Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Hát igen, Nocerino eléggé vicc igazolás így az utolsó pillanatokban. Bár szerintem nem lesz vészes, Flaminit megfelelően tudja majd pótolni. Én legalábbis így gondolom. Az már más kérdés, hogy egy Barca ellen sanszunk sem lesz ilyen középpályával, de mint kiderült, baszunk a BL-re az ígérgetésekkel ellentétben. Ezzel a kerettel nevetséges is lenne, ha ott akarnánk maradandót alkotni, már a legjobb 16 között kiesünk lazán, ha kapunk egy erős csoportelsőt majd.Közben meg már mindenki rázza a pöcsét januárra, hogy Montolivo és Ganso tutira jön... Hát egy lófaszt, én szerintem egyik sem fog jönni, a Zsiciéket ismerve.. Vicc, amit művelnek és amit műveltek az egész Mr. X mizériával, aztán meg hogy fejeződik be az átigazolási szezonunk...
Na mindegy, már előre látom, ahogy az Aquilani-Nocerino duó a Barca ellen triplázik, így húzzuk be 6-0 0-6-tal az oda, illetve visszavágót. 😀
Már most fosik Messi, ebben biztos vagyok. Van is miért. 😛
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
a tótok meg kiejtettek titeket 😛farkasok hány átigazolási szezont hoztak most be idén? 😀Divatfuhh sokat 😀 és végre normálisan igazoltunk. Walter Sabatini tényleg a világ egyik legjobb sportigazgatója.
12 érkezdő van eddig
Stekelenburg, Nego (francia u20 válogatott védő), Kjaer, José Ángel, Gago, Lamela, Bojan, Boriello, Pjanic, Borini, Osvaldo, Heinze
közel 77,5 millió euró értékbenHabi
több mint 14 éve
"Sky Sports sources understand Craig Bellamy has been given permission to leave Wales' training camp to travel to Liverpool to discuss a move."Hang on, Lee Ryder of the Newcastle Chronicle claims on Twitter that Russian club Anzhi have made a £41m offer for Andy Carroll! That has to be a joke, surely?
Vháá... feltenné az i-re a pontot, ha Bellers visszajönne. Top5 kedvenc játokosom egyike.Mikey
😀 hehe 😀


JT Daniels fan
több mint 14 éve
Hargreaves -> Man. City
több mint 14 éve
"Sky Sports sources understand Craig Bellamy has been given permission to leave Wales' training camp to travel to Liverpool to discuss a move."Vháá... feltenné az i-re a pontot, ha Bellers visszajönne. Top5 kedvenc játokosom egyike.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 14 éve
farkasok hány átigazolási szezont hoztak most be idén? 😀Divatfuhh sokat 😀 és végre normálisan igazoltunk. Walter Sabatini tényleg a világ egyik legjobb sportigazgatója.
12 érkezdő van eddig
Stekelenburg, Nego (francia u20 válogatott védő), Kjaer, José Ángel, Gago, Lamela, Bojan, Boriello, Pjanic, Borini, Osvaldo, Heinze
közel 77,5 millió euró értékben


JT Daniels fan
több mint 14 éve
a mai hivatalos termésünk:Kjaer (kölcsön, de szinte végleg csak hitelre), Pjanic (végleg 11 millió), Gago (kölcsön), Borini (kölcsön, fiatal kis csatár, tavaly a swenseaben 12m 6g, meglátjuk)
Brighi pedig elment az Atalantaba
én még remélem, hogy hozunk valaki(ke)t 😊 "Guarin v Fernando 😊"


JT Daniels fan
több mint 14 éve
A fradi azt nyomatja amit az úttest. Még 11-esből sem hajlandók gólt lőni 😀 (Pölöskey fölé lőtt egyet)ez ám lényegében fradi2 volt ám(bár gondolom balatonpartiaknál is fiatalok játszottak)...pölöskeyről inkább ne is beszéljünk, bár nb2-be elmegy kategória....és még Döme se volt kispadon, szal segáz!!! 😊
lol Siófok-FTC 1-0 13' 😂fetomy
|
több mint 14 éve
Csak nem Tünde baba? 😀
több mint 14 éve
A fradi azt nyomatja amit az úttest. Még 11-esből sem hajlandók gólt lőni 😀 (Pölöskey fölé lőtt egyet)fogalmam sincs ki lőtte a győztes gólt
lol Siófok-FTC 1-0 13' 😂fetomy
több mint 14 éve
Bombaigazolás: Nocerino...

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
sztem meg ő. főleg h van még Q és MAtri is a legendaáról nem is beszélveKözben a Juventus megszerezte Elia-t a Hamburgtól. (Érthetetlen a HSV idén nyáron)Amadeus91Szeretem őt, mert látványosan játszik, de valóban ő kellett nekünk? egy balszélső, aki jobb lábas, és nem szeret védekezni. Bastos sokkal jobb opció lett volna, de már megint fukarkodunk.
mondjuk a Vucinic féle sztár csatár igazolás után nem tudom mit vártam (hozzáteszem, hogy Mirko-t is imádom, mert egy zseni, de nem ő fogja most előre vinni ezt a Juvét).Zsoca
Elia nagyon jó
Bonuccit el kell zavarni és jöjjön Alex vagy vki és én elégedett leszek
Róma is erősödik
több mint 14 éve
A fradi azt nyomatja amit az úttest. Még 11-esből sem hajlandók gólt lőni 😀 (Pölöskey fölé lőtt egyet)lol Siófok-FTC 1-0 13' 😂
több mint 14 éve
Nem is ez a lényeg. Visszaviszik a tarcsiba hiszen ő a rosszfiú, várják a megváltót aki majd hűdesokpénzt fog adni érte, majd szerződést akarnak hosszabbítani vele? Döntsék már el mit akarnak.NSO főcím:JavítottákAsbee
A száműzött Abdinak megint visszautasította az új szerződést
Legalább elolvasnák amit írnak mielőtt kiteszik.Bazzani
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
Mertesacker is hivatalos, a védelem már egész pofás, a középpálya viszont....
több mint 14 éve
24. percWalter Lee a cseleivel az őrületbe kergette az MTK védőit, ezt követően laposan beadta a labdát, azonban Vasziljevics nagy helyzetben, nem tudta gólra váltani a lehetőséget.
Úristen mi lehet ezen a LK meccsen 😂
több mint 14 éve
Gago lepasszolva a Romának,Pedro Leon meg a Getafenek 😊 Kakinho úgy néz ki marad,nem is lenne baj,mert ha Ronaldo megsérül :rolleyes:
több mint 14 éve
Nem tudom, hogy ezen röhögni kell-e:Jajj de vicces szezon elé nézünk 😂😂
"Hát mert ő nem tudja megmutatni. Az más dolog."
Détári Lajos, a Ferencváros edzője arra a kérdésre, hogy megmutatja-e a játékosoknak, hogy mit kell csinálniuk, mert például Paulo Sousának (Videoton) ez nem szokása. LinkGogo
Elméletileg Szakály és Hídvégi pedig a ZTEhez kerül. (Előbbi csak kölcsönbe természetesen)
több mint 14 éve
http://www.boon.hu/miskolc/dvtk-torghelle-vagy-tisza/1778751hát ha Air Sanyi jönne, tuti vennék egy olyan mezt 😀
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 14 éve
Nem tudom, hogy ezen röhögni kell-e:"Hát mert ő nem tudja megmutatni. Az más dolog."
Détári Lajos, a Ferencváros edzője arra a kérdésre, hogy megmutatja-e a játékosoknak, hogy mit kell csinálniuk, mert például Paulo Sousának (Videoton) ez nem szokása. Link
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 14 éve
NSO főcím:Javították
A száműzött Abdinak megint visszautasította az új szerződést
Legalább elolvasnák amit írnak mielőtt kiteszik.Bazzani
