Soccer

41 feliratkozó

11 hónapja
dugo93 Indianapolis Colts 4 184
Azért idén basszák már meg a sporik, hogy állandóan ellenünk fújnak

11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kíváncsi vagyok, Grabara megint elüti-e a "should've taken three points from this shithole" aranyköpését
slowmotion
Remélem "we've taken three points from this shithole", 8.5-ös odds jöhetne 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Jéééézusoom!!!
11 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 228 — Cowboys fan
Kíváncsi vagyok, Grabara megint elüti-e a "should've taken three points from this shithole" aranyköpését
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
Joselu influenzás.

Így akkor visszaszivom a fikaaradat egy részét Ancelotti irányába. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 214 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
De jó Saka megint a földön egy BL meccsen...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.
rob3r7o
Szép Jynx
zacknorb
1 góltol azért nem esek hasra.

Pláne h ez inkább volt öngól szerintem.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 220 — Kinek mit intézett a kormánya
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.
rob3r7o
Szép Jynx
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!

11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.
rob3r7o
Ki kezdjen? Nem nagyon látok mást a keretben sajnos szélre
kapitnono
De ő kvázi centert játszik idén.

Szerintem nagyon kell Joselu a kezdőbe. Ez a Vini-Rodrygo páros elől öngyilkosság. A spanyol eddig 5szor kezdett és mindannyiszor gólt lőtt, a másik kettő (oke Vini sérült volt egy ideig) meg összesen lőtt eddig 2 gólt talán?

Az, h Brahimmal mit csinál meg külön egy érdekes szitu. O is egyszer kezdett, persze gólt is lőtt, de előtte/utana csoda ha 10 percet kap. Pofára állítja össze a kezdot.

Alig várom a hétvégi Classicot, egy öröm lesz nézni. Amilyen jol meccsel Xavi ellen megint lesz vagy 3-0.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 932 — WHO DAT!!!!
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.
rob3r7o
Ki kezdjen? Nem nagyon látok mást a keretben sajnos szélre


11 hónapja
gyurczi New York Giants 2 475 — Giants fan
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.
rob3r7o
Ez nekem a kisebbik rossz. A Csu-Va-Ca trió kezdetése ebben a szezonban csak győzelmet és clean sheetet hozott. Modrick ezd ma...
Bár lehet Csu az El-Classicora pihen, az öreg meg belefér a Braga ellen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
11 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 039 — #officialBoliever
És megint Rodrygo kezd. Ez az ember teljesen hülye.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
11 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 172 — The Mathematician
várhidi petya megaszonta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
11 hónapja
Tony Adams Indianapolis Colts 5 503 — Colts Fan
Pfuuu tökös gyerek ez az Icardi!
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Csebi elment Isztambulba és elkente a törököket.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/video-osszeverekedtek-a-galatasaray-es-a-bayern-szurkolok-2985255
Sixo
török vert törököt 😀
NB2
Mindezt a török elnok Orbán Viktor jelenlétében

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
NB2 New England Patriots 24 416 — nabege2@yahoo.com
Csebi elment Isztambulba és elkente a törököket.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/video-osszeverekedtek-a-galatasaray-es-a-bayern-szurkolok-2985255
Sixo
török vert törököt 😀
11 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 753 — LIGHTS OUT!
Csebi elment Isztambulba és elkente a törököket.
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/video-osszeverekedtek-a-galatasaray-es-a-bayern-szurkolok-2985255

11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Palhinha ara csak emelkedett, epp a hosszabbitas miatt. allitolag nagyon akar jonni, de akkor nem ertem miert irt ali plusz evekre, ha ez csak veri fel az arat, amit nem fogunk elvileg kifizetni. ugye Hoeness azt mondta, hogy senki se szamitsan nagy koltesekre januarban.
csebi
Egyszerű az ok: az új szerződéssel több lett a fizuja is. 😊 Be akarja biztosítani magát arra az esetre, ha már mégse lennénk annyira érdeklődőek januárra.
Hungarian Bill
nyilvan, ertem ezt. de ezzel csokkenti az eselyet annak, hogy BL-ben jatsszon, hogy meg nagyobb legyen a fizuja stb.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 507
Palhinha ara csak emelkedett, epp a hosszabbitas miatt. allitolag nagyon akar jonni, de akkor nem ertem miert irt ali plusz evekre, ha ez csak veri fel az arat, amit nem fogunk elvileg kifizetni. ugye Hoeness azt mondta, hogy senki se szamitsan nagy koltesekre januarban.
csebi
Egyszerű az ok: az új szerződéssel több lett a fizuja is. 😊 Be akarja biztosítani magát arra az esetre, ha már mégse lennénk annyira érdeklődőek januárra.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Lehet vinni, occsó.

Sixo
jezusom. Tuchel kepes is lesz megvenni.
csebi
Mondjuk az ő posztja szerintem inkább a VKP, mint a belső védő amibe conte beleerőltette. Nem azt mondom, hogy ő lehet a középpálya motorja Münchenben, de szerintem VKP poszton nem olyan szar, mint hátvédként, és egy korrekt szintet lehozhat. Főleg hogy Bayern szintű játékosok fognak majd mellette játszani és nem a conte féle spurs játékosok. Persze nem tudom, hogy Tuchel mely posztra szánná.
Duff
sztem a Tuchel rendszerebe lassu meg vkp-nak is. ne feledd, hogy Tuchel rendszereben nagyon sokszor a vkp es a 2 KH marad Mbappeval/Vinnyvel/Haaland gyorsasagu jatekosokkal. plusz ugye ha az egyik KH ilyenkor Upa akkor jon a biztos hiba tole, Dier meg vhol meg mindig a kozepkorben fordulasban lenne, vszeg mar lesen, mert mindket csapat hamarabb erne fel a BM terfelere.
csebi
Diernek - a sebessége miatt - ebben a rendszerben kb olyan mélyen kéne játszania, mint a mennyei megyeiben a 40-50 körüli, levitézlett söprögetőnek, aki hajdanán NB1-s szinten csatár volt. 😊 Palhinhát nem követem, mióta meghiúsult a transzfer, egy-két válogatott meccsét láttam. Az alapján ő passzolna ebbe a Bayernbe, más kérdés, hogy most hosszabbított szerződést, ergo többet kérne érte a Fulham, mint a nyáron.

Aztán az átigazolásokkal kapcsolatban ott van még a Hoeneß - Tuchel csörte is, aminek minden bizonnyal lesz még folytatása.
Hungarian Bill
Palhinha ara csak emelkedett, epp a hosszabbitas miatt. allitolag nagyon akar jonni, de akkor nem ertem miert irt ali plusz evekre, ha ez csak veri fel az arat, amit nem fogunk elvileg kifizetni. ugye Hoeness azt mondta, hogy senki se szamitsan nagy koltesekre januarban.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 507
Lehet vinni, occsó.

Sixo
jezusom. Tuchel kepes is lesz megvenni.
csebi
Mondjuk az ő posztja szerintem inkább a VKP, mint a belső védő amibe conte beleerőltette. Nem azt mondom, hogy ő lehet a középpálya motorja Münchenben, de szerintem VKP poszton nem olyan szar, mint hátvédként, és egy korrekt szintet lehozhat. Főleg hogy Bayern szintű játékosok fognak majd mellette játszani és nem a conte féle spurs játékosok. Persze nem tudom, hogy Tuchel mely posztra szánná.
Duff
sztem a Tuchel rendszerebe lassu meg vkp-nak is. ne feledd, hogy Tuchel rendszereben nagyon sokszor a vkp es a 2 KH marad Mbappeval/Vinnyvel/Haaland gyorsasagu jatekosokkal. plusz ugye ha az egyik KH ilyenkor Upa akkor jon a biztos hiba tole, Dier meg vhol meg mindig a kozepkorben fordulasban lenne, vszeg mar lesen, mert mindket csapat hamarabb erne fel a BM terfelere.
csebi
Diernek - a sebessége miatt - ebben a rendszerben kb olyan mélyen kéne játszania, mint a mennyei megyeiben a 40-50 körüli, levitézlett söprögetőnek, aki hajdanán NB1-s szinten csatár volt. 😊 Palhinhát nem követem, mióta meghiúsult a transzfer, egy-két válogatott meccsét láttam. Az alapján ő passzolna ebbe a Bayernbe, más kérdés, hogy most hosszabbított szerződést, ergo többet kérne érte a Fulham, mint a nyáron.

Aztán az átigazolásokkal kapcsolatban ott van még a Hoeneß - Tuchel csörte is, aminek minden bizonnyal lesz még folytatása.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Lehet vinni, occsó.

Sixo
jezusom. Tuchel kepes is lesz megvenni.
csebi
Mondjuk az ő posztja szerintem inkább a VKP, mint a belső védő amibe conte beleerőltette. Nem azt mondom, hogy ő lehet a középpálya motorja Münchenben, de szerintem VKP poszton nem olyan szar, mint hátvédként, és egy korrekt szintet lehozhat. Főleg hogy Bayern szintű játékosok fognak majd mellette játszani és nem a conte féle spurs játékosok. Persze nem tudom, hogy Tuchel mely posztra szánná.
Duff
sztem a Tuchel rendszerebe lassu meg vkp-nak is. ne feledd, hogy Tuchel rendszereben nagyon sokszor a vkp es a 2 KH marad Mbappeval/Vinnyvel/Haaland gyorsasagu jatekosokkal. plusz ugye ha az egyik KH ilyenkor Upa akkor jon a biztos hiba tole, Dier meg vhol meg mindig a kozepkorben fordulasban lenne, vszeg mar lesen, mert mindket csapat hamarabb erne fel a BM terfelere.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
11 hónapja
Duff Seattle Seahawks 3 108
Lehet vinni, occsó.

Sixo
jezusom. Tuchel kepes is lesz megvenni.
csebi
Mondjuk az ő posztja szerintem inkább a VKP, mint a belső védő amibe conte beleerőltette. Nem azt mondom, hogy ő lehet a középpálya motorja Münchenben, de szerintem VKP poszton nem olyan szar, mint hátvédként, és egy korrekt szintet lehozhat. Főleg hogy Bayern szintű játékosok fognak majd mellette játszani és nem a conte féle spurs játékosok. Persze nem tudom, hogy Tuchel mely posztra szánná.
11 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 461 — Lucas Scott
Lehet vinni, occsó.

Sixo
jezusom. Tuchel kepes is lesz megvenni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.