Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣

Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀
Kenny
En ugy tudom, nem varhato meglepetes.
Stez
jo mi szamit meglepetesnek, mondjuk nekem az annak szamitana, ha a Hungaria koruton csorogne a telefon.

10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Talpalás nem sárga....érdekes....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Szobo mint jobb bekk....ezt fura nézni....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣

Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀
Kenny
En ugy tudom, nem varhato meglepetes.

10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Liverpool meccset adja valamelyik adó?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Match4
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Liverpool meccset adja valamelyik adó?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
match 4

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Liverpool meccset adja valamelyik adó?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣

Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀

10 hónapja
Nomac New England Patriots 4 552 — balazs.t85@gmail.com
Megint Sebők, és a szagértés, miért nem megy az m4-re? Jó kis Vasas meccseken el tudnám képzelni.
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Amúgy csak ezen a meccsen konstatáltam számomra új nóvumként, hogy Bódi a Kécskénél kötött ki.
10 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Isak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣

Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
A csodacsatár majd Amcsiból jön, ott igazán jól ismerik az Íreket—főleg a keleti parton

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Sír a labda gec ez nem nb2 hanem megye 3
JC6 (Mr. Miele)
Ember, itt a tavalyi bajnok ellen játszik a VaSAs, nem lehet csak úgy nekik ugrani. A taktika mindenek felett, most a kifáradnak majdot’ játszák💪
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Sír a labda gec ez nem nb2 hanem megye 3
10 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 091 — Whoops, looks like something went wrong.
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣

Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.

10 hónapja
YoungZeeZee 9 845
Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.
😂
ozibozi
dupla rb felallas kell. feltalajuk az olasz viaszt
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.
ozibozi
2005-ben a 0-3as kámbekk is úgy indult, hogy félidei cserével steve g-t hátravitte jobb bunkóba. finnan helyett meg jött be hamann box to box gépelni, ha jól emlékszem. alaba sem sírt, hogy miért vagyok balbekk a bünchenben, miközben tízest kell játszanom a labanc válogatottban, mert a többi csövestől úgy sírt a labda
fake.id
Akkor ezek a tények is Ibrát igazolják😎
10 hónapja
fake.id 1 940 — sixseveeeeeen
Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.
ozibozi
2005-ben a 0-3as kámbekk is úgy indult, hogy félidei cserével steve g-t hátravitte jobb bunkóba. finnan helyett meg jött be hamann box to box gépelni, ha jól emlékszem. alaba sem sírt, hogy miért vagyok balbekk a bünchenben, miközben tízest kell játszanom a labanc válogatottban, mert a többi csövestől úgy sírt a labda

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamon
JC6 (Mr. Miele)
Neked miért okoz örömöt, hogy valamiért folyton a Vasast pocskondiázod?
nagylaza, főpohárnok
Főleg úgy, hogy 10x ennyi ember az azeriek ellen mekkora egy színházi előadást adott elő.
Az mondjuk tényleg ciki volt még 1-1-nél is, nemhogy 1-3-nál😂✌️

Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Már Zlatan is megmondta, hogy egy igazán jó játékosnak mindegy milyen poszton játszik.
10 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamon
JC6 (Mr. Miele)
Neked miért okoz örömöt, hogy valamiért folyton a Vasast pocskondiázod?
10 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 912 — Colts Fan
10 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 984 — The Mathematician
Inkább ő, mint Körtisz
slowmotion
se Ryan se CuJo nem való oda
Szobó se igazán, de ő még talán jobban

lesz gond mondjuk így is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
És Frimpong elv kidőlt pár hétre hamstring injuryval.

Hot take: jöhet Szobi RB-nek.
zacknorb

Eléggé úgy néz ki, igazam lesz. Elv ott edzett az elmúlt napokban.
zacknorb
Inkább ő, mint Körtisz
10 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamon