Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Artetaról valaki véleményt? Everton meccset is csak akkor néztem, amikor adtak, de tavaly még azt se. Nem tőle várom a megváltást a középpályára,ez van...
több mint 14 éve
We have an update on the crazy Raul Meireles move from Liverpool, with Goal.com UK correspondent Greg Stobart telling us the Portuguese midfielder will team up with his former gaffer Andre Villas-Boas at Chelsea.Na ne.
The Blues have tabled a last-ditch £15 million bid for the midfielder, who submitted a written transfer request not 20 minutes ago.
Chelsea manager Andre Villas-Boas has turned his attention to the 28-year-old after giving up his pursuit of Tottenham midfielder Luka Modric but faces a race against time to land his compatriot before the transfer window shuts at 11pm.Habi
több mint 14 éve
We have an update on the crazy Raul Meireles move from Liverpool, with Goal.com UK correspondent Greg Stobart telling us the Portuguese midfielder will team up with his former gaffer Andre Villas-Boas at Chelsea.Na ne.
The Blues have tabled a last-ditch £15 million bid for the midfielder, who submitted a written transfer request not 20 minutes ago.
Chelsea manager Andre Villas-Boas has turned his attention to the 28-year-old after giving up his pursuit of Tottenham midfielder Luka Modric but faces a race against time to land his compatriot before the transfer window shuts at 11pm.Habi
több mint 14 éve
We have an update on the crazy Raul Meireles move from Liverpool, with Goal.com UK correspondent Greg Stobart telling us the Portuguese midfielder will team up with his former gaffer Andre Villas-Boas at Chelsea. The Blues have tabled a last-ditch £15 million bid for the midfielder, who submitted a written transfer request not 20 minutes ago.
Chelsea manager Andre Villas-Boas has turned his attention to the 28-year-old after giving up his pursuit of Tottenham midfielder Luka Modric but faces a race against time to land his compatriot before the transfer window shuts at 11pm.


JT Daniels fan
több mint 14 éve
benayoun egy évre kölcsönbe az arsenalhoz, ha akarják majd véglegesíthetik. nem hullajtok könnyeket érte.kristofKicsit se szeretem, bár vsz, csak padra jön... (legalábbis remélem)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Amadeus, akkor te nem Modric-ot láttad...
több mint 14 éve
Pláne hogy köze nincs a két játékosnak egymáshoz a posztjukat illetően.ó hát én olyat is láttam h 30 millió fontot ajánlottunk riberyért.... akkor már inkább Modric 😀kristofami röhejes, mert a dupláját éri. 😉
Modric meg nem egy lap a franciával. Finoman szólva..nem, hogy 40 milliót nem ér, de még 14-t sem. Volt szerencsém mind2-t élőben látni, zongorázni lehet a különbséget.Amadeus91
több mint 14 éve
ó hát én olyat is láttam h 30 millió fontot ajánlottunk riberyért.... akkor már inkább Modric 😀kristofami röhejes, mert a dupláját éri. 😉
Modric meg nem egy lap a franciával. Finoman szólva..nem, hogy 40 milliót nem ér, de még 14-t sem. Volt szerencsém mind2-t élőben látni, zongorázni lehet a különbséget.
több mint 14 éve
benayoun egy évre kölcsönbe az arsenalhoz, ha akarják majd véglegesíthetik. nem hullajtok könnyeket érte.
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
ó hát én olyat is láttam h 30 millió fontot ajánlottunk riberyért.... akkor már inkább Modric 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Az elég kemény, hogy Mertesacker a legutóbbi 4 Bundesliga szezonjában összesen 1 sárgát és 1 pirosat kapott.Egyébként én sem vagyok oda Modricért annyira, de szerintem ebbe a AVB-féle rendszerbe kellene egy ilyen játékos, szóval örülnék, ha jönne. Az ár nem különösebben érdekel, csak ne adjon Abra érte irreálisan sokat, nem érdemli meg a spurs. 😀
több mint 14 éve
Akkor nézd meg a tavalyi meccseit inkább, ott már ki tudott emelkedni hétről-hétre. Én baromira örülnék például, ha őt piros-feketében láthatnám, elképesztően jó játékosnak vélem. Ha Gansonál és Neymarnál dobálóznak 30 milliókkal, akkor 40-et ő vígan megér. De hát ő is Abramovics kedvence, gondolom ezért ez az ár. De a Tottenham nagy geci, hogy végül nem engedi el Modricot, mert már egy ideje áll a báll és nem is játszik, mert hogy menni akar és a klubvezetés is megígérte, hogy elengedi. Ez meg ráadásul brutális pénz.Első szezonjában kifejezetten sokat láttam, nem győzött meg, kicsit sem. Ettől még persze lehet igazad, tavaly nem figyeltem a 'spurst. 😊NewmanA Chelsea is beteg, ennyit hol ér Modric? Szerintem sehol.NewmanÉr, hidd el. Brutálisan jó az a gyerek és rohadt fiatal, nem sérülékeny és a világ legjobb bajnokságában is zseniálisan játszott, mióta a Tottenham megvette. Baromira alulértékelt játékos, olyan, mint Hamsík. Egy komoly csapatba bekerülve azonnal Sneijderi magasságokban vélekedne róluk mindenki.Stez
több mint 14 éve
Első szezonjában kifejezetten sokat láttam, nem győzött meg, kicsit sem. Ettől még persze lehet igazad, tavaly nem figyeltem a 'spurst. 😊Ér, hidd el. Brutálisan jó az a gyerek és rohadt fiatal, nem sérülékeny és a világ legjobb bajnokságában is zseniálisan játszott, mióta a Tottenham megvette. Baromira alulértékelt játékos, olyan, mint Hamsík. Egy komoly csapatba bekerülve azonnal Sneijderi magasságokban vélekedne róluk mindenki.StezA Spurs pedig elutasította a Chelsea 40 millió fontos ajánlatát Modricért...HabiA Chelsea is beteg, ennyit hol ér Modric? Szerintem sehol.Newman
több mint 14 éve
Ér, hidd el. Brutálisan jó az a gyerek és rohadt fiatal, nem sérülékeny és a világ legjobb bajnokságában is zseniálisan játszott, mióta a Tottenham megvette. Baromira alulértékelt játékos, olyan, mint Hamsík. Egy komoly csapatba bekerülve azonnal Sneijderi magasságokban vélekedne róluk mindenki.A Spurs pedig elutasította a Chelsea 40 millió fontos ajánlatát Modricért...HabiA Chelsea is beteg, ennyit hol ér Modric? Szerintem sehol.Newman
több mint 14 éve
Eddig akármennyire is fura azt mondtam, hogy okosan csinálja az Anzhi, de ha ez igaz az nagyon gáz... Mivel 5 orosznak kell lennie a pályán ezért egyértelműen kéne, hogy legyen 5 "klasszis" orosz játékosuk tehát az egyik kapust le kéne igazolniuk a kettő jóból (Malafejev, Akinfejev) bár most az egyik megsérült. Pont elöl már megvannak szerintem eléggé... (Zhirkov, Boussufa, Dzsudzsák-Eto'o)

http://insidehandoff.com/
több mint 14 éve
A Spurs pedig elutasította a Chelsea 40 millió fontos ajánlatát Modricért...HabiA Chelsea is beteg, ennyit hol ér Modric? Szerintem sehol.
több mint 14 éve
A Spurs pedig elutasította a Chelsea 40 millió fontos ajánlatát Modricért...Palacios a Stokeba igazolt és Cruch is követi valószínűleg


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Most olvasom, hogy a helyettese vsz Bendtner lesz. (már, ha igaz a hír és elmegy a Portotól) 😀
több mint 14 éve
Ügyes ez a Hulk, de 87 milát kb. az egész portói brigád ér....
több mint 14 éve
Srácok, na ez az asztakurva:EXCLUSIVE: A source close to Porto has revealed to Goal.com that Anzhi could table a mammoth €87 million bid for Hulk!
More info on Anzhi's bombshell €87 million move for Hulk... it is believed that an official offer has been made, and both clubs as well as the player are in talks to finalise a deal before the midnight deadline.
Több forrás is lehozta...


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Igen, Messi olyannyira befosott, hogy úgy döntött sportágat vált, nehogy véletlenül a Milan ellen kelljen játszania. Állítólag a Chicago Bulls már ajánlott is neki egy 6 éves, Center pozícióba szóló szerződést!fetomyHát nem akartam ilyen csúnyán kimondani, de ez bizony így igaz.
Még európát is azon nyomban elhagyja, azért ez nem véletlen.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
NK9: ez egy vicc.
több mint 14 éve
a tótok meg kiejtettek titeket 😛JC6és?
láttad te is gondolom a 2 meccset, 2 véletlen gólt lőttek, mi kihagytunk 12 100%os helyzetet. ennyi. legalább a bajnokságra koncentrálhatunk, anyagilag úgysem túl jövedelmező az EL


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Igen, Messi olyannyira befosott, hogy úgy döntött sportágat vált, nehogy véletlenül a Milan ellen kelljen játszania. Állítólag a Chicago Bulls már ajánlott is neki egy 6 éves, Center pozícióba szóló szerződést!
