Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
10 hónapja
Na kèrem vannak mèg csodák 😏 most már csak az a csoda kellene hogy a "kötelezőket" is hoznánk ès akkor talán lehetne valami jó a vègèn 😛. Ejj de kár azèrt a szupikupáèrt 🥴
10 hónapja
A Cityben jelenleg nincs Gündogan és De Bruyne féle agy a pályán és a Pep rendszerbe kellenek az ilyenek.Hát pedig Reijnders az.
Nálam Reijnders nem az, Rodri picit más inkább egy sokkal jobb Busquets mintsem Xavi vagy Iniesta.
Hiányzik az agy a pályán.
KeyG
10 hónapja
Ansah micsoda gól! 😀 szép.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
10 hónapja
Igazából már semmi extra, csak egy szokásos győzelem a city ellen 😀de egyébként Kudus hatalmas vétel volt és játékban sem tűnik olyan rossznak ez a csapat, mint sokszor az elmúlt években...de azért még igazolni kellene mindenképp, ha ezt a top4-et akarjuk, mert BL-el együtt ez a kispad nagyon rövid
10 hónapja
A Cityben jelenleg nincs Gündogan és De Bruyne féle agy a pályán és a Pep rendszerbe kellenek az ilyenek.Nálam Reijnders nem az, Rodri picit más inkább egy sokkal jobb Busquets mintsem Xavi vagy Iniesta.
Hiányzik az agy a pályán.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
íreknél a korábbi izlandi edző van, aki kivitte őket EB-re, VB-re, plusz van egy jó fiatal mag ott, egyáltalán nem sima az a párharcÉn az ír kalandtol azért fazom …Ebbol a csoportbol a Portugalon kivul kivetel nelkul mindenkit illene vernunk. Maradjunk annyiban, hogy kotelezo es ertheto elvaras minimum a potselejtezo, ha mar az sem lenne meg, oriasi blama lenne.Mérget azért nem vennék a pótselejtezőkre.....Remelem nem. Kell a jó és megbízható kapus teljesítmény a pótselejtozohoz.nyugi, most ő lesz a szar, mert ő fog védeni.Hat ez a Lipcse ugyan olyan semmilyen szarnak tűnik, mint tavaly a szezon második felében volt.Bezzeg ha Dibusz védett volna 😀
rob3r7o
csebi
Kenny
csebi
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Stez
csebi

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Én az ír kalandtol azért fazom …Ebbol a csoportbol a Portugalon kivul kivetel nelkul mindenkit illene vernunk. Maradjunk annyiban, hogy kotelezo es ertheto elvaras minimum a potselejtezo, ha mar az sem lenne meg, oriasi blama lenne.Mérget azért nem vennék a pótselejtezőkre.....Remelem nem. Kell a jó és megbízható kapus teljesítmény a pótselejtozohoz.nyugi, most ő lesz a szar, mert ő fog védeni.Hat ez a Lipcse ugyan olyan semmilyen szarnak tűnik, mint tavaly a szezon második felében volt.Bezzeg ha Dibusz védett volna 😀
rob3r7o
csebi
Kenny
csebi
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Stez
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
💰 Net Spend in 2025 (After Eze signing):🔴 Arsenal – £255m
🔴 Liverpool – £105m
🔵 Man City – £290m
⚪ Man United – £198m
… people still say Liverpool are the ones “buying” the league
10 hónapja
Hat kivancsi vagyok sikerul e megismetelni a PSG elleni meccset 😀
10 hónapja
Jól is néz ki am a Tottenham. Frank miatt drukkolok nekik 😊 Bejöhetnének idén a top4-be 😊 Csak a Poolt hagyják maguk előtt a többieket előzhetik.

Liverpool Fc
10 hónapja
Ifiben még a magyar utánpótlásban is lehoznak egy ilyenért megye 2-ben
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Saját tizenhatosodon belül tikitakázni nem a legjobb megoldás.
10 hónapja
na az élet gyorsan igazságot szolgáltatott 😊
10 hónapja
ball don't lie 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
A fentiek legalább visszadták a Spursnek.

Liverpool Fc
10 hónapja
Kár ezen bosszankodni...a var szobában is bírók ülnek, sokat nem lehet várni tőlük
10 hónapja
Ilyenkor nézetném meg a világban hol meg ki fogadott nagy összegben, hogy ezen a meccsen nem lesz piros.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Lol es meg kezzel is utotte el a kapus, a 16oson kivul 🤣
10 hónapja
Hogy nem lett ez visszavideozva piros?Emiratusbeli zsebben van az egész pgmol.
Idén már nincs VAR a PL-ben?
alatriste
10 hónapja
És még kéz is volt 😀 😀
10 hónapja
Hogy nem lett ez visszavideozva piros?Idén már nincs VAR a PL-ben?

Liverpool Fc
10 hónapja
Egy percen belul letaroljak Pedro Porrot meg Kudust is, mindketto minimum sargas fault, erre egyiket se fujja le. Mi ez a biro baszki.
10 hónapja
Ez simán piros a kapusnak
10 hónapja
Az első két meccsen már látni lehet az irányt, ha most 2 hét múlva pl kikapnak az Írektől, akkor azonnal kezdődik is az össznépi’ szokásos matekozás.