Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
végül a chernobylnak álltam neki, és nemtom hogy van-e ennél jobb sorozat
Negritis, a vajda
h maradhatott ez ki eddig neked????
csebi
évente nézem újra 😀
Negritis, a vajda
Anno elaludtam z utolsó részt, azóta tervezem befejezni. 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
végül a chernobylnak álltam neki, és nemtom hogy van-e ennél jobb sorozat
Negritis, a vajda
h maradhatott ez ki eddig neked????
csebi
évente nézem újra 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
végül a chernobylnak álltam neki, és nemtom hogy van-e ennél jobb sorozat
Negritis, a vajda
h maradhatott ez ki eddig neked????

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
A Shield-hez és a Sons of Anarchy-hoz hasonlít, azok ilyen véres-romantikus-nevetséges "drámák" 😀
ender1112
Mondjuk két top10-es sorozathoz hasonlít akkor jó lehet.
Toca
Már akinek top 10. Nálam mind a három 'röhej' kategória.
ender1112
Ízlések és pofonok. 😊
Ha téged nem kap el a közeg akkor nyilván rossz. De azért két kult sorozatról beszélünk.
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
A Shield-hez és a Sons of Anarchy-hoz hasonlít, azok ilyen véres-romantikus-nevetséges "drámák" 😀
ender1112
Mondjuk két top10-es sorozathoz hasonlít akkor jó lehet.
Toca
Már akinek top 10. Nálam mind a három 'röhej' kategória.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
végül a chernobylnak álltam neki, és nemtom hogy van-e ennél jobb sorozat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
A Shield-hez és a Sons of Anarchy-hoz hasonlít, azok ilyen véres-romantikus-nevetséges "drámák" 😀
ender1112
Mondjuk két top10-es sorozathoz hasonlít akkor jó lehet.
több mint 3 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 842 — Víí veeer dö cseempjönsz.
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
A Shield-hez és a Sons of Anarchy-hoz hasonlít, azok ilyen véres-romantikus-nevetséges "drámák" 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Én a Liaisont kezdtem el, Vincent Cassel - Eva Green tandem viszi a prímet, ügyesen keltik a feszkót, politikai thriller, kémdráma.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
Pont gondolkodtam hogy megnézem, de akkor skippelem. 😀
Toca
Én is mostanság akartam nekikezdeni...
Mikey
Tulsa King-et a népnek!
Éppen most daràlom, rém egyszerű sztorival, Stallone lubickol a szerepben. Kellemes kikapcsolodás!
steelwolf
vagy azt vagy a vinland sagát tervezem elkezdeni most

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
Pont gondolkodtam hogy megnézem, de akkor skippelem. 😀
Toca
Én is mostanság akartam nekikezdeni...
Mikey
Tulsa King-et a népnek!
Éppen most daràlom, rém egyszerű sztorival, Stallone lubickol a szerepben. Kellemes kikapcsolodás!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 816
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
Pont gondolkodtam hogy megnézem, de akkor skippelem. 😀
Toca
Én is mostanság akartam nekikezdeni...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.
peach
Pont gondolkodtam hogy megnézem, de akkor skippelem. 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
aranybulla
minden szinten elbukik, kár érte pedig a téma adta volna magát

a király
egész jó lett a hangulatot nagyon eltalálták, az alakítások ülnek főleg Nagy Ervin

south park
az első 2 rész iszonyat jó volt, a 3. véleményes a mostani inkább jobb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
major of kingstown.
na ekkora faszságot is ritkán látni, 5 rész után kaszáltam. shariden se tévedhetetlen úgy néz ki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én csak most pótoltam a Halo-t és azt kell mondjam tetszett, pedig nem bírom az ilyen sci-fi cuccokat. Vannak benne nagyon gagyi dolgok (Madrigal kompletten) vagy elég gyér színészek (pl Makee) meg kicsit tultoljak az erős női vonalat de amúgy működik a cucc. Érdekes volt azt a pár Budapesti forgatási helyszínt látni ami volt 🙂

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
nézem a királyt és kifejezetten jól elkapta a hangulatot és az embereket
nyilván vannak sorozatos túlzások és marhaságok
Renátó nem volt rossz a szerepében, de túl "szépfiú" volt ahhoz hogy igazán adhassa
Nagy Ervin viszont zseniális
Döbrösi Laurát imádom, ha már szóba kerültek a színésznő crushok, nah ő is azok között van nekem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 18 655 — StuG Life
tulsa king eddig eléggé adja 😀

több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
nemtudom ti milyen moziba jártok, de legutóbb a két ünnep között kínzott meg a család mentem el a családdal a krokodilire, a 4 jegy-üccsi-nasi kombó szerintem jó ha megállt 12k-ból. szóval inkább egy az a kettő.
peach
Az üdítő-nasit direkt nem vettem bele, mert azt a streaming mellett is meg kell venni, szóval azt nem helyettesíti.
Jughead
egy jegy az 2-3k szóval alsó hangon 10k 4 főre 2 gyerekkel
a nasi-üccsi meg azért otthon kicsit olcsóbb
Negritis, a vajda
Egyrészt nem ez volt az üzenet lényege, másrészt 1 gyerekem van (aki még nagyon kicsi, szóval nem is mozi kompatibilis), szóval elsőre 2 felnőtt + 1 gyerekből indultam ki. De akkor legyen egy mozijegy ára az összes streaming, nekem mindegy, csak még jobban alátámasztja a véleményem. 😀
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
nemtudom ti milyen moziba jártok, de legutóbb a két ünnep között kínzott meg a család mentem el a családdal a krokodilire, a 4 jegy-üccsi-nasi kombó szerintem jó ha megállt 12k-ból. szóval inkább egy az a kettő.
peach
Az üdítő-nasit direkt nem vettem bele, mert azt a streaming mellett is meg kell venni, szóval azt nem helyettesíti.
Jughead
150 ft-os micro popcorn meg az 1800-as agyonsózott cinema city cucc nem ugyanabban a ligában játszik. nálunk legalábbis tuti nem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
nemtudom ti milyen moziba jártok, de legutóbb a két ünnep között kínzott meg a család mentem el a családdal a krokodilire, a 4 jegy-üccsi-nasi kombó szerintem jó ha megállt 12k-ból. szóval inkább egy az a kettő.
peach
Az üdítő-nasit direkt nem vettem bele, mert azt a streaming mellett is meg kell venni, szóval azt nem helyettesíti.
Jughead
egy jegy az 2-3k szóval alsó hangon 10k 4 főre 2 gyerekkel
a nasi-üccsi meg azért otthon kicsit olcsóbb

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 747
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
nemtudom ti milyen moziba jártok, de legutóbb a két ünnep között kínzott meg a család mentem el a családdal a krokodilire, a 4 jegy-üccsi-nasi kombó szerintem jó ha megállt 12k-ból. szóval inkább egy az a kettő.
peach
Az üdítő-nasit direkt nem vettem bele, mert azt a streaming mellett is meg kell venni, szóval azt nem helyettesíti.
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Star Wars Bad Batch s02e11

Filoni egy régi elvarratlan szálat emelt be a scriptbe nagyon jól, nem mellesleg nem zárult le a szál, nagyon bejött. 😊
empty taxi
ooo baszki, ez is megy mar ... tenyleg kell az a disney elofizu a lastofus utan.
csebi
Jelenleg, ha csak egyetlen streaming szolgáltatót tarthatnék meg, nekem fixen a Disney lenne az. Messze a kedvencem.
Hanni
Én felvetést amúgy sose értem a 6 streamingszolgáltató együtt havi 12k. Miért kell választani?
Jughead

empty taxi
Ez a gif tök jó lenne, ha egy luxuscikkről beszélnénk, de a fenti összeg 2 mozizás ára a családdal, egy egyfős vacsi ára és még lehetne sorolni. A jelenlegi árak mellett kevés jobb ár/érték arányú szolgáltatást lehet találni, mint a streaming platformok.
Jughead
nemtudom ti milyen moziba jártok, de legutóbb a két ünnep között kínzott meg a család mentem el a családdal a krokodilire, a 4 jegy-üccsi-nasi kombó szerintem jó ha megállt 12k-ból. szóval inkább egy az a kettő.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Jeeeesus calm your tits. Megint senki nem mondta, hogy KELL választani, azt írtam, ha valami miatt kellene, melyiket választanám, amivel csak azt próbáltam meg nyomatékosítani, hogy melyik tetszik a legjobban... 😀
Hanni
én dühből mondtam le az hbo-t
és érdektelenség miatt nincs showtime-m
primevideo mellé jár primegaming ami nekem jól jön 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
Jeeeesus calm your tits. Megint senki nem mondta, hogy KELL választani, azt írtam, ha valami miatt kellene, melyiket választanám, amivel csak azt próbáltam meg nyomatékosítani, hogy melyik tetszik a legjobban... 😀