Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
sajtospingvin 119
Dícstelen véget fog érni hamarosan a Simeone korszak
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Amikor először láttam, azt hittem valami AI kamu. Ezek szerint nem.
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/536105648_1165260098968687_565236877736711600_n.jpg?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx1028x1028&ctp=s600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=b96d88&_nc_ohc=Fr-KJBUaZ1UQ7kNvwGE84GQ&_nc_oc=Adprjr5HKEmMlNY3Ym1VzTAJUGfmefnARonY7b9t4SAWUJII8KTVsp_jd-28in66oy4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=loDaZxHx0UIh_HSPncGQmg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af-RXZj8BZKGGs6MUC1cp0HgIBMDXTSEdz22s54LcedI5Q&oe=6A3AF93A
Hathárom - Segítünk a sportfogadásban
...és ugye a fradisták kérik ki maguknak leginkább, ha nem áll be mögéjük az egész ország egy BL-selejtezőn vagy EL-meccsen sem 😬😬😬
10 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
Most merült fel bennem a kérdés (látva Sorloth kihagyott kb 100 %-os ziccerét), hogy a csatárokat tanítják arra, hogy laposan kell lőni a kapura mikor ott a kapus, vagy ez olyan ösztönös? Sose voltam csatár, védőként funkcionáltam mindvégig, míg játszottam. De nekem logikusabbnak tűnne, hogy ha megemelik a labdát, akkor a kapus is jobban verve lehet.
De legalább az Elche a kihagyott helyzet után 1 perccel már egyenlitett is.
shagi0206
egyfelől direkt tanítják is, a kapusnak arra le kell érnie és nagyobb margin of error van nem tökéletesen eltalált labdánál is a kapura menő értelmezhető lövésnek. másfelől indirekt is ezt tanították nekem a felnőtt for fun focikat kivéve. a mellét vagy a kapusba rakást valahogy mindenki jobban elfogadja, a csapattárs is, edzőbá is. annál mindenképpen bocsánatosabb bűn, minthogy valaki "arcozni" akar a pipa kiszedésével vagy a léc alá menő ágyúgolyóval és nem tökéletesen leszorított labdánál puntol egy orbitálisat. ez kb olyan, hogy kompetitív meccsen nem rakja kapura senki azzal a felkiáltással 30+-ról telicsűddel fullcsövön, hogy jól jött kapcsira xd különben gyorsan összjátékon kívül találja magát, mókázásnál meg alap, hogy ilyent nem enged el senki kihasználatlanul

Szerkesztette: fake.id

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk ennek a 15 eves sracnak valaki szolhatna, hogy neha passzolni sem artana.

Szerkesztette: Stez

10 hónapja
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Most merült fel bennem a kérdés (látva Sorloth kihagyott kb 100 %-os ziccerét), hogy a csatárokat tanítják arra, hogy laposan kell lőni a kapura mikor ott a kapus, vagy ez olyan ösztönös? Sose voltam csatár, védőként funkcionáltam mindvégig, míg játszottam. De nekem logikusabbnak tűnne, hogy ha megemelik a labdát, akkor a kapus is jobban verve lehet.
De legalább az Elche a kihagyott helyzet után 1 perccel már egyenlitett is.

Szerkesztette: shagi0206
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Saka is megserult? Eze akkor lehet meg keves is lesz. Felkeszul Sancho?
Toto21
Madueke pont ezert van.

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Saka is megserult? Eze akkor lehet meg keves is lesz. Felkeszul Sancho?
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Saka a csekam, ugyhogy hala az egnek harom het alatt ketszer is megserult.

10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Gyökeres mintha nem lenne megfelelő edzettségi állapotban. Eléggé darabosan mozog.
Sebii
Na ezt most szépen megcsinálta, fontos volt hogy hamaar meglegyen az első gólja és lekerüljön róla ez a teher. A védők mondjuk komoly díszkíséretet adtak neki.

Közben Ode után Sakát is le kell cserélni sérülés miatt, kurvajó.....
10 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Persze hogy miután már eltemettem a csapatot és a szezont is kb. lesimázzuk idegenben a Zetét.😊
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 963 — Lucas Scott
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Szar edző, szélnek eresztett sztárok, morál a béka segge alatt gondolom - borítékolható a katasztrófa

Amúgy komolyan meglepett hogy neki adták ezt a padot, eszembe nem jutott volna kinevezni ilyen átmenet leszervezésére
davemayer
Leverkusen 5 mecccse nem kapott ki a Hoffenheimtol …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyökeres mintha nem lenne megfelelő edzettségi állapotban. Eléggé darabosan mozog.
Sebii
Ugyanezt irtam elozo heten. Mintha Mitrovicsot latnam. Csak Gyokeres egy labbal ugyes jatekos volt eddig, Mitrovics sosem. Nem igazan ertem, hova lett az a technika, amit Portugaliaban lattunk tole. Nem a gol a lenyeg, alapbol mas a mozgasa es a fizikuma, ilyet nem tesz bajnoksag es bajnoksag kozotti kulonbseg ket honap alatt. Olyan, mintha serult lenne vagy nem tudom.

10 hónapja
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 050
Gyökeres mintha nem lenne megfelelő edzettségi állapotban. Eléggé darabosan mozog.
10 hónapja
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 980
Szép ez az Arsenal mez. Sokkal jobban mutatnak a piros csíkok a vállon, mint a tavalyi kékek.

10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Szar edző, szélnek eresztett sztárok, morál a béka segge alatt gondolom - borítékolható a katasztrófa

Amúgy komolyan meglepett hogy neki adták ezt a padot, eszembe nem jutott volna kinevezni ilyen átmenet leszervezésére
davemayer
Szerintem tavasszal mar mas lesz az edzo Leverkusenben! No name senkik jöttek szinte ( Quansah is meh kb). Minden huzonev menekült. Ez eleg sokat elmond arrol mit is gondoltak rola. Lehet meg Grimaldo es Hincapie is menni fog igy.
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Mondanám, hogy az X2 ajándék duplázós lehetőség, de még a végén megfordítják valahogy
slowmotion
Ejj, pedig a vendéggyőzelemmel is szemeztem
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Blackburnben clean sheetet hozott alatriste, a Coventry TD-t szerzett a QPR ellen, a Hollywood FC meg 2-0-ról 2-2-t játszott a Szerda ellen, akiknél alig van értelmezhető játékos


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Toti remek meccset hozott
Löfli
Bírói szemmel azt mondod nem volt piros?
Sixo
jó érzékkel esett a Bormuszos, de tény, hogy volt kontakt


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 900
Frankfurtban meg is van a legújabb két nagy eladni való, Uzun és Bahoya hoz nekik majd 150 misit.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Toti remek meccset hozott
Löfli
Bírói szemmel azt mondod nem volt piros?

10 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Szar edző, szélnek eresztett sztárok, morál a béka segge alatt gondolom - borítékolható a katasztrófa

Amúgy komolyan meglepett hogy neki adták ezt a padot, eszembe nem jutott volna kinevezni ilyen átmenet leszervezésére

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Toti remek meccset hozott


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Mert a játékosok nem hajtották végre amit mondott nekik.

10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ETH jol kezd az uj szezonban 😏
Toto21
Mondanám, hogy az X2 ajándék duplázós lehetőség, de még a végén megfordítják valahogy
10 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
5-kor végre elkezdődik az albán másodosztály is a Lacival és a Szkander Béggel


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!