Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Akartam kerdezni mi volt a ket piri de a kommentekbol mar sejtemKét tök fölösleges megmozdulás. A második miatt szerintem egy jó ideig nem láthatjuk majd szegény Szabó Alexet. Az elkövető Somfalvit se kéne jó darabig.
beltazor
10 hónapja
Akartam kerdezni mi volt a ket piri de a kommentekbol mar sejtem

10 hónapja
Micsoda hentes módban nyomja a Csákvár...ellenünk is így tolták. de a csabaiak is hozták a kolbászgyári henteseket
nagir
10 hónapja
ez min 5 meccs kellene legyen Somfalvinak... Nem is próbálta a labdát megjátszani
10 hónapja
Micsoda hentes módban nyomja a Csákvár...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
10 hónapja
Lehoczki nagyon jó kapus amúgy.Csontos azt hitte, ő Panenka. Pedig nem. Amúgy jogos volt a tizi és a kiállítás is.Micsoda tömegjelenet a Honvéd meccsen a KAPUBAN!!!lol ez mi akart lenni? Elég beképzelt lövés volt
iktriad
Toto21
nagylaza, főpohárnok
Na a 2. piros még jogosabb volt.
10 hónapja
Még egy piros. Ebben jobb a Csákvár.
10 hónapja
Csontos azt hitte, ő Panenka. Pedig nem. Amúgy jogos volt a tizi és a kiállítás is.Micsoda tömegjelenet a Honvéd meccsen a KAPUBAN!!!lol ez mi akart lenni? Elég beképzelt lövés volt
iktriad
Toto21
10 hónapja
Micsoda tömegjelenet a Honvéd meccsen a KAPUBAN!!!lol ez mi akart lenni? Elég beképzelt lövés volt
iktriad
10 hónapja
Micsoda tömegjelenet a Honvéd meccsen a KAPUBAN!!!
10 hónapja
Lol, Boniface nem ment át az orvosin a Milanban
10 hónapja
A magyar válogatott.egy vörös mezes csapat van a világon amelyiknek lehet drukkolni 😛Honvéd - Csákvárt az M4-en, nem is valami biszem-baszom PL-t. 😀 NB II 2. az 1. ellen. De meccs után megint mi leszünk elöl.Atyaég Szamosi Jr.te mit nézel itt? 😛 😀
iktriad
Toto21
iktriad
Toto21
10 hónapja
ma nem volt annyira meggyőző a csapat a második félidőben. Amorim nagyon rosszul nyúlt bele a mérkőzésbe. Teljesen kivették a lendületet a cseréi. Jövő héten meg kell szereznünk az első győzelmünket!
10 hónapja
Ehh bazze idén se tudjuk berúgni a helyzeteket…ez a döntetlen lófax. Itt nyerni kellett volna
10 hónapja
Fehérben játszunk. Már nem is tudom mikor voltunk piros feketében. 😀egy vörös mezes csapat van a világon amelyiknek lehet drukkolni 😛Honvéd - Csákvárt az M4-en, nem is valami biszem-baszom PL-t. 😀 NB II 2. az 1. ellen. De meccs után megint mi leszünk elöl.Atyaég Szamosi Jr.te mit nézel itt? 😛 😀
iktriad
Toto21
iktriad
Toto21
Ja és gondolom a Liverpoolra gondolsz, mint vörös mezes csapat. 😀
10 hónapja
Azé' örömmel látom, hogy a Honvéd-táborban van egy lefelé fordított Vasas-címer is. Nekem még mindig nincs magyarázatom erre a kölcsönös gyűlöletre.A Vasas a Karcag ellen kifárad. 😀Atyaég Szamosi Jr.Könnyű egy olyan Csákvár ellen, amit teljesen kifárasztott a Vasas.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
iktriad
10 hónapja
egy vörös mezes csapat van a világon amelyiknek lehet drukkolni 😛Honvéd - Csákvárt az M4-en, nem is valami biszem-baszom PL-t. 😀 NB II 2. az 1. ellen. De meccs után megint mi leszünk elöl.Atyaég Szamosi Jr.te mit nézel itt? 😛 😀
iktriad
Toto21
iktriad
10 hónapja
A Vasas a Karcag ellen kifárad. 😀Atyaég Szamosi Jr.Könnyű egy olyan Csákvár ellen, amit teljesen kifárasztott a Vasas.
iktriad
nagylaza, főpohárnok
10 hónapja
Honvéd - Csákvárt az M4-en, nem is valami biszem-baszom PL-t. 😀 NB II 2. az 1. ellen. De meccs után megint mi leszünk elöl.Atyaég Szamosi Jr.te mit nézel itt? 😛 😀
iktriad
Toto21
10 hónapja
Atyaég Szamosi Jr.Könnyű egy olyan Csákvár ellen, amit teljesen kifárasztott a Vasas.
iktriad
10 hónapja
Atyaég Szamosi Jr.
10 hónapja
az a baj, hogy várható volt. A második gólért kellett volna menni... Ma sem lesz ebből győzelem ígyfélek ha most visszaállunk, akkor kapni fogunk egy gólt. 😕Kellett neked vészmadárkodni.
Toto21
Matthew99