Sorozatok

32 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem szoktam scifiket nézni, de a continuumot bepróbáltam és elég jó lett a pilot. csak 10 rész, szóval remélem erős átívelés lesz és semmi töltelék és akkor kitartok végig.

mondjuk közben majd megdöglöttem mert nem jutott eszembe hogy honnan ismerem a néger csávót. Hát BMS-ből Larry 😀

több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A Rómát érdemes elkezdeni nézni? Most nagyobb időt felölelő sorozatot hanyagolnék, mint például az Oz, amit még nem kezdtem el, de a nyár közepéig nem is fogok... Spartacus bejövős, gondoltam akkor a Róma is az lehet, ha nem mondtok valami teljesen mást. 😊
Deadwood-on gondolkodom még, hallottam már itt szépeket róla, és az sem tűnik hosszúnak (22 v. 36 rész), de előbb-utóbb mindkettő összejön... Szóval jó a Róma vagy felejtős? 😀csabi19
először a Deadwood, aztán minden más, de a Róma is jójjncaa
COCKSUCKER! mondjuk Deadwoodhoz szerintem kell egy hangulat, ám ha az elkapja az embert akkor nincs megállás, dara az egész.
Róma is nagyon jó, csak semmiképp ne számíts epic csatákra, mert azok még a gotnál is gyérebbek. viszont a karakterek zseniálisak és meglehetsen korhű az egész.
OZ-t nagyon szeretem, tényleg alapsorozat, viszont az nagyon durván lehúzós, egy nap nem tudsz 3-nál több részt megnézni szerintem.
Futuramát ajánlom darálni, ahogy feljebb is írtam, persze lehet nem jön be a stílus.
meg persze How to Make it in America 😊
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
A Rómát érdemes elkezdeni nézni? Most nagyobb időt felölelő sorozatot hanyagolnék, mint például az Oz, amit még nem kezdtem el, de a nyár közepéig nem is fogok... Spartacus bejövős, gondoltam akkor a Róma is az lehet, ha nem mondtok valami teljesen mást. 😊
Deadwood-on gondolkodom még, hallottam már itt szépeket róla, és az sem tűnik hosszúnak (22 v. 36 rész), de előbb-utóbb mindkettő összejön... Szóval jó a Róma vagy felejtős? 😀csabi19
először a Deadwood, aztán minden más, de a Róma is jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
A Rómát érdemes elkezdeni nézni? Most nagyobb időt felölelő sorozatot hanyagolnék, mint például az Oz, amit még nem kezdtem el, de a nyár közepéig nem is fogok... Spartacus bejövős, gondoltam akkor a Róma is az lehet, ha nem mondtok valami teljesen mást. 😊
Deadwood-on gondolkodom még, hallottam már itt szépeket róla, és az sem tűnik hosszúnak (22 v. 36 rész), de előbb-utóbb mindkettő összejön... Szóval jó a Róma vagy felejtős? 😀

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
a könyv vonalát mennyire sikerül tartaniuk?kristof
azért van elég sok eltérés, de a változtatások nem vészesek. meg ugye Martinnal együtt dolgoznak az írók, szóval ő is jóváhagyja ezeket. igazából leginkább a karaktereket rostálták meg, és összemosnak jeleneteket, vagy bizonyos cselekvéseket más szereplőkkel végeztetnek el. de nekem bejön, nem jó az, ha PONT ugyanazt kapod vissza a képernyőn, amit egyszer már elolvastál.

mondjuk Dany és Jon szálát teljesen átírták, de előbbi nem baj, mert az kurvaunalmas volt a könyvben, utóbbi meg elég szarul nézett ki még pár résszel ezelőtt, de most már kezdenek visszatalálni a helyes útra, mert Jon története pont értelmes a 2. részben, a sorozat meg egy teszetosza baromnak ábrázolja, még ha kicsit tényleg az is a könyvben, de nem ennyire 😀shawnka
Hát ehhez képest nekem az első évadnál úgy tűnt mintha szórol-szóra végigvitte volna a könyvet. Direkt utána olvastam el, hogy majd mennyit hozzátesz, sok plusz szál is lesz, de szinte semmi új nem rémlett. Nem tudom a 2.nál is így lesz-e. Mondjuk most annyi új szál, szereplő, vonal jöttt be, hogy remélem most máshogy lesz. Valszeg ezért szaladt el ennyire a 2. évad ilyen gyorsan, mert annyi új vonal van, várná az hogy azt kibontsák, aztán mindjárt vége az évadnak. 😊
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
a könyv vonalát mennyire sikerül tartaniuk?kristof
azért van elég sok eltérés, de a változtatások nem vészesek. meg ugye Martinnal együtt dolgoznak az írók, szóval ő is jóváhagyja ezeket. igazából leginkább a karaktereket rostálták meg, és összemosnak jeleneteket, vagy bizonyos cselekvéseket más szereplőkkel végeztetnek el. de nekem bejön, nem jó az, ha PONT ugyanazt kapod vissza a képernyőn, amit egyszer már elolvastál.

mondjuk Dany és Jon szálát teljesen átírták, de előbbi nem baj, mert az kurvaunalmas volt a könyvben, utóbbi meg elég szarul nézett ki még pár résszel ezelőtt, de most már kezdenek visszatalálni a helyes útra, mert Jon története pont értelmes a 2. részben, a sorozat meg egy teszetosza baromnak ábrázolja, még ha kicsit tényleg az is a könyvben, de nem ennyire 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
a könyv vonalát mennyire sikerül tartaniuk?
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
egyeseknek egy félmondat is spoilernek számít, ezért inkább jelölöm, mielőtt...

Emberek, a Game of Thrones megint dobbantott az aktuális évad 9. részében. Szerintem kérdés nélkül ez az eddigi 9 epizód közül az a rész, amit nyugodt szívvel lehet indítani az Emmy-n legalább 23 kategóriában. Magasan a sorozat legjobb 50 perce volt és az a durva az egészben, hogy nem kifejezetten a 25 percnyi csata miatt. Oké, a látvány az nagyon ott volt, le a kalappal a megarobbanás előtt. De a karakterek..azt a kurva. Eddig sem voltak különösebben egydimenziós nyomorékok (Theon meg Robb kivételével), de az, hogy a világvége-hangulat mennyire megváltoztatta őket a csata alatt, az lenyűgöző volt, nem beszélve a színészek játékáról. Tyrion, Cersei, Sansa, Sándor..áh felesleges is sorolni, zseniális volt ! 😊
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 182
2010. május 23-a óta nincsen sorozat, amit igazi lelkesedéssel tudnék nézni, de ennek ha minden jól megy vége. 😊 Történt ugyanis, hogy annyi sikertelen próbálkozás után (melyekből csak a Person Of Interest, és a Game Of Thrones, amit helyenként igazán élvezek) végre rászántam magamat arra, hogy elkezdjem nézni a Dexter-t, és azt kell mondjam jó döntés volt, még csak az 1. évad felénél tartok (tegnap kezdtem el csak nézni), de félelmetesen jó. Remélem marad a színvonal ilyen, bár be kell valljam mindig is bírtam az ilyen antiszociális személyiségekről szóló sorozatokat (ezért várok sokat a midseasonban induló Hannibal című sorozattól is, de az még soká lesz). 😊

Ja amúgy érdekes, de az Éden Hotel kellett ahhoz, hogy elkezdjem, mert hát a Lost-ban is imádtam a zenéket, és ha jó a zene akkor az már egy jó pont. 😊
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
abszolút, nekem a Futurama kb a kedvenc animációs sorozatommá vált szép lassan, olyan finom humorral operál, hogy bármikor képes vagyok nézni.
Ricky Gervais show nem tetszett, ellenben a Life's too Short az valami zseniális 😀 ezen a jeleneten konkrétan szétröhögtem magam: http://www.youtube.com/watch?v=sqA577_IoBk
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
mind a 6 évad le lett szinkronizálva
én meg amúgy pont a Futurama-t nem tudtam soha megszeretni a Simpsons utánjjncaa
Köszi.
Nálam a Simpson család abszolút favorit, de Groening vitt annyi újítást a Futurámába, hogy teljesen más irányba terelje a dolgokat, de mégis megmaradtak a stílus jegyek és a humor. Ellentétben MacFarlane Family Guy-Cleveland Show-Amerikai fater kombójával...
Matt Groening>>>Seth MacFarlane
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Én imádom Gervaist, minden showját, minden szereplését, de itt valahogy nem jött be, ahogy oltotta Karlt. Értem én, hogy benne van, de akkor se tetszett.tenorx
azért írtam, hogy idő kell neki, mert az elején (a 3-6. rész tájékán) nekem is sok volt, aztán mikor átálltak a kérdés(ek) Karltól + napló műsorrendre, onnantól zseniális


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én imádom Gervaist, minden showját, minden szereplését, de itt valahogy nem jött be, ahogy oltotta Karlt. Értem én, hogy benne van, de akkor se tetszett.
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
http://indavideo.hu/video/Futurama_3_evad_10_resz
amúgy is imádom ezt a sorozatot, de ez a rész tökéletes.brk
Szinkronoson hány évad van ?süti
mind a 6 évad le lett szinkronizálva

én meg amúgy pont a Futurama-t nem tudtam soha megszeretni a Simpsons után, amire most nagyon rákattantam, az az HBO-féle animációs Ricky Gervais Show (aka. Karl Pilkington show)

mondjuk kell pár rész, mire megszereti az ember, de mikor Karl naplója is előkerül, onnan nincs megállás 😀 😂 már az An idiot abroad-ot is nézem, bár ott kicsit hiányzik Gervais nevetése 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
http://indavideo.hu/video/Futurama_3_evad_10_resz
amúgy is imádom ezt a sorozatot, de ez a rész tökéletes.brk
Sztem ez a 3/4 amúgy 😛 de nekem is hatalmas kedvencem az epizód/sorozat is (jobb mint a Simpsons, sokkal "összeszedettebb"/"komplettebb" valahogy szvsz)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
http://indavideo.hu/video/Futurama_3_evad_10_resz
amúgy is imádom ezt a sorozatot, de ez a rész tökéletes.brk
Szinkronoson hány évad van ?
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
http://indavideo.hu/video/Futurama_3_evad_10_resz
amúgy is imádom ezt a sorozatot, de ez a rész tökéletes
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
viszlát House (és viszlát Community?)!
a zárórészben a holt költős-utalás nagy poén volt, és bár kicsit olcsónak éreztem a "nagy" fordulatot a végén, azért nem bántam meg, hogy a 7. kihagyása után végignéztem a 8. évadotjjncaa
Nehéz egy ilyen sorozatot jól lezárni, szerintem nagyrészt sikerült. Még akkor is, ha kicsit erőltetett volt a "nagy" fordulat, de így volt koherens a sorozat egész mondanivalójával.

Ez az utolsó évad valamit visszaadott a régi epizódok hangulatából, nagyon nagy kár lett volna, ha az előző idénnyel zárul a House. Azért az első három évadot szinte külön egységként is lehet nézni, az ott elég jól le volt zárva és egyértelműen azok voltak a legnívósabb szezonok.

Perception is reality.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Aki még nem látta Sport1-en a 30 című dokusorozatot. Most megy. Baltimore Colts-os rész.Shawn84
Első Gretzky-s adás is nagyon jó volt!zavi27
nagyon jó volt ez is, meg is nézem youtube-on fent vannak-edavemayer
Jó lenne valahol megtalálni, szívesen archiválnám magamnak, akár a magyar verziót is főképp, de azt nem láttam eddig sehol.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ahogy nézegettem elég érdekes témák vannak. Kár, hogy csak 30 részes, de asszem kötelezően beszerzendő sorozat.
Itt egy kis leírás a sorozatról és az egyes részekről. Nagyon fasza. Jó magyar TV-n látni.
Végigolvasva az egyes részekről a leírást, a 30-ból 29 nagyon érdekel a BMX-es annyira nem, de csak mert nem ismerem, de persze az is nézős. A rendezők között meg tényleg nagy nevek is megtalálhatóak. Még Steve Nash is 😊
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Aki még nem látta Sport1-en a 30 című dokusorozatot. Most megy. Baltimore Colts-os rész.Shawn84
Első Gretzky-s adás is nagyon jó volt!zavi27
nagyon jó volt ez is, meg is nézem youtube-on fent vannak-e

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 678 — Amerikai sportok rajongója
Aki még nem látta Sport1-en a 30 című dokusorozatot. Most megy. Baltimore Colts-os rész.Shawn84
Első Gretzky-s adás is nagyon jó volt!
több mint 11 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Aki még nem látta Sport1-en a 30 című dokusorozatot. Most megy. Baltimore Colts-os rész.Shawn84
Nemrég értem haza, köszi! 😊
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Aki még nem látta Sport1-en a 30 című dokusorozatot. Most megy. Baltimore Colts-os rész.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Kereken két éve nincs már köztünk.

http://www.youtube.com/watch?v=WetJOa4hTrQ&feature=related