Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
AI is here

 www.youtube.com/watch?v=GVT3WUa-48Y

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.
Sebii
Ncore. Klassszikus, sikeres, felnőtt tartalom, minden van 🙃😉
steelwolf
Nem léptem be kb egy évig, fel is függesztettek. Kéne valamennyit fizetni a visszaállításért, de nagyon nem szimpatikus az a fizetési felület, PayPal meg nem játszik náluk. Szóval asszem kihagyom.
Bálesz
Meg eleve nekem visszás, hogy lopott tartalomért fizessek.
több mint 3 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 3 151 — Illegális gyakorló
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.
Sebii
Ncore. Klassszikus, sikeres, felnőtt tartalom, minden van 🙃😉
steelwolf
Nem léptem be kb egy évig, fel is függesztettek. Kéne valamennyit fizetni a visszaállításért, de nagyon nem szimpatikus az a fizetési felület, PayPal meg nem játszik náluk. Szóval asszem kihagyom.

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.
Sebii
milyen stílus érdekel?

kb meg tudod nézni most is hogy mik vannak hol
fantasy terén valszeg a netflix/disney+
doku és dráma terén talán az hbo
a prime videon kevesebb cucc van, de nem túl drága és amikor jön valami az durran általában
a showtimet én telibeszarom
szintén limitált a kínálat de jó cuccok vannak az apple+-n
ha anime akkor meg valszeg crunchyroll


de ahogy írták a többiek is van torrent és mellé egy plex vagy egyéb "self made streaming"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
Most szabadultam rá az Amazon Primera, a következő sorozatok lezártak, vagy még folytatódnak?
Jack Ryan
The Consultant
The Boys
Bosch
American Gods
The Devil's Hour
Night Sky
Illetve van ott olyan, ami ajánlott és lezárt?
Köszi
Őszentsége Sobri Jóska
El Candidato
Yosi the Regretful Spy
mindkettő egy évados sorozat, de kerek a története.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Csak belépőt nehéz szerezni
slowmotion
kell valakinek?
mintha vki írta volna pár hete csak el is felejtettem

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.
Sebii
Ncore. Klassszikus, sikeres, felnőtt tartalom, minden van 🙃😉
steelwolf
Csak belépőt nehéz szerezni
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.
Sebii
Ncore. Klassszikus, sikeres, felnőtt tartalom, minden van 🙃😉
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 047
Én már hónapok óta gondolkodom, hogy a netflixet lemondjam, mert semmi új tartalmat nem találok ami érdekel, a régieket meg már ledaráltam. Ti melyik streaminget ajánlanátok helyette? Nem hátrány, ha régebbi klasszikus, sikeres mozfilmek is vannak.

Szerkesztette: Sebii
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 15 970 — a new hope (again)
Most szabadultam rá az Amazon Primera, a következő sorozatok lezártak, vagy még folytatódnak?
Jack Ryan
The Consultant
The Boys
Bosch
American Gods
The Devil's Hour
Night Sky
Illetve van ott olyan, ami ajánlott és lezárt?
Köszi
Őszentsége Sobri Jóska
Amazon Prime ennyire alulhasznált sorozatok tekintetében?
Végülis én is csak most találtam rá, és átnyálazva a tartalmakat, elég gyér a tartalom, filmre is, sorozatra is.
Őszentsége Sobri Jóska
egyébként igen, eléggé gyér, én le is mondtam a próbaidö után
Toto21
én úgy vagyok vele, hogy havi egy ezresért inkább legyen mint ne.
én a disney+-al vagyok úgy, hogy a marvelen és a star warson kívűl nem sokat ad



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 597
Most szabadultam rá az Amazon Primera, a következő sorozatok lezártak, vagy még folytatódnak?
Jack Ryan
The Consultant
The Boys
Bosch
American Gods
The Devil's Hour
Night Sky
Illetve van ott olyan, ami ajánlott és lezárt?
Köszi
Őszentsége Sobri Jóska
Amazon Prime ennyire alulhasznált sorozatok tekintetében?
Végülis én is csak most találtam rá, és átnyálazva a tartalmakat, elég gyér a tartalom, filmre is, sorozatra is.
Őszentsége Sobri Jóska
egyébként igen, eléggé gyér, én le is mondtam a próbaidö után
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Amazon Prime ennyire alulhasznált sorozatok tekintetében?
Végülis én is csak most találtam rá, és átnyálazva a tartalmakat, elég gyér a tartalom, filmre is, sorozatra is.
Őszentsége Sobri Jóska
mit értesz gyér alatt?
az biztosh goy jóval kevesebb a cucc mint máshol, cserébe jóval olcsóbb is
a saját gyártású cuccok szép lassan csordogálnak, de azért ne felejtsük el hogy viszonylag friss a saját gyártás és nem is fullon mennek rá
valamint előtte nem volt hagyományos studió így licenselnek sok mindent
de pl a nip tuck fent van amit imádok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 889 — Lucas Scott
Most szabadultam rá az Amazon Primera, a következő sorozatok lezártak, vagy még folytatódnak?
Jack Ryan
The Consultant
The Boys
Bosch
American Gods
The Devil's Hour
Night Sky
Illetve van ott olyan, ami ajánlott és lezárt?
Köszi
Őszentsége Sobri Jóska
Amazon Prime ennyire alulhasznált sorozatok tekintetében?
Végülis én is csak most találtam rá, és átnyálazva a tartalmakat, elég gyér a tartalom, filmre is, sorozatra is.
Őszentsége Sobri Jóska
nekem hbo maxszal van ez az erzesem, ha lemegy a last of us, le is iratkozom, megyek at a disneyre az legalabb van Maltan is, nem kell vpneznem.
(raadasul ez az hbo max app a halalba kerget).

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 309 — #NoStress
Most szabadultam rá az Amazon Primera, a következő sorozatok lezártak, vagy még folytatódnak?
Jack Ryan
The Consultant
The Boys
Bosch
American Gods
The Devil's Hour
Night Sky
Illetve van ott olyan, ami ajánlott és lezárt?
Köszi
Őszentsége Sobri Jóska
Amazon Prime ennyire alulhasznált sorozatok tekintetében?
Végülis én is csak most találtam rá, és átnyálazva a tartalmakat, elég gyér a tartalom, filmre is, sorozatra is.

több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 8 597
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE
Negritis, a vajda
már pont akartam mondani, hogy az az autobánpolicáj lesz, de megelőztél 😮
slowmotion
rex lett volna
de aztán eszembe jutott hogy az osztrák
a kórház meg cseh
Negritis, a vajda
Azért volt egy svarcvaldklinik is 😄
warr_b
azé' ne komolytalankodjunk. 70 rész vs 380 rész, ain't the same fuckin' ballpark
slowmotion
Csakis a Bergdoktor! Meg a Soko Kitzbühl. 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ennek örülök. Imádtam anno az első évadot.
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE
Negritis, a vajda
már pont akartam mondani, hogy az az autobánpolicáj lesz, de megelőztél 😮
slowmotion
rex lett volna
de aztán eszembe jutott hogy az osztrák
a kórház meg cseh
Negritis, a vajda
Azért volt egy svarcvaldklinik is 😄
warr_b
azé' ne komolytalankodjunk. 70 rész vs 380 rész, ain't the same fuckin' ballpark
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE
Negritis, a vajda
már pont akartam mondani, hogy az az autobánpolicáj lesz, de megelőztél 😮
slowmotion
rex lett volna
de aztán eszembe jutott hogy az osztrák
a kórház meg cseh
Negritis, a vajda
Azért volt egy svarcvaldklinik is 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE
Negritis, a vajda
már pont akartam mondani, hogy az az autobánpolicáj lesz, de megelőztél 😮
slowmotion
rex lett volna
de aztán eszembe jutott hogy az osztrák
a kórház meg cseh

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 138 — Cowboys fan
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE
Negritis, a vajda
már pont akartam mondani, hogy az az autobánpolicáj lesz, de megelőztél 😮
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀
warr_b
 www.youtube.com/watch?v=VdjfVUHUBVE

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 30 297 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
dancogo
Ahh, die Blasphemie!



😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings Iowa Hawkeyes 2 677 — Big Penix Energy
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀
roberto23
Legjobb német sorozat evör
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Már ezer éve halogattam, de végre sikerült leporgetnem a Dark-ot és hát enyhén szólva nem okozott csalódást. Nekem messze all time kedvenc lett. Bár a 2. évadban néha úgy éreztem, hogy kezd leülni a sztori, de a végére patentűl összeállt az egész, egyértelműen 10/10.

Már most azon gondolkodom, hogy újra kene nézni. 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 895 — The Mathematician
Boys nem zárt le még semmiképp, de ajánlom

american gods 3. évada 2021ben volt
elvileg cancelled, nemtom hogy milyen a lezárása
 www.radiotimes.com/tv/fantasy/american-gods-season-4-release-date/

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!