Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
http://mueses.blog.nepsport.hu/archives/2011/09/01/Neymar_fia_a_Santosban/állítólag a city már vinné is 5M-ért az U-válogatott játékost!!! 😊
|
több mint 14 éve
http://www.skysports.com/story/0,,11667_7141960,00.htmlMegleszünk nélküle is.
Az viszont érdekes, hogy Gibsont, Machedát, és Dioufot sem adtuk kölcsön. Welbeck sérülése után mondjuk utóbbi kettő maradása érthető. Lehet Ferguson arra számít, hogy mivel most mindenki ilyen jó formában van, talán Gibsont is elkapja a lendület. 😛
több mint 14 éve
ezt most nem hiszem el. mért van az h torrest mezt akartam, elment a chelseabe, erre vettem meirelest, elment a chelseabe... nagyon sajnálom, mert azért bőven felér hendersonnal, és a 20 misijével...Az I am sad nálam nem elég erős kifejezés. A gyerek az én kedvencem lett egy Roy Hodgsonos csapatban majd aztán Kenny-ében meg pláne. Azt hiszem nekem még kell pár nap hogy ezt megszokjam 😕((((((((
i am sada.kacsa
több mint 14 éve
Inkább falvédő...apeszosén a Half-Backre gondoltam 😊
Hurka: Ja én már írtam, de egyébként Szakály csak kölcsönbe.
több mint 14 éve
valamint Hídvégi és Szakály Dénes is a ZTE-hez ment, ahogy Prukner is, ha írta már valaki, akkor elnézést 😊Rég láttam csapat nélküli embert válogatottban ennek is eljön az ideje 😀TocaLehet ez az a bizonyos titkos rendszer, amibe bele kell illeni Egervárinál 😂
Amúgy ne hülyéskedj, Liktáp fasza védő. Ámulatbaejtő a játéka, nézed és szabályosan tátva marad a szád. Kihagyni a válogatottból sokak felháborodását keltené.
Különben meg állítólag a Manchester Unitednél van próbajátékon, állítólag Vidic helyére.fetomy
több mint 14 éve
Inkább falvédő...
több mint 14 éve
kiafaszomaza Liktáp? 😀 tuti vmi felcsúti reménység... Gazsi miko illik bele Sanyi Bá renccerébe?DivatLiktáp az Lyuktáp más néven. Azzal tömik meg a lyukat 😀
Az ifjú Orbán fiú akkor illik majd bele, mikor bevezetik a kétharmadvédő posztot 😉 Azért is nem lett amerikaifocista, ott csak negyedvédő meg félvédő van 😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én úgy tudtam Madridban van. Kell Pepe mellé még egy favágó 😀
több mint 14 éve
kiafaszomaza Liktáp? 😀 tuti vmi felcsúti reménység... Gazsi miko illik bele Sanyi Bá renccerébe?
|
több mint 14 éve
Rég láttam csapat nélküli embert válogatottban ennek is eljön az ideje 😀TocaLehet ez az a bizonyos titkos rendszer, amibe bele kell illeni Egervárinál 😂
Amúgy ne hülyéskedj, Liktáp fasza védő. Ámulatbaejtő a játéka, nézed és szabályosan tátva marad a szád. Kihagyni a válogatottból sokak felháborodását keltené.
Különben meg állítólag a Manchester Unitednél van próbajátékon, állítólag Vidic helyére.
több mint 14 éve
Rég láttam csapat nélküli embert válogatottban ennek is eljön az ideje 😀
több mint 14 éve
Rajczi Petya (a férfias játék elkötelezett híve) tegnap megint alkotott 😀tenyleg nem tudom mar megvedeni, egyszeruen en se ertem. Nagyon regebben meg teny;eg csak neha csuszott be neki kemenykedes de amit az utobbi par evben muvel, nem is ertem.
Beállt a 83. percben csereként, a 88. minutumban pedig indult is zuhanyozni a második sárgája után 😀
Elképesztő ez a pacák.Bálesz
több mint 14 éve
Rajczi Petya (a férfias játék elkötelezett híve) tegnap megint alkotott 😀 Beállt a 83. percben csereként, a 88. minutumban pedig indult is zuhanyozni a második sárgája után 😀
Elképesztő ez a pacák.

több mint 14 éve
Arteta bitang jó játékos. Nem sok spanyol van, akit szeretek (most per pillanata más nem jut eszembe), de őt igen. Nagyon jó futballista, jól lát a pályán, pontos, jók a pontrúgásai. Jó igazolás.kissé érdekes lenne.... 😀
Jossi meg jövőre a Citynél köt ki. Ki fogad velem? 😀
Lipták meg tényleg: 😂 . S holnap kezd...tüsi91
több mint 14 éve
Arteta bitang jó játékos. Nem sok spanyol van, akit szeretek (most per pillanata más nem jut eszembe), de őt igen. Nagyon jó futballista, jól lát a pályán, pontos, jók a pontrúgásai. Jó igazolás. Jossi meg jövőre a Citynél köt ki. Ki fogad velem? 😀
Lipták meg tényleg: 😂 . S holnap kezd...
több mint 14 éve
ezt most nem hiszem el. mért van az h torrest mezt akartam, elment a chelseabe, erre vettem meirelest, elment a chelseabe... a.kacsaAz egész a te hibád... 😊

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 14 éve
ezt most nem hiszem el. mért van az h torrest mezt akartam, elment a chelseabe, erre vettem meirelest, elment a chelseabe... nagyon sajnálom, mert azért bőven felér hendersonnal, és a 20 misijével...i am sad
több mint 14 éve
OFFICIAL: Chelsea have confirmed on the signing of Raul Meireles from Liverpool on a four-year contract. For now, the transfer fee is undisclosed.Habi:mad:
Mármint, nem azt bánom, hogy ment (ill. de, de mivel létszámfelettivé vált, így megértem), hanem hogy pont a Dynamóhoz. Hát b'meg.
Mindenesetre van ami boldogítson, Bellamy 2 évre visszajött!! Ugyanakkor Ngog ment a Boltonba.
Hát ez érdekes egy offseason volt, és hosszú évek után először inkább örömteli, mint nem. Úgy látszik, Henryék tényleg komolyan gondolják a terveiket.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
Bazdmeg 😂 Ennyit a magyar hátvédekről, egy darab csapatot nem találtunk, aki legalább egy zacskó szotyit adott volna érte 😂 Ugye micsoda különbség van 1-1 válogatott játékos között? (Juhász-Lipták) 😊 Hát ez kész 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Lipták 😂
több mint 14 éve
OFFICIAL: Chelsea have confirmed on the signing of Raul Meireles from Liverpool on a four-year contract. For now, the transfer fee is undisclosed.Wilshere nagyon nagy arc, úgy szurkolt az igazolásokért, mint mi szurkolók. 😊
Arsenal transfer guru Jack Wilshere has just tweeted...
JackWilshere Jack Wilshere
Best news of the day! Brilliant signing! Welcome to Arteta! Great day all round for #AFC this is why #ILoveAFC. Come on you gooners!!!!
We await official confirmation.
Jack nagyon örül. Egész nap őt kérte Twitteren 😀
Sztem is jó igazolásHabi
több mint 14 éve
OFFICIAL: Chelsea have confirmed on the signing of Raul Meireles from Liverpool on a four-year contract. For now, the transfer fee is undisclosed.Arsenal transfer guru Jack Wilshere has just tweeted...
JackWilshere Jack Wilshere
Best news of the day! Brilliant signing! Welcome to Arteta! Great day all round for #AFC this is why #ILoveAFC. Come on you gooners!!!!
We await official confirmation.
Jack nagyon örül. Egész nap őt kérte Twitteren 😀
Sztem is jó igazolás


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Köszi, mindenesetre jobb lett a középpálya, az biztos. Elvileg Wenger nagyban megtoldotta a Hazardért tett eddigi összeget, de a Lille így sem engedte.Artetaról valaki véleményt? Everton meccset is csak akkor néztem, amikor adtak, de tavaly még azt se. Nem tőle várom a megváltást a középpályára,ez van...NewmanHihetetlen nagy mágus, cserébe cukormázból van. 😐Hanni
És valóban megköszönhetjük a MU-nak a 8-2-t, enélkül szerintem nem lett volna ekkora dömping az utolsó 2 napban. Jó látni, hogy mi is tudunk ilyet. 😊
több mint 14 éve
Artetaról valaki véleményt? Everton meccset is csak akkor néztem, amikor adtak, de tavaly még azt se. Nem tőle várom a megváltást a középpályára,ez van...NewmanHihetetlen nagy mágus, cserébe cukormázból van. 😐