Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Ez a gól nagyon kellett. Ugyanitt Lehoczky, a Csákvár kapusa és nálunk Szamosi Jr. nem NB II-es szint, hanem sokkal feljebb lenne a helyük.
iktriad
pedig Szamosi jövőre is ott fog játszani… a Diósgyőr adta kölcsön, majd hozott egy rakás újpesti meg fehérvári lelencet, a tegnapi győzelem ellenére sem látom hogy maradna bent ez a csapat

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Meddő fölény ami semmire nem jó

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Oviedo bekkel mint állat....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Spíleren mindig ilyen balfaszok a spanyol meccsek közvetítésénél?

2025-ben nem tudnak egy meccskezdésre odaérni, kabaré
ZERO_L
Mondjuk ez se miattuk van, hanem hogy a Laliga még mindig nem jutott el oda, hogy ne 2 órás gapek legyenek a kezdések között.
Még az NB1 is meg tudta ezt lépni.
zacknorb
Nem tegnap kapták meg a sorsolást... Senki nem kötelezi őket, hogy 5 perces reklámblokkot tervezzenek a két meccs közé.

Ha egy Elche-Alaves meccsen le se szarná senki, mert a kutyát nem érdekel, de Barca, Real meccsre ezt nem előre megoldani, látni, kurva kínos.
ZERO_L
De, pont hogy kötelezi őket szerződés. Merthogy a kereskedelmi TV lényege, hogy a reklámidőből él és marad fenn.
10 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Spíleren mindig ilyen balfaszok a spanyol meccsek közvetítésénél?

2025-ben nem tudnak egy meccskezdésre odaérni, kabaré
ZERO_L
Mondjuk ez se miattuk van, hanem hogy a Laliga még mindig nem jutott el oda, hogy ne 2 órás gapek legyenek a kezdések között.
Még az NB1 is meg tudta ezt lépni.
zacknorb
Nem tegnap kapták meg a sorsolást... Senki nem kötelezi őket, hogy 5 perces reklámblokkot tervezzenek a két meccs közé.

Ha egy Elche-Alaves meccsen le se szarná senki, mert a kutyát nem érdekel, de Barca, Real meccsre ezt nem előre megoldani, látni, kurva kínos.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Spíleren mindig ilyen balfaszok a spanyol meccsek közvetítésénél?

2025-ben nem tudnak egy meccskezdésre odaérni, kabaré
ZERO_L
Mondjuk ez se miattuk van, hanem hogy a Laliga még mindig nem jutott el oda, hogy ne 2 órás gapek legyenek a kezdések között.
Még az NB1 is meg tudta ezt lépni.
zacknorb
délután a bundás2 meccsen 10 perc hosszabbítás volt, asszem belenyúlt a bundás 1 meccskezdésbe
nyilván a tv szolgáltató még tolni akar egy kis reklámot... és akkor ez lesz belőle
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Spíleren mindig ilyen balfaszok a spanyol meccsek közvetítésénél?

2025-ben nem tudnak egy meccskezdésre odaérni, kabaré
ZERO_L
Mondjuk ez se miattuk van, hanem hogy a Laliga még mindig nem jutott el oda, hogy ne 2 órás gapek legyenek a kezdések között.
Még az NB1 is meg tudta ezt lépni.
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ilyenért adtak 11-est az MU meccsen amit Rüdigerrel csinált a védő

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Komoly a spíler hogy 7 perce megy a Real meccs de ők még reklámoznak 😂
kapitnono
Nagyon leepult a Spiler. 😕
10 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Spíleren mindig ilyen balfaszok a spanyol meccsek közvetítésénél?

2025-ben nem tudnak egy meccskezdésre odaérni, kabaré



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Elvileg Vinicius a kispadon kezd....na van vér Xabi Alonso pucájában....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mar reg el kellett volna adni a sivatagba! Abbol az 1 Milliardbol mar egy egesz csapatot epithettek volna!
Toto21
Mehetne tevét baszni

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 10 356 — WHO DAT!!!!
Komoly a spíler hogy 7 perce megy a Real meccs de ők még reklámoznak 😂


10 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 648
Elvileg Vinicius a kispadon kezd....na van vér Xabi Alonso pucájában....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Mar reg el kellett volna adni a sivatagba! Abbol az 1 Milliardbol mar egy egesz csapatot epithettek volna!
10 hónapja
Beki New York Jets 2 892
Huhh ez a Juventus de gyenge... es meg csak egy Parma az ellenfel...
10 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 262 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Elvileg Vinicius a kispadon kezd....na van vér Xabi Alonso pucájában....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Hosszú még a szezon, de vajon a Gironának sikerül két évvel a bronzérem után kiesni?
slowmotion
Ha télen nem kapnak kölcsön pár playát a “testvércsapatoktól” csont nélkül sanszosak rá.
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Hosszú még a szezon, de vajon a Gironának sikerül két évvel a bronzérem után kiesni?
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Kíváncsiságból megnéztem:
Azért a Sociedad--Espanyol meccsen van 15 spanyol útlevéllel rendelkező a kezdőkben.
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ma már Rodrygo kezd Vinicius helyett.
Apa kezdődik’?
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csak ki kellene menni mostmár egy kicsi Como meccsre.
ozibozi
Hát igen, azt a nézőszámot ami nekik van meg kéne dobni. Tavaly utolsó előttiek voltak átlagnézőszámban, és valami 150el előztek.
Sixo
Hát ha a stadionba nem fér be több ember úgy nehéz nézőszámot növelni. Cserébe az árakat eléggé lehet.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tegnap elkezdődött a lényeg. Albán 2.
Nyert a Laci és a Szkanderbég is.
zacknorb
nem olvasod a topicot? 😊 tegnap Löfli már megemlítette 😊
NB2
Sorry, hétvégén nyaraltam.
10 hónapja
NB2 New England Patriots 29 045 — nabege2@yahoo.com
Tegnap elkezdődött a lényeg. Albán 2.
Nyert a Laci és a Szkanderbég is.
zacknorb
nem olvasod a topicot? 😊 tegnap Löfli már megemlítette 😊
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Csak ki kellene menni mostmár egy kicsi Como meccsre.
ozibozi
Hát igen, azt a nézőszámot ami nekik van meg kéne dobni. Tavaly utolsó előttiek voltak átlagnézőszámban, és valami 150el előztek.

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tegnap elkezdődött a lényeg. Albán 2.
Nyert a Laci és a Szkanderbég is.
10 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Csak ki kellene menni mostmár egy kicsi Como meccsre.