Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Valami nagyon hiányzik ebből a Pool-ból
10 hónapja
Szalah ert mar labdaba?szídhatod anélkül is, nehogy ebbe betegedj bele. igazán expertek úgy kutyáznak egy játékost csak igazán, ha pályán sincs xd
Stez
what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
10 hónapja
Szalah ert mar labdaba?Nem nagyon
Stez
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
PasszLisan al-Gaib anyját? Vagy az egy másik mese?És cserébe megdugta RebekátIsak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀Még Ábrahám is feláldozta, nomen est omen.
iktriad
Dzsokijuing
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
iktriad
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Lisan al-Gaib anyját? Vagy az egy másik mese?És cserébe megdugta RebekátIsak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀Még Ábrahám is feláldozta, nomen est omen.
iktriad
Dzsokijuing
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
10 hónapja
Ez bazdmeg te kopasz fasz semmi nem volt
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Kerkez amugy eddig nem igazan szivleli a gyors szelsoket. Elanga masodszor fut el siman mellette. Semenyo ellen is szenvedett.Ő is szenvedett, de főleg akire lecserélték
Stez
10 hónapja
Slot eltitkolt Testvére a bíró?
10 hónapja
Eltonali..Kivágta taccsra
Dzsokijuing
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Kerkez amugy eddig nem igazan szivleli a gyors szelsoket. Elanga masodszor fut el siman mellette. Semenyo ellen is szenvedett.
10 hónapja
És cserébe megdugta RebekátIsak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀Még Ábrahám is feláldozta, nomen est omen.
iktriad
Dzsokijuing
Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Eltonali..
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Szobo ész nélkül.....anyám
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Fradi drukker, meg Gerát is elküldtük 😆Mekkora a hangulat Angyalföldön, mindjárt eret vágok magamonNeked miért okoz örömöt, hogy valamiért folyton a Vasast pocskondiázod?
JC6 (Mr. Miele)
nagylaza, főpohárnok

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
10 hónapja
Isak melyik csapatért játszik vajon ma? 😀Még Ábrahám is feláldozta, nomen est omen.
iktriad
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Majd Kata MiskaJah, Molnar Rajmundra gondolsz? Nalam nem. Baromi jol jatszik eddig, neki bejott az MTK uj stilusa. A csapatnak kevesbe.jo mi szamit meglepetesnek, mondjuk nekem az annak szamitana, ha a Hungaria koruton csorogne a telefon.En ugy tudom, nem varhato meglepetes.lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
Kenny
Stez
Kenny
Stez
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Chelseas itteni brigádtol kérdezem h mit kell tudni N. Jacksonrol? Elvileg hozzuk kölcsönbeKiváló a helyzetkihasználása, amikor csak bele kell érni a labdába.
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Jah, Molnar Rajmundra gondolsz? Nalam nem. Baromi jol jatszik eddig, neki bejott az MTK uj stilusa. A csapatnak kevesbe.jo mi szamit meglepetesnek, mondjuk nekem az annak szamitana, ha a Hungaria koruton csorogne a telefon.En ugy tudom, nem varhato meglepetes.lesz nagy csodálkozás a holnapi kerethirdetésen 😀Szobó meg Sallai nagy csatában lesznek a ki a jobb jobbhátvéd címért a héten—így az Ír meccs előtt.Az elmult egy evben konkretan a fel tamodosorunk at lett kepezve vedonek. Ugyhogy tamadni nem tud a valogatott, ellenben ha vedekezni kell, lesz hat elit jatekosunk. 🤣
😂
ozibozi
Mondjuk ez eleg szar lesz Rossinak, hogy ugy kell sakkoznia a tamadoknal, mert magan az eredeti posztjan senki sem lesz formaban. Nem veletlen, hogy az elmult masfel evben a gollovessel vagyunk a legrosszabb viszonyban, leven a klubjaban egyuk tamadonk sem talalkozik sokat a kapuval egy ideje.
Stez
Kenny
Stez
Kenny
10 hónapja
Trippiernek is már sárgásnak kellene lennie
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Sárgával meg kéne fogni.a meccset spori, ebbű baj lesz.Tessék későn kezdte
Nomac
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Ez meg egyből sárga
10 hónapja
Sárgával meg kéne fogni.a meccset spori, ebbű baj lesz.