NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
Anyám, mi ez a kezdő... Szét fog szedni a Nyíregy 😬

Uram - Baráth, Lita, Pavkovics, Ódor - Girsik, Hidi, Urblik - Tóth, Soma, Radó
warr_b
Am elől teljesen jó, hátul lehetne roszabb (hello Szivacs)
11 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Anyám, mi ez a kezdő... Szét fog szedni a Nyíregy 😬

Uram - Baráth, Lita, Pavkovics, Ódor - Girsik, Hidi, Urblik - Tóth, Soma, Radó
warr_b
Ahogy elkezdtem olvasni ezeket a neveket, egyből beugrott a verhetetlen tizenegy:
Tirnauer - Ásó, Kapa, - Steinitz, Jascsák, Podhola, - Sipőcz, Kohn Géza, Halász, Vadász, Madarász.

11 hónapja
Nemes samu09 Houston Texans 4 022 — I like the Texans, I like who we are
Zsuzsi benzemanak képzeli magát azzal a kötéssel a kezén? Már hónapok óta hordja.
11 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 526 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Anyám, mi ez a kezdő... Szét fog szedni a Nyíregy 😬

Uram - Baráth, Lita, Pavkovics, Ódor - Girsik, Hidi, Urblik - Tóth, Soma, Radó


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
11 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 293 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Józsit kiállították és nem lesz az Inter ellen. Egyéb meglepő hírek, az ég kék
zacknorb
Szarházi/egy Roma szurkoló/
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Egy újabb Ajax vereség, ezúttal, a 8 forduló alatt 3 ponttal álló Utrechttől, így már ők is megelőzik az Ajaxot. Az Amszterdami csapat így lecsúszott a 17. helyre a 18 csapatos bajnokságban.

11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
Józsit kiállították és nem lesz az Inter ellen. Egyéb meglepő hírek, az ég kék
zacknorb

11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
Józsit kiállították és nem lesz az Inter ellen. Egyéb meglepő hírek, az ég kék
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 754 — LIGHTS OUT!
A 90. percben csak begyötört egyet a Roma 50 percet emberelőnyben játszva.

11 hónapja
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 500 — !SuPeR6BoWL!
Szalai Attila jobban járt volna ha maradt volna a Fenerben...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
11 hónapja
Stoki Jacksonville Jaguars 2 777 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Szalai Attila 4 meccs szünet után most újra a kezdőben a Hoffenheim csapatában.
Sixo
Ahogy látom kár volt.
Hanni
Nem láttam a meccset, szóval nem tudok nyilatkozni. De a fotmob a leggyengébb értékelést neki adta a meccsen. 3 gólt kapott a csapata, kikaptak és lecserélték a 64. percben. Lehet már nem sok lehetőséget fog kapni.
Sixo
nála nagyon félre ment valami, a válogatottban is szar. hogy a picsába lehet így visszaesni hirtelen 23 évesen?
peach
Minden ott kezdődött, hogy miért kellett otthagyni a Fenert?
( ..és ezzel a hozzászólásommal szeretnék emlékezni az '56-os forradalomra)

Szerkesztette: Stoki
11 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 180 — Vikings fan
Szalai Attila 4 meccs szünet után most újra a kezdőben a Hoffenheim csapatában.
Sixo
Ahogy látom kár volt.
Hanni
Nem láttam a meccset, szóval nem tudok nyilatkozni. De a fotmob a leggyengébb értékelést neki adta a meccsen. 3 gólt kapott a csapata, kikaptak és lecserélték a 64. percben. Lehet már nem sok lehetőséget fog kapni.
Sixo
nála nagyon félre ment valami, a válogatottban is szar. hogy a picsába lehet így visszaesni hirtelen 23 évesen?
peach
Életében először nem úgy számoltak vele mint Hogy ő azt gondolta / elvárta és fejben szétesett. Emellett lehet nagy volt a kabát?
Azért le nem írnám teljesen, de össze kellene rakni a valakinek őt fejben.
11 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 621 — a new hope (again)
Szalai Attila 4 meccs szünet után most újra a kezdőben a Hoffenheim csapatában.
Sixo
Ahogy látom kár volt.
Hanni
Nem láttam a meccset, szóval nem tudok nyilatkozni. De a fotmob a leggyengébb értékelést neki adta a meccsen. 3 gólt kapott a csapata, kikaptak és lecserélték a 64. percben. Lehet már nem sok lehetőséget fog kapni.
Sixo
nála nagyon félre ment valami, a válogatottban is szar. hogy a picsába lehet így visszaesni hirtelen 23 évesen?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 215 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha így marad, és hétfõn a Spurs veri Fulhamet, akkor vezetik a tabellát. Harry who?
ulpianus
az a durva hogy dobogó közelében vagyunk úgy hogy sztem ótvar fos a játékunk
Negritis, a vajda
Igazabol nem fos az. Mukodik amit Arteta kitalalt, az egy jo jatek.
ulpianus
liverpoolról beszélek 😀
Negritis, a vajda
Felreertettem, az ma nagyon megy.
Sztem a Pool jateka sem fos. Mondjuk a Spurs ellen se voltak rosszak, csak ott egy nagyon jo taktikaval talaltak szembe magukat. Marmint szvsz. Nekem ez a legerdekesebb mindig, hoy melyik edzo epp mit jatszat a scapattal, es mennyire tud belenyulni, ha baj van? Persze a nagy golokat varom en is, de ez meccs kozben rajzolgatom fejben, mik a taktikak. Tudom, hulye dolog. 😀
ulpianus
Igazából se a Pool se az Arsenal nincs készen jelenleg. Mindkét csapat veretlen a PL-ben (a Spurs meccset nem számolom L-nek), és X-eltek a Chelseavel és buktak úgy két pontot hogy ők voltak a dominánsan csapat és egyéni hibákon mentek el a pontok. És őszintén az elmúlt 3 évben mi is, a Poolnak hosszabb idő alatt el lettek kényeztetve a szurkolói, kisebb/nagyobb csalódásokkal út közben. Nem lehet mindig fejlődni, van hogy stagnálni fog a folyamat. És kb hogy az elmúlt 2-3 évben akárkit igazoltunk premium áron mind bevált, azt nem lehet tartani, ahogy a Pool se tudja tartani hogy a premium játékosokból olyanok váljanak mint Salah, Mane, Alisson, VvD. Lesznek olyanok mint Nunez, akit én nem temetek, de vannak hiányosságai ami miatt nem játszik, ami főleg a pressing.
A City a team to beat csapat, de utána szerintem látszik hogy kik a következő közeli lépcső még ‘rosszabb’ teljesítménnyel is. Ma is 0.61-es NPxG-t engedtünk, ez komoly szint védekezésben, még úgy is hogy szemre esett kelt a csapat. A Spurs szurkolóktól nem akarom elvenni az Ange hype-ot, én is imádtam a 2021/22-es szezonunkat. De ott a BL a cél, ami ha nem lesz meg akkor sem baj. A Chelsea is alul teljesített idén, most kijött a “szerencse” a büntetővel és a lecsúszott Mudryk góllal. A foci elvesz majd visszaadja.
Azoktól az emberektől akik pedig nem gondolatmenet útján vita szinten kérdőjelezik meg Miket és Kloppot, hanem kikiabálják a csapatból, na attól hánynom kell a közösségi felületeken.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
Grizi tripla, Real X, vesztett pontokban utól értük az elsőt ❤️🤍
11 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ha így marad, és hétfõn a Spurs veri Fulhamet, akkor vezetik a tabellát. Harry who?
ulpianus
az a durva hogy dobogó közelében vagyunk úgy hogy sztem ótvar fos a játékunk
Negritis, a vajda
Igazabol nem fos az. Mukodik amit Arteta kitalalt, az egy jo jatek.
ulpianus
liverpoolról beszélek 😀
Negritis, a vajda
Felreertettem, az ma nagyon megy.
Sztem a Pool jateka sem fos. Mondjuk a Spurs ellen se voltak rosszak, csak ott egy nagyon jo taktikaval talaltak szembe magukat. Marmint szvsz. Nekem ez a legerdekesebb mindig, hoy melyik edzo epp mit jatszat a scapattal, es mennyire tud belenyulni, ha baj van? Persze a nagy golokat varom en is, de ez meccs kozben rajzolgatom fejben, mik a taktikak. Tudom, hulye dolog. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Ha így marad, és hétfõn a Spurs veri Fulhamet, akkor vezetik a tabellát. Harry who?
ulpianus
az a durva hogy dobogó közelében vagyunk úgy hogy sztem ótvar fos a játékunk
Negritis, a vajda
Igazabol nem fos az. Mukodik amit Arteta kitalalt, az egy jo jatek.
ulpianus
liverpoolról beszélek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 693 — "Grammar maci"
Na ezèrt nem top csatár Hojlund, azok megteszik még a beadás előtt azt a lépést előre amivel odaérnek egy ilyen labdára. Utána meg amit 4 méterről kihagyott... persze Bruno is csak a keresztlécet találja telibe. 1-1 után hagytuk Antonyt a picsába, lett is 3 nagy helyzetünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
11 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 18 560
Most olvastam, hogy 90 percre lebontva Núñeznek van a legjobb gól+assziszt mutatója az egész PL-ben. Wow. Mondjuk jó lenne ha végre stabilan kezdőként is játszana.
11 hónapja
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Ha így marad, és hétfõn a Spurs veri Fulhamet, akkor vezetik a tabellát. Harry who?
ulpianus
az a durva hogy dobogó közelében vagyunk úgy hogy sztem ótvar fos a játékunk
Negritis, a vajda
Igazabol nem fos az. Mukodik amit Arteta kitalalt, az egy jo jatek.
Ellenben perce megelni a meccsek alatt, hogy megint ugy kellett visszajonni, akkor minden hiba megno a szemunkben, hiszen mi szurkolunk. NFLben is lathatod, hogy az isteni csapat es/vagy edzo majomma valik, amint veszit parat. Es tenyleg erzed, hogy akkor ott mindketto igaz.
Sztem nekunk meg kell egy igazi befejezo csatar, plusz egy balbekk, es ennyi. Marmint miota kijelentette Ben White, hogy amig csak lehet, o maradna Arsenal jatekos, a jobb bunko megvan (mondogatta, hogy nem tetszik neki ez a fellepos felig VKP szerep. Akartak is Parteyval jatszatni, na az egy katasztrofalis otlet volt). Masik. Haver sajnos nem annyira jott be szvsz. Az o lathatatlan ember trukkje, amit tud, nem mukodik az Arzenyal allandoan poziciot valto tamadoi kozt. Szal vele is kezdeni kell valamit, mondjuk eladni. 😀
Es Ragya kapus remelem hozza magat. Rola erdemes tudni, a legjobbak kozt van labbal torteno jatek eseten. Ezert hoztak. Es meg vedeni is tud. Ramsdale sem csak bravurkapus, de tobbet hibazik (nagyon fiatalon jott ott belefert, ma mar nem), es labbal inkabb atlagos mint jo.
Erre most lattuk amit lattunk. Mindegy, hibazni lehet, az meg nem gond.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
Ha így marad, és hétfõn a Spurs veri Fulhamet, akkor vezetik a tabellát. Harry who?
ulpianus
az a durva hogy dobogó közelében vagyunk úgy hogy sztem ótvar fos a játékunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
Nem láttam a meccset hála istennek, de Ancelotti lassan tényleg elmehet a búsba.

Kva nagy ötlet volt megint kispadra tenni Joselut, az egyetlen csatárt, aki képes gólt lőni, h az a nyomorék Rodrygo a 79 percig a pályán legyen. Arra már inkább nem is mondok semmit, amit Brahimmal csinál.

Én amúgy nagyon bírom az öreget, de jó lesz ha szezon végén megy. Kezd megfaradni ez a sztori.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 221 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
istenem de balfaszok vagyunk
Löfli
Jó úton járunk!
Dzsokijuing
Meccs előtt aut hittem kapunk egy sima négyest. Ahhoz képest ez hibátlan.