Soccer
41 feliratkozó
10 hónapja
Azt tudja Vlk hogy az NB2-ben mi a szaftért van válogatott meccsek alatt szünet? Ahelyett hogy ilyenkor simán reflektorfénybe kerülhetnének meccsek, és korábban be is lehetne fejezni a szar idő beállta előtt akár a szezon felét.Mert az utanpotlas-valogatottak is jatszanak ilyenkor, ugy meg azert par hianyzo lenne a mennyei kettobol is. Gondolom en.
ozibozi
10 hónapja
Azt tudja Vlk hogy az NB2-ben mi a szaftért van válogatott meccsek alatt szünet? Ahelyett hogy ilyenkor simán reflektorfénybe kerülhetnének meccsek, és korábban be is lehetne fejezni a szar idő beállta előtt akár a szezon felét.- a sok fűthető pályán is
Szerkesztette: ozibozi
10 hónapja
Amúgy ha ez nem 10 meccs Somfalvinak, elmehet az MLSZ a francba.Ez már az Újkastély - Májmedence.Hentes g.cik. RászolgáltakLépjünk lassan azért túl a Honvéd - Csákváron. 😀
shagi0206
iktriad
Dzsokijuing
10 hónapja
Egeszen szornyu ez a felidei "elemzes". Mintha a kocsmaban dumalna nehany reszeg ket sor kozott.ahogy pool fórumon írta egy jól szituált szurkolótársam: "ez a stúdió egy szellemi dögkút."
Stez
10 hónapja
Ez a Newcastle most sem fog meccset nyerni a Pool ellen
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
10 hónapja
Egeszen szornyu ez a felidei "elemzes". Mintha a kocsmaban dumalna nehany reszeg ket sor kozott.
10 hónapja
az sárga volt "csak". Viszont tekintve, hogy a Pool játékosokat azelőtt fejbe rúgták, megtaposták, büntetlenül - nehogy már a Pool meg egyből pirosat kapjon arra, ami amúgy sárga.Mondjuk Gordon becsúszása nekem full ugyanaz volt mint amit Gravenbech csináltKivéve, hogy Gravenberch nem full sprintből csinálta, és a "hátsó" lábával, de igen
kapitnono
slowmotion
10 hónapja
Mondjuk Gordon becsúszása nekem full ugyanaz volt mint amit Gravenbech csináltKivéve, hogy Gravenberch nem full sprintből csinálta, és a "hátsó" lábával, de igen
kapitnono
10 hónapja
De pont ez a baj a Newcastle-lal, egy rohadt jo csapat, csak epp allandoan leadja a meccseit ilyen gyokersegekkel.Tehát ők a brit Cincinnati Bengals?
Stez
10 hónapja
Ez már az Újkastély - Májmedence.Hentes g.cik. RászolgáltakLépjünk lassan azért túl a Honvéd - Csákváron. 😀
shagi0206
iktriad
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
De pont ez a baj a Newcastle-lal, egy rohadt jo csapat, csak epp allandoan leadja a meccseit ilyen gyokersegekkel.
10 hónapja
Mert erre nem számítottak, így meglepetten nem tudják mi tévő legyenek.Trükkösen engedjük, hogy a Tiszakécske a Fáy utcában beszorítson minket az utolsó percekben.A kifárasztásos taktika tökéletesen működött. A szakma csak VasaS Darának hívja ezt.Igaz még némi csiszolására szorul!
ozibozi
ozibozi
nagylaza, főpohárnok
-
Minden a terv szerint-
10 hónapja
Hentes g.cik. RászolgáltakLépjünk lassan azért túl a Honvéd - Csákváron. 😀
shagi0206
10 hónapja
Mondjuk Gordon becsúszása nekem full ugyanaz volt mint amit Gravenbech csinált

10 hónapja
Hentes g.cik. Rászolgáltak
10 hónapja
Gordon, aki egy amugy egy okos focista, ilyen eszetlen dolgot csinaljon. Sima pirosHa bíró megfogja az elején a meccset..
Stez
10 hónapja
Ez a Kécske egy megye 2-es csapat kb. VIicc
10 hónapja
Trükkösen engedjük, hogy a Tiszakécske a Fáy utcában beszorítson minket az utolsó percekben.A kifárasztásos taktika tökéletesen működött. A szakma csak VasaS Darának hívja ezt.Igaz még némi csiszolására szorul!
ozibozi
ozibozi
10 hónapja
Gordon, aki egy amugy egy okos focista, ilyen eszetlen dolgot csinaljon. Sima piros
10 hónapja
Ez bizony piros kell legyen
10 hónapja
Ez piros
10 hónapja
A kifárasztásos taktika tökéletesen működött. A szakma csak VasaS Darának hívja ezt.Igaz még némi csiszolására szorul!
ozibozi
10 hónapja
B+, ezt már bent láttam. Még az hiányzott volna.
10 hónapja
A kifárasztásos taktika tökéletesen működött. A szakma csak VasaS Darának hívja ezt.