Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
jo mi szamit meglepetesnek, mondjuk nekem az annak szamitana, ha a Hungaria koruton csorogne a telefon.En ugy tudom, nem varhato meglepetes.lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
Kenny
Stez
10 hónapja
Talpalás nem sárga....érdekes....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Szobo mint jobb bekk....ezt fura nézni....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
En ugy tudom, nem varhato meglepetes.lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
Kenny
10 hónapja
Liverpool meccset adja valamelyik adó?Match4
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Liverpool meccset adja valamelyik adó?match 4
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Liverpool meccset adja valamelyik adó?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
10 hónapja
Megint Sebők, és a szagértés, miért nem megy az m4-re? Jó kis Vasas meccseken el tudnám képzelni.
10 hónapja
Amúgy csak ezen a meccsen konstatáltam számomra új nóvumként, hogy Bódi a Kécskénél kötött ki.
10 hónapja
Isak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀
10 hónapja
A csodacsatár majd Amcsiból jön, ott igazán jól ismerik az Íreket—főleg a keleti partonSzobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
Sír a labda gec ez nem nb2 hanem megye 3Ember, itt a tavalyi bajnok ellen játszik a VaSAs, nem lehet csak úgy nekik ugrani. A taktika mindenek felett, most a kifáradnak majdot’ játszák💪
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
Sír a labda gec ez nem nb2 hanem megye 3
10 hónapja
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
10 hónapja
YoungZeeZee
9 845
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.dupla rb felallas kell. feltalajuk az olasz viaszt
😂
ozibozi
10 hónapja
Akkor ezek a tények is Ibrát igazolják😎Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.2005-ben a 0-3as kámbekk is úgy indult, hogy félidei cserével steve g-t hátravitte jobb bunkóba. finnan helyett meg jött be hamann box to box gépelni, ha jól emlékszem. alaba sem sírt, hogy miért vagyok balbekk a bünchenben, miközben tízest kell játszanom a labanc válogatottban, mert a többi csövestől úgy sírt a labda
ozibozi
fake.id
10 hónapja
Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.2005-ben a 0-3as kámbekk is úgy indult, hogy félidei cserével steve g-t hátravitte jobb bunkóba. finnan helyett meg jött be hamann box to box gépelni, ha jól emlékszem. alaba sem sírt, hogy miért vagyok balbekk a bünchenben, miközben tízest kell játszanom a labanc válogatottban, mert a többi csövestől úgy sírt a labda
ozibozi
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
Főleg úgy, hogy 10x ennyi ember az azeriek ellen mekkora egy színházi előadást adott elő.Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamonNeked miért okoz örömöt, hogy valamiért folyton a Vasast pocskondiázod?
JC6 (Mr. Miele)
nagylaza, főpohárnok
Az mondjuk tényleg ciki volt még 1-1-nél is, nemhogy 1-3-nál😂✌️
Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.
10 hónapja
Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamonNeked miért okoz örömöt, hogy valamiért folyton a Vasast pocskondiázod?
JC6 (Mr. Miele)
10 hónapja
In a era where most fans aren’t rationale, it’s nice to see palace fans act normal and wish their player well! pic.twitter.com/ley7PwPQhA
— SG (@04gully) August 25, 2025
10 hónapja
Inkább ő, mint Körtiszse Ryan se CuJo nem való oda
slowmotion
Szobó se igazán, de ő még talán jobban
lesz gond mondjuk így is
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
Inkább ő, mint KörtiszÉs Frimpong elv kidőlt pár hétre hamstring injuryval.
Hot take: jöhet Szobi RB-nek.
zacknorb
Eléggé úgy néz ki, igazam lesz. Elv ott edzett az elmúlt napokban.
zacknorb
10 hónapja
Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamon
