Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
félek ha most visszaállunk, akkor kapni fogunk egy gólt. 😕
Toto21
Kellett neked vészmadárkodni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
félek ha most visszaállunk, akkor kapni fogunk egy gólt. 😕
10 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Lökés és mellé fejelte. Ebből lett MU vezetés...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
10 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Yoro kva jó vagy😃

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Yoro!!!!! 😊 és ha nincs a Fulham játékos akkor szerintem mellé ment volna! 😀

Szerkesztette: Toto21
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a gól nagyon kellett. Ugyanitt Lehoczky, a Csákvár kapusa és nálunk Szamosi Jr. nem NB II-es szint, hanem sokkal feljebb lenne a helyük.
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
nemtom volt-e, Donnarumma 50m€ Man City?
Negritis, a vajda
tegnap után nem meglepő. De a City-be nem a kapus a legnagyobb gond. Nincs a csapatnak motorja és irányítója
Toto21
Nem baj az maradjon csak így. Donnarummanak örültem volna ha hozzánk jön, bár ugyanolyan seggfej mint Martinez de őt kevésbé rühellem.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
nemtom volt-e, Donnarumma 50m€ Man City?
Negritis, a vajda
tegnap után nem meglepő. De a City-be nem a kapus a legnagyobb gond. Nincs a csapatnak motorja és irányítója
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
nemtom volt-e, Donnarumma 50m€ Man City?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Cunha 2 nagy helyzetéből kellett volna bemennie egynek aztán nem lenne semmi gond.

Fernandes meg csak akkor hibázza el ha nem illik 🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Jogos tizi, remélem mostmár mindig befújják ezt minden meccsen, minden egyes esetben, minden csapat ellen, jót tesz majd a PLnek a meccsenkénti 5-6 befújt tizi!
Tony Adams
karma gyorsan jött. Igazságosabb így. Remélem most már sikerül azért akcióból gólt rúgni
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
Jogos tizi, remélem mostmár mindig befújják ezt minden meccsen, minden egyes esetben, minden csapat ellen, jót tesz majd a PLnek a meccsenkénti 5-6 befújt tizi!

Szerkesztette: Tony Adams
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan


Marinakisz úr biztosan nem boldog. 🤪

Szerkesztette: Tony Adams
10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Friss transzferek
Mads Roerslev (dán, v) Brentford -> Southampton átigazolási ár nem nyilvános
Nectarios Triantis (görög, v) Sunderland -> Minnesota United 1.7 millió EUR
Brenner (brazil, cs) Udinese -> FC Cincinnati kölcsönbe
Jamil Siebert (német, v) Düsseldorf -> Lecce 4.5 millió EUR
Shio Fukuda (japán, cs) Mönchengladbach -> Karlsruhe kölcsönbe
Paul Wanner (német, kp) Bayern München -> PSV 15 millió EUR
Ben Godfrey (angol, v) Atalanta -> Sheffield United kölcsönbe
Renato Veiga (portugál, v) Chelsea FC -> Villarreal 24.5 millió EUR
Luis Sinisterra (kolumbiai, cs) Bournemouth -> Cruzeiro kölcsönbe
Lucas Boyé (argentin, cs) Granada -> Alavés 5.8 millió EUR
Martín Payero (argentin, kp) Udinese -> Cremonese kölcsönbe
Simone Pafundi (olasz, kp) Udinese -> Sampdoria kölcsönbe
Karl Hein (észt, kapus) Arsenal FC -> Werder Bremen kölcsönbe
Aster Vranckx (belga, kp) Wolfsburg -> Sassuolo kölcsönbe
Andy Diouf (francia, kp) Lens -> Internazionale 20 millió EUR
Lewis Dobbin (angol, cs) Aston Villa -> Preston NE kölcsönbe
Álex Moreno (spanyol, v) Aston Villa -> Girona ingyé
Álex Sala (spanyol, kp) Córdoba -> Lecce 1.5 millió EUR
Edson Álvarez (mexikói, kp) West Ham -> Fenerbahce kölcsönbe
Joris Chotard (francia, kp) Montpellier -> Brest 2.4 millió EUR
Giovanni Reyna (amerikai, kp) Dortmund -> Mönchengladbach 4 millió EUR
Eberechi Eze (angol, kp) Crystal Palace -> Arsenal FC 69.25 millió EUR


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

Most akkor Negreira liga? Vardrid liga? Tebas egy fasz? Bírók kretének? Vagy mi nem értjük a szabályokat?
sajtospingvin
Tebas egy fasz és a bírók kretének. A szabályok meg szubjektívek, így simán lehet értetlenkedés.
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Jó van bmeg a kezèt meg vágja le...debarcelonaliga.....amúgy a kontrákkal ott folytatjuk ahol tavaly abbahagytuk....🤦😡
dande2
Épp szembe jött velem vmi stat h az elmúlt x idényben hány tizit kapott spanyol csapat, ugye real első volt 80nal utána végig sorban a többiek, ötödik volt 60nal. Barca nem volt benne a top 5ben ami nem picit meglepő
csebi
Most akkor Negreira liga? Vardrid liga? Tebas egy fasz? Bírók kretének? Vagy mi nem értjük a szabályokat?
sajtospingvin
Fura h az egyik legtöbb 16oson belüli labdaerintessel rendelkező csapat nincs a top5ben.
Biztos van rá magyarázat, nyugodtan oszd meg.
csebi
Én például nem tudom mi lehet. A reál feltűnően sok 11-est kap, de nincs azért sok olyan alkalom, hogy ezek ne lennének jogosak. A Barca esetében nem szívesen foglalkozom a játékvezetéssel, elfogultság miatt valószínű nem látom reálisan a dolgokat. Ami jogos azt megadják a Barcának is, ott mondjuk én jogtalan 11-est nem láttam, már amennyire el tudom dönteni nyilván. Olyan volt már, hogy befujták aztán visszavonták.
Tényleg sokat van a játék a 16-on belül, de valahogy nincs annyi szabálytalanság.
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Jó van bmeg a kezèt meg vágja le...debarcelonaliga.....amúgy a kontrákkal ott folytatjuk ahol tavaly abbahagytuk....🤦😡
dande2
Épp szembe jött velem vmi stat h az elmúlt x idényben hány tizit kapott spanyol csapat, ugye real első volt 80nal utána végig sorban a többiek, ötödik volt 60nal. Barca nem volt benne a top 5ben ami nem picit meglepő
csebi
Most akkor Negreira liga? Vardrid liga? Tebas egy fasz? Bírók kretének? Vagy mi nem értjük a szabályokat?
sajtospingvin
Fura h az egyik legtöbb 16oson belüli labdaerintessel rendelkező csapat nincs a top5ben.
Biztos van rá magyarázat, nyugodtan oszd meg.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
sajtospingvin 119
Jó van bmeg a kezèt meg vágja le...debarcelonaliga.....amúgy a kontrákkal ott folytatjuk ahol tavaly abbahagytuk....🤦😡
dande2
Épp szembe jött velem vmi stat h az elmúlt x idényben hány tizit kapott spanyol csapat, ugye real első volt 80nal utána végig sorban a többiek, ötödik volt 60nal. Barca nem volt benne a top 5ben ami nem picit meglepő
csebi
Most akkor Negreira liga? Vardrid liga? Tebas egy fasz? Bírók kretének? Vagy mi nem értjük a szabályokat?
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
Jó van bmeg a kezèt meg vágja le...debarcelonaliga.....amúgy a kontrákkal ott folytatjuk ahol tavaly abbahagytuk....🤦😡
dande2
Épp szembe jött velem vmi stat h az elmúlt x idényben hány tizit kapott spanyol csapat, ugye real első volt 80nal utána végig sorban a többiek, ötödik volt 60nal. Barca nem volt benne a top 5ben ami nem picit meglepő

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
10 hónapja
sajtospingvin 119
Csak kikötött a hosszúban..
10 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
És ott van!!!!!
Klaci79
Valaki más a miènket is 🙂 de mèg nincs meg!
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
És ott van!!!!!
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Ezeknek valaki odafent nagyon fogja a kezét
Klaci79
Hogy rohadnának meg, az agyam elszáll komolyan. Még a megpattano lövés is elakad a testében

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ezeknek valaki odafent nagyon fogja a kezét