Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Csak jó lenne ha valami normális parkoló is lenne neki, hogy ne az legyen, hogy 5 utcával arrébb találsz egy kereszteződést, ahol a lámpa tövében, a két zebrát épp megcsípve még pont van 1 autónyi hely, ahova le tudsz állni. MErt lehet egy stadion akármilyen szipiszuper, ha semmi nincs köré kiépítve ugyanúgy hátrányból indulunk bármiféle meccsért.fetomy
Speciel pont ez szerintem a Puskásnál nem szükséges, bent van a városban (Metró, 1-es villamos, számtalan busz+troli, Volán állomás). Ok, persze az Allianznál, Amsterdam Arenánál, stb. jogos, hogy van óriási parkoló, de azok kb. kint vannak az autópályánál, de azért belvárosi stadionnál ez annyira nem szükséges, ok az jogos, hogy legyen valami parkoló, de pont ami eddig se volt rossz az a stadion infrastruktúrája tömegközlekedési szempontból. Városi stadionokba, mint pl. az Emirates, jóval nagyobb arányban mennek tömegközlekedéssel, mint külvárosiaknál (ami amúgy egyre gyakoribb az új stadionoknál).


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyetértek fetomy-val, és hozzátenném: NK9-nek a füstje mindig is nagyobb volt. Túlsztárolták, futballqrva lett. Odavaló NB2-be, kedves eaglesmcnabb.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...davemayer
Én örülök neki. Klubcsapatét 1000 átlagnézővel semmi értelme nem lenne -még talán Miskolcon se, de oda nem is csinálnék 😀-, viszont azért legalább 1 normális stadionunk legyen már. Mindig az van, hogy szidják a focit, hogy erre költünk, de szvsz 1 nemzetközi szinten normális, netán még kifejezetten jó stadionért senkinek nincs oka pattogni, ez a minimum. Főleg, hogy így valóban jobban lehet tervezni pl. egy EL döntőt, vagy valami egyéb eseményt. A pénzt meg úgyis pumpálják mindenfele, így legalább lenne valami eredménye/látszata is.

Csak jó lenne ha valami normális parkoló is lenne neki, hogy ne az legyen, hogy 5 utcával arrébb találsz egy kereszteződést, ahol a lámpa tövében, a két zebrát épp megcsípve még pont van 1 autónyi hely, ahova le tudsz állni. MErt lehet egy stadion akármilyen szipiszuper, ha semmi nincs köré kiépítve ugyanúgy hátrányból indulunk bármiféle meccsért.
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...davemayer
A kb. 3300 Eurós cost/seat egészen elfogadható árnak tűnik (40 milliárddal, 300-as EUR árfolyammal és az alap 40 ezres befogadóképességgel számoltam), még ha magyar szokásoknak megfelelően túl is mennek a kereten akkor is nehezen tudom elképzelni, hogy 4000 fölé menjenek, ami tekintve, hogy elvileg 55 ezresre is bővíthető, eléggé jól hangzik. Illetve ha 55 ezresre bővíthető, akkor már egy Európa Liga döntő is jöhetne, bár ez legkorábban 2017-2018 körül lehetne.


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hozzáteszem kérdés, hogy mi a jobb, csapat nélküli játékost beválogatni vagy magyar másodosztályból valakit beválogatni... Főleg, hogy azért kicsit ez nekem szánalom-szerződésnek hat, hogy ha már ők nevelték ki, legalább rúgjon valahol labdába, mert csapat nélkül eltelik 1-2 év, aztán baszhatja a karrierjét.
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Ilyen állítom csak Magyarországon létezik... szánalom...JC6
nem, ilyen nem csak Magyarországon működik. miért szánalom? Az hogy nem talált magának csapatot? Vagy az hogy edzésben, és/vagy meccsben akar maradni és ezért elmegy egy NB2es csapatba? arról nem is beszélve hogy neki is meg kell élnie valahogy, mekkora szánalom tényleg.

Ennek örömére holnap megyek is ki Sopron elleni meccsre 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Mit szóltok ahhoz hogy lesz új Puskás (majd egyszer...)? Jó lenne már ha Mo.-n lenne egy nemzetközi szinten normálisnak tartott stadionja. Sokan mondják hogy: na persze erre van pénz! de ha így állunk hozzá ebben az országban a következő 20 évben nem lenne erre pénz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ilyen állítom csak Magyarországon létezik... szánalom...
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hát épp csak kb. a következő válogatott meccsig 😀 2 hónapra aláírt, gyönyörű. Jóhogynem 2 napra köt szerződést. De legalább lesz ideje formába lendülni és beépülni a csapatba.
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/mtk-nemeth-krisztian-december-vegeig-alairt-a-klubhoz-2101684
Szerencsére mindkét válogatott szupersztárunknak van már külföldi, nemzetközileg elismert csapata...


http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 084 — Saturday Night Lights
Azért Vargát is megtisztelhették volna ennyivel, mint Albertot. Semmivel sem volt rosszabb játékos...JC6
Nagyapám és apám egyöntetűen állították, hogy Varga zseniálisabb volt. Isten nyugosztalja mindkettőjüket.

Ibra meg ráönti a szart Guardiolára: http://www.origo.hu/sport/focivilag/20111103-zlatan-ibrahimovic-oneletrajzi-konyveben-reszletesen-beszamol-josep-guardiolaval-tortent-konfliktusarol.html

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
egyébként Vad II István vezeti a mérkőzést 😀
Nyert a Vaslui a Sporting ellen, még van remény a továbbjutásra. remélem kiesik a Lazio, ezzel a zakóval még az Udinese is kieshet 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Az Atletico 3. gólja mindent visz.JC6
és mi lesz a piros hetessel? 😮

|
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az Atletico 3. gólja mindent visz.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
akkor meg legyen az, hogy csak 5%al több jegyet adhatnak el a köv. hazai meccsükre, és akkor nézhetnek, ha az elődöntőben is van tízezer üres hely. undorítóan néznek ki ezek a kurvajó nagy stadionok miközben tétmeccsen csak lézengenek benne 😕kristof
Képzeld ha az átépítés előtti Luz lett volna, az 130000-es volt, hol van ahhoz képest ez a 65000-es lyuk...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Azért Vargát is megtisztelhették volna ennyivel, mint Albertot. Semmivel sem volt rosszabb játékos...
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
Varga Zolit mindig is jobban fogom tisztelni, mint őt, de azért Nyugodjon Békében!Hurka
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
Mit ártott neked Albert? Mert így kívülről kicsit gáznak érzem, hogy csak ilyen stílusú hozzászólásokat tudsz írni róla.Schleck
olvastam a "Varga Zoli disszidál" című könyvet, és át volt 1-2 érdekes szó róla.. na mind1, halottról vagy jót vagy semmit
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Varga Zolit mindig is jobban fogom tisztelni, mint őt, de azért Nyugodjon Békében!Hurka
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
Mit ártott neked Albert? Mert így kívülről kicsit gáznak érzem, hogy csak ilyen stílusú hozzászólásokat tudsz írni róla.

több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyokHurka
nehogy már sajnáld Alberttől


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 107
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!Joci
bezzeg mikor Varga Zoli halt meg.. na mind1, tudom, csak kötekedő vagyok
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem kell szurker kártya a hétvégi Fradi meccsre,valamint full fekete,név és szponzor mentes lesz a mez,egyedül a Fradi címer lesz rajta amit „Albert Flórián 1941–2011″ szöveg fog körbe venni.aki teheti mindenképpen jöjjön ki!


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-7M-M-ylW8E
gondolom Ti is ezt kéritek a Mikulás bácsitól 😊

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Paranaense: 5W, 2D.
Salzburg: Bajnoki cím
Maccabi Netanya: 4. hely, egyébként kb. azt hozta amit előde.
Bulgáriával spec megbukott.

Ez volt utánunk, előttünk a partizannal bajnok lett, és a BL csoportkörbe is jutott a Newcastle kiverésével. Azért közel sem 10/10 bukás szerintem.

És mégegyszer mondom, hogy máshol elért eredményeitől függetlenül tetszett amit itt csinált, ami irányba vitte a válogatottat.

Mezeyt pedig az első percben lecseréltem volna rá.fetomy
Hát ez leírva szép, azért a valóság más. A Paranese először ugye indult a területin, ez nagyjából olyan, mintha a Debrecen kvalifikálná mág mondjuk Hajdúdorog, meg Berettyóújfalu ellen. Onnan lemondott. A Salzburghoz a fene tudja, a reklámon kívűl miért vitték oda, mert ott Trapattoni ült a nyakán, nem tudom, milyen érdemi munkát végezhetett, mert onnan is úgy kirúgták, hogy lába se érte a földet. Bajnok edzőt azért a sógorok se rúgnak ki. A partizánt átvette első helyen, azt meg is tartotta, utána ott se jöttek az eredmények (az NU ellen azért mázli is volt), onnan lemondott, vagy kirúgták, mindenesetre ment ott is a balhéja rendesen. A magyar válogatottnál, amit művelt, abba nem mennék bele, szerintem ő másképpen volt ugyanolyan eredménytelen, ezt persze el lehet adni sikersztoriként, meg új irányként, ugyanúgy a pöcegödör aljára vezetett. De Mezeyt én annyira gyűlölöm, nem egyszerűen utálom, gyűlölöm.... a pofáját, a hangját, az egész embert, és mindent, amit ő képvisel és megtestesít, hogy Matthaust Ferihegyről a vállamon vittem volna le Székesfehérvárig.

az a bolgár-magyar kettőnulla... gyepesgabi nekiszalad királygabinak, Berbatov egy pillanatra abbahagyja a röhögést, bepöcköli az üres kapuba, majd röhög tovább..... az élmény megfizethetetlen, minden másra ott a Mastercard. Nekem ne mondja senki, hogy válogatott meccseket nem adtak el ezek a szarevők, ennyi szánalmas potyagólt kapni, pláne az utolsó percekben.... persze, turáni átok, meg mi magyarok ilyenek vagyunk, meg rabokfasza.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 14 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
akkor meg legyen az, hogy csak 5%al több jegyet adhatnak el a köv. hazai meccsükre, és akkor nézhetnek, ha az elődöntőben is van tízezer üres hely. undorítóan néznek ki ezek a kurvajó nagy stadionok miközben tétmeccsen csak lézengenek benne 😕

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
zolika26 New England Patriots 1 659 — http://insidehandoff.com/
nézve a Benfica Basel összefoglalóját (kurvanagy gól volt az első) simán bevezetném a BL-ben a blackoutos rendszertkristof
Elobb hozd fel a portugal gazdasagot az amerikai szintjere 😉 (amugy tenyleg komoly volt a Benfica golja 😊 )


http://insidehandoff.com/