Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
Nézd, erről annyit h minap beszélgettem egy haverommal, akiknek a családi cége szárazárú kereskedelemmel foglalkozik. Mesélte, hogy falvakban megnőtt a kereslet kutyakaja iránt, kérdezte így a helyi boltosokat, hogy miért. Nos azért, mert már emberi fogyasztásra alkalmas húsra nem telik...
empty taxi
Ez szomorú, de szerencsére ez nem az erre az oldalra írogatók problémája. Évek óta ide írogatva azért gondolom benned is kialakult az a benyomás, hogy a fórumtagok kb. mindegyike a felső két jövedelmi decilisbe tartozik, vagy egyszerűbben, az átlagnál jobb módban él.
Így ebben a közegben maximálisan igaza van Jugheadnek, nem kell választani.
Őszentsége Sobri Jóska
 www.youtube.com/watch?v=y-jC3H_8Dk4


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
Nézd, erről annyit h minap beszélgettem egy haverommal, akiknek a családi cége szárazárú kereskedelemmel foglalkozik. Mesélte, hogy falvakban megnőtt a kereslet kutyakaja iránt, kérdezte így a helyi boltosokat, hogy miért. Nos azért, mert már emberi fogyasztásra alkalmas húsra nem telik...
empty taxi
Ez szomorú, de szerencsére ez nem az erre az oldalra írogatók problémája. Évek óta ide írogatva azért gondolom benned is kialakult az a benyomás, hogy a fórumtagok kb. mindegyike a felső két jövedelmi decilisbe tartozik, vagy egyszerűbben, az átlagnál jobb módban él.
Így ebben a közegben maximálisan igaza van Jugheadnek, nem kell választani.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
Nézd, erről annyit h minap beszélgettem egy haverommal, akiknek a családi cége szárazárú kereskedelemmel foglalkozik. Mesélte, hogy falvakban megnőtt a kereslet kutyakaja iránt, kérdezte így a helyi boltosokat, hogy miért. Nos azért, mert már emberi fogyasztásra alkalmas húsra nem telik...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 102 — no es importante
Mondjuk mikor egy hónapban jó eséllyel meg tudsz nézni 4-5 filmet meg van időd maximum 1-2 sorozatra, akkor talán érdemes ezen elgondolkodni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead
pl nekem Maltan nincs hbo maxom. emiatt plusz penz a nordvpn, raadasul hulladek az hbo max app, aki ezt kifejlesztette annak ulnie kellene vmeik tulzsufolt magyar bortonben. nem lehet benne normalisan sorozatot nezni. raadasul annyira a tartalomtol sem vagyok elajulva.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?

Szerkesztette: Jughead
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁
warr_b
leforgatták a DLC-t. simán jó hogy látjuk amiről a második részben beszélt Ellie, hogy harapták meg és hogy vesztette el a legjobb barátját.
petey
Ez igaz, de ehhez nem kell 53 perc egy 9 részes sorozatban. Két 5-10 perces flashback bőven elegendő lett volna. Főleg úgy, hogy Ellie | másságát | már a sorozat előtt tudhatta a mucsajröcsögei juhászkutya is, mert nem lehetett úgy elolvasni egy cikket, hogy ne sugalmazták, sejtették, árnyalták volna, hogy itt mi, akik nem játszottunk a sorozattal, bizony NAGYON meg fogunk lepődni amikor kiderül Ellie-ről egy ÓRIÁSI dolog amit titkolt mindenki elől. | Leszbi | , értjük haladjunk. Ha 2023-ban gáz fennakadni a néger tündéken - és szerintem se sok értelme van ezen háborogni - akkor a sorozatkészítők leszokhatnának arról, hogy ÓRIÁSI jelentőséget tulajdonítanak egy-egy karakter | nemi hovatartozásának | .
MC12
nekem ez a resz is jobb volt, mintha lett volna egy random resz mint a walking deadben, ami 35 percben arrol szolt volna, hogy hudenagynehezenlegyurokparzombit es a maradek idoben van karakterepites 5 perc dumaval. tetszett a resz amugy, es jok ezek a reszletek, hogy | Ellie mar epp elhuzott volna onnan, megmenekulve a harapastol, de a szive (szo szerint) visszahuzta. |

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 647
Jogászként is utálom, ha valaki a szakszavakat számonkéri laikusokon.

Egy laikus ellopja a szellemi tulajdont, gyilkosságot lát, válóperben vesz részt stb. Valóban, nem helyesek ezek a kifejezések jogilag, de én se örülnék, ha a fogorvos azt mondaná nekem, hogy magának nem a foga, hanem az örlőfoga fáj (és még lehetne sorolni).

Amúgy saját célra nem bűncselekmény a letöltés, ha 500k-nál kevesebb az így okozott vagyoni hátrány (ezt mondjuk könnyű átlépni a jelenlegi árak mellett).
Jughead
hogy lehet kiszámolni hogy valakit mennyire károsítok meg egy film letöltésével? egy mozijegy? egy on demand ára? vagy mondjuk amennyit a netflix fizetne nekik egy megtekintés után? vagy hogy kezeli ezt a jog?
Fontos_Vidra
ez tényleg érdekelne, ha valaki tudja, nem faszkodásból tettem fel a kérdést
több mint 3 éve
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 262
THIS IS THE WAY

Argghhhh és jön a 4. évad, ez az baby <3
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁
warr_b
leforgatták a DLC-t. simán jó hogy látjuk amiről a második részben beszélt Ellie, hogy harapták meg és hogy vesztette el a legjobb barátját.
petey
Ez igaz, de ehhez nem kell 53 perc egy 9 részes sorozatban. Két 5-10 perces flashback bőven elegendő lett volna. Főleg úgy, hogy Ellie | másságát | már a sorozat előtt tudhatta a mucsajröcsögei juhászkutya is, mert nem lehetett úgy elolvasni egy cikket, hogy ne sugalmazták, sejtették, árnyalták volna, hogy itt mi, akik nem játszottunk a sorozattal, bizony NAGYON meg fogunk lepődni amikor kiderül Ellie-ről egy ÓRIÁSI dolog amit titkolt mindenki elől. | Leszbi | , értjük haladjunk. Ha 2023-ban gáz fennakadni a néger tündéken - és szerintem se sok értelme van ezen háborogni - akkor a sorozatkészítők leszokhatnának arról, hogy ÓRIÁSI jelentőséget tulajdonítanak egy-egy karakter | nemi hovatartozásának | .
MC12
hát de nem is ezt tolták az arcodba 53 percen keresztül. kb. Ellie-ről semmit nem kaptunk 6 részen keresztül, nekem rendben van, hogy ezt is láttam.
amúgy nem értem a fanyalgást, mert a játékban is nagy része arról szól, hogy lopakodsz meg harcolsz, itt meg kapsz némileg jobban kibontott karaktereket.
ízlések és pofonok.
petey
Hogy a játékban mi van, az nemigazán szempont nekem, mivel nem játszottam vele és nem is tervezem, így csak mint filmművészeti alkotás tudom értékelni. Szerintem nem volt szükség ennyi időre ehhez, neked bejött, igazad van-ízlések és pofonok.

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁
warr_b
leforgatták a DLC-t. simán jó hogy látjuk amiről a második részben beszélt Ellie, hogy harapták meg és hogy vesztette el a legjobb barátját.
petey
Ez igaz, de ehhez nem kell 53 perc egy 9 részes sorozatban. Két 5-10 perces flashback bőven elegendő lett volna. Főleg úgy, hogy Ellie | másságát | már a sorozat előtt tudhatta a mucsajröcsögei juhászkutya is, mert nem lehetett úgy elolvasni egy cikket, hogy ne sugalmazták, sejtették, árnyalták volna, hogy itt mi, akik nem játszottunk a sorozattal, bizony NAGYON meg fogunk lepődni amikor kiderül Ellie-ről egy ÓRIÁSI dolog amit titkolt mindenki elől. | Leszbi | , értjük haladjunk. Ha 2023-ban gáz fennakadni a néger tündéken - és szerintem se sok értelme van ezen háborogni - akkor a sorozatkészítők leszokhatnának arról, hogy ÓRIÁSI jelentőséget tulajdonítanak egy-egy karakter | nemi hovatartozásának | .
MC12
hát de nem is ezt tolták az arcodba 53 percen keresztül. kb. Ellie-ről semmit nem kaptunk 6 részen keresztül, nekem rendben van, hogy ezt is láttam.
amúgy nem értem a fanyalgást, mert a játékban is nagy része arról szól, hogy lopakodsz meg harcolsz, itt meg kapsz némileg jobban kibontott karaktereket.
ízlések és pofonok.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Ha 2023-ban gáz fennakadni a néger tündéken - és szerintem se sok értelme van ezen háborogni - akkor a sorozatkészítők leszokhatnának arról, hogy ÓRIÁSI jelentőséget tulajdonítanak egy-egy karakter nemi hovatartozásának
MC12
filmkészítők szintén, nekem pont ezért tetszett hogy a Fura Világ utopiájában ez teljesen normálisan van kezelve
sőt a One Piece se csinált sose ügyet a Queer karakterekből, Sanji viszonya velük más kérdés de ott az a humor része

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁
warr_b
leforgatták a DLC-t. simán jó hogy látjuk amiről a második részben beszélt Ellie, hogy harapták meg és hogy vesztette el a legjobb barátját.
petey
Ez igaz, de ehhez nem kell 53 perc egy 9 részes sorozatban. Két 5-10 perces flashback bőven elegendő lett volna. Főleg úgy, hogy Ellie | másságát | már a sorozat előtt tudhatta a mucsajröcsögei juhászkutya is, mert nem lehetett úgy elolvasni egy cikket, hogy ne sugalmazták, sejtették, árnyalták volna, hogy itt mi, akik nem játszottunk a sorozattal, bizony NAGYON meg fogunk lepődni amikor kiderül Ellie-ről egy ÓRIÁSI dolog amit titkolt mindenki elől. | Leszbi | , értjük haladjunk. Ha 2023-ban gáz fennakadni a néger tündéken - és szerintem se sok értelme van ezen háborogni - akkor a sorozatkészítők leszokhatnának arról, hogy ÓRIÁSI jelentőséget tulajdonítanak egy-egy karakter | nemi hovatartozásának | .

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁
warr_b
leforgatták a DLC-t. simán jó hogy látjuk amiről a második részben beszélt Ellie, hogy harapták meg és hogy vesztette el a legjobb barátját.

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊
MC12
Én veled értek egyet 😄

Nah Sobri szerint majd az utolsó rész nem lesz kiszámítható, kíváncsi leszek 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
most fejeztem be a White Lotus S1-et. hát aztakurva, mit hagytam volna ki? zseniális. leborulok.
petey
Mi ennek a mufaja? Trailer alapjan magat nem komolyan vevo vigjatek, leiras alapjan kicsit darkosabb, talan meg krimisebb is.
undisputedly
szatíra.
az első rész után feltettem a kérdést, hogy mi a fenét láttam. de aztán beszippant, mert rájössz, hogy ízig-vérig valódi emberi jellemeket látsz és néha nyomaszt, néha pedig röhögsz annyira életszagú, miközben szurkolsz 1 karakternek hogy a végén jöjjön a pofon.
aki ellopja a show-t az Murray Bartlett, de a komika Jennifer Coolidge is óriásit hoz.
nálam 10/10 volt. nemsokára nekiugrok a S2-nek.

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
most fejeztem be a White Lotus S1-et. hát aztakurva, mit hagytam volna ki? zseniális. leborulok.
petey
Mi ennek a mufaja? Trailer alapjan magat nem komolyan vevo vigjatek, leiras alapjan kicsit darkosabb, talan meg krimisebb is.
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints Kennesaw State Owls 7 545
Milyen a sorozatnézés 😊 épp ma fakadtam ki havernek, aki játszott lost of us-al, hogy ez az utolsó rész egy gyötrelmes, unalmas, kiszámítható, nézhetetlen szar volt, kb. a leggyengébb rész idáig - nála pedig az egyik legjobb rész az egész szériában, még meg is könnyezte a végét. Én meg kurva ideges voltam a végén, hogy várhatok még egy hetet egy normális részre 😊

“Kafka nem kitalálta az abszurdot, hanem először írta le, hogy működik a modern világ”
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
most fejeztem be a White Lotus S1-et. hát aztakurva, mit hagytam volna ki? zseniális. leborulok.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 701 — Csodabogár
Kijött a Mandalorian 3. évada. This is the way!
dugo93
Jól gondolom (látva az első pár percet), hogy meg kell néznem a Boba Fett sorozatot, mert a 2. évad vége és 3. évad kezdete között történt egy s más?
bogec7
a BF könyve utolsó (v uccsó2) része az, hogy Mandó elmegy meglátogatni Grogu-t és visz neki egy beskar láncinget. gondolom ezzel kezdődik? 😊