máshol mit bizonyít? Alapból teljesen más klubnál edzősködni és szövkapként. Ettől függetlenül ha Lotharnak a karriermutatója 200 meccs 200 vereség lenne akkor is tetszett amit itt csinált, szerintem jó irányba haladtunk. Tetszett a felfogása Lőw Zsolttal kapcsolatban, meg -asszem- Tököliékkel kapcsolatban is. Illetve az is, hogy ő volt az első, aki egy bekapott gól után támadóbbá tette a csapatot, nem állt be védekezni hogy nehogy több legyen.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
A mag az oké, csak itt 1 plusz játékosról van szó, aki elég jól játszik. És most még csak nem is arról beszélek, hogy a Chelsea managere hogyan nyilatkozott róla, hanem azért ahogy én emlékszem jó néhány meccs óta jól játszik. Szóval hacsak nem 20 fős magot akar kiépíteni, ez az egy még beférne. Főleg mert nem vagyunk olyan világverőek, hogy ne kellene próbálgatni időnként játékosokat, akik talán jobbak mint a meglévők. Egyébként pedig már korábban is, a magyar szövkapok rendszeresen ezt csinálták. Tök mindegy volt melyik kapusunk mekkora formában van, és hogy Király épp fosban, védjen király. Szűcs Lajos fénykorában pl. egyszer se volt válogatott, pedig szvsz jó ideje az egyik legjobb kapusunk volt. De ugyanazok égtek le mindig helyette. És ő még csak a legegyértelműbb példa, de Hrutkáék idejében csomó játékosnak formától vagy egyáltalán játékidőtől függetlenül bérelt helyük volt. Ezért örültem nagyon anno Lotharnak, aki mert próbálkozni, és ha adnak neki időt, szerintem jó csapat lettünk volna, jó képességű, küzdeni akaró játékosokkal. És spec engem nem izgat, ha 200 játékos mondhatja el magáról, hogy volt már 1szer válogatott, ha abból 180 szar, 10 elfogadható, 8 egész jó, 2 fasza.

Egyébként pedig a válogatott lényege, hogy az ország legjobbjai vannak benne. Évente pár hét együtt töltött idővel ígyse úgyse lesz semmivel nagyobb egység, mint ha időnként 1-2-3 szar formájú helyett berakunk 1-2-3 jó formában levőt.

btw ahogy előttem írta Zoli, Tőzsér mikor válogatott volt, még egyáltalán nem volt kész játékos. Csak egy "tini", akinek ütős ballába van, azóta meg egy Chelsea managere dícséri a fantasztikus képességét...

szerk.: Ja igen, az pedig az igazán nonszensz, hogy egy Liktáp válogatott...fetomy
Lothar?! Jó ég. Azóta is bizonyít mindenhol. 😊
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.zavi27
Én az elsők között voltam anno aki el akarta zavarni Tőzsért a válogatottból, mert tényleg nagyon gyenge volt, de nem is tudom hol játszott amikor utoljára válogatott volt Fradi vagy AEK Athén talán, azért azóta teljesen más lett, felnőtt (még csak 26 éves, bőven lehet, hogy most érik be és korán volt ő válogatott, mert az 4-5 éve volt). Emellé azért szép az összhang meg minden, de amikor csapat nélküli játékosok vannak a válogatottban akkor az aki tavasszal a belga bajnoki serleget elsőként emeli fel és az aki egyik szerdán Lamparddal rákövető keden pedig Cech-vel játszik fej vagy írást az hadd férjen már be legalább a keretbe... (ami most végre meg is történt kettő jelentéktelen barátságos meccsre, remélem akkor már játszani is fog)zolika26
Ok, biztos be is fogja majd válogatni szerintem, és ki fogja próbálni, meglátjuk mit tud most majd ott.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.sportlemon.tv/v-2/12/42/v-324264.html veetles link nem hinném hogy találsz ennél jobbat 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :SHall Of Green
http://www.atdhenet.tv/40928/watch-lyon-vs-real-madrid
http://www.atdhenet.tv/40933/watch-lyon-vs-real-madrid
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
valakinek OL-Real meccsre valami faja stream? firstrow nálam behalt teljesen :S

több mint 14 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ma éjjel következik a konferencia-elődöntő visszavágója a KC ellen. Kétgólos hátrányból, nyolc hiányzóval nem sok reményünk maradt a vadparasztok ellen. 😕

Emlékeztetőül az első meccsen történtek:
http://denversports.blog.hu/2011/11/01/mls_playoff_2011_lepeshatranyba_kerultunk


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
2007. november 21.-én játszotta az utolsó tétmeccsét a válogatottban (azóta kevesebb mint 200 perc 5 barátságoson) azóta több, mint 100 meccset tolt le a belga bajnoknál valamint nemzetközi porondon, bőven fejlődött, nevetséges indok arra fogni, hogy amíg válogatott volt nem volt jó...

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mag az oké, csak itt 1 plusz játékosról van szó, aki elég jól játszik. És most még csak nem is arról beszélek, hogy a Chelsea managere hogyan nyilatkozott róla, hanem azért ahogy én emlékszem jó néhány meccs óta jól játszik. Szóval hacsak nem 20 fős magot akar kiépíteni, ez az egy még beférne. Főleg mert nem vagyunk olyan világverőek, hogy ne kellene próbálgatni időnként játékosokat, akik talán jobbak mint a meglévők. Egyébként pedig már korábban is, a magyar szövkapok rendszeresen ezt csinálták. Tök mindegy volt melyik kapusunk mekkora formában van, és hogy Király épp fosban, védjen király. Szűcs Lajos fénykorában pl. egyszer se volt válogatott, pedig szvsz jó ideje az egyik legjobb kapusunk volt. De ugyanazok égtek le mindig helyette. És ő még csak a legegyértelműbb példa, de Hrutkáék idejében csomó játékosnak formától vagy egyáltalán játékidőtől függetlenül bérelt helyük volt. Ezért örültem nagyon anno Lotharnak, aki mert próbálkozni, és ha adnak neki időt, szerintem jó csapat lettünk volna, jó képességű, küzdeni akaró játékosokkal. És spec engem nem izgat, ha 200 játékos mondhatja el magáról, hogy volt már 1szer válogatott, ha abból 180 szar, 10 elfogadható, 8 egész jó, 2 fasza.

Egyébként pedig a válogatott lényege, hogy az ország legjobbjai vannak benne. Évente pár hét együtt töltött idővel ígyse úgyse lesz semmivel nagyobb egység, mint ha időnként 1-2-3 szar formájú helyett berakunk 1-2-3 jó formában levőt.

btw ahogy előttem írta Zoli, Tőzsér mikor válogatott volt, még egyáltalán nem volt kész játékos. Csak egy "tini", akinek ütős ballába van, azóta meg egy Chelsea managere dícséri a fantasztikus képességét...

szerk.: Ja igen, az pedig az igazán nonszensz, hogy egy Liktáp válogatott...
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.zavi27
Én az elsők között voltam anno aki el akarta zavarni Tőzsért a válogatottból, mert tényleg nagyon gyenge volt, de nem is tudom hol játszott amikor utoljára válogatott volt Fradi vagy AEK Athén talán, azért azóta teljesen más lett, felnőtt (még csak 26 éves, bőven lehet, hogy most érik be és korán volt ő válogatott, mert az 4-5 éve volt). Emellé azért szép az összhang meg minden, de amikor csapat nélküli játékosok vannak a válogatottban akkor az aki tavasszal a belga bajnoki serleget elsőként emeli fel és az aki egyik szerdán Lamparddal rákövető keden pedig Cech-vel játszik fej vagy írást az hadd férjen már be legalább a keretbe... (ami most végre meg is történt kettő jelentéktelen barátságos meccsre, remélem akkor már játszani is fog)


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕gabtsi
Azert valamennyire egyetertek Sanyi bacsival. O most kilakitott egy kozosseget, amit probal egyutt tartani, motivalni, o bennuk latja a gyozelemhez vezeto utat, ki akar akalkitani egy nagyjabol stabil magot. Eddig mindig azon sirtunk, hogy jaja jatszik valaki 2 jo meccset aztan rogton valogatott, meg a menedzsere miatt beteszik, osszevissza varialgatunk, miert ez jatszik miert nem az, mert most volt 2 jo meccse. Most hogy lenne aki kitart a kerete mellette nagyjabol, ami a legfontosabb a folytonossag, meg hogy osszeszokjanak az embereak, akkor miet nem jatszik ez a fantasztikus Tozser. Semmi extrat nem produkalt a valogatottban egyszer sem ahogy remlik. Azert nem akkor spiler szeritnem hogy ennyire sirjon utana midnenki, kp. amugy id tultenges van a valogattotban, magyar szinte persze.
több mint 14 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Liptakot megcsiptuk, orulok! Jelen helyzetunkben, azon a poszton foleg nagy segitseg lehet.
több mint 14 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
'It was a good change for Genk today. Toszer in midfield is a fantastic player and organises the game with extreme quality" - Villas-Boas
http://www.chelseafc.com/page/LatestNews/0,,10268~2502567,00.html

kár h renceridegen 😕

ami nem hajlik, az törik!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.
elég loli volt ez a tegnapi meccs, ezek után meg kell vernünk a Barcát, hogy csoportelsők legyünk..
sima ügy mondjuk 😂